PDA

View Full Version : влюбена съм в най добрия му приятел



Alex4o0o
03-18-2010, 12:48
Ходя с едно момче,обаче от известно време съм влюбена в най добрия му приятел.И той проявява интерес към мен,веднъж правихме секс след един купон когато бяхме пияни..а моя приятел нищо не знае за това...обаче въпросния негов приятел след като спахме заедно на следващия ден ми каза че е било грешка,че ме харесва но не може да нарани и да загуби най добрия си приятел,каза че ще е жестоко да зарежа момчето което е толкова щастливо с мен...а аз наистина го обичам! :( да се боря ли за него или няма смисъл?

T91
03-18-2010, 12:53
Предварително се извинявам за езика си .

Три думи : Ти си гнусна .



Силно се надявам пича дето те е чукал да не тръгне с теб . Успех .

flowerlina
03-18-2010, 12:54
Ще си спестя коментара

art
03-18-2010, 12:55
Винаги има смисъл! Ако го обичаш опитай се да бъдеш с него.Да, вярно е, че ще има наранени ама то винаги има. Грешка е, че изобщо си си позволила нещо с това момче. Ти не обичаш приятеля си. Така че по-добре скъсай с него докато работата не е станала дебела, а с приятеля му каквто стане. Не знам от колко време си с приятеля си ама щом му изневеряваш няа да станеработата, така че остави омчето сега, че и на него да му е по-леко докато все още не се е превързал към теб.

sladur4etyYy
03-18-2010, 12:57
хахахаа, баси интригата. я зарежи гаджето си, забрави и него, и приятеля му и си намери някой нов, като се постараеш тоя път да си държиш ръцете далеч от приятелите му, освен когато се здрависваш с тях :wink:

w0sh
03-18-2010, 12:58
Това не беше ли разкаялата се кифла?

тежко.

FromAutumToAshes
03-18-2010, 13:08
И ние какво трябва да направим по върпоса? Работата е, че ти си яко тъпа. И никой не може да ти помогне... Мда, така е ! Истината боли.

doni89
03-18-2010, 13:09
Еми кво да ти кажа мойто момиче, в як филм си се вкарала направо няма излизане

Alex4o0o
03-18-2010, 13:15
Еми заедно сме от 1 месец и се надявах да се получи нещо...а дори не съм искала да му изневеря съзнателно! :(

FromAutumToAshes
03-18-2010, 13:40
Еми заедно сме от 1 месец и се надявах да се получи нещо...а дори не съм искала да му изневеря съзнателно! :(

Но иначе толкова много го обичаш :cry: Ебати.. КОМИЧНИ СТЕ ... Нямам думи.

ReachlessGirl
03-18-2010, 14:17
бляя напълно съгласна с FromAutumToAshes .. :? :?

Priceless
03-18-2010, 14:18
Ще си спестя коментара

f17n3s
03-18-2010, 15:20
алкохола ти е само оправдание, на 100% си искала да направиш това и не казвай, че не е било съзнателно .... ама баш КИФЛА

SmilezZz
03-18-2010, 15:32
Пфф..
Ти си поредната,която не знае какво иска..
Зарежи гаджето си = то и без това нямаш никакви чувства към него,по-добре не го наранявай..
Забрави и приятеля му = той ти е казал,че не иска да загуби най-добрия си приятел..
И друг път намери си момче,което ЩЕ ОБИЧАШ ИСТИНСКИ,а не само на думи..И стой далеч от приятелите му,защото заради такъв тип човек (като теб),може да ги загуби

gir
03-18-2010, 16:00
Ходя с едно момче,обаче от известно време съм влюбена в най добрия му приятел.И той проявява интерес към мен,веднъж правихме секс след един купон когато бяхме пияни..а моя приятел нищо не знае за това...обаче въпросния негов приятел след като спахме заедно на следващия ден ми каза че е било грешка,че ме харесва но не може да нарани и да загуби най добрия си приятел,каза че ще е жестоко да зарежа момчето което е толкова щастливо с мен...а аз наистина го обичам! :( да се боря ли за него или няма смисъл?

Ами като гаджето ти не е с тебе на купона, много ясно, че така ще стане. Че то трябва да си абсолютно дърво, ако си:
-вклюбен
-без гаджето
-пийнал
-с човека, който обичаш...
и да не го направиш. Просто няма логика и всички биха го направили, даже и тези, които те обиждат тук, но просто не познават себе си достатъчно, за да знаят колко е силна любовта, колко е силен нагонът, какво прави алкохолът и как комбинацията от тези трите, ПРИ ОТСЪСТВАЩО ГАДЖЕ дава твоя резултат.


