PDA

View Full Version : :( ..



yYniiKaLnAa
03-18-2010, 17:30
Значи проблема ми е следния.. Много е объркано ... Най-добрата ми приятелка търгна с един от нейния клас, но след време бившото и гадже започна да я забива и тя почна да го харесва и той нея също (уж) и след 1-2 седмици друга наша приятелка буквално започна да се бута на бившото гадже на приятелката ми и той започна да харесва нея и тя него също. А най добрата ми приятелка започна да се реже по ръцете (което въобще не одобрявам). Не мисля, че другата ми приятелка е права .. тя отряза момчето и стана така, че най-добрата ми приятелка е виновна, защотото 3та наша приятелка беше казвала, че най-добрата ми приятелка е искала точно това, но не е така .. тя казваше, че и е гадно, но никога не е казвала, че не искат да тръгнат и така понеже вчера казах всичко на тези 2 мой приятелки в очите и те сега ми се сърдят.. не излизаме заедно, дори с едната се скарахме много много сериозно.. живееме блок до блок.. аз и казах, че повече никога няма да я погледна и тя каза, че и тя мене също ... Знам, че не е моя работа, но виждам как се чувства най-добрата ми приятелка и то не толкова заради момчето а заради другата ни приятелка, която направи всичко .. :( Моля ви, кажете как да се оправиме, защотото вече от 1 седмица сме така и не се издържа :;(

AFT
03-18-2010, 17:47
Сега нищо не можеш да направиш, главно щото нямаш достатъчно сиво вещество, но ще пораснеш и ще се оправиш. Не бой се!

Chacho
03-18-2010, 17:50
Когато човек очаква по-малко от другите, по-малко го нараняват. А да посягаш на себе си е най-глупавата постъпка, която може да направи. Ще си вземе здравето, живота и какво? Ще зашлеви съзнанието на всичките й близки. Хем не й харесва да я предават приятелите й, хем тя прави същото, като те кара да се притесняваш за нея. Такива проблеми са под път и над път в живота, трябва да е готова да ги посреща и да се справя с тях.

ПС: По литература не са ли те учили, че повторението не е желателно да присъства в един текст. Едвам разбрах какво си написала.