PDA

View Full Version : Иван Иванов - национален отбор ?



ProSlayer
03-18-2010, 19:26
Според вас Иван Иванов трябва ли да бъде викан в националния ( смисъл засега , а не за постоянно ) ? Аз лично съм фен на ЦСКА и като им гледах мачовете ми се стуваше , че играе добре , въпреки че все го критикуват...

lubomirky
03-18-2010, 19:49
Мъри да го вика, за да може да го уволнят по-бързо и да намерят някой нормален треньор. Тоя не знам как го считат за добър защитник(дори и за бг стандартите) като се има предвид, че във всеки негов мач за националния отбор той подарява поне 1 гол на другия отбор. Нека чорбарите да ми кажат, че не съм прав, ама за съжаление е така..

iLovePussyJuice
03-20-2010, 21:47
Дупка е тоя. 8-)

travmiriaN
03-20-2010, 22:21
нее .. в никакъв случай .. нищо против момчето , обаче още не е дорасло за Национал ! Според мене Мъри да вземе Стефи Станчев

iLovePussyJuice
03-20-2010, 22:23
нее .. в никакъв случай .. нищо против момчето , обаче още не е дорасло за Национал ! Според мене Мъри да вземе Стефи СтанчевАбе и на мен ми е симпатичен, ако не се лъжа сме играли заедно, ама нека първо се наложи в Левски и тогава вече да се мисли за националния отбор. :)

SemperFidelis
03-26-2010, 22:28
Иван Иванов беше перспективен и играеше добре, когато беше под наем при буферите. След това му се вдигна много самочувствието започна да не може да го покрива и стана това, което е сега - посредствен футболист, които не трябва да е в националния засега, ако подобри играта и поведението си може би.

D3NG3rZ0N3
03-26-2010, 22:48
ЦСКА-р съм, но т'ва момче не е дори и за отбор като Пирин. Огромно самочувствие, не спазва режим, пияница и е тотално неграмотен в защита. Пълна нула е като защитник!

fr33runner
03-27-2010, 07:20
ЦСКА-р съм, но т'ва момче не е дори и за отбор като Пирин. Огромно самочувствие, не спазва режим, пияница и е тотално неграмотен в защита. Пълна нула е като защитник!

Познаваш го лично и знаеш,че е пияница или си чул по телевизията,че е такъв?!?!