PDA

View Full Version : Голям проблем моля ви помогнете... !



Fernando9Torres
03-18-2010, 15:29
Здравейте, моля ви за помощ!

Преди 6 месеца ми откриха гъбички и се лекувах. Всичко като, че ли спря и затихна... Но след това отново започна едно парене непрестанно и зачервяване на главичката. какви ли не лекарства пих. Скоро ходих отново на дерматолог и ми направи посявка на главичката както и изследване на спермата и се оказа, че нямам гъби !!! Имам бактерия наречена E.coli и ми изпсаха антибиотици за лекуване. Мислех, че всичко ще отмине... да ама не... Пак ми пари постоянно по повърхността на главичката и се чувствам отчаян вече... наистина незнам на какво се дължи това... моля помогнете !!!

twilightHeart
03-18-2010, 15:38
Такааа, ще запазя спокойствие. ГРЕШЕН РАЗДЕЛ!! Отиди в раздел здравни проблеми, където може и да знаят нещо, а не е зле и да потърсиш в гугъл.

Paramour
04-14-2010, 12:30
Такааа, ще запазя спокойствие. ГРЕШЕН РАЗДЕЛ!! Отиди в раздел здравни проблеми, където може и да знаят нещо, а не е зле и да потърсиш в гугъл.
+ 8)

dPa3HuTeJl
04-14-2010, 20:29
Чакай малко бе ние тука на доктори ли ти приличаме ?? :D Кво да правя вика .. еми пии си хапчетата кво друго можеш да правиш , потърси в интернет може да има нещо по тая тема но след като вече си ходил на лекар ние кво можем да направим ? викай едно момиче да те охлади малко хаха :lol: