PDA

View Full Version : xbox ili ps2-3



ro6lio
03-19-2010, 06:35
коя конзола да си взема? коя е по добра и защо? :)

xkorem
03-19-2010, 06:47
PS3
http://vbox7.com/play:89e55d8f

bebzgirl
03-19-2010, 10:08
Значи аз много много не съм по тези неща но един фр като му ходих на гости много ме изкефи ps3 - то му така че ако аз трябваше да избирам бих взела него :)

Petrow
03-19-2010, 12:11
PS3

PLAYSTATION 3 може да се използва не само за игри, но и за гледане на видео благодарение на неговия мощен Blu-ray Disc Player, снабден с 60GB твърд диск (HDD).

PLAYSTATION 3 може да се използва не само за игри, но и за гледане на видео благодарение на неговия мощен Blu-ray Disc Player, снабден с 80GB твърд диск (HDD).

PLAYSTATION 3 има вграден Blu-ray Disc Player. Гледайте вашите любими филми във формат High Definition (до1080 пиксела в зависимост от вашия телевизор). С големия капацитет на всеки BD, който ви позволява да записвате до три часа видео файлове във формат HD и допълнително до девет часа във формат Standard Definition (SD) върху двойния Blu-ray Disc, вашите записи няма да бъдат прекъсвани от необходимостта да сменяте диска.

Вашето визуално забавление не започва и не свършва само с удивителния Blu-ray Disc Player. Като сърце на вашето домашно мултимедийно забавление, PS3 също е перфектно място да запазвате, подреждате и да се наслаждавате на голям брой цифрови видео файлове. Запазвайте вашите цифрови филми на твърдия диск на PLAYSTATION 3 системата и сваляйте нови данни от PLAYSTATION®Store, включително трейлъри на филми и игри във формат High Definition.

Можете да разглеждате видео файлове, запазени на PS3 посредством вашата PSP (PlayStation Portable) с помощта на функцията Remote Play. Съберете обемна библиотека от зашеметяващи визуални забавления на вашата PS3 и ги разглеждайте на друго място чрез PSP.

И още куп неща