PDA

View Full Version : Ти не си жена! Ти си Кифла!



TheOnee
03-19-2010, 07:17
1. Тя винаги е комплексирана. Гърди, килограми, задник, каквото се сетите. Няма Кифла, която да се харесва такава, каквато е. Винаги нещо не си харесва, нещо иска да променя, от нещо е недоволна по видът си. Обожава диетите, въпреки че никога не й достига воля да ги докара до край.
2. Тя скарана с посоките. Ляво, дясно, горе, долу… няма такова нещо.
3. Пълна липса на координация око-ръка. По-голям шанс има да хване топката, след като е отскочила от лицето й, отколкото навреме.
4. Тя е извор на депресии, сълзи и мрънкане. Ако нещо не е по вкуса й, тя прилага женски „хитрини“. Винаги.
5. Тя е с две леви ръце. Има затруднение да завие гайка, да не говорим за нещо по-сложно. За токът значе, че тръгва като натисне ключа на лампата. Изобщо няма представя какво значат тайнствените думи „ел. верига“, „прекъсвач“ или пък „бушон“.
6. Страх я е от всякакви опасни животни. Например буболечки, мравки, паяци. Гнуслива е. Страх я е от червеи, но това не й пречи да ги изпие с текилата. Превзета е. Маникюра е по-важен от всичко.
7. Ако излиза на разходка в планината, задължително е на токчета.
8. Външният вид при нея е на първо място. Интелекта не се вижда, значи не е важен.
9. Парите са важни. Не видът на портфейла.
10. Спортовете за нея са затворена кни… да де, странно хартиено нещо с корици. Защото тя не чете.
11. Добре де, чете книги. Само ако се казват „Сексът и Градът “ обаче. Или носят названия от типа на „Намерете вашата вътрешна богиня и й помогнете да стъпче онзи боклук“.
12. От оръжия е страх. Независимо от форма и размер. Обаче мъж с оръжие я впечатлява.
13. Очаква всички да проявяват досетливост и тактичност към нея, но тя не проявява никога.
14. Има сериозен проблем с пазаруването. Не може да се спре.
15. Всякакви клиширани жестове намират отклик при нея. Ама всякакви.
16. Пълна липса на способност за самопреценка. Или самоанализ.
17. Тя флиртува. Нарочно. Под носа на гаджето си. А после се оплаква, че е ревниво копеле, което й ограничава свободата. И настоява да не се държи така. След което вдига луд скандал на същия нещастен човек, задето е упътил случайно спряла го пешеходка и се почват истерии, мрънкане, скандали.

П.П. Това Е стереотип. Това означава, че нито един човек не отговаря на всички точки, но всеки може да разпознае поне една точка, която да е свързана с него.
Иначе казано, като наредиш достатъчно глупости под калпака на дадена дефиниция, все нещо ще уцелиш, ако и случайно (на каквото разчитат и астролозите например).

Схаванахте ли?

Jus7DreamBoy
03-19-2010, 07:22
аха .. браво за труда да го напишеш :) и наистина няма 100% кифли,банички,тутманици или там както си ги наричате :)

ImmortalSportFreak
03-19-2010, 08:10
точно ! :lol: :lol:

bloodyF
03-19-2010, 08:15
това го четох в една вече изтрита група във фейсбук ;д
ugly truth.. ;d

nestea95
03-19-2010, 08:31
Евала за написването на това! Напълно вярно!

DevilWish
03-19-2010, 09:48
Айде ся съм кифла, щото се грижа за външния си вид, ходя с токчета, мразя бобулечки и пазарувам много.Да бе точно така е...

Shadowsogirl
03-19-2010, 13:44
Тц, тц... Аз сигурно съм кифла на квадрат.. И все пак не мисля, че е така.

anna93
03-19-2010, 15:15
Определено е така. Мога да добавя още нещо, което смятам, че се отнася за "кифлите": Мислят се за повече, от някой хора и имат самочувствие до небето.

Goddess
03-19-2010, 15:38
Бреейй...каква неподозирана кифла съм била...
Толкова сте смешни вече с тези названия като "кифли", "кроасани" и "баници". Как може нещо и някой толкова да ви бърка в гъза ?
Плюете някакви момичета и доста голяма част от времето ви е заета с мисли и писания за тях - за същите тия, от които не ви пука (уж, нали..). А те и пет пари не дават за вас...Дали щяхте да се вълнувате толкова от тях, ако смятахте, че водите по - интерсен и вълнуващ живот ? Това чак цялостни характеристики като от шаблон да се правят, направо ме уби... Много, много залухав трябва да си, за да го направиш. После други били комплексарите.

П.П. Очаквам да бъда наречена злобна кифла.

wwe11
03-19-2010, 16:12
Бреейй...каква неподозирана кифла съм била...
Толкова сте смешни вече с тези названия като "кифли", "кроасани" и "баници". Как може нещо и някой толкова да ви бърка в гъза ?
Плюете някакви момичета и доста голяма част от времето ви е заета с мисли и писания за тях - за същите тия, от които не ви пука (уж, нали..). А те и пет пари не дават за вас...Дали щяхте да се вълнувате толкова от тях, ако смятахте, че водите по - интерсен и вълнуващ живот ? Това чак цялостни характеристики като от шаблон да се правят, направо ме уби... Много, много залухав трябва да си, за да го направиш. После други били комплексарите.

П.П. Очаквам да бъда наречена злобна кифла.

Много мрази ей такива тъпи сухи кърпи като тебе да ми се правят на мокри хавлии :x :o

mishetymalky
03-19-2010, 16:24
Бреейй...каква неподозирана кифла съм била...
Толкова сте смешни вече с тези названия като "кифли", "кроасани" и "баници". Как може нещо и някой толкова да ви бърка в гъза ?
Плюете някакви момичета и доста голяма част от времето ви е заета с мисли и писания за тях - за същите тия, от които не ви пука (уж, нали..). А те и пет пари не дават за вас...Дали щяхте да се вълнувате толкова от тях, ако смятахте, че водите по - интерсен и вълнуващ живот ? Това чак цялостни характеристики като от шаблон да се правят, направо ме уби... Много, много залухав трябва да си, за да го направиш. После други били комплексарите.

П.П. Очаквам да бъда наречена злобна кифла.

Много мрази ей такива тъпи сухи кърпи като тебе да ми се правят на мокри хавлии :x :o


:razz: :razz: :razz:

justunique
03-19-2010, 16:30
...

TheOnee
03-19-2010, 16:35
:razz:

Начи и аз съм кифла, щото се подържам, така ли? :razz:
ТЕ имат самочувствие до небето и не им пука за никой освен за тях, имат самочувствие до небето и са най-яките и трябва да са спали поне с 950840958495 момчета . :)

sarityy
03-19-2010, 17:09
Бреейй...каква неподозирана кифла съм била...
Толкова сте смешни вече с тези названия като "кифли", "кроасани" и "баници". Как може нещо и някой толкова да ви бърка в гъза ?
Плюете някакви момичета и доста голяма част от времето ви е заета с мисли и писания за тях - за същите тия, от които не ви пука (уж, нали..). А те и пет пари не дават за вас...Дали щяхте да се вълнувате толкова от тях, ако смятахте, че водите по - интерсен и вълнуващ живот ? Това чак цялостни характеристики като от шаблон да се правят, направо ме уби... Много, много залухав трябва да си, за да го направиш. После други били комплексарите.

П.П. Очаквам да бъда наречена злобна кифла.

