PDA

View Full Version : Любов от разстояние ;(



LilVik
03-18-2010, 19:07
Значи с едно момиче се харесахме след като си видяхме албумите , та чатове , ала-бала и т.н . Проблемът е , че градовете ни са много отдалечени един от друг :( ! Няма да казвам кои са , че може тя да чете :D ... и тя даже в скайп си беше написала " ;( ;( ;( " и аз я питам за кой плачеш , тя за тебе , аз - сериозно питам , тя за тебе - сериозно !
:X:X:X Какво да правя много е гадно така ;( !

Crazytu
03-18-2010, 19:15
Не се занимавай въобще, докато не е станало прекалено късно и да се привържеш повече към нея .. Предполагам сам осъзнаваш, че няма как такава връзка да просъществува ..

ShtrudeL
03-18-2010, 19:15
Нищо няма да стане докато не завършите даскало,не заживеете сами,не си намерите работа и...не заживеете в един град.

юхуу ^^

LilVik
03-18-2010, 19:26
Няма ли някакво решение :( ...

lubomirky
03-18-2010, 19:35
Няма ли някакво решение :( ...

http://tsvetkov.be/wp-content/uploads/2009/05/dhdhdhudhdhdh.jpg

joda
03-18-2010, 19:36
Няма ли някакво решение :( ...

решението ти го каза щрудел

пожелавам ти здрави нерви малко ревност и нека силата бъде с теб

LilVik
03-18-2010, 19:37
темата неможе да е истинска нали? :lol: :shock: :lol: :lol: :razz: :razz:

ако не е ебавка - несе занимавай

Не се шегувам и наистина ми е много гадно :( !

LilVik
03-18-2010, 19:41
неми казвай че си и на 13 ?

На 15 съм , хайде стига ! Кажете сериозно плс :( !

LilVik
03-18-2010, 20:03
Айде стига СПАМ ! Не , верно - кажете много ви се моля :( !

frozendeath
03-18-2010, 20:21
Ами ако си имате доверие и връзката ви е силна, мисля, че ще се справите с това предизвикателство. Ако успеете, само ще ви сближи. Аз също съм в това положение и наистина се надявам, че и двамата ще издържим. Пожелавам го и на вас. :)

Metal
03-18-2010, 20:23
Айде стига СПАМ ! Не , верно - кажете много ви се моля :( !
Зависи колко са далече градовете.... и зависи колко често бихте могли да се виждате.... От това зависи дали нещата ще потръгнат :wink: .

Tempest
03-18-2010, 20:26
мда, знам как се чувстваш... ако е мноооого далече (както беше при мене - 350 км) няма да стане нищо, най-много лятото или пролетната ваканция сега да отидеш при нея и всичко да мине като се прибереш... по принцип връзки чрез скайп не се поддържат и няма никакъв смисъл, но ако познаваш човека и лично (на живо, среща, кафенца, срещи), тогава може и да се влюбиш (както за съжаление направих аз)... но на повече от приятелство не се надявай... истината е кофти, ама все пак не трябва да приемаме всяко предложение... нали?!

dragonfly92
03-18-2010, 20:46
------

filmimilmi
03-18-2010, 20:48
Обикновено в подобни връзки по чата и двете страни идеализират отсрешната страна защото онлайн образът на човек често предствалява това, което човек не е в действителност, а което му се иска да бъде. В момента тя ти е в главата защото имаш само хубави впечатления за нея, но на живо ще е съвсем друго и съ сигурност няма да е това, което си очаквал. Още повече щом и тя се е привързала към твоя интернет образ, което само по себе си говори, че едва ли на живо е толкова хубава каквато е на снимките например. Само ти дадох причини, различни от самото разстояние, да си дадеш сметка, че няма смисъл да те мъчи мисълта за нея. В момента ти и тя идеализирате образите си в своите глави, фантазирате си един за друг, но фантазиите са винаги са нещо идеално. И да се видите, на живо ще е съвсем друго. Но това пък е най-малкото. Също така разстоянието е повече от ясно, че не може да се скъси по някакъв начин. Непрекъснато ще я мислиш, а и тя теб ще те мисли какво правиш, къде си, защо си пропуснал даден уикенд да я посетиш... Само едно излишно късане на нерви и игра на изчакване да порастнете, станете самостоятелни и едва ли не да заживеете заедно в 1 град... Фантазиите винаги са идеални. В крайна сметка направи така както си представяш, че би се случило в най-добрия вариант. Иди, виж я каква е, какво представлява на живо. Ако е уникално момиче, за което просто си заслужава, не ти пречи да си губиш времето защото си още на 15, а на тази възраст нямаш куп ангажименти, които да те спират да си играеш на подобна връзка. Въпросът тогава ще е обаче да не го правиш заради самата игра или защото е първото ти гадже, а защото действително би изпитвал някаква заслужаваща цената си радост в това. Тоест като за последно ти казвам, не бързай, прецени дали си заслужава пътуването, виж я на живо, направи преценка дали си е вече пътуването действително си е заслужавало, ако да - значи има смисъл. Колкото до това какво би се случило нататък, най-добре сам да разбереш. Не винаги всички случаи на връзки от разстояние водят до разочарования и нерви. Опитвай от всичко, на 15 може и е хубаво да правиш собствени грешки. А в краен случай усепх и все пак дано това не се окаже грешка! :)

mrazqkindergarten
03-18-2010, 20:49
Ако толкова се харесвате, опитайте, стига обаче да мислиш, че човекът си заслужава и да му имаш пълно доверие, иначе никъв шанс... казвам ти го като човек с такава връзка. ако не обичап тва момче, нямаше да се навия на подобно нещо.

