PDA

View Full Version : М.Юнайтед-Барселона



anonymous682486
03-18-2010, 10:23
Кого избирате Барселона пред М.Юнайтед или обратното :razz:

Valento
03-18-2010, 10:36
Кого избирате Барселона пред М.Юнайтед или обратното :razz:
М.Юнайтед щот Бербо прави великолепно шоу :D

Everytime
03-18-2010, 10:54
MAN UNAITED !

http://i98.photobucket.com/albums/l266/djbabyg_bucket/ManU_Logo_JpegSmall.jpg

ospower
03-18-2010, 11:04
Нито един от двата. :)

Bender
03-18-2010, 13:35
Барселона :) най-красиво играещия отбор :)

Hicho
03-18-2010, 14:53
Юнайтед оф корс

ProSlayer
03-18-2010, 18:21
Манчестър , естествено . 8)

nIkEnCeTy_bE
03-18-2010, 19:41
[b] Естествено, че Юнайтед. Миналата година Барса заслужено спечелиха, но тази година мисля, че никой неможе да спре Рууни, така че мисля че са аут. В отлична форма сме. 8)

travmiriaN
03-19-2010, 10:30
незнам кой кво е спечелил ама тоя път Мангалчестър няма да имат късмета от мача с МИЛАН и ше паднат с Разлика от БАЙЕРН !

иначе пред тези 2 отбора предпочитам Барса .. всички мразят ЮНАЙТЕД - АНТИ ФУТБОЛААА!

FantaMen
03-19-2010, 11:49
Ххаахахха било на късмет 4:0 ли беше късмета е ? Научете се да играете а не да допускате елементарни и детски грешки в защита..1 гол скоус вкара и то си беше късмет но разликата 7:2 не се топи с 1 гол... 5 гола разлика и това ли беше късмет ??? 4 години подред на 1/4 финал 3 1/2 финала 2 финала 1 спечелен ??? Ебахти късметите ее кво ги напраихте вие и Хари потър не може да има такъв късмет....

DaemonBoy
03-19-2010, 12:16
Барселона :) най-красиво играещия отбор :)

travmiriaN
03-19-2010, 12:27
Барселона :) най-красиво играещия отбор :)

btw ..да си кажем честно Арсенал играят по хубав футбол ..

ProSlayer
03-19-2010, 14:01
Барселона :) най-красиво играещия отбор :)

btw ..да си кажем честно Арсенал играят по хубав футбол ..

Ми , ще видим кой играе по - хубав футбол сега като се срещнат на 1/4 - финал на Шампионската лига :o

brusa
03-19-2010, 16:43
Барселона ;)
а да му еба майката как мое двата ми любими отбора да се паднат един срещу друг говора за Арсенал и Барселона..по добре да бяха на финал сеа единия ше отпадне със сигурност :?

Stani46
03-19-2010, 16:54
Барса тия Манчестър не мога да ги понасям !!!!

travmiriaN
03-19-2010, 17:08
Барса тия Манчестър не мога да ги понасям !!!!

с тебе съм !

Hicho
03-19-2010, 19:44
незнам кой кво е спечелил ама тоя път Мангалчестър няма да имат късмета от мача с МИЛАН и ше паднат с Разлика от БАЙЕРН !

иначе пред тези 2 отбора предпочитам Барса .. всички мразят ЮНАЙТЕД - АНТИ ФУТБОЛААА!
Точно пък фен на Мухлян да ми говори за антифутбол :oops:

travmiriaN
03-19-2010, 20:00
незнам кой кво е спечелил ама тоя път Мангалчестър няма да имат късмета от мача с МИЛАН и ше паднат с Разлика от БАЙЕРН !

иначе пред тези 2 отбора предпочитам Барса .. всички мразят ЮНАЙТЕД - АНТИ ФУТБОЛААА!
Точно пък фен на Мухлян да ми говори за антифутбол :oops:

еее къде си бе разбирач :oops:

Unendlich
03-20-2010, 14:04
Манчестър, още от малка винаги съм била за Манчестър и никой друг отбор не ми е харесвал. :) :smt007

tItEufFf
03-20-2010, 17:02
Харесвам ги и двата отбора, но когато играят един срещу друг съм за Манчестър.

