PDA

View Full Version : Спане без секс. Изневяра?



ab909nk
03-18-2010, 17:12
Момчета и момичета ако прекараш една вечер с някой в едно легло, но наистина само сте спали, това дали е изневяра? Да го приемам ли за изневяра, много се тормозя! :(
Айде дано не ви отегча, ще дам подробности...
С мойта любов не бяхме се виждали и търсели 2 месеца, просто така се получи..Беше ми писнало от всичко между нас и 2 месеца ми беше добре, бях спокоен и нямах задължения към никого..Дори си мислех за други...След това обаче осъзнах, че я обичам и я потърсих...А тя се хванала с един нейн стар приятел който я търсеше още докато бяхме заедно...Мене временно ме отписала. Тя ми вика че има само симпатии към него и знаела че ние пак ще се съберем, затова се хванала с него просто така...нещо неангажиращо и временно...Не е влюбена в него и не го обича, но една вечер ми разказа, че се наложило той да преспи при нея, в квартирата й...Нищо не са правели, само я прегърнал и така заспали...Абе тя е била нещо като хлътнала, знам го...И мен ме дразни това, как може да легнеш с някой когото не обичаш и не си влюбен и нямаш истинските чувства който разпалват любовта...и на това легло дето са спали, ние 1-2 години сме спинкали на него...това също ме дразни...Да й държа ли сметка за всичко това? Измъчвам се...А секс не е правила, защото за нея секс се прави с любов..както си е между нас, тя е на този принцип....Даже ми вика - Не го направих, защотото знам, че щях да стоя като една статуя само и нищо....А пък като си го правим двамата е страхотна...отпуска се...просто е моята мръсница....Оф, до утре мога да ви дрънкам...Кажете нещо сега вие :?

ReachlessGirl
03-18-2010, 17:19
Ами като за начало били сте един вид разделени .. което естествено не я оправдава (+ това ти е казала, че е знаела, че ще се съберете), но все пак е нормално да ти е малко или много кофти заради тази случка .. :-o Ако аз бях на твое място щеше наистина да ми стане кофти (+ това аз нямам доверие на никой, за нищо), но ако много държиш на нея и искаш да сте заедно се опитай да не мислиш толкова за това и продължи напред! ..

joda
03-18-2010, 17:24
не

нека силата бъде с теб

ab909nk
03-18-2010, 17:27
Тя сега още си се вижда с него, но мисля че един вид се отдръпна от него...Излизат в една компания с други...Нашата уговорка е, да и дам малко време да се наживее и след това ще си бъдем заедно завинаги! Проблема е че се страхувам да не би тези симпатии към тва момче, да й останат за напред, макар че тя ми вика, че не може да се влюби в него..Аз примерно съм й изневерявал ама без никакви чувства и симпатии..Отивам с някоя за една вечер, правя квот правя и това е...не се привързвам...А така с нейните симпатии малко се страхувам...Тя си е моя, знам го ама не искам докато сме заедно и след време да си мисли пак за него! :?

bibonka
03-18-2010, 17:47
Значи ти можеш да изневеряваш, ама тя ,че спала с някакъв на едно легло - и големият проблем ... Брейй .... голям си мъж си няма що ...
Едно ще ти кажа ... като от жена ( на 23 годинки съм) : не очаквай уважение от жена , на която си изневерил дори веднъж ;)

Даже в момента се чудя как те търпи и те е търпяла ... Аз ако бях на нейно място отдавна да съм ти била не един,а два шута ... Но пък някой жени обичат да бъдат мачкани. Голям мъж си да знаеш, изневеряваш и дори не съжалява ;)

По темата : Един за друг сте ;)

justonegirlwithonehope
03-18-2010, 17:53
Те само са спали, какво толкова ? Е вярно, че са били на едно легло и гушнато, но какво пък .. вие сте били разделени.Не се тормози за минали работи, просто бъди с нея без въпроси, как, защо, кога .. :)

ivcheto0o
03-18-2010, 17:57
Не го мисля за изневяра,дори и да беше правила секс пак не би било изневяра,вие сте били разделени.