Tempest
03-18-2010, 21:01
първите ти думи точно описват... мисленето на баба, дядо и родителите ми по въпроса с онлайн връзките... уау, запознах се с момиче по интернет, уау - на снимките изглежда супер, уау - има супер характер... УАУ - И НА ЖИВО Е ТАКАВА :shock: всъщност скайп е станал нещо като начин на живот - предишните схващания за изопачаване на чертите на характера ми, за да се харесам на еди коя си или да създам добро впечатление (уви грешно) в някой/я... вече не са така - прекалено много деца (а и не само) започнаха да приемат скайп на сериозно, да - има и хора, които злоупотребяват с това, но повечето са искрени и след известно време комуникация се разкриват, стига да знаеш как да се сприятелиш :) но връзка от разстояние трудно се създава, трудно се поддържа и, уви, никак не е трудно да я разрушиш... ако автора поеме тоя риск да се обвърже от разстояние и ако иска да е сигурен, че не си е пропилял времето - премисли малко колко често ще се виждате, дали си и заслужава, дали е точния човек, ако отговора е да - давай, но пак казвам - връзка от разстояние се поддържа много трудно...

XTREMEFREERIDE
03-19-2010, 05:17
Всичко това е много хубаво, но знаеш ли какво, трябва ви здрава основа, а като сте на далеч от самото начало, това ще бъде малко трудно. Наистина, кажи на колко километра са градовете ви, това Е от значение.

Ако те интересува дали ще се получи нещо - зависи само от вас двамата.

И за финал да ти кажа, че няма грешен отговор на загадката в твоя случай. Ако просъществува, окей, супер. Ако ли не това ще ти е поне за урок. :)

peachY
03-19-2010, 06:02
и аз като автроа съм със същия проблем (половин България разтояние) :(
Авторе, дори и двамата да сте били искрени има още много други неща които можете да разберете за другия само ако се видите на живо.
След това има вариант е да не си допаднете, но ако се харесате още повече и започнете връзка ще трябва да ходиш при нея по-често, а не само от ваканция на ваканция. Ще е трудно, но ако успеете ви казвам браво за проявената сила :wink: Ако мислиш, че не изпитвате достатъчно силни чувства (след като се запознаете на живо) по-добре се откажи, защото няма да излезне нищо от това.
Успех! :)

gLypChenCee
03-19-2010, 06:08
Смисъл във връзките от разтояние няма, освен ако не ходиш всеки ден до нейния град и не сте постоянно заедно. Ама то тва е разбира се невъзможно, `щото ти си на даскало както и тя.. Всеки си има някакви свои работи.. Абе ше ти съкратя четенето .. Не го прави! После по-трудно ще стане.. ;/

s1db1
03-19-2010, 06:24
да бе тва са пълни глупостиии ..една приятелка ходи вече година и няколко месеца с едно момче от друга страна..просто няма да ви описвам колко се обичат и се виждат през 1,2 месеца или той идва или тя ходи там..говорили са с родителите си разбрали са как седят нещата и сега той ще идва пак след 2 седмици така,че ако найстина изпитвате силни чувства един към друг говорете с родителите си да се виждатее не е толкова трудно :-D

LilVik
03-19-2010, 07:17
От моя град до нейния е около 4-5 часа път ... Мога да отида един път , ама повече ... Ние мислехме на концерта на Lil' Jon в София да се видим , ама така само за 1 път е много гадно :-o ...

DevilWish
03-19-2010, 07:34
Не се занимавай въобще, докато не е станало прекалено късно и да се привържеш повече към нея .. Предполагам сам осъзнаваш, че няма как такава връзка да просъществува ..
+1

dimitar_ak
03-19-2010, 07:55
Моето момиче е на 420км. Няма да те лъжа, че е адски трудно. Срещите са редки. Понякога се случва да правиш планове за среща, а нещо да ги провали и да не може да се видите цял месец. Трябва много доверие и никаква ревност. Иначе няма да стане.

Alex4o0o
03-19-2010, 15:03
Охх как мразя интернет-любов :razz: винаги си сам,не можеш да гушнеш любимия си човек...авее тъпа работа!Та вие дори не сте се виждали!
Айде излез от интернет и си живей живота,и без това е прекалено кратък 8-)

blackday
03-19-2010, 15:54
Разбирам те какво е аз също имах любов една година от разстояние . Това е измъчващо и за двама ви ... затова ако я обичаш ще си с нея , независимо от разстоянието ,но ако то ти пречи , по добре сподели с приятелката си за този проблем :)

Nich
03-19-2010, 17:55
няма как такава връзка да просъществува ..

хаха! сега ще те опровергая ^^ в момента си имам връзка с човек с който се запознахме преди близо 6 години в чата и даже не си бяхме виждали снимки(бях 5клас!!!!) иии много си допадахме и твърдяхме,че се обичаме. и аз и той имахме сериозни връзки след това но продължавахме да се търсим иииииии от половин година той идва почти всяка седмица при мен и е просто... :smt007 само съм мечтала някога да го срещна какво остава да бъде с мен... но ето че НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА НЯМА!!!!!!!!!!!!!!!!! ^^

paniko
03-19-2010, 18:33
НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ,не го прави,нямаш идея какво е..и аз със доскорошното ми гадже бях в такoва положение,в началото уж много се харесвахмее,сичко ок,обаче мине ли малко време вече стават проблемите и е много мъчително,по-добре не се захващай