PDA

View Full Version : Голям ПРОБЛЕМ МОЛЯ ВИ ИМАМ нужда от СЪВЕТ



iveta_bebeto
03-18-2010, 17:58
Имам Проблем Зарязах Приятеля си с който ходихме 2 години защото ме искарваше за всичко виновна излизаше всяка вечер и късно се прибираше а исках да не е всеки ден и това му го казвах месец преди да се разделим и той нищо ненаправи разделихме се и пак излизаше и аз го питах нали щеше да се променяш и той каза и сега като сме разделени ли ти пречи и така казваше че му пука само на думи но нищо неправеше и го попитах защо го прави а му пукало за мен и той казваше че е такъв и аз си помислих че всичко е свършило дори намерих друг мн хубаво сипрекарваме но предишния разбра и сега ми се моли да се съберем искал да се промени но в същия момент новия ми казва че ме обича и аз незнам какво ще праву единсия го обичам но не съм сигурна че ще се промени а другия още не го обчам но ми се струва свястно момче но нз дали след време няма да излезе някой боклук и да съжалявам че не съм се върнала при предишния моля ви дайте ми съвет :(

LadyDi
03-18-2010, 18:01
Стой с новия.

И за Бога, как успя да напишеш толкова редове без нито един пунктуационен знак? :shock:

vas4e3to0
03-18-2010, 18:01
А предишния не е ли боклук? ;) Мисля, че т'ва ти отговаря на въпроса, за който има три начина :
- зарязваш и двамата
- зарязваш първия
- отиваш при първия
Аз ти препоръчвам 1 или 2 ;)

Crazytu
03-18-2010, 18:03
Той може колкото си иска да те заблуждава, че ще се промени, но дали наистина е така. Ти сама трябва да си прецениш дали е способен да се промени заради теб. Ако не си сигурна в него, по-добре си стой със сегашния си приятел.
П.П На мен тая работа ми изглежда много съмнителна. Изведнъж като те е видял с друг и веднага казва, че ще се промени.

iceMiss
03-18-2010, 20:35
Яаа, момченцето разбрало, че можеш и без него (поне привидно) и решило, че те иска отново!! .. Простак (меко казано!) Зарежи го!!!

Metal
03-18-2010, 20:42
А предишния не е ли боклук? ;) Мисля, че т'ва ти отговаря на въпроса, за който има три начина :
- зарязваш и двамата
- зарязваш първия
- отиваш при първия
Аз ти препоръчвам 1 или 2 ;) :)

Иииии има пунктационни знаци!

gir
03-19-2010, 04:58
Стой с новия.

И за Бога, как успя да напишеш толкова редове без нито един пунктуационен знак? :shock:


Важното е, че момичето има гаджета в изобилие, не е важно, че няма пунктуация :D Шегувам се.
Иначе до авторката:

Няма как да се изчисли с кой ще е по-добре. Може след време единият да влезне в затвора до живот, а другият да го блъсне камион. В тоя случай, по-добре да не си била с никой от тях. Може пък първият да стане президент на Европейския съюз и да се ядосваш, защо не си останала с него. А може пък сегашния да се окаже човек, който ще те обича и цени цял живот и да си доволна от избора си...Нищо не може да се изчисли.
Иначе простата логика е, че човек трябва да си стои с настоящото гадже. Така че, аз, просто предпочитам да заложа на сегашния. По-етично е така.

doni89
03-19-2010, 05:47
С НОВИЯ. Никакво връщане назад

gLypChenCee
03-19-2010, 05:54
Бъди с новия. Смисъл да се връщаш назад и да се спъваш пак и пак в едни и същи камъни просто НЯМА .

Dyvkaaa
03-19-2010, 11:07
2 години не са малко,но няма смисъл да си с него щом дава напразни обещания

FromAutumToAshes
03-19-2010, 11:13
И за Бога, как успя да напишеш толкова редове без нито един пунктуационен знак? :shock:


Че и за капак на всичко с толкова много грешки, на половината "думи" не им разбрах смисъла xD Ебахти преглеждайте к'во сте писали преди да го post-нете :x


А по темата - Поредната заблудена шматка, която не знае какво иска... АМАН ВЕЧЕ !

suantito
03-19-2010, 11:31
оОставай си с втория. На пъривя си му дала вече достатъчно шансове преди да скъсате. Както казва татка на старо само ракия...

joda
03-19-2010, 12:05
остани с този

другият е сит и нека силата бъде с теб

ludikalinki
03-19-2010, 13:14
Според мен първият ти приятел те е смятал едва ли не за даденост. В смисъл каквото и да прави, както и да се държи с теб, ти ще си с него. Просто не е бил мотивиран да се промени, да подобри отношението си към теб.
В момента, в който си го зарязала, той е осъзнал, че положението може да се промени. Още повече след като си тръгнала с друго момче. Станало му е ясно, че ти не си толкова зависима от него, колкото той си е мислил или е искал да бъдеш.
Помисли си дали искаш да потвърдиш или опровергаеш теорията, че момичетата харесват "лошите момчета".

Cybershot
03-19-2010, 13:58
Първият е пълен простак, който не те заслужава. С времето те е приел за даденост, която търпи всичките му простотии и издънки.

wasch0
03-19-2010, 14:02
Той може колкото си иска да те заблуждава, че ще се промени, но дали наистина е така. Ти сама трябва да си прецениш дали е способен да се промени заради теб. Ако не си сигурна в него, по-добре си стой със сегашния си приятел.
П.П На мен тая работа ми изглежда много съмнителна. Изведнъж като те е видял с друг и веднага казва, че ще се промени.

blackday
03-19-2010, 15:52
бъди с този , с който се чустваш добре :)

peace94
03-19-2010, 17:02
Не познавам нито теб, нито момчетата, обаче според мен трябва да се замислиш дали вторият заслужава да го зарежеш заради стария. Ако е толкова свестен и те харесва, а от другия си видяла само мизерии, не виждам смисъл да се връщаш назад. Ясно е, че старият ти липсва, все пак 2 години, има привързаност... По-точно дали ти липсва самият той или просто усещането, че си с него, с което си свикнала досега?

Nich
03-19-2010, 17:56
не знам кое е правилно, но на твое място бих останала с второто момче.... хората не се променят ей така и бих могла много да ти философствам по тая тема ама ме мързи сега ;д

pamii
03-19-2010, 18:04
НЕ гледай назад :!:

prasyte
03-19-2010, 18:57
А предишния не е ли боклук? ;) Мисля, че т'ва ти отговаря на въпроса, за който има три начина :
- зарязваш и двамата
- зарязваш първия
- отиваш при първия
Аз ти препоръчвам 1 или 2 ;)

Ахам...