LadyDi
03-18-2010, 17:59
Каква изневяра?
Били сте разделени.
Рос и Рейчъл, anyone? :)
Пък и тя не е правила секс дори.

ab909nk
03-18-2010, 18:03
И аз пак не разбирам как като не си влюбена и не обичаш истински, как можеш да спиш с някой на едно легло и то на леглото на което преди това с години си спала с любовта на живота си? :?

LadyDi
03-18-2010, 18:04
Теб те дразни това, че тя е имала някакви симпатии към него. Еми, нормално. Но не можеш да я държиш отговорна за това, че не си най-красивото момче в света.

danibebi
03-18-2010, 18:05
Не мисля,че е изневяра..нали все пак не са правили секс?! Пък и ако я обичаш наистина,не мисли много за това..както казаха по-горе..не се измъчвай и продължи напред.. :)

ab909nk
03-18-2010, 18:09
Абе добре....аз проблема май сам си го правя като мисля за това...И все пак благодаря на всички до тук, мили сте..Е ще се радвам и на още мнения

experiment_m
03-18-2010, 18:21
Не е изневяра, защото не сте били заедно.
Но това, че са били на едно легло и не са правили нищо - не ми се вярва. И да не се е стигнало до същината ме съмнява да не е имало някакви обарвания и т.н. Ще ме извиняваш, че ти вкарвам паранои, но питаш за мнение.

Lincheto
03-18-2010, 18:49
И аз пак не разбирам как като не си влюбена и не обичаш истински, как можеш да спиш с някой на едно легло и то на леглото на което преди това с години си спала с любовта на живота си? :?

И аз не разбирам как може като си влюбен да й изневеряваш ей така без чувства.

Не си честен. Нямаш право да й държиш сметка за тва, че е спала до някакъв си там докато сте били разделени..

elysunny
03-18-2010, 18:53
Значи ти можеш да изневеряваш, ама тя ,че спала с някакъв на едно легло - и големият проблем ... Брейй .... голям си мъж си няма що ...
Едно ще ти кажа ... като от жена ( на 23 годинки съм) : не очаквай уважение от жена , на която си изневерил дори веднъж ;)

Даже в момента се чудя как те търпи и те е търпяла ... Аз ако бях на нейно място отдавна да съм ти била не един,а два шута ... Но пък някой жени обичат да бъдат мачкани. Голям мъж си да знаеш, изневеряваш и дори не съжалява ;)

По темата : Един за друг сте ;)

yoyoo
03-18-2010, 19:13
И аз пак не разбирам как като не си влюбена и не обичаш истински, как можеш да спиш с някой на едно легло и то на леглото на което преди това с години си спала с любовта на живота си? :?

и аз пък не го разбирам тва.. ама още повече не разбирам , как така след като казваш тва ...ти си спал с друга в твоето легло , в което си бил с любовта на живота си преди тва .. или вие не бяхте на твоето легло и следователно ти е простено ..
а иначе.. тва не е изневяра .. пък и да ти беше изневерила .. нямаш никво право да и държиш сметка след като сте били РАЗДЕЛЕНИ...

Faces
03-18-2010, 19:49
Значи ти си и изневерявал,ти си я зарязал било ти е супер имал си желания към други.Накрая обаче си решил че пак я искаш ама тя е дремала с някъв и става лошата...човек ти не си добре.Ако това момиче се осъзнае един ден що за стока си ще ти се изплюе в лицето и няма да те погледне повече като гледам такива шашми като теб ми става ясно що момичетата наричат момчетата говеда.

valdesbg
03-19-2010, 05:27
Ква изневяра те гони бе мой?

Та вие сте били разделени. Може ако ще и оргия в тях да си направи. Нямаш право да и държиш сметка.

А когато искаш само физиеско удоволствие(неангажиращ секс) чуствата към когото и да било не важат.

П.П. Ти се хвана на това че само са се гушкали, right?

gLypChenCee
03-19-2010, 06:14
Тая е тъпо парче което не знае какво иска, а пък ти си тъп щото я траеш!
Временно не го била обичала .. Full shits ;/

DevilWish
03-19-2010, 08:30
Според мен си е нормално.Не сте били заедно.Даже секс не са правили.Къф ти е проблема?Ти си тоя, който я е зарязал.Да не мислиш, че ще те чака??

