PDA

View Full Version : Момичета вие как мислите :Д



Barrmana
03-19-2010, 04:31
Искъм да попитам момичетата кое повече харесват в момента и саответно в какъв тип момчета се влюбват , естествено това е доста силно определение , но какъв тип момчета повече харесвате,Отворени надути пичове които само се бият пушат и пият ;д или пък не толкова отворените ;д

gLypChenCee
03-19-2010, 06:22
Подписа --> :-D

Да са мили, нежни, да ме обичат, да са искренни, да не изневеряват и да ме обичат такава каквато съм! :) Все ми е тая дали пушат.. За пиенето - да си пият ама не да се наливат с варели бира ;д

ShtrudeL
03-19-2010, 09:30
Нямаш гадже и понеже се вписваш (така си мислиш) във втория вид изкарваш първия вид като абсолютни неудачници? (Не,че не са такива,но и втория вид е скучен)

DevilWish
03-19-2010, 09:36
Всички си падаме по лоши момчета.Нямам предвит тъпи безмозъчни побойници, а такива, зад които ние трябва да тичаме, а не те след нас ;) НОО!!! идва един период, в които това омръзва и търсим сигурното - т.е. някой, за който сме най-важното, нежен, мил и тн.

ShtrudeL
03-19-2010, 10:21
Всички си падаме по лоши момчета.

да бе...мен не ме пишете

LadyDi
03-19-2010, 10:55
Моето момче е "лошо" - разхвърля, цапа, разсеян е, ядосва ме непрекъснато, защото все забравя да ми купи цигари. Освен това е намерил mute-то ми и много успешно ми изключва звука като започна да мърморя. Все се шегува, когато искам да говорим сериозно и не харесва същите филми, които искам да гледам аз. Смее ми се като плача на "Армагедон", а дори не го е изгледал целия.

Лош е.

w0sh
03-19-2010, 10:59
Добре че съм прекалено интелигентен и мога да съм добър и лош, когато си поискам.

xPafx
03-19-2010, 12:04
Предпочитам някой по-свенлив,но искрен...
Не да търси в едно момиче само временното забавление..
Да може да покава това,което чувства и да не се срамува от това,че е паднал in love ;)

Да,ама в днешно време момчетата са надути..търсят само временото удовостнвие...и ге е страх,че ако показват любовта си,другите ще ги помислят за слаби същества.

Alex4o0o
03-19-2010, 12:22
Мии първите,вторите са леко скучнички. :(
А защо повечето не си го признават като всички знаем истината...кво се правите на много морални бляяк хD

lipsvashh_mi
03-19-2010, 12:39
Всички си падаме по лоши момчета.

да бе...мен не ме пишете
мен също...предпочитам някой отговорен,мил и с който имаме общи теми.....ех,и ако е лигав отвреме навреме е супер :oops:

3oPuTy
03-19-2010, 13:08
Всички си падаме по лоши момчета.

да бе...мен не ме пишете
мен също...предпочитам някой отговорен,мил и с който имаме общи теми.....ех,и ако е лигав отвреме навреме е супер :oops:
И мен също ... Н-И-К-О-Г-А не съм тичала след момче ... и не бих го направила :?


По темата:Нямам точно определен тип момче ...

wasch0
03-19-2010, 14:14
има хиляди такива теми..

ivcheto0o
03-19-2010, 15:18
охх много зависи,харесвала съм си скромни,лоши и т.н. Просто трябва да е мом4е което има подход и знае как да се държи с мен.

biberinka
03-19-2010, 15:38
Подписа --> :-D

Да са мили, нежни, да ме обичат, да са искренни, да не изневеряват и да ме обичат такава каквато съм! :) Все ми е тая дали пушат.. За пиенето - да си пият ама не да се наливат с варели бира ;д +1

evchetobg
03-19-2010, 15:43
:-)

yoyoo
03-19-2010, 18:24
Отворени надути пичове които само се бият пушат и пият ;д или пък не толкова отворените ;д
ти защи реши ,че надутите пичове задължително трябва да пушат .. или пък как така стана ,че един "не толкова отворен" не може да се налива и да пуши.. пък и въпроса е не как се държи попринцип.. а как се държи с теб .. тва тряа те интересува .. защото може да е някой надут пич .. и в същото време да се държи супер с теб.. и обратно .. да е не толкова отворен с другите .. а с теб да се държи ужасно.. и да се прай на велик

dreamer4etoo
03-19-2010, 19:38
Всички си падаме по лоши момчета.

