PDA

View Full Version : Проблем Opera>Vbox7



MaGuSs
03-18-2010, 22:21
Как да оправя тези смотани знаци ???

http://prikachi.com/users/kingsize/288j.jpg

doomkillerr
03-18-2010, 22:42
От менюто "View" -> "Encoding" -> "Cyrillic" избираш първото "Automatic Detection"

Успех от мен! :wink:

Petrow
03-19-2010, 04:51
Сложи си мозилла 8-) ...

Думкилър вече се чудя има ли нещо което да НЕ знаеш ? :oops:

MaGuSs
03-19-2010, 09:23
Сложи си мозилла 8-) ...

Думкилър вече се чудя има ли нещо което да НЕ знаеш ? :oops:

Аз ще ти отговоря ...

90% съм сигурен ,че не може да направи сайт .Със свой дизайн и никакви помощни програми.Целия сайт да е в 1 папка и в един файл (.html)

Ей това ако ми го направи го признавам ....

doomkillerr
03-19-2010, 10:49
Сложи си мозилла 8-) ...

Думкилър вече се чудя има ли нещо което да НЕ знаеш ? :oops:

Аз ще ти отговоря ...

90% съм сигурен ,че не може да направи сайт .Със свой дизайн и никакви помощни програми.Целия сайт да е в 1 папка и в един файл (.html)

Ей това ако ми го направи го признавам ....

Абе, че мога - мога, ама както обичат да повтарят родителите ми "мързела не мори, ами мъчи..." :D

П.С. - Под помощни програми, предполагам нямаш предвид "Notepad" или "Notepad++", щото иначе хич няма как да стане... :P

bebzgirl
03-19-2010, 11:16
От менюто "View" -> "Encoding" -> "Cyrillic" избираш първото "Automatic Detection"

Успех от мен! :wink:
Наистина така трябва да стане ама ако не стане преинсталирай я и мисля че имаше там при денсталацията някаква отметка при която се питеше дали да се запазят настройките НЕ я натискай и след като инсталираш на ново би трябвало да се оправи :)

Chacho
03-19-2010, 11:52
При мен след рефреш се оправя, щото и аз съм с опера а енкодинга е наред. Но метода, който думкилър е дал е стандартният.

Един сайт рядко се състои само от един .htm