PDA

View Full Version : К**вииии :D



niksan3110
03-18-2010, 18:40
Незнам дали е тука мястото на тази история, но незнам къде да я сложа. Малко е тъпичка историйката но исках да я споделя. Значи аз съм на 18 години и съм 12-ти клас. В даскалото където уча познавам едни момиченца които са доста красиви, но характера им нещо не ми се нрави. Та аз си бях харесал 3 от тях и ги намерих в скайп да си чатим, но те ме отхвърляха и не си пишеха с мене абе с една дума ме режеха от всакъде, а на даскало много често се правиха че не ме виждат и ме подминаваха, а понякога ме поздравяваха като ги поздравя аз, ама много рядко се случваше. След това аз взех книжка. Излезам много често с колата на баща ми. 2 или 3 пъти тези момиченца, които ви споменах по горе ме засичаха докато съм бил с колата. Колата ни не е нещо особено (Audi 80 комби от 94-та черен металик), но все пак хваща око. И след като ме засякоха тези момичнца и нещата съвсем се промениха: На даскало започнаха да ми се хвърлят на врата и по скайп дори почнаха до ми пишат, че понякога не им насмогвам. И много често взеха да ми задават въпроси от рода "Кога ще излезем на кафенце", "Кога ще ни повозиш" и други такива. Много са ми интересни как така изведнъж проявиха интерес :D Това е историйката. Ако искате изкажете си мнението, но ако мислите че е тъпа ни го казваите защото съм го написал по горе. :D

Crazytu
03-18-2010, 18:46
Еее ти какво очакваш, много ясно, че сега като си с кола ще си им интересен. В днешно време повечето момиченца по това си избират гаджетата. Ама к'во да се прави .. ;д

nIkEnCeTy_bE
03-18-2010, 19:28
Хаха нали ще трябва да почнат да се хвалят, ама аз имам приятел с кола, вози си ме незнам си какво. Я сега ти ги зарежи тея пикли и им го начукай с извинението едно яко. Ха.. ти ще проявяваш интерес, те ще се правят на кифли, и сега когато имаш кола ще се мазнят. Заеби ги и им докажи, че нищо не струват. Намери си приятелка и я вози и да я видят с теб и да се пукнат от яд. Кифли.. :?

L0ST
03-18-2010, 19:45
Ха, я си представи ако имаше Audi последен модел какво щеше да става?? Направо нямаше да можеш да спиш от тях :D

dan40123
03-18-2010, 19:45
знам, че е малко злобно, но според мене можеш да ги скараш много лошо ако желаеш... аз лично нз дали бих го направил, по скоро бих ги заебал напълно 8)

danibebi
03-18-2010, 20:21
Съветвам те да ги пратиш на майната им.. :lol:

DevilWish
03-19-2010, 09:50
Хаха нали ще трябва да почнат да се хвалят, ама аз имам приятел с кола, вози си ме незнам си какво. Я сега ти ги зарежи тея пикли и им го начукай с извинението едно яко. Ха.. ти ще проявяваш интерес, те ще се правят на кифли, и сега когато имаш кола ще се мазнят. Заеби ги и им докажи, че нищо не струват. Намери си приятелка и я вози и да я видят с теб и да се пукнат от яд. Кифли.. :?
+1

Mi6inka
03-19-2010, 15:24
Йес... любимите ми елементарни, празноглави, безхарактерни момиченца... за съжаление, вече всяка 2ра млада дама е с такова мислене, а именно.. имаш книжка => имаш кола => имаш пари => си за нея.... Пф... дразнят ме, ама какво от това..всъшност на повечето момчета им харесват такива, защото са лесни и не са нужни мн усилия, за да впечатли подобна "дама" (пример е твоя случей) .. Безсмислено е да казвам мнение / съвет/ от моя гледна точка какво е редно да се прави...ясно е :) Не си от тези момчета, които ги впечатляват лекомислени момиченца,като тези, за което те поздравявам :)

wwe11
03-19-2010, 15:35
Аз бих им казал - Сори сладки сами оставате :D Ша ми се правят на интересни и после а такова онакова ей такива мноу ги мразя ни ми пука лесни са или не изобщо не им се връзвам ходат са ебат на Скоблева Майка и да не ме занимаат :-x :-x

someonerandom
03-19-2010, 18:42
Според мен като те питат кога ще излизате и т.н ги питай "Защо преди 2 месеца(примерно) тотално ме заебавахте,а сега искате да излизаме?" или нещо от сорта и гледай сеир :D

niksan3110
03-19-2010, 19:47
Ами Mi6inka прав/а си не ме впечатляват. Аз сам на принципа "Колкото е по-лесна толкова е по безинтересна". Искам нещо за което да се боря за да е по сладка победата. Искам сериозна приятелка, а не курва. someonerandom не се бях сетил да ги питам ама мс за съвета. Ще ге питам :)

ivcheto0o
03-19-2010, 20:19
Хаха нали ще трябва да почнат да се хвалят, ама аз имам приятел с кола, вози си ме незнам си какво. Я сега ти ги зарежи тея пикли и им го начукай с извинението едно яко. Ха.. ти ще проявяваш интерес, те ще се правят на кифли, и сега когато имаш кола ще се мазнят. Заеби ги и им докажи, че нищо не струват. Намери си приятелка и я вози и да я видят с теб и да се пукнат от яд. Кифли.. :?