да бе...мен не ме пишете
мен също...предпочитам някой отговорен,мил и с който имаме общи теми.....ех,и ако е лигав отвреме навреме е супер :oops:

и аз сан като вас! пак и ако е скеитар тва вече е перфектния :D :D :D

soul1199
03-19-2010, 20:40
с нколко думи-да не е: прекалено лигав,да не е груб,да не се държи тъпо,искам да е:забавен,умен и мил,добър,свестен и донякъде сериозен

Diva4e
03-19-2010, 22:56
харесвам интересни момчета .. такива в които има интрига,такива които са предизвикателство за мен .. тези които тичат след мен ги отписвам венага и не съм гадна и лоша просто не са ми интересни ...

uBuTo
03-22-2010, 15:49
Всички си падаме по лоши момчета.

да бе...мен не ме пишете
и мен не ме бройте

mimichkaa1914
03-22-2010, 18:46
Харесвам момчета , които могат да ме впечатлят с нещо , които не са като останалите момчета. Мразя такива , които са на принципа "всички момичета са мои" (тичат след всяка и ти си просто една от многотоо). С това не искам да кажа , че не трябва да има никакъв достъп до останалите момичета , напротив. Бих искала да е спортен тип , умен и мил с мен.. забавен. Мразя тези , които се правят на голямата работа като пушат, пият, псуват и т.н. .. Не , че е забранено, но не и това да е начина му, за да те свали. Най-важното е да ме обича и да ме разбира. Не е задължително да имаме съвсем еднакви интереси , защото противоположностите се привличат и често би имало закачки между нас.. :oops: :D

XTREMEFREERIDE
03-22-2010, 18:51
Всички си падаме по лоши момчета.Нямам предвит тъпи безмозъчни побойници, а такива, зад които ние трябва да тичаме, а не те след нас ;) НОО!!! идва един период, в които това омръзва и търсим сигурното - т.е. някой, за който сме най-важното, нежен, мил и тн.

Абсолютно.

sh3_1s_7h3_0n3
03-22-2010, 18:52
Ненавиждам надутите, арогантни и цинични.
Обичам Той да е 'главата' , "на семейството", но и да ме чува от време на време к'ви ги бръщолевя. ((:

vesito13
03-22-2010, 18:54
По-скоро бих казала лошото момче :)

dedodekster
03-22-2010, 19:01
Авторе, уточни малко типовете, ако искаш сериозен отговор. Казвам ти го, защото и пия, и пуша, но пък съм по-затворен и свенлив човек. Предполагам, че не съм единствения такъв тук и малко ти се размиват типовете момчета ;)

P.S Ай сега ме причисли към някой от изброените типове :P

crazymm
03-22-2010, 19:03
По-скоро бих казала лошото момче :)
same here...
1-2 изключения е имало, но като цяло лошите момчета са ми най - близко до сърцето ;д

valdesbg
03-22-2010, 19:11
Талант се иска да събереш толкова много лицемерие, скрити желания и същевременно да покажеш колко нуждаещи са днешните младежи :)

Авторе това не беше комплимент.

И така.

По темата - не съм момиче, не мога да отговоря.

nymphadora
03-22-2010, 19:13
Аз пък предпочитам скромните момчета.

kalluXsmile
03-22-2010, 19:59
Ами да е печен .. Винаги да знае как да ме разсмее , когато ми е тъжно :) .. Също така винаги да ми казва , че ме обича , но най-вече да е искрен.

radybt
03-22-2010, 21:58
При всяко едно момиче ( както и момче ) Вкуса е индивидуален ;)

deadprincess
03-23-2010, 09:05
Лично аз си падам по скейтъри и китаристи :) а супер са ми досадни момчета които се опитват да ме разсмеят с някви абсолютни тъпотии :?

