PDA

View Full Version : Използвачи ;Ь



Barrmana
03-18-2010, 17:16
Здравеите,първо както и други теми пиша набързо затова предполагам ще имам много правописни грепки :D .. така .. та проблема ми е такъв,че винаги гледам да помагам на хората с каквото мога,дори и да е най-дребното ама най най най дребното нещо ако е по силите ми бих го свършил , защото все пак някои път и на мен ще ми потрябва помощ,и аз бих искал да се държат с мен както аз с тях , с уважение и разбиране :)ДА ама не , помагам на различни хора от училище да кажем,а на другия ден те абсолутно забравят за това нещо и вървят при други,да кажем , днес си забравих контурната карта и трябваше да отида до нас,защото искаше да пише 2ки , е преди 2 седмици поне с 10 човека съм отишал до тях заради различни забравени глупости , от скука просто ей така да си имат компания,а когато на мен ми притрябва нещо такова да не ходя сам , НИКОИ неиска,това е най-тъпото нещо за което се сещам,малки , но стотици такива примери ,просто опитвам се да помагам,а после ме използват ;Ь нещо такова искъм да кажа ;д .. мисълта ми е,че се държа добре с хората , но някой път не отвръщат същото , тоест поговорката "Дръж се с останалите както би искал те да се държат с теб ( или нещо такова :Д ) " изобщо не важи,приятели имам много не е някакъв такъв проблем,просто винаги си губя моито си време да помогна на някого а когато аз се нуждая от помощ никои не отвръща със същото към мен,е едва ли могат да се дадът съществени съвети за този проблем,просто исках да си излея мъката :D мерси все пак,че ми излушахте скучната тема :D

ecstazy
03-18-2010, 17:26
кофти, но не си прав. Това,че си попаднал на използвачи, не значи че всички хора са такива. Поговорката си важи със цяла сила, не винаги но наистина е вярна. Спри да помагаш на тези егоисти, помисли малко и за себе си... Това мисля аз по въпроса :-o

nIkEnCeTy_bE
03-18-2010, 17:28
Еми спри да помагаш на хората. Стига си им ходил след гъза и си подавал на всеки ръка. Нормално е да искаш да помогнеш, ама виж как се държат. През оная им работа е, че някой иска да помогне. Виждаш, че на тбе никой не помага, защото изгода няма. Вярно е,че не всички са такива. Не е хубаво да си пълен егоист, не ти казвам и такъв да станеш. Но гледай себе си преди всичко.

petinkataaa
03-18-2010, 17:31
мии моля..не знам как да ти помогна ....

Goddess
03-18-2010, 18:08
Истинското добро е когато го правиш, без да очакваш нещо в замяна.
Излиза, че помагаш, защото очакваш това от другите. Те не го правят за теб - спираш да го правиш и ти. В крайна сметка ти си този, който си "предлага" помощта, едва ли някой те кара. Така че и те не са ти длъжни.

Barrmana
03-18-2010, 18:11
Истинското добро е когато го правиш, без да очакваш нещо в замяна.
Излиза, че помагаш, защото очакваш това от другите. Те не го правят за теб - спираш да го правиш и ти. В крайна сметка ти си този, който си "предлага" помощта, едва ли някой те кара. Така че и те не са ти длъжни.

LOLOLOLOL,pomagam na priqtelite si i na drugite hora , zashtoto mislq che bih iskal i na men da mi pomogne kogato imam nujda nali taka ? ? ? .. ne ochakvam da napravqt sushtoto za men, no pyk i iskam sled kato vse pak pomagam na priqtelite si t.n .. nqkoi put da mi vurnat uslugata kogato az sum v nujda nali taka ? az ne predllagam uslugite si ne sum magistralna feq a pravq priqtelski uslugii , aide da se razberem ;x ..

Chacho
03-18-2010, 19:51
ne ochakvam da napravqt sushtoto za men, no pyk i iskam sled kato vse pak pomagam na priqtelite si t.n .. nqkoi put da mi vurnat uslugata kogato az sum v nujda nali taka

Оксиморон

sarityy
03-19-2010, 17:13
em pomagai samo na pritelite si ne se ostavqi ei tei na seki vtori da te izpolzva

someonerandom
03-19-2010, 18:37
Кофтито е,че като вземеш да помагаш на всички,рано или късно,все някога започват да те използват.В кофти свят живеем.Не всички са такива,обаче ги има.

