PDA

View Full Version : Голям проблем моля ви помогнете... !



Fernando9Torres
03-18-2010, 15:32
Здравейте, моля ви за помощ!

Преди 6 месеца ми откриха гъбички и се лекувах. Всичко като, че ли спря и затихна... Но след това отново започна едно парене непрестанно и зачервяване на главичката. какви ли не лекарства пих. Скоро ходих отново на дерматолог и ми направи посявка на главичката както и изследване на спермата и се оказа, че нямам гъби !!! Имам бактерия наречена E.coli и ми изпсаха антибиотици за лекуване. Мислех, че всичко ще отмине... да ама не... Пак ми пари постоянно по повърхността на главичката и се чувствам отчаян вече... наистина незнам на какво се дължи това... моля помогнете !!!

Abigoria
03-18-2010, 20:17
Коли бактериите живеят в дебелото черво. Секс без предпазни мерки? Вероятно. Купи си тетра, свари си отвара със сода и се поплацикай с нея, докато е топла. Успокоява :)

Fernando9Torres
03-19-2010, 07:53
Но аз немога да разбера от какво се причинява това парене и зачервяване на отворчето от където уринирам... ? Би трябвало да е инфекция причинена от именно тази бактерия... пия антибиотик мажа се с гентамицин и пак не минава паренето... не знам защо така...

L0ST
03-19-2010, 12:03
Абе ползвай презерватив бе човек, поне за онач част дето е бъкана т такива бактерии.

Иначе може да сислучил някой резистентен щам и да се наложи смениш антибиотика .

А защо не отидеш на лекар отново??