Nich
03-19-2010, 18:03
аз мисля че нямаш право да и се сърдиш след като сте били в "почивка" нооо ако ходиш с някой и той спи с друг гушнат в едно легло .... за мен е изневяра повече отколкото ако просто правят секс.... за секса бих завидяла а за прегръдките... не.. направо ще си ревнувам(колкото и да не се смятам за ревнива) все пак това са НЕГОВИТЕ тоест МОИТЕ прегръдки и не си ги давам(говоря за себе си де)

paniko
03-19-2010, 18:29
изневяра е,самият факт,че са лежали,камо ли пък прегърнати,показва близост,да не говорим,че в определени случаи може да значи повече от секса..ноо сте били разделени все пак,не й се сърди

skateprinces19
03-19-2010, 18:30
Леглото ли е символа на вашата любов .. Е, голям символ имате .. А ако преспи с някоя приятелка пак ли ще се чудиш дали не е изневяра :-D .. Незнам, според мен нямаш право да се сърдиш, били сте разделени, а това, че е спала с някой на едно легло нищо не значи, ако ще принц Чарлз да е бил ;) Ако наистина си сигурен, че я обичаш - давай, покажи го, и ако тя те обича също - ще сте заедно :) ..

ab909nk
03-19-2010, 19:00
Съгласен съм с Nich която казва, че да спиш гушнат с някой в едно легло е по-голяма изневяра отколкото един обикновен безчувствен секс..И аз така го чувствам като изневяра...Но от друга страна знам, че тя не може да ми изневери физически, което май ми е като утеха...Знам, че нямам право да й държа сметка. Ама тя хем ми вика, че не ме е забравила, хем се гушнала с някой на нашето легълце...Това не мога да го разбера..И най-хубавото е, че след всичко преживяно, както и това което сега преживявам, аз се осъзнах....Осъзнах че я обичам и това е много хубаво.Препоръчвам го на всеки човек..Да осъзнаеш, че обичаш някой....това просто е най-сигурното нещо на света за теб.Нищо не може да те разколебае, сигурен си на 101 процента....Ако всички влюбени се осъзнаят, че се обичат ще е много хубаво...Няма да има раздели, няма да има наранени и сълзи и може би и света ще стане по-добър...Ако почувствате че изстивате към любимия човек, седнете и поговорете за това и ако наистина се обичате, ще разрешите проблема...Не правете грешката да изневерявате или да мислите за други, защото изневярата може да бъде и психологическа, както май е в случая...Не съм голям специалист и нямам кой знае какъв опит, просто всичко това ми е като поука и го казвам за може и други да си вземат поука!

Neftochimic
03-19-2010, 20:47
да,да,да ще спи на едно легло с момче и няма да направят нищо.. да се целуват поне или да му е духала...
не го вярвам, аз как ще стане тоя номер 8-)

3oPuTy
03-19-2010, 20:59
1.Ти си я зарязал,т.е. това не е изневяра!!!
2.Какво лошо има да спиш на едно легло с някого без да правиш нищо?!И на мен преди няколко месеца ми се наложи да спя в едно момче,но без да сме правили нищо ... Само легнахме,изгледахме един филм и заспахме ...
3.Филмираш се :?
4.Какво ще рече "сега ще си поживее,а след това ще сме заедно завинаги" :shock: :? И после сте се били обичали,ти си бил любовта на живота й,както и тя на твоя ... Да,да ... УСПЕХ!!! :lol:
5.Щом ти можеш да мислиш за други (и сигурно да правиш нещо с тях),защо тя да не може?! :?

Diva4e
03-19-2010, 22:38
Мм .. а дали само са спали заедно ?!

Wrathchild
03-20-2010, 07:27
И какво, като не е имала чувства към него? ТА ТЕ ПРОСТО СА БИЛИ НА ЕДНО ЛЕГЛО. Чудо голямо.
На всичкото отгоре сте били скъсали. От къде на къде ще й държиш сметка?

igrata
03-20-2010, 12:55
Неможе така :-x Тъпотия. :(

igrata
03-20-2010, 13:05
Неможе така :-x Тъпотия. :(