modesty69
03-28-2010, 20:17
а пфф брат изобщо не ти трябва да се занимаваш с подобни... кифли :D та даже са жалки лол.. :D :D

Tempest
03-28-2010, 20:52
[thread_name] & "СБОГООООООООООМ" :lol:

Jessie
03-28-2010, 20:58
Пич, преди си нямал книжка (съответна и кола, нищо, че е на баща ти) - не си им бил интересен.
Сега - имаш и 2те, интересен си им. :lol: Сметни 1+1 .. :lol:

SuNsEt
03-28-2010, 21:51
Ха, я си представи ако имаше Audi последен модел какво щеше да става?? Направо нямаше да можеш да спиш от тях :D :lol: да определено!

in4et0yy
03-28-2010, 23:03
Хаха нали ще трябва да почнат да се хвалят, ама аз имам приятел с кола, вози си ме незнам си какво. Я сега ти ги зарежи тея пикли и им го начукай с извинението едно яко. Ха.. ти ще проявяваш интерес, те ще се правят на кифли, и сега когато имаш кола ще се мазнят. Заеби ги и им докажи, че нищо не струват. Намери си приятелка и я вози и да я видят с теб и да се пукнат от яд. Кифли.. :?

++

Eliii
03-29-2010, 18:02
Възползвай се от тях... и после ги заеби.... :grin:

Или само ги заеби...

Не заслужават внимание :)

truefriend
03-30-2010, 07:52
Според мен като те питат кога ще излизате и т.н ги питай "Защо преди 2 месеца(примерно) тотално ме заебавахте,а сега искате да излизаме?" или нещо от сорта и гледай сеир :D

кажи им, че ще излезете на кафенце, разходка, да ги повозиш... на 32-ри :D

pifiella
03-30-2010, 12:27
Много ме е яд,когато момичетата мислят,че си готин само когато имаш кола и не знаеш как изглежда знака стоп....И кво става напоследък с тая тенденция с паметниците по пътищата.Вместо хората да се вразумяват........
1.Искаш гадже
2.Купуваш си книжка,взимаш колата на баща си
3.Летиш с бясна скорост по завоите,но на седалката до теб задължително има "ЕЛИТНА"курва
4.И ти и гаджето, и някой пешеходец лежите в гробището!
5.Край..... :-o

petinkataaa
03-30-2010, 15:57
ти внимавай да не им се вържеш пък се прави на пич,колкото искаш,за да им стане интересно :P

pamii
03-30-2010, 16:11
Ако мислиш да продължаваш да се занимаваш с тях си балък! :D
Но все пак си се осетил де, че е заради колата ^^ :)

ltgreen
03-30-2010, 16:24
Само едно щи кажа: Пфф, жени! :oops:

Bimmer
03-30-2010, 17:03
Мой такива експлоататорки - бол! Аз ако бях на твое място щях да се правя, че не ги забелязвам и да не им отговарям на скайпа да им го вкарам едно хубаво!

fgirl14
03-30-2010, 17:08
пфффф аз пък винаги съм харесвала момчета с пари и кола . не е задължително и двете но Поне едно от двете да има :P не мисла че е лошо всеки да живее добре :?

Bimmer
03-31-2010, 08:21
пфффф аз пък винаги съм харесвала момчета с пари и кола . не е задължително и двете но Поне едно от двете да има :P не мисла че е лошо всеки да живее добре :?
Не. Лошо е да харесваш някого, само защото ще живееш добре ;)

cekocraft
03-31-2010, 21:12
Аз предлагам първо да се възползваш от тях.Например една троика :D и на следващият ден брутално ги отрязваш.Мръснишка постcпка може би,но при положение че те са се подиграли с теб преди,си заслужава.

mArMaLaDkA
03-31-2010, 22:05
^ Филми-милми, тва-онова?

dPa3HuTeJl
04-01-2010, 17:50
Според мен като те питат кога ще излизате и т.н ги питай "Защо преди 2 месеца(примерно) тотално ме заебавахте,а сега искате да излизаме?" или нещо от сорта и гледай сеир :D

Ахаха като ги пита и аз искам да съм там .. :lol: :lol: :razz: :lol:

righteous
04-01-2010, 18:06
Режи ги с репликите които те са ти казвали и презрителна усмивка :)

monkata95s
04-02-2010, 11:09
Хаха ..... България е пълна с такива оФци .. епа пич , кво да праиш..... чукаш ги наред а после им теглиш майната :Д такива не аслужават друго :Р

UrbanLegend
04-02-2010, 13:26
Свиквай!Момичетата от тоя сорт са доста, свестните се броят на пръсти,ама все пак и тях ги има.Просот сега е твой ред да отрежеш най-бругално горепосочените 2-3 момиченца.

uBuTo
04-08-2010, 15:50
И аз харесвам момчета с коли! :D

ILuvMyTeddy
04-08-2010, 22:02
Ограничени материалистки бих казала... :?

didi0804
04-09-2010, 09:08
Я сега ти ги зарежи тея пикли и им го начукай с извинението едно яко

niksan3110
04-23-2010, 10:06
Чесно казано нямам намерение да се занимавам с тях и няма да им се вържа, отдавна съм ги заебал е само се смеякато бягат след мен. Сега на скоро пак ме видяха с колата и едната за малко да я кача на капака си. Не ми е за нея ами просто ще огъна някоя друга ламарина :-D Изобщо не ми пука за тях. Карам си Аудито надувам си музичката и се кефя.