mishanavolley
03-20-2010, 18:23
Ххаахахха било на късмет 4:0 ли беше късмета е ? Научете се да играете а не да допускате елементарни и детски грешки в защита..1 гол скоус вкара и то си беше късмет но разликата 7:2 не се топи с 1 гол... 5 гола разлика и това ли беше късмет ??? 4 години подред на 1/4 финал 3 1/2 финала 2 финала 1 спечелен ??? Ебахти късметите ее кво ги напраихте вие и Хари потър не може да има такъв късмет....

mxm :D

yanev4
03-22-2010, 15:34
Мразя Юнайтед, за това Барселона

MissStunning
03-24-2010, 10:26
Юнайтед бе лалугери ! :oops:

RedDevilka
03-24-2010, 16:25
хех не мисля ,че Юнайтед е най-мразения отбор ;)
Манчестър Юнайтед :smt007

DaemonBoy
03-24-2010, 16:28
Барселона по 2 причини:
1) Красив и интелигентен футбол, разиграване на топката, а не центрирания
2)Развиване на младежи, примери:Виктор Валдес, Карлес Пуйол, Лео Меси, Андрес Иниеста, Шави и т.н

FantaMen
03-24-2010, 20:45
Няма кво да обяснявам пак .. то са вижда кой маже в Европа и Англия .. Барса за 1 година.. тая ги виждаме Рубин Казан и тем подобни...Къде бяха Барселона 1996 1999 2001 2007 2008... Меси е нищо без Шави и Иниеста... гледайте 1 мач на националният на Аржентина и се вижда... ще се пукне балона но ще видим кога.... Помните ли кво предричаха за Юнайтед Напусне ли Роналдо за нищо няма да стават.. Напусне ли Киййн за нищо не стават вече.. Напусне ли Бекъм титла няма да видят.. Като гледам напусна Роналдо за сега е 1 титла в Англия 1 място засега ... Винаги като напусне звезда и ги обричат на провал.. Късметлии били все съдиийте им помагали и разни такива простоотии .. Съдиите не могат да помогнат за 18 титли в Англия.. Съдията не помогна кат Скоус ви я нашиба от 35 метра... или кат Тери се подхлъзна ... Просто разберете че това за велик отбор!!! И се покланяйте на силата им !!!

Petrow
03-25-2010, 18:58
VIVA La BARCAAAAA


MESSI

Bimmer
03-26-2010, 18:22
И двата отбора адски ги мразя, адски комерсиални и като цяло много ме нервят, ама виждам 1

bloodyred
05-05-2010, 13:41
Изключително смешни постове прочетох в тая тема .. :razz: барца миналата година спечелили заслужено?! wtf ?? Абе май не доглеждат някои хора мачовете както трябва. барца въобще не се класира чесно, след тоя полуфинал срещу друг мой адски омразен отбор -челси .. ;) С такива съдийски грешки и такава нечестна игра, трябва да си луд, за да кажеш, че са спечелили честно. Ако не им беше съдията, те и финал нямаха да видят, бе ;) Аре излишно е да говоря повече на тая тема.
Много ясно - отбора с по-богата история, отбора с 18 ТИТЛИ В най-гледаната футболна лига в света, в най-известната и преуспвяща, просперираща и т.н., отбора, който направи най-великият обрат и мач във футболната история - 1999 с/у швабите, нали помните?! финал в ШЛ, за 3 минути два гола, какъв обрат, какъв мач .. ;) каква поредна футболна ДРАМА както обичам да казвам ;D

ИИ ДА - МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД!

astro11
05-05-2010, 14:15
Manchester United са на върха.Барселона да дишат прахта. :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb:

finger4o
05-06-2010, 07:40
La furia espanola ;] Барса играят най-красивия футбол :) Манчестър са много добър отбор, но не могат да се сравняват с Барса :)

bloodyred
05-06-2010, 09:55
Изключително смешни постове прочетох в тая тема .. :razz: барца миналата година спечелили заслужено?! wtf ?? Абе май не доглеждат някои хора мачовете както трябва. барца въобще не се класира чесно, след тоя полуфинал срещу друг мой адски омразен отбор -челси .. ;) С такива съдийски грешки и такава нечестна игра, трябва да си луд, за да кажеш, че са спечелили честно. Ако не им беше съдията, те и финал нямаха да видят, бе ;) Аре излишно е да говоря повече на тая тема.
Много ясно - отбора с по-богата история, отбора с 18 ТИТЛИ В най-гледаната футболна лига в света, в най-известната и преуспвяща, просперираща и т.н., отбора, който направи най-великият обрат и мач във футболната история - 1999 с/у швабите, нали помните?! финал в ШЛ, за 3 минути два гола, какъв обрат, какъв мач .. ;) каква поредна футболна ДРАМА както обичам да казвам ;D

ИИ ДА - МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД!