MimiKalcheff93
03-24-2010, 05:13
Предпочитам някой по-свенлив,но искрен...
Не да търси в едно момиче само временното забавление..
Да може да покава това,което чувства и да не се срамува от това,че е паднал in love ;)

Да,ама в днешно време момчетата са надути..търсят само временото удовостнвие...и ге е страх,че ако показват любовта си,другите ще ги помислят за слаби същества.

Моят приятел е такъв какъвто ти го описваш.Искрен е , мил е , не се срамува да покаже и да признае чувствата си .Дори е по-чувствителен и романтичен от мен.Аз никак не си падам по романтичните неща де . :-D

fgirl14
04-03-2010, 19:13
Всички си падаме по лоши момчета.

да бе...мен не ме пишете
мен също...:
И мен също ...
...

и мен :?

fancymebitch
04-03-2010, 19:33
Избухливи и спонтанни ,, интересни ? ! Нещо такова, самата аз не знам ,. По-скоро по " лоши " , по-интересни са ми ,, ;р

Assshley
04-03-2010, 19:44
Лошите .Само те не ми омръзват след 2рия месец. :D Точно за това съм с приятеля ми вече 2 години.Защото знае как да ме вълнува,как да събуди интригата в мен и в същото време как да се отнася с мен и да ме прави щастлива.Обичам го дори,когато ме ядосва .. просто знае как да ме задържи.Ей такива момчета харесвам,които знаят как да впечатлят едно момиче.

Sisi7u
04-07-2010, 12:57
да си допаднем по характери, да не е побъркан, да не се облича шантаво, да бъде мил и нежен. Ей тфа искам аз :D

didi0804
04-07-2010, 14:41
Предпочитам някой по-свенлив,но искрен...
Не да търси в едно момиче само временното забавление...

YouDontKnowMe
04-07-2010, 14:47
Харесвам момчета с добри обноски, образование , обща култура и чувство за хумор.
Звучи като обява във вестник ^ - какво търся, какво предлагам . Нямам думи :D

FireFlyY
04-07-2010, 14:55
Вместо да седиш по форумите и да четеш какви момчета харесваме а след това да поддръжаваш на "перфектния" няма да ти помогне да спечелиш момиче...не и за дълго.Бъди себе си и ще видиш,че един ден ще се появи момиче което те обича,защото си истински(ако останеш такъв).Всеки има недостатъци. :)

Colouring
04-07-2010, 16:43
Сърцето не пита,но все пак:Най-важното е да ми е приятел.Приятел,на когото мога да разчитам за всичко.Но да е с чувство за хумор,умен,искрен.. и да е само себе си пред мен,както и аз пред него. :)

LiRRRa
04-07-2010, 17:07
Да ми е добър приятел, да мога да му имам безрезервно доверие, да пази тайните ми, да е отговорен и сериозен, но не прекалено. Да е непредсказуем и инатлив. Нежен, понякога леко лигав. Да има чувство за хумор и да го използва дори в най-напечените ситуации.

Sisi7u
04-10-2010, 09:04
При всяко едно момиче ( както и момче ) Вкуса е индивидуален ;)
ха ха... мн0г0 прав 8-) :) 8-)

DqVoLsKoJeLaNiE
04-10-2010, 09:30
И аз съм по лошите 8-) Като знам, че едно момче е лошо(не е най-добрия избор, ако търсиш сигурна и спокойна връзка), то ме привлича повече 8-) 8-) 8-)

mArMaLaDkA
04-10-2010, 09:32
Пък аз обичам да са прости. ^^ 8-)

MyAll
04-10-2010, 11:15
Пък аз обичам да са прости. ^^ 8-)

:razz:

Priceless
04-10-2010, 11:36
Ми .. лошите. Слабост са ми.

DaemonBoy
04-10-2010, 11:40
Ми .. лошите. Слабост са ми. Хах понеже така са те учили нали?Без лоши момчета, но забранения плод е най-желан и в Библията го пише ;)

Priceless
04-10-2010, 11:44
Ми .. лошите. Слабост са ми. Хах понеже така са те учили нали?Без лоши момчета, но забранения плод е най-желан и в Библията го пише ;)

Да бе .. кой ме е учил така ?