Eclipsercho
04-23-2010, 10:35
Чесно казано нямам намерение да се занимавам с тях и няма да им се вържа, отдавна съм ги заебал е само се смеякато бягат след мен. Сега на скоро пак ме видяха с колата и едната за малко да я кача на капака си. Не ми е за нея ами просто ще огъна някоя друга ламарина :-D Изобщо не ми пука за тях. Карам си Аудито надувам си музичката и се кефя.

\:D/

spopi
04-27-2010, 13:26
като знаеш отговора даваи :-D
как обичам да казвам тегли им една маина :lol: :lol: :lol:
не ти трябват 8-)

sladurka122
04-27-2010, 13:57
Аз съм момиче и бих казала, че някои момичета са много голеви к***и !Те са те харесали само заради колата, а не заради нещо друго. Някои видят ли момче с кола и е г\д на тяхната ъзраст веднага, но понякога не е само заради колата. Разбери дали те харесват истински и тогава може да не е заради колата, но ако е само за нея ... значи са к***и. С много голямо извинение за тези думи.

Palpatin
04-27-2010, 15:02
Нaистина много интересна историйка. А такива момичета се срещат доста често.

whitediamond
04-27-2010, 15:53
Намери си свестно момиче и кат тръгнете я вози със колата за награда.Мини покрай даскалото със мацката и нека сички се пукнат от завист. :D

didsrz
04-28-2010, 13:43
Проблема е там че почти всички (почти.. има и изключения) се хвърляте на такива момичета.. Няма какво да се лъжем :|
И все пак още се намират и от другия тип момичета :)

spopi
05-09-2010, 14:22
Намери си свестно момиче и кат тръгнете я вози със колата за награда.Мини покрай даскалото със мацката и нека сички се пукнат от завист. :D


това е добра идея :-D :-D

alex4et0y
05-09-2010, 16:22
Курви сбогом...Няма вече джипове,джетове.... 8-)

uBuTo
05-11-2010, 11:37
к**ви сбогом...Няма вече джипове,джетове.... 8-)
Няма компаньонки и барове!.. Няма да ги има лудите купони! 8-)

lovey0u
05-11-2010, 15:04
Съветвам те да ги пратиш на майната им.. :lol:

+1

щом се интересуват само от колата и ти ги режи отвсякъде ;)

mimssss
05-11-2010, 15:14
Хаха нали ще трябва да почнат да се хвалят, ама аз имам приятел с кола, вози си ме незнам си какво. Я сега ти ги зарежи тея пикли и им го начукай с извинението едно яко. Ха.. ти ще проявяваш интерес, те ще се правят на кифли, и сега когато имаш кола ще се мазнят. Заеби ги и им докажи, че нищо не струват. Намери си приятелка и я вози и да я видят с теб и да се пукнат от яд. Кифли.. :?

+

CupcakeMonster
05-11-2010, 17:49
Материални к*рвета.. у левоо :)

alex4et0y
05-11-2010, 19:12
к**ви сбогом...Няма вече джипове,джетове.... 8-)
Няма компаньонки и барове!.. Няма да ги има лудите купони! 8-)

Курви сбогом...Как да ви оставя в такъв момент?! Как да ви обичам като съм в плен!? 8-)

titinkaa
05-11-2010, 19:41
Хаха нали ще трябва да почнат да се хвалят, ама аз имам приятел с кола, вози си ме незнам си какво. Я сега ти ги зарежи тея пикли и им го начукай с извинението едно яко. Ха.. ти ще проявяваш интерес, те ще се правят на кифли, и сега когато имаш кола ще се мазнят. Заеби ги и им докажи, че нищо не струват. Намери си приятелка и я вози и да я видят с теб и да се пукнат от яд. Кифли.. :?
+1
+2

uBuTo
05-12-2010, 10:19
к**ви сбогом...Няма вече джипове,джетове.... 8-)
Няма компаньонки и барове!.. Няма да ги има лудите купони! 8-)

к**ви сбогом...Как да ви оставя в такъв момент?! Как да ви обичам като съм в плен!? 8-)
кой ще ме приспива в родната казарма?.. 8-)

reload1222
05-13-2010, 13:55
бре навсякъде ли имало такива "животни" зарежи ги, само заради колата са те "харесват" и то не е харесване а подмазване и обичат явно материалното "богатство" :)