PDA

View Full Version : проблем с любовтаа ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ



iveta_bebeto
03-18-2010, 16:57
Имам Проблем Зарязах Приятеля си с който ходихме 2 години защото ме искарваше за всичко виновна излизаше всяка вечер и късно се прибираше а исках да не е всеки ден и това му го казвах месец преди да се разделим и той нищо ненаправи разделихме се и пак излизаше и аз го питах нали щеше да се променяш и той каза и сега като сме разделени ли ти пречи и така казваше че му пука само на думи но нищо неправеше и го попитах защо го прави а му пукало за мен и той казваше че е такъв и аз си помислих че всичко е свършило дори намерих друг мн хубаво сипрекарваме но предишния разбра и сега ми се моли да се съберем искал да се промени но в същия момент новия ми казва че ме обича и аз незнам какво ще праву единсия го обичам но не съм сигурна че ще се промени а другия още не го обчам но ми се струва свястно момче но нз дали след време няма да излезе някой боклук и да съжалявам че не съм се върнала при предишния моля ви дайте ми съвет :(

justunique
03-18-2010, 18:09
...

cherrygloss
03-18-2010, 19:31
^ Айде спри се с дее !3 теми отворих и трите си ги "осрал".. не те ли е срам 8-) :o

twilightHeart
03-19-2010, 11:45
^ Човека изразява мнение, което така или иначе авторката е поискала. Колкото хора, толкова истини. Аз също съм на мнение, че е малко "лека"...

Какво ще го чакаш да се променя?! Разкарай го щом не умее да се държи с теб както подобава, а относно другия- като си с него ще разбереш след време дали наистина е свестен.

Paramour
04-14-2010, 12:41
Какво ще го чакаш да се променя?! Разкарай го щом не умее да се държи с теб както подобава, а относно другия- като си с него ще разбереш след време дали наистина е свестен.

8)

nIkEnCeTy_bE
04-14-2010, 12:44
Явно този е от типа момчето, които искат всички да ги харесват. Яко му е било, че някой си пада по него, обича да наранява. Не си заслужава да се връщаш при него. Не осъзнаваш ли, че не те обича. Защо да се нараняваш от това негово безразличие. Продължи да си зилизаш с това момче, прекарайте си хубаво, и онзи го забрави. Той иска да бъде харесван, и да задържа момичетата, само за да се изфука. не си заслужава !!!