DaemonBoy
04-10-2010, 11:45
Аами никой просто така е израза ;)Но не е ли вярно?

Priceless
04-10-2010, 11:48
^ За забранения плод ли ? Ми .. от части да.

justonegirlwithonehope
04-10-2010, 12:41
[b]Зависи от периода в, в който преминавам.Не е важно какво е държанието и славата на момчето, важно е как се държи към мен.Поне за мен е така. Нооо в момента съм с най-прекрасното момче на света и не искам никой .. НИКОЙ друг. :P

Blume
04-10-2010, 15:54
Добре че съм прекалено интелигентен и мога да съм добър и лош, когато си поискам.

8) dam neshto takova .. ^^

Jumbie483
04-10-2010, 16:03
Харесвам момчета, които са открили себе си и знаят точно какво искат. Не знам тези в коя категория ги слагате.
Мразя индивиди опитващи се да подражават на НЕЩО по един или друг начин.

sian4eto
04-10-2010, 16:28
да е внимателен,мил,да не се държи грубо,ако иска да пуши все ми е тая ии за пиенето е така :)

ledenakrasota
04-10-2010, 16:31
Когато си пасваме и има тръпка,другото са подробности.


След като си естествен и те харесват,защо да се правиш на нещо,което не си :shock:

pussucetka
04-10-2010, 16:36
. . Аз не се влюбвам в точно определен тип момче, то става изведнъж . . ! :) . . Не става туко така :-D

Elizabett
04-10-2010, 16:53
Мии не знам,аз лично харесвам повече момчетата ,които са по-отворени,които винаги имат готов отговор за всеки въпрос,не се притесняват. Моето момче трябва да ме изслушва,да ме разбира,да знае кога какво искам да чуя от него,да държи на мен,да ме обича не на последно място.Що се отнася до външния вид, да е много много красив :-D да има чаровна усмивка, хубави очи(за предпочитане са сините)да е висок,газар с една дума :D

Elizabett
04-10-2010, 16:55
Мии не знам,аз лично харесвам повече момчетата ,които са по-отворени,които винаги имат готов отговор за всеки въпрос,не се притесняват. Моето момче трябва да ме изслушва,да ме разбира,да знае кога какво искам да чуя от него,да държи на мен,да ме обича не на последно място.Що се отнася до външния вид, да е много много красив :-D да има чаровна усмивка, хубави очи(за предпочитане са сините)да е висок,газар с една дума :D

vilityyy96
04-10-2010, 17:55
Всички си падаме по лоши момчета.

да бе...мен не ме пишете
И мен... :shock: Предпочитам по мили и романтични момчета. :oops:

Converse333
04-10-2010, 18:16
Когато си пасваме и има тръпка,другото са подробности.


След като си естествен и те харесват,защо да се правиш на нещо,което не си :shock:

+1 :)

Molzinka
04-10-2010, 19:02
:shock: Определено не бих си паднала по първия тип, но пък и да не е някакъв супер срамежлив..

raliichkaa
04-10-2010, 19:10
Това да пуши,да пие и тем подобни е супер тъпо каючство на момчетата.. опитват се да се правят на интересни или просто за да не са по-назад от другите ?! Според мен едно момче тярбва да притежава собствен характер а не да подражава на някого :) Но не казвам,че пък изобщо не трябва да пие..разбира се на някакви купони или дискотека нещо окей.. ама некви пияндета да ми се пречкат през лицето.. пфф !До колкото за надуването,не ми харесват надуфките големи,но пък все пак трябва малко да се направи на пич :D:D

ScarletBite
04-10-2010, 19:42
Ъ?
:razz:

Питаш, за да разбереш на какъв да се направиш, че да се котираш сред мацките, тъй ли?

