PDA

View Full Version : Изневяра



MaLkaTa_LaDy
03-19-2010, 06:23
Въпроса ми е повече към мъжката част от форума, но ако момичетата желаят, и те могат да споделят опит.
Ако имате [псевдо] връзка с момиче от седмица - две, харесвате я, интересувате се от нея, тя от вас също, всичко изглежда добре. Един ден отивате на дискотека с приятели, пийвате повечко алкохол, виждате яка мацка с отворено деколте и къса пола, която явно флиртува с вас. Колко трудно би ви било да се сдържите, при положение, че имате приятелка, която харесвате? И бихте ли се сдържали? Та приемаме, че поради една или друга причина не го правите. Целувате се, натискате се, за една вечер... Приятелката ви не знае нищо затова. Но още на следващия ден тя започва да не ви вдига телефона, да не ви пише в скайп и т.н. Неща, което попринцип се случват най-нормално. Какво бихте си помислили и въобще как бихте реагирали? И втори вариант: Приятелката ви ви казва че сте тъпак бла бла... не иска да има нищо общо с вас. Кой от двата варианта повече би ви наранил и причинил отрицателни емоции?
П.п. Нарекох връзката псевдо, защото е от 1-2 седмици.
П.п.2 Не, не съм в такава ситуация, просто искам да разбера до колко мога да погледна нещата от момчешка гледна точка. Т.е. да сравня моето мнение с вашето.

xkorem
03-19-2010, 06:31
Q: Дали се бих здържал..
A: Зависи от това колко съм пийнал...но,едва ли ще се сдържa при повечко алкохол може и нещо повече от натискане :grin:

dimitar_ak
03-19-2010, 06:42
Ще кажа как са нещата при мен. Моята връзка не е от една седмица, но все още не е задълбочена. Познаваме се виртуално от около 5 месеца. От месец и нещо вече се срещаме, но предвид 420км между нас засега срещите са само 3. Ами за такава връзка вярвам безрезервно на жената в която съм влюбен. Аз самия също не бих я подвел. Това което се случи при срещите ни за мен си беше като обещание. Не мога още да съм сигурен колко ще задълбочим връзката си, но вече отбих 2 флирта от други жени (едната директно си ми предложи). Когато един мъж се чувства обвързан не би предал

fenastz
03-19-2010, 08:22
Еми съвестта ми ще ме мъчи ако го направя...Но под въздействеито на алкохол едва ли бих се въздържал :(

DevilWish
03-19-2010, 08:26
Ако не съм сериозна и без алкохол мога да направя глупости.Но ако съм сериозна...рядко може да се случи, да не кажа никога.

w0sh
03-19-2010, 08:36
Алкохолът май по-често служи като оправдание вече.

Нещата до голяма степен зависят от отношенията с момичетов момента. Не мога да гарантирам вярност ако я познавам бегло и за тея 2 седмици вече започва да ми доскучава. Но ако това момиче за 2 седмици ми е направила силно впечатление и мисля, че нещата могат да се развият и да станат инересни, и фотомодел няма да ме съблазни.

Втори въпрос: Ако съм си позволил изневяра се съмнявам, че ще ми пука до някаква степен, че да ми причини негативни емоции.

Cybershot
03-19-2010, 13:56
и от 1-2 седмици да е, щом съм с нея --> я обичам --> никога не бих изневерил, ако ще и тази да ме хване за ръката и да тръгне да ме води към тоалетните.
Алкохолът не може да бъда оправдание, всеки си знае мярката и не трябва да прекалява.
п.с. Не ходя по дискотеки.

wasch0
03-19-2010, 14:10
Както каза w0sh алкохолът вече служи за оправдание.. имам такава сулчка най-добрата ми приятелка и гаджето ми ПРЕД МЕН :o и после оправдания аз бях пил не трябваше да става така.. :shock:

blackday
03-19-2010, 16:03
Ако аз съм момче и съм имал флирт с друго момиче едва ли ще съм аз този , който трябва да се сърди за нещо или да има отрицателни емоции в мен . Ако бях момче щях да се извиня на приятелката да и обясня , че дори и да съм флиртувал няма да промени чуствата ми към нея (но заависи от момчетата, повечето сигорно не биха се извинили и биха казали на приятелката си да си върви като не и изнася - мое мнение , има ги всякакви ) .Но ако обичаш един човек и направиш ли грешка по-добре е да я разбереш и да се извиниш за поведението си , носещ със себе си пред другия отговорност и оправдание за станалото. Но тези неща не ги правят само момчетата, нека не ги обвиняваме за всичко.Ние момичетата също изневеряваме и , ако трябва да бъда честна ние го правим много по подло,отколкото мислим . :) P.S. - моля никои да не се засяга, това просто е моето мнение по версията на случилото се в писмото . :)

ltgreen
03-21-2010, 13:22
:х много завърташ въпросите

Ако това "харесвам" значи Обичам то:

Много зависи от хората които са замесени... аз примерно, ако обичам момичето, и ТЯ мен, толкова, колкото аз нея, нищо няма да ми отклони вниманието, дори и полу-гола Джесика Алба
8-) ...

Ако аз я обичам, а тя мен не... бих го направил, защото няма да има какво да губя :oops:

f17n3s
03-21-2010, 13:33
нз дали бих се поддал, но иначе варианта с тотално прекратяване на отношенията без никакви обяснения боли мн повече / гарантирам /