Ти тъп ли си или ти плащат да си такъв?

Я кажи каква е нечестната игра, бе?


Я изгледай първата среща на Камп Ноу и ми кажи дали беше свирена 100% дузпа срещу Анри, която ако беше свирена и от бетона на Челси нищо нямаше да остане. Или във реванша, когато в 4-ата минута Балак игра умишлено с ръка в наказателното, но отново нямаше дузпа, а тя щеше отново много да промени развоя на мача и нямаше да могат разни слабоумници да се правят на разбирачи.

Достатъчно път съм го гледала. Нечестна игра - не, по-скоро доста съмнително и нечестно отсвирени фалове от съдията ;) Откъм съдийство тоя мач, за който говоря беше ПЪЛЕН провал, и ако ги нямаше именно тия съдийски "грешки", барца финал нямаше да видят ;)

DaemonBoy
05-06-2010, 13:09
Барселона по следните причини:
1.Развитие на таланти от школата:Иниеста, Шави, Пуйол, Валдес, Меси и т.н.
2.Красива игра. От времето на Кройф никой не е променил стила на игра. Пасове по земята, множество комбинации, активни крила и бекове.
3.Не вземат пари за да рекламират ЮНИЦЕФ и са част от самата организация.

Айде покажете ми друг отбор, който има тези 3 аргумента за да го считам за велик.

Rivas
05-06-2010, 21:21
Барселона по следните причини:
1.Развитие на таланти от школата:Иниеста, Шави, Пуйол, Валдес, Меси и т.н.
2.Красива игра. От времето на Кройф никой не е променил стила на игра. Пасове по земята, множество комбинации, активни крила и бекове.
3.Не вземат пари за да рекламират ЮНИЦЕФ и са част от самата организация.

Айде покажете ми друг отбор, който има тези 3 аргумента за да го считам за велик.

Hellyeah !! :smt006

bloodyred
05-07-2010, 12:48
Толкова си и гледала, ама не искаш да коментираш това което казах, защото говоря за конкретни факти...

Както и да е - то се вижда колко разбираш от футбол, тъпкача ти е "обяснил" и ти повтаряш като папагалче, че даже и пише името на отбора с малка буква и "ц". Ех, колко сте жалки...

Не, просто не ми се коментира, нещо, което е тъпкано 3058386 пъти, нито аз ще ти променя мнението, нито ти моето, така че ;)
А името, ще го пиша както си искам .. :) за мен не са отбор, който заслужава да им напиша името с главна буква. ;)

awerw
05-07-2010, 18:57
БАРСА :smt041

kelesh4ity
05-12-2010, 17:59
Bar

revolver
05-13-2010, 06:43
Твърдо за Барселона ! Манчестър са ми най-антипатичния отбор на света. А за лапетата дето предпочитат Манчестър Юнайтед само заради Бербатов,мога да кажа че вече Алекс го гласи за продаваме .Скоро бях в Англия и хората въобще не го харесват .

Барселона пък ми е любимия отбор защото просто ти доставя удоволствие да ги гледаж как играят 8)

revolver
05-13-2010, 06:49
Толкова си и гледала, ама не искаш да коментираш това което казах, защото говоря за конкретни факти...

Както и да е - то се вижда колко разбираш от футбол, тъпкача ти е "обяснил" и ти повтаряш като папагалче, че даже и пише името на отбора с малка буква и "ц". Ех, колко сте жалки...

Не, просто не ми се коментира, нещо, което е тъпкано 3058386 пъти, нито аз ще ти променя мнението, нито ти моето, така че ;)
А името, ще го пиша както си искам .. :) за мен не са отбор, който заслужава да им напиша името с главна буква. ;)

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Тука се усра грандиозно ,аз ви призанавам че МАнчестър Юнайтед са голям отбор,но тука ти просто...................... :razz: :razz: :razz: :razz: Назубрена и претапкана реплика дето некой батко ти е говорил :razz: :razz: :razz: :razz: Ей,ако Барса не е отбор то МанчестАр Ю. са некой селски от Българската В група :-D