PDA

View Full Version : Как да се сдържам ?



sashit0
03-18-2010, 17:18
Имам проблеми с едно момиче, което познавам от малка, но се оказа, че е моята най-голяма съперничка. Още от малка ме е карала да и се моля и ми е крадяла стила, всяко едно момче тръгваше след тази кранта. Наскоро влезе в моя клас и развали всичко... Всички по едно време се настроиха срещу мен и само 2 момичета ме защитиха и сега всички са на моя страна. Проблема е там, че тя се доближава до момчето, в което в момента съм влюбена, но не защото го харесва ами, защото не иска да е мой :x Преди се изпуснах и я нарекох курва и започнах да я нареждам доста добре и както винаго ме е изпортила на майка си. От там и моята майка разбра и ми чете конско :neutral: Сега и казах, че повече няма да я обиждам ама не става тази работа. Утре в даскало ще се разправям с нея а може и да я набия заедно с тези 2 момичета, които им е писнало от нея. Тя няма никакви приятели освен една дебела дето я използва за по-добри оценки. Така де аз просто не се сдържам и ми идва да я цапна. Как да се сдърържа от изкушителния бой ??? Не искам проблеми, но не искам тази малка пикла да се доближава до моето момче !!! :x :x :x

justunique
03-18-2010, 18:46
....

TERIER4ETO
03-18-2010, 21:48
първо недей веднага да скачаш на бой , защото може тя да те ступа :? пък и не е нужно да се биете ... най-добре се разберете с думи !! :)

sashit0
03-19-2010, 13:03
тя да ме ступа :razz: :razz: :razz: :razz: тя не се вижда от земята пак ще ме бие :razz:

Galinka
03-20-2010, 11:40
бее кво ще се распааш с такива надуфки тъпи по добре не се занимава настpои всички срущу ния съсипи и живота и почваи да диестваш с твоито момче :D

danibebi
03-20-2010, 19:18
Не гледай много да й скачаш,понеже после можеш да си имаш проблеми ;) опитайте се да се разберете с думи..ако не-игнор :-o

Kaktus
03-21-2010, 07:18
Ми като момче ще ти дам савет:
1-во: не я удряй (ще изглеждаш много отчаяна)
2-ро: покажи на момчето истенските си чувства (гледай да сте само двамата)
3-то: изолирай това лигаво момиченце (както казва народа : обий идиота с мълчание )

Успех!

cr0s
03-24-2010, 18:57
Не и обръщай внимание !

LittleCuteStar
03-24-2010, 20:39
офф-а
cr0s разгледах ти мненията мислим много еднакво :D
А сега за темата
1о0% съгласна с Kaktus определено не се бии защото само на себе си ще навредиш а си гледй момченцето !
А я и пусни снимка на тъй наречената кранта :evil: :D :smt074 :smt077

Sunshineeee
03-25-2010, 13:14
Абе не и обръщай внимание..колкото повече и обръщаш внимание .. толкова повече тя ще ти върши мръсно .. според мен

Playhard
03-25-2010, 17:18
първо недей веднага да скачаш на бой , защото може тя да те ступа :? пък и не е нужно да се биете ... най-добре се разберете с думи !! :)


С думи ??? Та от моя клас редовна момичетата се оправят с бой. :D :D :grin: :grin: :grin:


А... моля ви понеже преди малко се рег-нах в сайта.. искам да ми кажете как да пусна тема.. много се извинява... това е възможно най далечната тема до този въпрос.. но все пак драснете едно ЛС :? ](*,) ::: :wink:

DrIllusive
04-03-2010, 00:38
първо недей веднага да скачаш на бой , защото може тя да те ступа :? пък и не е нужно да се биете ... най-добре се разберете с думи !! :)


С думи ??? Та от моя клас редовна момичетата се оправят с бой. :D :D :grin: :grin: :grin:


А... моля ви понеже преди малко се рег-нах в сайта.. искам да ми кажете как да пусна тема.. много се извинява... това е възможно най далечната тема до този въпрос.. но все пак драснете едно ЛС :? ](*,) ::: :wink:

Вие кой клас сте? Само помисли какво ще промени боят? Той е просто недостатък на човечеството и за мен е слабост. Ако и налетиш, излиза, че ти си точно по-голямата глупачка. Разбира се, ти вероятно ще го направиш и ще се получи 4-5 секундно спречкване, през което момчета ще се кефят, а момичетата ще се правят на приятелки. После ще се спрятелите и така до следващия път. Щом я познаваш от малка, значи имате и нещо общо. Опитай се да наблегнеш на него.

nIkEnCeTy_bE
04-03-2010, 17:49
О от такива курвентийки отдавна ми е писнало. Ако момчето те харесва и държи на теб, няма да и обръща внимание на нея. А и ти си на 11, мисля че така писа в една тема, какво искаш ?! В тая възраст е нормално така да се драчите помежду си. С времето, ще осъзнайте, че това е детско. Остави я, не си заслужава да се биеш с нея. Какво ще покажеш с това?! Пък и за момче... :? след време ще разбереш, че не си е заслужавало. Просто и кажи всичко право в очите, докажи и че не е нищо повече от теб, Не показвай, че те дразни, защото така ще продължава. Ще разбере, че това те дразни, а на нея ще и доставя още повече кеф.

littlemissplanet2009
04-05-2010, 12:37
Не заслужава вниманието ти !!! :?