Много мрази ей такива тъпи сухи кърпи като тебе да ми се правят на мокри хавлии :x :o izturkanoooo :oops: aii btw po pove4eto to4kiii ne sum mn suglasna 4e sa nqkvi kriterii za kifla ... tui 4e 1 momi4e se poddurja i obi4a da izglejda dobre iiii se gnusi ot razni gadni jivotinkii i tem podobni nezna4i 4e e bezmoza4na kifli4ka :)

meganet
03-19-2010, 18:32
Всичко е вярно момичета не се правете сега :D

it_ends_tonight_
03-19-2010, 18:43
Фешънка.. сега кифла.. после баница ( уж за по-модерно ) ...
Всичко е толкова плоско.
За ко никой не пише за метъл-сатанистите, дето метат пода с дългите си рокли и се спъват в обърнатия си кръст. Или за емотата, които сега впрочем предпочитат да ги наричат сийн кид /син кит ;] / които си слагат изкуствени лещи, изкуствени коси, дупчат се където сметнат за нестандартно и готино ( нищо, че после петата им ще гнояса ). Погледнете себе си. Всяко чудо за 3 дни. Ще им мине. Ако се мислите за толкова индивидуални и чудесни не отричайте правото на другия да се чувства такъв...

pamii
03-19-2010, 18:45
Бреейй...каква неподозирана кифла съм била...
Толкова сте смешни вече с тези названия като "кифли", "кроасани" и "баници". Как може нещо и някой толкова да ви бърка в гъза ?
Плюете някакви момичета и доста голяма част от времето ви е заета с мисли и писания за тях - за същите тия, от които не ви пука (уж, нали..). А те и пет пари не дават за вас...Дали щяхте да се вълнувате толкова от тях, ако смятахте, че водите по - интерсен и вълнуващ живот ? Това чак цялостни характеристики като от шаблон да се правят, направо ме уби... Много, много залухав трябва да си, за да го направиш. После други били комплексарите.

П.П. Очаквам да бъда наречена злобна кифла.

Много мрази ей такива тъпи сухи кърпи като тебе да ми се правят на мокри хавлии :x :o


Да и аз много мразя ей такива смачкани КИФЛИ да ми се правят на хубави кроасани ..

:razz: :razz: :razz:

mishanavolley
03-19-2010, 19:21
някои неща са верни други не все пак сме момичета и трябва малклко или много да подържаме хигиена и почти всеки 2 човек го е гнус от буболечки :)

danibebi
03-19-2010, 19:41
Някои точки се отнасят и за мен :lol: но все пак не съм кифла.. :?

danibebi
03-19-2010, 19:46
Ии аз не мисля,че едно момиче което се поддържа добре трябва винаги да бъде наречено "кифла"..по-добре да се гримира,гласи и поддържа лична хигиена,отколкото да е некфа дет не знае кво е къпане :? има и други подробности,но аз нямам нищо против кифлите..стига да не се заяждат.. :lol:

someonerandom
03-19-2010, 20:42
Авторе току що даде определение на 90% от момиччетата в тоя форум.
Само във форума?

Tempest
03-19-2010, 21:03
Ии аз не мисля,че едно момиче което се поддържа добре трябва винаги да бъде наречено "кифла"..по-добре да се гримира,гласи и поддържа лична хигиена,отколкото да е некфа дет не знае кво е къпане :? има и други подробности,но аз нямам нищо против кифлите..стига да не се заяждат.. :lol:

грим? Чакай малко, грима е за жени, не за някви пикли на по 12-13 годинки.. вече що не си гримираме новородени.. в кувиоза с грим... аами, мани - операции преди раждането, бебето ти да излезе със стил... и защо има само 2те крайности - претруфеност и нехайство?!?! Има момичета, които носят грим само в специални случаи (спешна работа след у-ще, рожден ден, имен ден и подобни), но без грим не приличат на годзила, а пак са си хубави... но има и момичета, които до магазина трябва да отидат, ама ходят с грим, 3 реда червило, фдт и други такива.. а без грим са смесица между Йода и Уайнхаус... свидетел съм и на 2та вида, които изброих и, според вас, кой от 2та вида е кифлата?!

Айде, викайте ми комплексар, не ми е за сефте (2ри, ако тряа сме точни) :D

Goddess
03-19-2010, 21:22
Бреейй...каква неподозирана кифла съм била...
Толкова сте смешни вече с тези названия като "кифли", "кроасани" и "баници". Как може нещо и някой толкова да ви бърка в гъза ?
Плюете някакви момичета и доста голяма част от времето ви е заета с мисли и писания за тях - за същите тия, от които не ви пука (уж, нали..). А те и пет пари не дават за вас...Дали щяхте да се вълнувате толкова от тях, ако смятахте, че водите по - интерсен и вълнуващ живот ? Това чак цялостни характеристики като от шаблон да се правят, направо ме уби... Много, много залухав трябва да си, за да го направиш. После други били комплексарите.

П.П. Очаквам да бъда наречена злобна кифла.

Много мрази ей такива тъпи сухи кърпи като тебе да ми се правят на мокри хавлии :x :o


Да и аз много мразя ей такива смачкани КИФЛИ да ми се правят на хубави кроасани ..

:razz: :razz: :razz:

Да, ве, баси тъпите кифли, мамка им как ме дразнят. Да организираме протестно шествие срещу тях…живота ми съсипаха !!!

Goddess
03-19-2010, 21:27
:razz:

Начи и аз съм кифла, щото се подържам, така ли? :razz:
ТЕ имат самочувствие до небето и не им пука за никой освен за тях, имат самочувствие до небето и са най-яките и трябва да са спали поне с 950840958495 момчета . :)

Това от наръчника за кифли предполагам ? "Трябва"... Как сте ги разучили и проникнали в същността им...себе си не можете да опишете толкова подробно, ама на кифлите цялостен психо анализ..
Те се мислели за повече...А ВИЕ аджеба за какви се мислите ?

Tempest
03-19-2010, 22:52
:razz:

Начи и аз съм кифла, щото се подържам, така ли? :razz:
ТЕ имат самочувствие до небето и не им пука за никой освен за тях, имат самочувствие до небето и са най-яките и трябва да са спали поне с 950840958495 момчета . :)

Това от наръчника за кифли предполагам ? "Трябва"... Как сте ги разучили и проникнали в същността им...себе си не можете да опишете толкова подробно, ама на кифлите цялостен психо анализ..
Те се мислели за повече...А ВИЕ аджеба за какви се мислите ?

ама те другите са тандем... мотото им е "много сме, силни сме"

SuNsEt
03-20-2010, 08:21
Ммм...принзавам си ,че съмм може би 40-50% кифла.Не всичко е вярно за мен,но има неща,които си признавам... :-D

bybinkaf
03-20-2010, 09:05
Тц, тц... Аз сигурно съм кифла на квадрат.. И все пак не мисля, че е така.

justunique
03-20-2010, 13:28
..

Goddess
03-20-2010, 15:21
^ Не можеш да обобщаваш така цяла група от хора, в частност момичета и да казваш от какво интересуват, независимо как изглежда привидно. Няма как да знаеш, че човекът срещу теб се интересува само от външния си вид, без значение как изглежда и какви маниери има. Спрете да хатактеризирате така хората.
Може да е най - нагримираната, с най - нацупените устни, да има най - богатото гадже, с което е само за парите, но пък да си харесва живота и да й е кеф да си го живее...вие какви се явявате в този случай ? - тези, които умеят само да я обсъдят, да пуснат тема в някакъв тийн форум, да направят група във фейсбук-а и да се помислят за велики.
А същата тази кифла си живее живота и си се кефи, докато вие обсъждате нейния. За мен такива хора са доста по - комплексирани.

mishanavolley
03-20-2010, 18:07
момчета вие кво предпочитате да сте с момиче което се къпе и се подържа или с някоя която мирише на пор ама щото не е кифла така ли ?! хахах аре моля ви се не се правете на много разбиращи. Да вървя по улицата и да ми кажат че съм кифла отколкото да не се къпя и подържам и мириша на пор. Преди да изкажете мнението си първо помислете ;)

Tempest
03-20-2010, 23:51
момчета вие кво предпочитате да сте с момиче което се къпе и се подържа или с някоя която мирише на пор ама щото не е кифла така ли ?! хахах аре моля ви се не се правете на много разбиращи. Да вървя по улицата и да ми кажат че съм кифла отколкото да не се къпя и подържам и мириша на пор. Преди да изкажете мнението си първо помислете ;)

ааайде пак 2те крайности... а защо не по средата? Момиче, което се поддържа, но не е глезла, капризна и със самочувствие до Еверест и нагоре... И "да се поддържа" трябва ли да значи 2 тона грим и червила и лакове и глупости подобни? Защото т.нар. от масата хора "кифла" е точно надута, капризна глезла, която си мисли, че щом 1 човек не я харесва, това е края на света и съответния човек е (най-често) кучка, мърша, или за мъжете - лицемер, егоист... с тоя грим себе си ли искат да скрият? Щом не се харесват външно.. ми да дадат шанс другите да го направят, задължително ли е да се слага?!

meganet
03-21-2010, 00:01
момчета вие кво предпочитате да сте с момиче което се къпе и се подържа или с някоя която мирише на пор ама щото не е кифла така ли ?! хахах аре моля ви се не се правете на много разбиращи. Да вървя по улицата и да ми кажат че съм кифла отколкото да не се къпя и подържам и мириша на пор. Преди да изкажете мнението си първо помислете ;)
То да не е казано че който не е кифла не се къпе как се издавате :D

green9
03-21-2010, 06:39
Мисля,че голяма част от нещата не са верни..

mishanavolley
03-21-2010, 07:07
давам пример пък и 80% от момчетата не се заглежда по момичета без грим

rosse13
03-21-2010, 08:35
Само аз ли прочетох послеписа?Авторката не иска да обиди кифлите.Точно обратното-тя обижда тея дето съдят хората по този глупав стереотип.

