PDA

View Full Version : накратко



jghgh
03-18-2010, 20:31
Има едно момче, то ме мрази.
Ходихме преди година за около месец и седмица.
Най-хубавото момче, което съм срещала - свястно, готно, добро, неописуем човек.
Отблъснах го с най-идиотското възможно поведение.
Мисля, че има мнение за мен че съм луда психопатка.

Мина година и нещо, още го жаля. /тъпо е.


Мисля, че съм заебала всякви илюзии за него, НО днес има рожден ден. Да го поздравя ли, след като:
1. Мрази ме!
2. Писала съм му и преди за това онова и той нарочно не отговаря; явно не ще да има нищо общо с мен!
3. Ако му пиша и той не ми отговори - сдух.
4. Ако му пиша и той реши да станем приятели и пак да почнем да си пишем това онова, може да заимам отново чувства и пак да се нараня. А аз просто искам да го поздравя, уважавам го. Имам вина към него,
5. Ако пък не му пиша, после много ще ме е яд.


Да повторя, явно ме мрази и ме мисли за пълна откачалка, ама пълна.

Metal
03-18-2010, 20:34
Пиши му, няма какво да губиш.... Не е трябвало да го отблъскваш със поведението си... :?

joda
03-18-2010, 20:36
страхът е най-големия враг на джедая пиши му и нека силата бъде с теб

SpeakSoftlyLove
03-18-2010, 20:37
Ако си толкова сигурна, че те мрази какво имаш да губиш. По-зле от това едвали ще стане. 8-)
Направи това, което искаш. В крайна сметка му честитиш рожденият ден, нищо лошо не правиш.

ПП. Нямам идея какво точно си направила, но мислиш ли, че наистина заслужаваш такава омраза, каквато ти описа?

Metal
03-18-2010, 20:37
страхът е най-големия враг на джедая пиши му и нека силата бъде с теб Тя се още е падуин 8-)

fenastz
03-18-2010, 20:40
Пиши му, дано отговори. Ако отговори, постарай се да му се извиниш...

jghgh
03-18-2010, 20:47
Ако си толкова сигурна, че те мрази какво имаш да губиш. По-зле от това едвали ще стане. 8-)
Направи това, което искаш. В крайна сметка му честитиш рожденият ден, нищо лошо не правиш.

ПП. Нямам идея какво точно си направила, но мислиш ли, че наистина заслужаваш такава омраза, каквато ти описа?
Абсолютно. ;-)
Напълно разбираемо е, че "изгори всички мостове" до него.

Не се гордея..

Вече мина година, сигурно ще е тъпо сега да му се извинявам. То аз нали му ревах да се връща при мен и .. no reaction

Но да, просто му честитих, защото го уважавам.
Мерси за отговорите ви.

Ако ще ме реже, няма да е за сефте, така че.. да.. Благодаря ви!

fenastz
03-18-2010, 20:55
Еми гадно е, наистина, може и да не ти прости - не ще е лошо да го обсъдите веднъж завинаги.

Ако не ти прости - Move On.

thefreak
03-19-2010, 01:53
Може би трябваше да го оставиш на мира вместо да му честетиш ама.. ако бях на негово място знам, че само щях да се изнервя.

gLypChenCee
03-19-2010, 06:38
страхът е най-големия враг на джедая пиши му и нека силата бъде с теб :lol: :razz: :razz: :razz: тру тру :razz:

dimitar_ak
03-19-2010, 06:51
Поздрави го запразника. Бъди искрена и просто му пожелай нещо хубаво. Не отваряй тема за това преди.

DevilWish
03-19-2010, 07:36
Пиши му, няма какво да губиш.... Не е трябвало да го отблъскваш със поведението си... :?
+1

cveteto64
03-19-2010, 08:06
Пиши му...

nymphadora
03-19-2010, 08:25
ти така или иначе си си сдух и без да му пишеш,така бе по-добре му пиши-кажи му,че си се държала тъпо преди и може да потръгнат нещата :)

SpeakSoftlyLove
03-19-2010, 19:39
Моля.
Радвам се, че съм помогнала. :)

guinessgirl
03-19-2010, 19:46
разбира се,че ше му честитиш.

имали сте нещо,било ви е готоно,обичаш го,уважаваш го- ще бъде ужасно тъпо да не му честитиш рождения ден. 8-)

jghgh
03-19-2010, 19:52
разбира се,че ше му честитиш.

имали сте нещо,било ви е готоно,обичаш го,уважаваш го- ще бъде ужасно тъпо да не му честитиш рождения ден. 8-)
8-) :-)




Колко готино ни беше иначе, друг въпрос.. Но е един от най-хубавите хора, които съм срещала. Напълно обективно го казвам, супер свястен човек и точен.


Мнението на Raybeez беше супер, само че вече е написано лаконичното 'чрд' на профила mu. Дано го е приел със смесени чувства поне. :)

soul1199
03-19-2010, 20:39
пиши ми :wink: и гледай,какво ще стане :)