StElChEt0o0
04-29-2010, 14:28
Такива като Justin Bieber :grin: :-) :D :oops:

Glamour92
04-29-2010, 14:37
Би ми допаднало момче с нормален външен вид,чувство за хумор и най-вече със собствено мнение,което да изразява и защитава.И друго-да не се страхува да спори с мен 8-)

ReachlessGirl
04-29-2010, 15:30
Като за начало да са грамотни и да знаят как се пише "искАм" и "сЪответно" .. 8-)

Иначе .. аз вече съм си намерила моето! :-)
.. но няма да го описвам на дъълго и на широко!

justonegirlwithonehope
04-29-2010, 15:34
Искам просто да е обикновен и с мен да се държи добре.Личноста, която е изграждал и ще изгражда за напред е лично негов избор. :)

eatshitsfuckinbitchezhah
04-29-2010, 15:38
Външния вид не е толкова от значение,но все пак и той е важен ..
с чувство за хумор,да може да те разбере,да не лъже,да не изневервява,да обръща достатъчно внимание на приятелката си и да не я игнорирва,определено не си падам по-лошите момчета.. да пие колкото иска,но като се напие да не се държи като пуснат от гората,да пуши и това хубаво .. да не е мамино синче,да може да се грижи и сам за себе си,не да чака всичко на готово .. да има чувство за отговорност.. тва е,май.

silky92
04-29-2010, 15:42
Зависи от толкова много неща . Харесвам момчета ,с които мога да говоря ,споделям ,да са забавни ,решителни,да не срамуват да разкриват чувствата си и разбира се не много ревниви .Всяко едно момче си има нещо индивидуално ,което ми харесва .

givemereasontolive
04-29-2010, 18:16
Подписа --> :-D

Да са мили, нежни, да ме обичат, да са искренни, да не изневеряват и да ме обичат такава каквато съм! :) Все ми е тая дали пушат.. За пиенето - да си пият ама не да се наливат с варели бира ;д +1

Sisi7u
04-29-2010, 18:18
95% ot случаите винаги в неподходящи .. :( :( :(
но иначе .. няма определен тип .. просто любовта те намира дори и без да го търсиш.. :-o
но ако искаш да се харесаш на някоя ..
- НЕ бъди пъзльо !!
- бъди забавен !!
- бъди мил !!
- бъди усмихнат !!
- бъди джентълмен !!
и най-вече бъди себе си .. защото ако се правиш на някой друг рано или късно истинската ти същност ще излезе наяве .. :-D

didenceeto
04-29-2010, 18:21
:P

silweto
04-30-2010, 12:43
на мен ми допадат момчета ,които са искрени с мен и най вече с себе си , такива които знаят какво искат и са готови дад дадът всичко от себе си за да го постигнат : ) Не мисля , че външния вид не е важен - той е важен , но не винаги . За мен е важно човекът до мен да не ме лъже , да не изневерява и да не обича в мен само красотата , а мен самата : )
Такъв човек вече намери и страшно много го обичам , защото ме разбира винаги [h] Ивайло [h] Обичам те !! днеска 7 месецаа :grin:

cherinka
04-30-2010, 13:11
Не знам, ама само аз ли попадам все на крайности.
Или ще е някво добро, свястно и не знам си още кво,или ще е некой некадърник...аман!

YouMakeMeSmile
04-30-2010, 13:13
бих се влюбила в човек, който ми вдъхва доверие, даржи се човешки с мене и останалите, не се прави на велик, здраво стъпил на земята.. подписа :)

xXmagisXx
04-30-2010, 16:58
Нямаш гадже и понеже се вписваш (така си мислиш) във втория вид изкарваш първия вид като абсолютни неудачници? (Не,че не са такива,но и втория вид е скучен)











:)

Steff9423
04-30-2010, 23:25
Да си кажа честно аз харесвам смесица между лош и добър.
Да е нежен и внимателен и да е романтик (най-важното да е романтичен,поне малко).В същото време да е лошо момче,да знае как да вземе нещата в свой ръце,как да ме защитава.Да не прекалява със самочуствието,и да има чуство за хумор.Разбира се да е искрен и да ме харесва такава каквато съм..

Pa3yMeH
05-01-2010, 07:14
Eдно момиче избира "шматката, пиандурника, побойника" вместо "милия, внимателен и загрижен" за който все говорят че искат.