Zarity
03-21-2010, 08:49
Нещо комплекси надушвам. :-D

Tempest
03-21-2010, 10:30
давам пример пък и 80% от момчетата не се заглежда по момичета без грим

ами ако 80% от момичетата не носеха грим, може би процента момчета, заглеждащи се по тях щеше да е по-малък... така или иначе аз съм от тия 20% :)

Hayashi
03-21-2010, 12:31
Тц, тц само на точките с грима и некоординираността отговарям. Не съм много кифла май... Ех!
Иначе темата искрено ме забавлява.

viksit0y
03-21-2010, 12:35
Ейй, оставете вече тия закуски намира :D

anna93
03-21-2010, 12:41
Има момичета и момичета. Някои момичета като се интерват от външния си вид не са кифли, но други - са. Така че тези определения не важат за всички момичета. Но все пак важат за кифлите, защото те се движат по тези "правила".

TheOnee
03-21-2010, 13:52
Само аз ли прочетох послеписа?Авторката не иска да обиди кифлите.Точно обратното-тя обижда тея дето съдят хората по този глупав стереотип. 'ма май да. :D

TheOnee
03-21-2010, 13:53
П.П. Това Е стереотип. Това означава, че нито един човек не отговаря на всички точки, но всеки може да разпознае поне една точка, която да е свързана с него.
Иначе казано, като наредиш достатъчно глупости под калпака на дадена дефиниция, все нещо ще уцелиш, ако и случайно (на каквото разчитат и астролозите например).

Схаванахте ли?

:)

Tempest
03-21-2010, 15:03
да е, верно - кво са ви направили кифлите, че оприличавате някви момичета на тях... аз си обичам 1 кифла с шоколад, ама си купувам и 1 мляко, че иначе присяда към края :D :D

TheOnee
03-21-2010, 15:09
:razz:

Tempest
03-21-2010, 15:13
хич не е смешно... тия кифли с шоколад, само името им с шоколад... само следи има... а накрая е само кифла... баси, кво е това нещо?!

TheOnee
03-21-2010, 15:20
що пък ифли точно
в смисъл не може ли баничка, тутманик
:-o

Tempest
03-21-2010, 17:02
щото кифлите са такива едни бухнали (еей ся се сетих първия път като чух да викат кифла на момиче - беше с там как се казваше не я помня, абе бухнала коса и затва й викаха тка :D ) мен тва ме дразни - бухналата коса, цайси ала "мухата Цеце" и устните на кокоши задник... светкавицата от фотоапарата да закрива тоалетната чиния, защото снимката е правена в тоалетна :D мдааа, сеа се сетих на кво викат кифла :D а тва е поне 70-80% от момичетата в БГ (между 12 и 18-19 години)... мдааа

иначе огладнях от толкова много кроасани и кифли и каймянки... и блаа айде отивам да ям

JCoutureJunkie
03-21-2010, 17:28
^Ммммм,мен заради едни големи очила ми казаха кифла веднъж :razz: :razz: :razz: Пък аз си ги купих,защото като си взема по-малки все ми свети отнякъде и ми е трудно да гледам 8)
Иначе сък съгласна с теб,че всички разделят момичетата на кифли и Йети :lol: А пък според мен,поне от момичетата около мен най-голямата част са нормални(слава богу)
Не нося обувки на високи токчета,защото не искам да си бъгна краката отсега,но за първи път чувам,че една тестена закуска трябва да ги носи,за да е "коронясана" с призванието кифла.Имам предвид,виждала съм 11-12 годишни лапетии,с пет тона грим и поли а ла колан,чиито коси са повече от лицето им,ама не носиха токчета.Явно тези на майките им не им ставаха :lol:

moonlitcandy
03-21-2010, 18:14
^Ммммм,мен заради едни големи очила ми казаха кифла веднъж :razz: :razz: :razz: Пък аз си ги купих,защото като си взема по-малки все ми свети отнякъде и ми е трудно да гледам 8)
Иначе сък съгласна с теб,че всички разделят момичетата на кифли и Йети :lol: А пък според мен,поне от момичетата около мен най-голямата част са нормални(слава богу)
Не нося обувки на високи токчета,защото не искам да си бъгна краката отсега,но за първи път чувам,че една тестена закуска трябва да ги носи,за да е "коронясана" с призванието кифла.Имам предвид,виждала съм 11-12 годишни лапетии,с пет тона грим и поли а ла колан,чиито коси са повече от лицето им,ама не носиха токчета.Явно тези на майките им не им ставаха :lol:


:razz:

moonlitcandy
03-21-2010, 18:25
абе мн ме нерви това понятие кифла... кифла кифла ще кажеш че ги продават по витрините... нз кои отвори тема за метъли и емота ама вие нямате право да се месите в живота на другите.. в крайна сметка не сте вие дето ги носите тези дрехи или дето си режат вените.. и какво ви пука как се обличал оня или колко грим си слагала оная.. то затова в бг е хаос щот никой не си знае задълженията и всеки гледа в паницата на другия.. осъзнайте се хора и гледайте с себе си :booooomb:

SlaDk0b0nb0nChe
03-21-2010, 18:41
що пък ифли точно
в смисъл не може ли баничка, тутманик
:-o

да... тиквеник :-o :-o :-o :-o

fgirl14
03-21-2010, 19:08
абеееее. Кифлите Не са комплексирани.....комплекси ани са тея дето пишат теми за тях! щото им завиждат :)

Аз до сега не съм видяла една тема пусната от кифла да обижда други и да разсъждава по 5 часа кви недостатъци да напише :?

Кифлите не ви обръщат никво внимание ....а вас все ви дразнят и пречат :?

Сега очаквам да съм кифла щото ме е страх от паяци ...права си прическа , купувам си дрехи и се грижа за външния си вид :?

wwe11
03-21-2010, 19:54
Сега извинявайте ама погледнете каква е масата от тинейджърки - http://www.impulse.bg/miimschoo пълни КУРВЕТИНИ от 5ти-6ти клас. Такива момиченца са толкова жалки че ще ги видя като трябва да си вадят сами хляба как ще работят някви тъпи сервитоьорки и магазинерки :(

Biskfitka
03-21-2010, 22:16
Сега извинявайте ама погледнете каква е масата от тинейджърки - http://www.impulse.bg/miimschoo пълни КУРВЕТИНИ от 5ти-6ти клас. Такива момиченца са толкова жалки че ще ги видя като трябва да си вадят сами хляба как ще работят някви тъпи сервитоьорки и магазинерки :(Само за фр е профила ;д

Стига с тия кифли.Всеки може да бъде какъвто си поиска.Така наречените ''кифли'' може би мислят същото за другите...
Като се замисля и аз съм кифла според критериите на повечето потребители (и не само в саита де..) :D На мен не ми пречат.Имам приятелки ''кифли''. Дразнят ме 12-13 годишни лапета,които се мислят за нещо повече от другите :?

FairPlayer
03-22-2010, 04:22
Мамка му и прасе

moonlitcandy
03-22-2010, 04:38
Мамка му и прасе


koй?

FairPlayer
03-22-2010, 05:06
Айде сега, задачка-закачка, от кой български филм е израза, въпрос с повишена трудност :).

moonlitcandy
03-22-2010, 05:11
Пръцки с лук?

