PDA

View Full Version : Тийм БиЛдинГ



anyfany2
03-18-2010, 14:29
Хей, приятели !!! ;)

Случайно някой да е ходил на тийм билдинг ?
Да сподели мнение, м.о.л.я...
Харесало ли му е.. А-у.. (хо-хо)


Хубав ден и благодаря на всички, които ще се отзоват... ;)


PS. Тъй като от учлище се организира, затова го пускам в раздела: ''Училище и приятели''. (Добра логика, а ? ) :D


И едно слънчево поздравче: :---):---):---) -->http://www.youtube.com/watch?v=i3Ggah-tYGc :---):---):---)

meganet
03-18-2010, 15:15
Кво е тва :D

sExYbEbS
03-18-2010, 16:09
Кво е тва :D
И аз тва мислех да питам :D :D :D

anyfany2
03-18-2010, 16:57
Ах, че стее !!! :-D





Идеология


Чрез игрите, приключенията, серията нестандартни ситуации ние работим за :

1.По - добра вътрешно фирмена комуникация
2.Изграждаме доверие.

С мероприятията на открито и закрито се подобрява работата в екип и приобщаването на нови членове. Чрез създаване на серия нестандартни ситуации, даваме възможност всеки да опознае себе си и колегите, както и да се изяви максимално, използвайки своя предишен опит, познания и вродени качества.
Сблъсъка с предизвикателствата, прави видими връзките между множество важни неща от ежедневието, които са привидно незначителни и несвързани помежду си, както и мястото ни сред тях. Преодоляваме множество задръжки и предразсъдъци, обективираме смисъла на писаните и неписани правила, които от много време повечето от нас имат склонност да пренебрегват. През цялото време създаваме непринудена приятелска обстановка.
Ще прекарате незабравими часове сред приятни хора, погълнати от интересни занимания.




::: ::: :::

Отиваш на място, където има не малко хора и ти не познаваш всички.. и чрез разни занимания ''подобряваш'' себе си.. :smt003 ................ :-|

cherrygloss
03-18-2010, 18:23
Е.. за първи път чувам за нещо такова.Може пък и да е забавно .. :-o

Crazytu
03-18-2010, 18:53
Аа тези тийм билдинги са много полезни. Запознаваш се с различни хора, забавляваш се, учиш се да работиш в екип и както каза авторката един вид подобряваш себе си. Но за жалост не съм ходила на такива мероприятия.

meganet
03-18-2010, 20:08
Звучи интересно :)

Unendlich
03-18-2010, 21:45
Звучи интересно, но не знам някъде в нашия град да има, иначе може би ще отида. :)