Sisi7u
05-01-2010, 08:41
Харесвам момчета, които са открили себе си и знаят точно какво искат. Не знам тези в коя категория ги слагате.
Мразя индивиди опитващи се да подражават на НЕЩО по един или друг начин.
+ подкрепям !!

welovecandies
05-01-2010, 18:42
Мии първите,вторите са леко скучнички. :(
А защо повечето не си го признават като всички знаем истината...кво се правите на много морални бляяк хD

partychild
05-01-2010, 18:57
Да си кажа честно аз харесвам смесица между лош и добър.
Да е нежен и внимателен и да е романтик (най-важното да е романтичен,поне малко).В същото време да е лошо момче,да знае как да вземе нещата в свой ръце,как да ме защитава.Да не прекалява със самочуствието,и да има чуство за хумор.Разбира се да е искрен и да ме харесва такава каквато съм.. :) Напълно съгласна...

vagarious
05-01-2010, 19:58
Харесвам момчета, които са открили себе си и знаят точно какво искат. Не знам тези в коя категория ги слагате.
Мразя индивиди опитващи се да подражават на НЕЩО по един или друг начин.
+ подкрепям !!

Аз също.
Напоследък обаче, всички са станали супер еднакви и трябва да ровиш, да ровиш, там, където не си и предполагал, че ще рочиш, за да намериш своя човек.

mrazqkindergarten
05-02-2010, 01:41
Такива като бившия ми, много си беше добро момчето... верно ядосваше ме някой път, ама завиждам на момичето, което ще е с него след мен. :D

Elenichkaa
05-02-2010, 07:02
Да,ама в днешно време момчетата са надути..търсят само временото удовостнвие...и ге е страх,че ако показват любовта си,другите ще ги помислят за слаби същества.


дори и страшно мн да му грабнеш вниманието ше се прави че си просто пореднатааа

tanch3t093
05-02-2010, 08:57
Всички си падаме по лоши момчета.

да бе...мен не ме пишете
мен също...предпочитам някой отговорен,мил и с който имаме общи теми.....ех,и ако е лигав отвреме навреме е супер :oops:
Точно така .. Ако нямате ощи теми за разговор то връзката ви се основава само и единствено на секс, а това не е истинска връзка ..

bilqnavod
05-02-2010, 10:52
Моето момче е "лошо" - разхвърля, цапа, разсеян е, ядосва ме непрекъснато, защото все забравя да ми купи цигари. Освен това е намерил mute-то ми и много успешно ми изключва звука като започна да мърморя. Все се шегува, когато искам да говорим сериозно и не харесва същите филми, които искам да гледам аз. Смее ми се като плача на "Армагедон", а дори не го е изгледал целия.

Лош е.

Това ми хареса. Смятам че едно "лошо момче" няма да ти даде нищо хубаво. Нормално е младите момичета без опит да се влюбват в такива представители, защото са им интересни. Като получиш малко опит и като се опариш, започваш да търсиш нежни, мили и интелигентни момчета.

Slave4You
05-02-2010, 10:59
Да си кажа честно аз харесвам смесица между лош и добър.
Да е нежен и внимателен и да е романтик (най-важното да е романтичен,поне малко).В същото време да е лошо момче,да знае как да вземе нещата в свой ръце,как да ме защитава.Да не прекалява със самочуствието,и да има чуство за хумор.Разбира се да е искрен и да ме харесва такава каквато съм..
И аз.. но жалко, че са твърде малко тези момчета:) Аз познавам 2-3 такива и пак ми се струва, че има нещо гнило в тази работа :D Хем внимателни хем лоши малко.. Но има има;)

3motion
05-02-2010, 12:17
Да си кажа честно аз харесвам смесица между лош и добър.
Да е нежен и внимателен и да е романтик (най-важното да е романтичен,поне малко).В същото време да е лошо момче,да знае как да вземе нещата в свой ръце,как да ме защитава.Да не прекалява със самочуствието,и да има чуство за хумор.Разбира се да е искрен и да ме харесва такава каквато съм..
И аз така .. :)