FairPlayer
03-22-2010, 09:35
Ахам, има 1 рубрика по CNN наречена no comment :). Както и да е, хахаха !

iiordanova
03-22-2010, 09:50
Айде ся съм кифла, щото се грижа за външния си вид, ходя с токчета, мразя бобулечки и пазарувам много.Да бе точно така е...

Съгласна съм. Значи съм кифла ? Не мисля, че е така.
Определено се грижа за външния си вид и то много, но пък за сметка на това аз уча! И книги чета , да онова хартиеното.
Отговарям на много от точките , но не съм кифла. И го казвам не , защото се правя на интересна.
Това с кифлите вече не е интересно. Голямо коментиране , голям сейр. Пуу .. какви сме такива завистливи българите?
И какво като ги има кифлите? Нали вие не сте кифла ? Тогава ги оставете да си живеят живота както те пожелаят. Какво общо имате с тях ? :?
no comment !
Авторката я уважавам и харесвам , но тази теми беше излишна. Мое мнение.. ;-)

Kajo
03-22-2010, 15:17
Айде ся съм кифла, щото се грижа за външния си вид, ходя с токчета, мразя бобулечки и пазарувам много.Да бе точно така е...


ми така си е :lol: кифла си а и на аватара си си се нацупила :lol:

elito0o0o0
03-22-2010, 15:39
Ахаха... Аз само обличам една черна дълга тениска на някоя група,дънки и кецове и готово... само дето си правя косата на Вафли,щот няма ника`в обем и стърчи наляво и надясно и е супер зле..

NeverTheSame
03-22-2010, 16:01
Половината от вас казват кифла на момичетата със самочувствие,а не на тези,които са описани и все пак дерзайте ;]

GVG
03-22-2010, 22:56
Това е българина - гледа винаги в чуждата паница.
Хора айде погледнете се малко себе си, вместо да правите теми,подтеми и т.н. за "кифлите" - хора, които са решили да живеят както искат и вие не сте никой, за да им казвате/да ги съдите/ какво да правят и какви са.
И на мен не ми допада това, едно момиче на 16 год. да се е накичило като че ще ходи на свадба (,а всъщност отива до кварталното кафене), но да седна да се ядосвам - няма смисъл :)

moonlitcandy
03-23-2010, 04:57
то затова в бг е хаос щот никой не си знае задълженията и всеки гледа в паницата на другия..


Това е българина - гледа винаги в чуждата паница.


ТОЧНО! :-x

ludotokrise
03-23-2010, 07:24
Определено е така. Мога да добавя още нещо, което смятам, че се отнася за "кифлите": Мислят се за повече, от някой хора и имат самочувствие до небето.
И аз да допълня-самочувствие, но без покритие...

TheOnee
03-23-2010, 07:36
Ха.
Всички започнахте изведнъж да ги защитавате нали?
Да ме обиждате и да коментирате, че всеки трябва да си гледа в своята паница.
Лицемери.
Като видите момиче, което, НЕ КАЗВАМ КАТО СЕ ПОДДЪРЖА Е КИФЛА, но като видите момиче с коса топирана на горе 2 метра и по-голяма от главата й, с няколко пласта грим, очила тип "Мухата цеце", къси полички и курвенски номера, тя е съвсем нормална нали?

moonlitcandy
03-23-2010, 07:51
Мм лицемери така ли, а ти знаеш ле какво е лицемер? Първо се научи да пишеш думата поддържам и тогава ми говори за коси не знам си какви по два метра, защото аз досега такова нещо не съв виждала.. аман от мизерните ви постове.. + това не казвам че е нормално за това което каза но пък защо ти е на тебе да гледаш кой как се облича и какви прически си прави, а?


П.П. И стига с тези мухи, кокоши задни части и бръкнали в контакти..

TheOnee
03-23-2010, 08:17
Като няма за какво д асе хванете се хващате за правописа нали? хах. Ако искам като първата селянка ще пиша. :)

moonlitcandy
03-23-2010, 08:27
Като няма за какво д асе хванете се хващате за правописа нали? хах. Ако искам като първата селянка ще пиша. :)

аз имам за какво да се хвана освен за правописа не си притеснявай 8-)

А сега по темата : :smt098

TheOnee
03-23-2010, 08:30
Тряя се озаглави ..
" Сбогом курви"

:D

moonlitcandy
03-23-2010, 08:32
Тряя се озаглави ..
" Сбогом к**ви"

:D :smt045

ecstazy
03-23-2010, 08:58
Ахаха... Аз само обличам една черна дълга тениска на някоя група,дънки и кецове и готово... само дето си правя косата на Вафли,щот няма ника`в обем и стърчи наляво и надясно и е супер зле.. хах и аз съм нещо подобно :D

elito0o0o0
03-23-2010, 11:46
http://gal4.ineogen.ro/galleries/socialbg/ed/82/4d6ac41d_0070021580930_00_600.jpg

Доста .. "хубава" коса .. Жалко ,че след 1 -2 години няма да я има.шЪ опада от толкоз лак и тормозене с пресата :lol:

Shadowsogirl
03-23-2010, 15:42
И изненадаааа. Нова тема! "Как да си Управя косицЪтЪ?".

fgirl14
03-23-2010, 15:58
Ха.
Всички започнахте изведнъж да ги защитавате нали?
Да ме обиждате и да коментирате, че всеки трябва да си гледа в своята паница.
Лицемери.
Като видите момиче, което, НЕ КАЗВАМ КАТО СЕ ПОДДЪРЖА Е КИФЛА, но като видите момиче с коса топирана на горе 2 метра и по-голяма от главата й, с няколко пласта грим, очила тип \\\"Мухата цеце\\\", къси полички и курвенски номера, тя е съвсем нормална нали?



Малееее колко се дразна на такива мнения :mad:
Аз си топирам косата ВСЕКИ ден щото така се харесвам..и да модерно е! кво лошо има да следваш модата :? Никой неможе да ми каже как да ходя и ква прическа да си права :mad: щото винаги ще има по някви старомодни като теб който са ПРОТИВ всичко ново! само щото на тях не им допада :? баба ми в къщи ми стига ами и ти
мислиш като 60годишна
ужас :mad:

ImmortalSportFreak
03-23-2010, 17:17
http://gal4.ineogen.ro/galleries/socialbg/ed/82/4d6ac41d_0070021580930_00_600.jpg

Доста .. "хубава" коса .. Жалко ,че след 1 -2 години няма да я има.
Игати чорлемето ! :lol:

TheOnee
03-23-2010, 19:36
Ха.
Всички започнахте изведнъж да ги защитавате нали?
Да ме обиждате и да коментирате, че всеки трябва да си гледа в своята паница.
Лицемери.
Като видите момиче, което, НЕ КАЗВАМ КАТО СЕ ПОДДЪРЖА Е КИФЛА, но като видите момиче с коса топирана на горе 2 метра и по-голяма от главата й, с няколко пласта грим, очила тип \\\"Мухата цеце\\\", къси полички и курвенски номера, тя е съвсем нормална нали?



Малееее колко се дразна на такива мнения :mad:
Аз си топирам косата ВСЕКИ ден щото така се харесвам..и да модерно е! кво лошо има да следваш модата :? Никой неможе да ми каже как да ходя и ква прическа да си права :mad: щото винаги ще има по някви старомодни като теб който са ПРОТИВ всичко ново! само щото на тях не им допада :? баба ми в къщи ми стига ами и ти
мислиш като 60годишна
ужас :mad:
Eй "яката", таковай си тая прическа там където слънце не те огрява.

pipitap
03-23-2010, 19:45
Айде ся съм кифла, щото се грижа за външния си вид, ходя с токчета, мразя бобулечки и пазарувам много.Да бе точно така е...

mi mn qsno 4e si kifla ako hodi6 postoqnno s tok4eta i pazaruva6 vs den

iLovePussyJuice
03-23-2010, 22:04
обожавам кифлички :oops:

Biskfitka
03-23-2010, 22:13
Айде ся съм кифла, щото се грижа за външния си вид, ходя с токчета, мразя бобулечки и пазарувам много.Да бе точно така е...

mi mn qsno 4e si kifla ako hodi6 postoqnno s tok4eta i pazaruva6 vs den :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Chacho
03-24-2010, 04:00
момиче с коса топирана на горе 2 метра и по-голяма от главата й, с няколко пласта грим, очила тип \\\"Мухата цеце\\\"

По-грозно нещо от това не съществува. Проклинам дните, в които дойде на мода.

moonlitcandy
03-24-2010, 04:33
http://gal4.ineogen.ro/galleries/socialbg/ed/82/4d6ac41d_0070021580930_00_600.jpg

Доста .. "хубава" коса .. Жалко ,че след 1 -2 години няма да я има.