А аз не мога да ти отговоря на въпроса. Прави това, което е най-добре за всички. А кое е то, аз не знам...

gir
03-18-2010, 16:03
аз колкот и да сам пиян ще знам с кой спа :lol: :lol:

В твоя случай е по-лесно, защото като спи сам човек и си знае, че е сам. Виж при нея не е така...

NeverTheSame
03-18-2010, 16:06
Паткооо...я слез на земята.

gir
03-18-2010, 16:08
Пфф..
Ти си поредната,която не знае какво иска..
Зарежи гаджето си = то и без това нямаш никакви чувства към него,по-добре не го наранявай..
Забрави и приятеля му = той ти е казал,че не иска да загуби най-добрия си приятел..
И друг път намери си момче,което ЩЕ ОБИЧАШ ИСТИНСКИ,а не само на думи..И стой далеч от приятелите му,защото заради такъв тип човек (като теб),може да ги загуби

Има и други идеи (теоретически)

1. Намира си някой, който му допадат т.нар ОТВОРЕНИ ВРЪЗКИ. Това е, когато и двамата си знаят, че могат да си спят когато си искат, с когото им се прииска и не се ревнуват.

2. Намира някой, който обича суинговете. Т.е. тя като го е правила с най-добрия му приятел, му намира някоя приятелка, която иска да го направи с него.

3. Намира някой, който обича групов секс. Т.е. докато тя го прави с приятеля му, той се включва с друго гадже.


Това са варианти от световната секс-практика. Знам, че повечето хора не се навиват на тях,а предпочитат да изневеряват...Малцинство са абсолютно-верните.

IbiZaA
03-18-2010, 18:07
ААА тва е мн гадноо.Мн кофти им прайш!Най-хубаво късай с приятеля си,забрави и за ония другия,щот от цялата тая история само приятелството ще им развалиш! :-s

stylo
03-18-2010, 18:19
Обичаш го ,ама ходите от 1 месец :shock: ...Харесваш и приятеля му,но той алкохола е виновен за всичко нали?

Освободи горкото момче от присъствието си и другия също.Не си струва да си развалят приятелството заради теб. Ама късно се е усетил приятелят...

nymphadora
03-18-2010, 18:38
още от аватара ти ми стана ясно..

Crazytu
03-18-2010, 19:11
още от аватара ти ми стана ясно..
Открадна ми думите от клавиатурата .. :D
Ааа по темата зарежи гаджето си, защото така и така явно не го харесваш дори .. ии стой далеч от приятеля му. Няма смисъл да разваляш едно приятелство заради прищявките ти ..

FantaMen
03-18-2010, 20:31
Значи да обобщим имаш си гадже ??? Обичаш го ?? Чукаш се с най добрият му авер... в който си влюбена... но не си искала да правиш секс с него СЪЗНАТЕЛНО... това е било просто вследствие от алкохола!!! ;) Единственото което знам че тряя си теглите патрона... светът ще е едно по добро място без вас!!!

Metal
03-18-2010, 20:36
Ще си спестя коментара....

gir
03-19-2010, 03:59
Значи да обобщим имаш си гадже ??? Обичаш го ?? Чукаш се с най добрият му авер... в който си влюбена... но не си искала да правиш секс с него СЪЗНАТЕЛНО... това е било просто вследствие от алкохола!!! ;) Единственото което знам че тряя си теглите патрона... светът ще е едно по добро място без вас!!!

Недей така, бе! След 10 години тя може да открие лекрство срещу рак, а той - нов източник на енергия. За какво да се погубват бъдещи умове. (например)

gir
03-19-2010, 04:04
До всички:

ЗАЩО НИКОЙ НЕ КАЗВА НИЩО ЗА ТОЯ, С КОЙТО СЕ Е СЕКСИЛА? Той като е толкова добър приятел, защото прави сечено на приятеля си? Или на нас-пичовете ни е позволено повече? :D

Faces
03-19-2010, 04:14
Супер убита постъпка горкото момче приятелка курва и авер олигофрен... :?

gir
03-19-2010, 04:30
Супер убита постъпка горкото момче приятелка к***а и авер олигофрен... :?

Ееее, евала! Най-после един да се сети като мене, че и аверът (най-добрият приятел) има роля в цялата работа.

MiMcHeToOo
03-19-2010, 06:04
Егати гнусната история...

onestar
03-21-2010, 11:54
Горкия ти приятел. Дано някога му просветне, че за гадже има ку*ва, а за приятел боклук.

Take_That
03-21-2010, 12:59
Най-добре ще е да се разделиш със сегашния си приятел. Едва ли момчето заслужава да го лъжеш в очите....