mishanavolley
03-19-2010, 19:13
кофти тръпка.. те не се използвачи а егоисти ти да не мислиш че им прави впечатление, че им помагаш те само търсят някой доброволно да им помогне и после "Ти кво искаш е аре сопа" аз имах една приятелка използвачка бяхме като дупе и гащи ц*ци и сутиен ама и резнах крилцата и докато 6 клас имаше шестици 7 клас успеха и падна значително ся не я знам кво прай :) :) :P

Barrmana_dSc
07-18-2012, 16:53
zashtoto mislq che bih iskal............ne ochakvam da napravqt sushtoto za men
А единственото нещо което аз бих желал е да не ми ползваш nickname-а в подобни сайтове за подобни теми така нататък. Има едно нещо което се нарича оригиналност и мисля, че подхожда повече на всеки. И за това бих искал и очаквам да не го правиш повече. Ще добавя и "Моля" тъй като е израз от учтивост. Все пак е доста неприятно да си изградил някакво име в дадена област и някой просто ей така да го използва за каквотo и да е било. Стават много обърквания ако се сещаш какво имам в предивд. И се надявам регистрацията която си направих само за този пост да не е била напразна. Благодаря предварително.

Chacho
07-18-2012, 18:03
А единственото нещо което аз бих желал е да не ми ползваш nickname-а в подобни сайтове за подобни теми така нататък. Има едно нещо което се нарича оригиналност и мисля, че подхожда повече на всеки. И за това бих искал и очаквам да не го правиш повече. Ще добавя и "Моля" тъй като е израз от учтивост. Все пак е доста неприятно да си изградил някакво име в дадена област и някой просто ей така да го използва за каквотo и да е било. Стават много обърквания ако се сещаш какво имам в предивд. И се надявам регистрацията която си направих само за този пост да не е била напразна. Благодаря предварително.

То па една оригиналност. Човекът ако е барман и е бил зает ника без едното Р, сигурно му е през оная работа, че има и някой друг, който някъде си ползва това име. Нали имаш едно дСц след това, различавай се чрез него. Ако се представяше за теб, щеше да е съвсем друга картинката.

Barrmana_dSc
07-18-2012, 21:01
Chacho, за мен си е оригиналност и това нещо го ценя. Относто това "ако е барман" като го гледаш какви ги пише мислиш ли че е на повече от 14 години? Аз не. Просто не ми се случва за пръв път да се сблъсквам с нещо подобно и в почти всички случаи се представят за мен, което малко или много е неприятно. Не случайно е "baRRmana" а не "baRmana" за да се отличава и така нататък, но уви пак стават разминавания.

Chacho
07-18-2012, 21:35
Има два варианта.

1. Да няма нищо общо с теб и да е съвпадение.
2. Да е избрал ника си заради теб и да не го смени. (особено щом е акаунт от преди 2 години)

Не виждам трети, честно. И наистина достатъчно си проличава по писането. Нито теб те познавам, нито него, но са достатъчни два коментара, за да направя разликата. Дори и да се беше представил за теб, макар че не е. Ако си изградил име за себе си, такива фалове са неминуеми. Някои хора целенасочено биха ти правили гадно от завист. Ако двама успееш да засечеш, трима сигурно няма да можеш, общо взето щото са никои. Пич си, да не ти пука за такива дребнави интриги. Щом знаеш кой си, винаги ще те оценят правилните хора.

Amore-Mio*
07-19-2012, 17:45
Този принцип рядко важи. Дръж се с хората така, както искаш да се държат с теб. Повече отговаряме на: Направи добро и го хвърли в морето. Един вид не очаквай да ти отвърнат със същото. Та, така де аз съм в твоето положение или поне бях. Помагах на всеки, а в замяна, когато аз имах нужда - не усетих такава подкрепа. С много малки изключение, за които и до ден днешен съм благодарна. Но да не ти пука. Мисли оптимистично. Все пак не всички са такива. Има хора, които помнят услугите и помощта, която си им оказал и го знаят. Спокойно.
След време ще попаднеш на приятели в истинския смисъл на думата. Ама сега няма какво да правиш, особено.

Anichkaxxwee
07-20-2012, 07:25
Ами спри да помагаш.
Е да, много е мило от твоя страна, винаги да им помагаш, ама виж как се държат с теб. Просто не си заслужава

thelover3
07-24-2012, 12:36
Истинското добро е когато го правиш, без да очакваш нещо в замяна.

Мм точно. Ако искаш, но наистина искаш да помогнеш просто ей така, без да очакваш нищо в замяна, тогава и ще получиш. Даже повече, отколкото си дал. Ако тази компания толкова не ти харесва, намери си друга. Успех :)