Вии май само на това се надявате.. Пикли :lol: влезли в импулс и гледат най-направената да си харесат 8-)

moonlitcandy
03-24-2010, 04:34
момиче с коса топирана на горе 2 метра и по-голяма от главата й, с няколко пласта грим, очила тип \\\"Мухата цеце\\\"

По-грозно нещо от това не съществува. Проклинам дните, в които дойде на мода.


вече ви мързи и да ги гледате ли?

yyoonnii
03-24-2010, 07:08
колкото и да спорите в България поне 99% от момичетата са ``кифли``..... всеки си изгражда свои стил, някои искат да са в крак с модата ....еми добре като някои искат да са в крак с модата сега се завръщат високите талии.
Всеки мъж/момчета предпочитат момичета който не са им като клоун в лицето по 5 тона грим и нз и аз вече какво, но дано поне едно нещо да знаете от толкова грим като станете на 20 години- най яките години ще сте като бабичка от толкова грим ... бръчка до бръчка.
Аз изразих моето собствено мнение и колкото и после да говирите няма да го променя!

WaterLilly
03-24-2010, 08:14
Много е забавно как всички кифли се втурнаха да ни обвиняват, че сме "ограничени" и "мислим като 60 годишни". Разберете, че да ВИЖДАШ кое е грозно не се нарича ограничено мислене. Вие (кифлите) сте тези, които не виждат по-далеч от носа си, защото сте готови да навлечете какви ли не парцаляци и да се направите буквално смешни като клоуни, за да сте харесвани и да сте като другите.
Най-забавен от темата ми е израза "поддържане". Вие коли ли сте бе? :lol: Така де, разбирам, че има сходства, като се има предвид как целите ви лица са боядисани... Да се поддържаш значи да имаш добра хигиена, няма нищо общо с модните гигантски цайси (които макар да крият половината лице, не могат да скрият грозотата) и насраните гащи:
http://d-m7l.hit.bg/HOUSE.JPG

Не ми говорете за "старомодност". Предоставям ви статия (http://fuckthenorm.net/?p=25) от блога на един забавен човечец (от 2007 година). Сами вижте какви са промените досега.

FantaMen
03-24-2010, 10:29
Абе какви стте такива не мога да ви разбера??? Изкарват ви доказани причини и тези по който може да разберете какви сте...и пак казвате че половината са грешни ... четете докрай и мислете (ооуу забравих че някой нямат нужният интелектуален капацитет) Вие незнаете какво искате... вие незнаете какво търсите ...и вие незнаете защо живеете.. да обикаляш по магазините , да се ебаваш с чувствата на хората , да изгаряте банковите сметки на родителите ви .. и да не уважавате никой друг освен себе си ?

8. Външният вид при нея е на първо място. Интелекта не се вижда, значи не е важен.

Toва не предполага да не се грижите за тялото си ... просто то да не е на 1 място... като помислите малко вие ужасно си противоречите.. искате външният ви вид да е перфектен .. а пушите цигари ?? Е след 20 години ще ви излязат и те по кожата...Обличате се както казаха по горе като клоуни... само защото модата го изисква.Обръща ли сме ви много внимание ??? Ами да защото няма много нормални момичета...може би искаме да се осъзнаете... защото ние като цяло сме бъдещето на тая държава(колкото и скапана да е) та.. това ли е бъдещето ... самоубиства рязане на вени.. дрогиране.. пиянства...?Такива ли ще бъдат бъдещите майки ... бивши малки курвички изчук*ли са с 20 човека докато са навършили 16 години ? Той живота ще спре да ви дава а после ще почне да си взима... и тогава ще го усетите.. най жестоко

Molzinka
03-24-2010, 13:26
Бреейй...каква неподозирана кифла съм била...
Толкова сте смешни вече с тези названия като "кифли", "кроасани" и "баници". Как може нещо и някой толкова да ви бърка в гъза ?
Плюете някакви момичета и доста голяма част от времето ви е заета с мисли и писания за тях - за същите тия, от които не ви пука (уж, нали..). А те и пет пари не дават за вас...Дали щяхте да се вълнувате толкова от тях, ако смятахте, че водите по - интерсен и вълнуващ живот ? Това чак цялостни характеристики като от шаблон да се правят, направо ме уби... Много, много залухав трябва да си, за да го направиш. После други били комплексарите.




+++++++

BeezyJey
03-24-2010, 13:26
^^Е, може би ще трябва да те поправя, че някой се пише някои,ако ще е в множествено число,и незнам се пише не знам..


Колкото до това, че аз съм бъдещето на България..хех, много ми пука..изкарвам си 12 клас и отпрашвам да уча и живея в друга държава..пука ми за България и долнопробдния й народ.

Казах това, с риск някои яростни патриоти да ме оплюят .. оценете го 8-)

Alex4o0o
03-24-2010, 14:17
И аз съм кифла и кво?Къв ви е проблема на всичките :(
Само да кажа че 1ва точка не е вярна.Ние си харесваме всичко и имаме ОГРОМНО самочуствие.

TheOnee
03-24-2010, 15:34
И аз съм кифла и кво?Къв ви е проблема на всичките :(
Само да кажа че 1ва точка не е вярна.Ние си харесваме всичко и имаме ОГРОМНО самочуствие. :lol:

BeezyJey
03-24-2010, 15:35
И аз съм кифла и кво?Къв ви е проблема на всичките :(
Само да кажа че 1ва точка не е вярна.Ние си харесваме всичко и имаме ОГРОМНО самочуствие.

Иии защо ви е толкова голямо ми е интересно ?

П.П. Личи си, че си кифла още от аватара..
(моля феновете на Андреа или тая дето и на ава да не го приемат лично, обичам вии 8-) )

titinkaa
03-24-2010, 16:49
По тая логика и аз значи съм кифла,щото понякога мрънкам и тук там някои неща не си харесвам :lol: :lol: :lol: :lol:

TheNewReligion
03-24-2010, 18:45
Това вече е супер, супер, супер, супер, супер, супер банално и изтъркано. Както и ответните реакции от сорта на "Значи щом се грижа за себе си, обичам да пазарувам и хленча, съм кифла? Аууу...." Еби му майката на шибаното старание да обобщиш всичко и на шибаната превзетост. ПЪК!

fgirl14
03-25-2010, 11:43
[quote=\\\"TheOnee\\\"]Ха.
Всички започнахте изведнъж да ги защитавате нали?
Да ме обиждате и да коментирате, че всеки трябва да си гледа в своята паница.
Лицемери.
Като видите момиче, което, НЕ КАЗВАМ КАТО СЕ ПОДДЪРЖА Е КИФЛА, но като видите момиче с коса топирана на горе 2 метра и по-голяма от главата й, с няколко пласта грим, очила тип \\\"Мухата цеце\\\", къси полички и курвенски номера, тя е съвсем нормална нали?



Малееее колко се дразна на такива мнения :mad:
Аз си топирам косата ВСЕКИ ден щото така се харесвам..и да модерно е! кво лошо има да следваш модата :? Никой неможе да ми каже как да ходя и ква прическа да си права :mad: щото винаги ще има по някви старомодни като теб който са ПРОТИВ всичко ново! само щото на тях не им допада :? баба ми в къщи ми стига ами и ти
мислиш като 60годишна
ужас :mad: Eй "яката", таковай си тая прическа там където слънце не те огрява.



Няма да я " таковам" щото завиждаш :P
кво ти пречи прическата ми

fgirl14
03-25-2010, 11:46
момиче с коса топирана на горе 2 метра и по-голяма от главата й, с няколко пласта грим, очила тип \\\"Мухата цеце\\\"

По-грозно нещо от това не съществува. Проклинам дните, в които дойде на мода.


