PDA

View Full Version : Мускулна..



gLypChenCee
03-19-2010, 06:42
Абе не знам дали трябва да е тука темата ама.. Ако не е за тук - преместете я.

Та значи в понеделник тъпата заместничка на господина по физическо ни кара да правим 100 коремни и 300 метра бягане.. за 300тата метра избягахме ги.. бяхме преуморени но тя реши, че ни трябват и 100 коремни и аз бях първа щото исках по-бързо да свършва.. направих тамън 70 и оная като се върна ми вика : ама ти започна ли ги? Дай от начало, че не съм ги видяла - :shock: :-x Мале казвам ви умрях .. трябваше да направя още 100 и така станаха 170 ;/ .. После ме влачиха по стълбите ама.. та от вторник корема адски ме боли, като се смея, като дишам, като говоря и етц. а пък като ходя все едно ме дялкат с ножче.. Help?! :-k

xkorem
03-19-2010, 06:46
Почивай си друг начин няма срещу коремната :) може и масажче ако има кой да ти прави,лекичко пак става :)

nIkEnCeTy_bE
03-19-2010, 08:12
Голяма преумора. Няма нещо, което да ти помогне, повече от почивката. Ако искаш изпий един нурофен за болката, и за да те дигне малко.

sladi4ka_qni4ka
03-19-2010, 11:52
мускулна минава тогава когато прави6 съ6тите упражнение ... сега трябва да направи6 пак около 100 коремни :D поне така знам и при мен минава ... ина4е след такава "тренировка" е трябвало да изпие6 един Парацетамол

usmiv4o
03-19-2010, 13:36
Абе не знам дали трябва да е тука темата ама.. Ако не е за тук - преместете я.

Та значи в понеделник тъпата заместничка на господина по физическо ни кара да правим 100 коремни и 300 метра бягане.. за 300тата метра избягахме ги.. бяхме преуморени но тя реши, че ни трябват и 100 коремни и аз бях първа щото исках по-бързо да свършва.. направих тамън 70 и оная като се върна ми вика : ама ти започна ли ги? Дай от начало, че не съм ги видяла - :shock: :-x Мале казвам ви умрях .. трябваше да направя още 100 и така станаха 170 ;/ .. После ме влачиха по стълбите ама.. та от вторник корема адски ме боли, като се смея, като дишам, като говоря и етц. а пък като ходя все едно ме дялкат с ножче.. Help?! :-k
Пии един аспирин и яко релакс и и тегли едни путки майни на даскалката.Дугия път като ти каже какво и по-колко да правиш, кажи и тя да е първа и да ви покаже, да видим колко е издръжлива.С такива претоварвания много главоболия можеш да си навлечеш.Изобщо защо си тръгнала да я слушаш?

radybt
03-28-2010, 21:06
Изобщо защо си тръгнала да я слушаш?

gre3ny
03-29-2010, 12:53
Аз като имам мускулна треска попринцип знам че трябва да сеповторят същите неща за да стане някакъв обратен ефект,но това са си големи мъки..Също и аспирина помага,но пък е вреден за стомаха...което май означав,че най добре да си почиваш ии то до седмица ще ти мине предполагам :?