StreetFame
05-02-2010, 16:47
Да си кажа честно аз харесвам смесица между лош и добър.
Да е нежен и внимателен и да е романтик (най-важното да е романтичен,поне малко).В същото време да е лошо момче,да знае как да вземе нещата в свой ръце,как да ме защитава.Да не прекалява със самочуствието,и да има чуство за хумор.Разбира се да е искрен и да ме харесва такава каквато съм..
И аз така .. :)
the same.

simi4ka
05-02-2010, 16:54
[quote="gLypChenCee"]Подписа --> :-D

Да са мили, нежни, да ме обичат, да са искренни, да не изневеряват и да ме обичат такава каквато съм! :) Все ми е тая дали пушат.. За пиенето - да си пият ама не да се наливат с варели бира ;д
[b] +1

summer00
05-02-2010, 19:54
Добре че съм прекалено интелигентен и мога да съм добър и лош, когато си поискам.
май можеш и да си надут "когато поискаш" :-o относно темата педпочитам лашата момче , което е добо с мен :smt047

boniboon
05-02-2010, 21:27
Всички си падаме по лоши момчета.Нямам предвит тъпи безмозъчни побойници, а такива, зад които ние трябва да тичаме, а не те след нас ;) НОО!!! идва един период, в които това омръзва и търсим сигурното - т.е. някой, за който сме най-важното, нежен, мил и тн.
Много вярно..

gloria96
05-05-2010, 11:51
амии аз харесвам романтични, мили момчета, хубаво е да са футболисти или да тренират нещо :D красотата не е ЧАК толкова важна : ) и задължително с чувство за хумор .. горе долу тва е

bratignat
05-05-2010, 12:45
Яко е да си романтичен, ама не се знае, кога ще започнеш да харесваш и момченца...до автора - да си лош е готино - винаги пускаш солени шеги, всички ги е страх от езикът ти (понякога и от друго), но не си мисли, че е достатъчно да си просто лош. За да те харесва момиче има една истина - трябва да си хубавец. Ако не си хубавец, поне го компенсирай с пари. Ако си лош хубавец....никога няма да се чудиш за стратегии, как да привличаш пичетата - те просто сами си идват. Не харесвам тази система. Прави каквото ти е кеф. След мен сигурно ще се обадят едно-две девойчета, кото да кажат - "ние харесваме, чувствителните и добрите". Но вярвай на очите си - кой обикновенно е с мацка под ръка - лошия келеш или онзи, който тича след всяка прищявка на мацката? Отговорът го знаем всички.

VeNiTo0
05-05-2010, 18:10
Не може така да слагате всички в две групи: или са отворени и пият или са някакви срамежливи. Може да пии и да пуши и пак да е срамежлив. Важно е друго. Важен е самият той. Как се държи с теб. Важно е да е искрен. Това ми е съвета: Бъдете себе си. Не се променяйте заради някое момиче или момче. Все някой ще се влюби във вас! :) :)

Lucyy
05-05-2010, 18:39
Ха! Стана ми интересна тази тема...
Така, както няколко хора преди мен изтъкнаха - НЕ МОЖЕ да слагате момчетата в две определителни групи. Има толкова много различни индивиди, и всеки един е по-различен от другия с нещо.
Съгласна съм с момичето преди мен. Не се променяйте заради никой, ще се намери някой, който да ви хареса какъвто сте!

Самият въпрос, аз по какви си падам. Ами, аз си падам по само един. Моят си. Страшно мил, пие, пуши на поразия, но не е нищо общо с това, което искате да сложите под названието "лошо момче". Държи се с мен както трябва, изпълнява почти всяка моя прищявка. Не е в никакъв случай срамежлив, но не е и от курварите, които се натискат само за едното *****. И много го обичам.

А, за момчето, което е пуснало темата, имам един съвет. Бъди какъвто си, а не питай нас - простите женски индивиди - какви харесваме. И да ти кажеме, няма да се промениш до толкова, че да се харесаш на някоя като нас - претенциозните. Освен това, ако толкова искаш да се промениш и за това питаш, по-добре не дей, защото само най-много да си изпуснеш шанса. Ще се опиташ да се промениш и точно тогава ще те подмине момичето, което ще те обикне какъвто си ;]

shmatity
05-08-2010, 23:37
Всички си падаме по лоши момчета.