ще проклинаш....като неможе да те хареса и най обикновенно момиче камо ли модерно :razz:

fgirl14
03-25-2010, 11:57
Много е забавно как всички кифли се втурнаха да ни обвиняват, че сме "ограничени" и "мислим като 60 годишни". Разберете, че да ВИЖДАШ кое е грозно не се нарича ограничено мислене. Вие (кифлите) сте тези, които не виждат по-далеч от носа си, защото сте готови да навлечете какви ли не парцаляци и да се направите буквално смешни като клоуни, за да сте харесвани и да сте като другите.
Най-забавен от темата ми е израза "поддържане". Вие коли ли сте бе? :lol: Така де, разбирам, че има сходства, като се има предвид как целите ви лица са боядисани... Да се поддържаш значи да имаш добра хигиена, няма нищо общо с модните гигантски цайси (които макар да крият половината лице, не могат да скрият грозотата) и насраните гащи:
http://d-m7l.hit.bg/HOUSE.JPG

Не ми говорете за "старомодност". Предоставям ви статия (http://fuckthenorm.net/?p=25) от блога на един забавен човечец (от 2007 година). Сами вижте какви са промените досега.


Момичето от снимката е мн хубаво...а съм момиче и го кавам :oops:
така че начина по който пишеш личи от 1000км че завиждаш :? щото стила и е хубав макар и "кифленски" както го наричате за мен не е кифленски. прическата най ми харесва :P

HexGirl
03-25-2010, 12:03
не мога да схвана смисъла на тази тема ...чесно
кво ви тря кой къв е ?
кифла , баничко геврече ... Гледайте си себе си !
Кви са тия тъпи обобщения България била 99 % кифли , момичетата с грим са кифли , момичетата без грим са смотли .....

Гледаите си в своите панички !

fgirl14
03-25-2010, 12:03
^^Е, може би ще трябва да те поправя, че някой се пише някои,ако ще е в множествено число,и незнам се пише не знам..


Колкото до това, че аз съм бъдещето на България..хех, много ми пука..изкарвам си 12 клас и отпрашвам да уча и живея в друга държава..пука ми за България и долнопробдния й народ.

Казах това, с риск някои яростни патриоти да ме оплюят .. оценете го 8-)

:shock: :shock: :shock:
То от такива като теб България е на тва положение :booooomb:
НЕ от кифли :-x
една мода идва...и отива
ама такива като теб си остават ПРОСТИ :booooomb:

fgirl14
03-25-2010, 12:08
И аз съм кифла и кво?Къв ви е проблема на всичките :(
Само да кажа че 1ва точка не е вярна.Ние си харесваме всичко и имаме ОГРОМНО самочуствие.

Иии защо ви е толкова голямо ми е интересно ?

П.П. Личи си, че си кифла още от аватара..
(моля феновете на Андреа или тая дето и на ава да не го приемат лично, обичам вии 8-) )

По добре кифла...от колкотоо т като теб

:?

anonymous682486
03-25-2010, 12:26
ахаха :-D :-D :-D :-D този текс е копиран :-D :-D :-D :-D

magincis
03-25-2010, 17:43
Абе незнам вие луди ли сте!?!

Какво пречи едно момиче да се грижи за външния си вид, да иска да има хубава прическа и да обича модата. Също така съвсем нормално е човек да го е страх от буболечки. Все пак всеки има страх от нещо... Наистина не ви разбирам, но няма значение вие така или иначе ще продължавате със вашите кифли, кроасани, банички...

Alex4o0o
03-26-2010, 14:26
абеееее. Кифлите Не са комплексирани.....комплекси ани са тея дето пишат теми за тях! щото им завиждат :)

Аз до сега не съм видяла една тема пусната от кифла да обижда други и да разсъждава по 5 часа кви недостатъци да напише :?

Кифлите не ви обръщат никво внимание ....а вас все ви дразнят и пречат :?

Сега очаквам да съм кифла щото ме е страх от паяци ...права си прическа , купувам си дрехи и се грижа за външния си вид :?

Едно голямо БРАВО!
И ако си кифла кво?Кво лошо има в това...просто е пълно с тъпи ограничени хора,които просото завиждат и стават смешни.Или такива,които си развяват грозната пъпчасала кожа-малко фон дьо тен няа ви навреди въ! 8-) и да харесват ми топираните коси и големите цайси.Никак не е грозно,красиво е.Всичко това е от завиииист 8-)

Claudette
03-27-2010, 07:51
Ех, как нечии пубертетски мозъци не осъзнаха, че няма лошо човек да има самочувствие, стига да ИМА покритие! ;)

alwaysnforever
03-27-2010, 12:42
***Умните хора обмислят новите идеи,нормалните хора обмислят резултатите,а малките хора говорят за другите.
НЕ мога да разбера защо винаги трябва да се обсъждат другите.
Кой както се харесва, така се облича, гримира и т.н
А който го е измислил това е пълен глупак.

Infinity
03-27-2010, 12:43
Доста комплексирани сте май , а ? :-o

ImmortalSportFreak
03-27-2010, 20:50
Хора.. промивате си мозъците и си губите времето.Вместо да прочетете една книга или да отидете да спортувате(или да направите нещо друго полезно за себе си.. ) обсъждате другите.Какво ви интересува за другите?? Гледайте себе си ! .. Всеки си има свой собствен живот и има право да прави каквото иска със себе си.

zoreto
03-27-2010, 20:53
Абе чуждата торбичка по лесно се вижда нали? :-o

MimOSiNitY
03-28-2010, 10:59
Абе незнам вие луди ли сте!?!

Какво пречи едно момиче да се грижи за външния си вид, да иска да има хубава прическа и да обича модата. Също така съвсем нормално е човек да го е страх от буболечки. Все пак всеки има страх от нещо... Наистина не ви разбирам, но няма значение вие така или иначе ще продължавате със вашите кифли, кроасани, банички...

Аре спрете, плс. Много почнахте да се повтаряте.

По темата: ми донякъде е право момичето...
Наистина повечето кифли са леко такааа... тъпички, щото си губят по-голямата част от времето да се "поддържат" (гримирване и поддържане са две коренно различни понятия), да си клатят анорексичните крака по улиците, вместо да седнат да прочетат някоя книга (дори и "Пипи Дългото чорапче" да е, хващала съм такива дето и тая книга не я знаят коя е, да не говорим за по-сериозни четива) и да си качват безумните снимки по сайтовете (т'ва пък нааай-много да го мразя).
Веднъж дори се бях заприказвала с една (ама много изящно облечена и маскирана), дето учи в няква си там художествена гимназия (не ме разбирайте погрешно, нямам нищо против хората от худ. гимназии, дори и аз исках да уча там, ама се отказах ;д) иии стана нещо въпрос за Джокондата и оная се изтърси, че била велико творение на Пикасо. Няма смисъл да обяснявам по-нататък к'во е станало.
Мисълта ми е, че всичките постове от сорта на "... аз се топирам, гримирвам се и "приличам на курвичка", но това не означава, че съм глупава, нееее, хич даже..." са излишни. Айде, със здраве.

Eliii
03-28-2010, 11:07
:lol:
Тия пък ще се избият за няква простотия... :D

Момичето копнало един текс и стана скандала :D
Няма смисъл, хора... :? Има кифли има и некифли - преживейте го :)

MimOSiNitY
03-28-2010, 11:08
Едно голямо БРАВО!
И ако си кифла кво?Кво лошо има в това... просто е пълно с тъпи ограничени хора,които просото завиждат и стават смешни.Или такива,които си развяват грозната пъпчасала кожа-малко фон дьо тен няа ви навреди въ! 8-) и да харесват ми топираните коси и големите цайси.Никак не е грозно,красиво е.Всичко това е от завиииист

Що имам чувството, че се е*аваш? :razz: :razz:

djuwkata
03-28-2010, 14:32
Аве прави сте си, че има до такава степен крайно самовлюбени и тн, ама то не бяха кифли, еклери и тям подобни.
До тези, които упрекват аворката, че ги обижда и тн - моля ви, прочетете послеписа - после обвинявайте :)
По темата - както казах, верно има пълни ку**и на по 12 години, ама няма какво да се направи - и да коментирате, и да не коментирате проблемът си остава. Едва ли някоя представителка ще го прочете и oсмисли. 8)
Пък иначе и двете крайности са си ужас. Вие почнахте "тва, че се грижа за себе си не значи че съм кифлаа !! " .. ем никой не го е казал. И аз се грижа за себе си, ходя с прическа, малко грим тва онова .. няма лошо.
С две думи - радвайте се та младостта си, който както може... да не ви пука за останалите. ;]

ImmortalSportFreak
03-28-2010, 16:37
Това подразделение на хората като кифли , кроасани , еклери , дюнери , козунаци и други подобия е адски тъпо.Само някой празноглавец ги е измислил.. Още малко ще има банани , краставици , праскови .. :lol: :lol: :lol: :

anche941
03-28-2010, 16:49
абеееее. Кифлите Не са комплексирани.....комплекси ани са тея дето пишат теми за тях! щото им завиждат :)

Аз до сега не съм видяла една тема пусната от кифла да обижда други и да разсъждава по 5 часа кви недостатъци да напише :?

Кифлите не ви обръщат никво внимание ....а вас все ви дразнят и пречат :?

Сега очаквам да съм кифла щото ме е страх от паяци ...права си прическа , купувам си дрехи и се грижа за външния си вид :?

Едно голямо БРАВО!
И ако си кифла кво?Кво лошо има в това...просто е пълно с тъпи ограничени хора,които просото завиждат и стават смешни.Или такива,които си развяват грозната пъпчасала кожа-малко фон дьо тен няа ви навреди въ! 8-) и да харесват ми топираните коси и големите цайси.Никак не е грозно,красиво е.Всичко това е от завиииист 8-)


Всъщност е пълно точно с такива като тебе пикли на по 12-13 годинки, на които не може да им се види лицето от десет пластовия фон дьо тен. Лично на мене ми е писнало от толкова еднакви момичета, че вече започнах да си мисля, че на всяка крачка виждам едно и също. И определено трябва да сте тъпи, за да се облечете, гримирате и направите като всички останали. Ограничените сте вие, които не можете да създадете собствен стил. Но ти продължавай да си тупираш косата, аз само да те осведомя, че фризьорските салони са пълни с такива като тебе - слагат им тупета, защото отгоре момиченцата са останали без коси. И още нещо - трудно ще завиждаш на хора, който се срещат над път и под път. Защото е много лесно да станеш кифла, но пък е доста трудно да бъдеш различен и уникален!!!!!

MimOSiNitY
03-28-2010, 17:01
абеееее. Кифлите Не са комплексирани.....комплекси ани са тея дето пишат теми за тях! щото им завиждат :)

Аз до сега не съм видяла една тема пусната от кифла да обижда други и да разсъждава по 5 часа кви недостатъци да напише :?

Кифлите не ви обръщат никво внимание ....а вас все ви дразнят и пречат :?

Сега очаквам да съм кифла щото ме е страх от паяци ...права си прическа , купувам си дрехи и се грижа за външния си вид :?

Едно голямо БРАВО!
И ако си кифла кво?Кво лошо има в това...просто е пълно с тъпи ограничени хора,които просото завиждат и стават смешни.Или такива,които си развяват грозната пъпчасала кожа-малко фон дьо тен няа ви навреди въ! 8-) и да харесват ми топираните коси и големите цайси.Никак не е грозно,красиво е.Всичко това е от завиииист 8-)


Всъщност е пълно точно с такива като тебе пикли на по 12-13 годинки, на които не може да им се види лицето от десет пластовия фон дьо тен. Лично на мене ми е писнало от толкова еднакви момичета, че вече започнах да си мисля, че на всяка крачка виждам едно и също. И определено трябва да сте тъпи, за да се облечете, гримирате и направите като всички останали. Ограничените сте вие, които не можете да създадете собствен стил. Но ти продължавай да си тупираш косата, аз само да те осведомя, че фризьорските салони са пълни с такива като тебе - слагат им тупета, защото отгоре момиченцата са останали без коси. И още нещо - трудно ще завиждаш на хора, който се срещат над път и под път. Защото е много лесно да станеш кифла, но пък е доста трудно да бъдеш различен и уникален!!!!!

евала...

shisharkatapz
03-28-2010, 19:21
Йееее темата ме кефи.Много кифли се сабрахаааа :grin: :grin: :grin: кифли кифли кифли и пак кифли,те са навсякъде.Да бъда или да не бъда-това е въпоса :D Авторчето има щайга бира от мене !

DarknessAngel
03-28-2010, 20:31
Злоба, злоба и отново злоба. Не усещате колко ниско падате с всички тези определения. Ваша работа. :lol:

CherryS
03-28-2010, 20:37
Йееее темата ме кефи.Много кифли се сабрахаааа :grin: :grin: :grin: кифли кифли кифли и пак кифли,те са навсякъде.Да бъда или да не бъда-това е въпоса :D Авторчето има щайга бира от мене ! :oops:

Jessie
03-28-2010, 22:32
Вие сте луди ! :lol:

in4et0yy
03-28-2010, 22:55
Хмм..по тая логика всички момичета, че и някои момчета са кифли ;Д, защото според мен няма човек който да не се грижи поне малко за външния си вид и да иска да е дебел, с криви зъби, пъпки и т.н. нали..

MimOSiNitY
03-29-2010, 08:28
Хмм..по тая логика всички момичета, че и някои момчета са кифли ;Д, защото според мен няма човек който да не се грижи поне малко за външния си вид и да иска да е дебел, с криви зъби, пъпки и т.н. нали..
АЙДЕ СТИГА СТЕ СЕ ПОВТАРЯЛИ БЕ! МЕЖДУ ГРИМИРАНЕ И ПОДДЪРЖАНЕ ИМА РАЗЛИКА ОТ ЗЕМЯТА ДО НЕБЕТО!

Jessie
04-04-2010, 14:29
http://gal4.ineogen.ro/galleries/socialbg/ed/82/4d6ac41d_0070021580930_00_600.jpg

Доста .. "хубава" коса .. Жалко ,че след 1 -2 години няма да я има.
Игати чорлемето ! :lol:


:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:


Както има момичета кифли, така има и момчета кифльоци !! :lol: С бретончетата, тесните дънки и всичките му там други шитави емовски педерастии. Айде, със здраве. :P :P

KpucmuHa
04-04-2010, 14:35
Мразим кифли и кифльовци!

DPRKForever
04-04-2010, 16:20
Аз пък ги харесвам. 8)

WaterLilly
04-04-2010, 19:13
Малиии, на тая косата й е колкото лицето и от двете страни, и отгоре! :shock:

Rounder
04-04-2010, 19:42
бахти скучубрата брато :x

rockin
04-05-2010, 08:19
Интересно ми е - понякога си слагам гланц за устни. Къпя се и си реша косата. Имам обувки с токчета, макар и 3см -все пак съм 7ми клас. Около 2, максимум 3 пъти месечно си слагам фдт - ако ми излезе някоя особено неприятна пъпка. Гримирам се изключително рядко - за някой празник или РД. Да, гнус ме е от някои неща, макар че примерно съм бъркала в кофата за боклук, защото съм изхвърлила нещо по погрешка. :-D Е, после си измих ръцете, признавам. Може би е кифленско.
Разберете, има разлика между момичето, което умело балансира между модните тенденции и собствения си стил, което се поддържа - мие се и се къпе, което умее да съчетава дрехи, обувки и понякога лек грим, и момичето, което маца безразборно каквото му попадне, което гори ежедневно косата си с всевъзможни уреди, което облича първите попаднали му дрехи, които са модерни, независимо дали си отиват. И то огромна разлика, повярвайте ми. :)

perla333
04-05-2010, 09:24
Напълно съм съгласна с rockin.
Аз познавам доста момичета, на които лицата им лъщят от фондьотена. Изглеждат като порцеланови кукли в лицата - с много грим и начупени устни...Обаче предпочитам порцелановите кукли - те поне изглеждат естествено (имам предвид куклите за игра) :-P

Assshley
04-05-2010, 10:37
Комплексите бликат от тая тема честно. :lol: Защо не вземете да гледате собствения си живот ами давате определения на ляво и на дясно за хора,които изобщо не познавате.Не бивате . :?