да бе...мен не ме пишете

мен също!!!!

whocaress
05-09-2010, 00:01
Важно е как се държи с мен, а не дали е "отворен" пред другите. Моя е нормален хаха водил се е за лош до сега, ама като ме намери мен и стана тих като агънце хаха

bathory
05-09-2010, 00:53
Предпочитам някой по-свенлив,но искрен...
Не да търси в едно момиче само временното забавление..
Да може да покава това,което чувства и да не се срамува от това,че е паднал in love ;)

Да,ама в днешно време момчетата са надути..търсят само временото удовостнвие...и ге е страх,че ако показват любовта си,другите ще ги помислят за слаби същества.
+

umri
05-09-2010, 06:59
Моите наблюдения са, че момичетата не харесват определен тип мъже. Не може да се каже само лоши или само добри. По-скоро най-предпочитани според мен са непредвидимите. На моменти е много мил и добър с теб, в другия момент студен, духовно отдалечен, апатичен, в друг момент луд, емоционален, деен, друг път пък мързелив и егоцентричен. Всичките тези различни състояния са перфектната еманация, която една жена според мен търси. Да имаш лек подсъзнателен страх, дали в този момент мъжът до теб ще ти се развика или ще те прегърне.

Shady141
05-09-2010, 08:37
да се държат истински без тъпи преструвки и преувеличени раути..

izilizzie
05-09-2010, 13:49
Аз си падам по момчета които нямат никви общи интереси или общо в характера с мене. 8) Абе пълни противоположности на мен. :grin: Противоположностите се привличат! :D

babity
05-09-2010, 14:08
Искам някой лош, майна. Ама не да е зает, ами да е лош. Писна ми от глупости, искам да се почувствам жива. Пък и напоследък все съм в мууд, може и да си премерим... инатите.

cw3tty
05-09-2010, 21:45
Харесвам момчета , които могат да ме впечатлят с нещо , които не са като останалите момчета. Мразя такива , които са на принципа "всички момичета са мои" (тичат след всяка и ти си просто една от многотоо). С това не искам да кажа , че не трябва да има никакъв достъп до останалите момичета , напротив. Бих искала да е спортен тип , умен и мил с мен.. забавен. Мразя тези , които се правят на голямата работа като пушат, пият, псуват и т.н. .. Не , че е забранено, но не и това да е начина му, за да те свали. Най-важното е да ме обича и да ме разбира. Не е задължително да имаме съвсем еднакви интереси , защото противоположностите се привличат и често би имало закачки между нас.. :oops: :D

++ :)

summerlove15
05-10-2010, 15:37
ami az haresvam sineoki moje i zelenooki s 4erna ili rusa kosa da e s 2;3;4 godini po-golqm ot men hubav silen i mn da me obi4aaa :D :-) :-) :-) :-) :-)

dead_princess
05-10-2010, 15:39
Не се разхождам със списък, за да търся момче, което отговаря на някакви критерии.
Лоши момчета блабла, толкова е изтъркано..

CherryS
05-10-2010, 15:57
Предпочитам някой по-свенлив,но искрен...
Не да търси в едно момиче само временното забавление..
Да може да покава това,което чувства и да не се срамува от това,че е паднал in love ;)

Да,ама в днешно време момчетата са надути..търсят само временото удовостнвие...и ге е страх,че ако показват любовта си,другите ще ги помислят за слаби същества.

uBuTo
05-12-2010, 11:21
Ей тези по-бойните! :grin: Ама да не е някой надут мухльо дето се има за секс символ.. на ей такива им режа главите от кръста! :lol:

SisinkaS
05-12-2010, 14:16
Точен тип няма.. Моето мъжле колкото и да ме ядосва си е перфе :-) Понякога е супер нежен, грижовен, не отлепя поглед от мен и т.н. всичко хубаво на куп събрано в него, обаче в следващия момент може да те изкара от релси - никво внимание все едно пет пари не дава за мен, от време на време се дразни нарочно такъв, някви леки признаци на ревност ииии пълен ужасник.. но така си го харесвам, иначе щеше да е прекалено скучно.Така има тръпка :lol: :-) :smt050