Chacho
04-05-2010, 10:40
Ти за обществена тайна не си ли чувала?

danibebi
04-05-2010, 10:54
Много е забавно как всички кифли се втурнаха да ни обвиняват, че сме "ограничени" и "мислим като 60 годишни". Разберете, че да ВИЖДАШ кое е грозно не се нарича ограничено мислене. Вие (кифлите) сте тези, които не виждат по-далеч от носа си, защото сте готови да навлечете какви ли не парцаляци и да се направите буквално смешни като клоуни, за да сте харесвани и да сте като другите.
Най-забавен от темата ми е израза "поддържане". Вие коли ли сте бе? :lol: Така де, разбирам, че има сходства, като се има предвид как целите ви лица са боядисани... Да се поддържаш значи да имаш добра хигиена, няма нищо общо с модните гигантски цайси (които макар да крият половината лице, не могат да скрият грозотата) и насраните гащи:
http://d-m7l.hit.bg/HOUSE.JPG

Не ми говорете за "старомодност". Предоставям ви статия (http://fuckthenorm.net/?p=25) от блога на един забавен човечец (от 2007 година). Сами вижте какви са промените досега.


Момичето от снимката е мн хубаво...а съм момиче и го кавам :oops:
така че начина по който пишеш личи от 1000км че завиждаш :? щото стила и е хубав макар и "кифленски" както го наричате за мен не е кифленски. прическата най ми харесва :P

според мен прическата е отвратителна :? като на кокошка :lol: е то това ако е хубава прическа,,незнам.. :?

iiordanova
04-05-2010, 11:00
Комплексите бликат от тая тема честно. :lol: Защо не вземете да гледате собствения си живот ами давате определения на ляво и на дясно за хора,които изобщо не познавате.Не бивате . :?

Съгласна съм!

fgirl14
04-05-2010, 11:02
Много е забавно как всички кифли се втурнаха да ни обвиняват, че сме "ограничени" и "мислим като 60 годишни". Разберете, че да ВИЖДАШ кое е грозно не се нарича ограничено мислене. Вие (кифлите) сте тези, които не виждат по-далеч от носа си, защото сте готови да навлечете какви ли не парцаляци и да се направите буквално смешни като клоуни, за да сте харесвани и да сте като другите.
Най-забавен от темата ми е израза "поддържане". Вие коли ли сте бе? :lol: Така де, разбирам, че има сходства, като се има предвид как целите ви лица са боядисани... Да се поддържаш значи да имаш добра хигиена, няма нищо общо с модните гигантски цайси (които макар да крият половината лице, не могат да скрият грозотата) и насраните гащи:
http://d-m7l.hit.bg/HOUSE.JPG

Не ми говорете за "старомодност". Предоставям ви статия (http://fuckthenorm.net/?p=25) от блога на един забавен човечец (от 2007 година). Сами вижте какви са промените досега.


Момичето от снимката е мн хубаво...а съм момиче и го кавам :oops:
така че начина по който пишеш личи от 1000км че завиждаш :? щото стила и е хубав макар и "кифленски" както го наричате за мен не е кифленски. прическата най ми харесва :P

според мен прическата е отвратителна :? като на кокошка :lol: е то това ако е хубава прическа,,незнам.. :?

Завист му се вика

danibebi
04-05-2010, 11:07
Много е забавно как всички кифли се втурнаха да ни обвиняват, че сме "ограничени" и "мислим като 60 годишни". Разберете, че да ВИЖДАШ кое е грозно не се нарича ограничено мислене. Вие (кифлите) сте тези, които не виждат по-далеч от носа си, защото сте готови да навлечете какви ли не парцаляци и да се направите буквално смешни като клоуни, за да сте харесвани и да сте като другите.
Най-забавен от темата ми е израза "поддържане". Вие коли ли сте бе? :lol: Така де, разбирам, че има сходства, като се има предвид как целите ви лица са боядисани... Да се поддържаш значи да имаш добра хигиена, няма нищо общо с модните гигантски цайси (които макар да крият половината лице, не могат да скрият грозотата) и насраните гащи:
http://d-m7l.hit.bg/HOUSE.JPG

Не ми говорете за "старомодност". Предоставям ви статия (http://fuckthenorm.net/?p=25) от блога на един забавен човечец (от 2007 година). Сами вижте какви са промените досега.


Момичето от снимката е мн хубаво...а съм момиче и го кавам :oops:
така че начина по който пишеш личи от 1000км че завиждаш :? щото стила и е хубав макар и "кифленски" както го наричате за мен не е кифленски. прическата най ми харесва :P

според мен прическата е отвратителна :? като на кокошка :lol: е то това ако е хубава прическа,,незнам.. :?

Завист му се вика

да бе,ще завиждам точно пък на тази :lol: ако искам и аз мога да стана кифла,но не искам ;) а ти като нямаш собствен стил и си КИФЛА като повечето момичета на днешно време..мълчи. :D

milev5
04-05-2010, 12:19
На къде сме тръгнали :?
После що поколението изпростявало :? Еми щото вместо да се учат киснат по кафенета кръчми дискотеки и се праят от 10г на баровци и к***и :?

nicolepcd
04-05-2010, 12:19
Пхахахахаха, защо когато на някой НЕ му харесва нещо, то тогава ЗАДЪЛЖИТЕЛНО той тайно го харесва и завижда :razz: :lol: Далеч съм от "кифла", но тва не ми пречи да харесвам как се обличат или как си правят косите. :-o Наистина косите им (не тия, които сте пуснали ;д) ми харесват. И начина на обличане на повечето от тях, също ;) Не ми харесва да ги слушам как "пискат", недоволстват и т.н. Някой от тях наистина са ужасни. Не отричам. Не може да си 1.80 и да обуеш 10см токчета и краката ти да са 2 метра, тънки катоо... не знам като кво ;д Грозно е. Също не ми харесва като са по 1.50, мънички, слабички, а косата им една огроооооооооооооооооооооо оооооооомна. :? По-голяма от тях ;д Не ми харесва и като си затегнат колана на макс и месищата им, горките... ;д;д;д Ма тва не е при всички, естествено. А тва, че са поддържани... :-o Ок, мирише на парфюм, ок, в лице са все едно от глина направени, хубави са, спор няма. Ама тва определено не е грижа за външния вид. Да слагаш фдт от 13-14 годишна... тва е лице, все пак... Щом от малки слагат... представям си как ще изглеждат на 30 :shock: Момичета на 14-15 изглеждат на 20... жал ми е за косите им. Всеки ден изправяния, лакове, глупости... сигурно без никакви процедури са 4 косъма... Лошото е, че бъркам повечето от тях. Еднакви са ми :) Няма лошо да си "кифла", ама не и на 14-15-16... Ок, тийнейджър, ама за мен е 1000 пъти по-добре на тия години да си естествен, да слагаш балсамче, спирала някой път, ама не и да се клепаш и да ги гледаш... разлика между лице и шия ;д;д... Дълго мога да си коментирам, нямам против тях, не ми пречат, такъв "стил" са си избрали, ама все пак не може цял живот да си останеш кифла ;д Ааааааааа, много е забавно и като в сайтовете за запознанства напишат "Ноу Фотошоп" ;д;д;д;д Все едноооо... ;д;д И тва за интелекта също се среща, но определено не при всички. Много ми е смешно как сами си признават, че са тъпи/пропаднали ;д;д Некви барби гърл, без акъл ;д;д, курва съм и кво, фък ми, ай ем феймъс ;д;д;д и т.н. Момичетата /кифли/ - добре, тва си им е в природата да са по-суетни, лигави... ама момчета - тва вече НЕ МИ ХАРЕСВА ;д

MouSe
04-06-2010, 06:33
Значи според вас тряя ходим мръсни,боси, да се врем при вскяка бобулечка...!Вие све оплувате жените пък вас не се виждате на ко приличате.Да някой неща са доста верни и има такива лигли,но първо били сме кифли,а после поне 90% искат такиа кифли за секс или за гаджета. :? :? :? :?

b3b3t0y
04-06-2010, 07:41
Има разлика м/у "Поддържам външния си вид" и "Кифла съм!"
Това,че някои хора тука скачат,като си мислят че е писано за тях а те просто искат да изглеждат добре е тяхно СХВАЩАНЕ на темата :-D
Колкото до кифлите.. и те се опитвам милите да изглеждат добре ама са далеч от представите за КРАСИВО .. за тях красота= супер кич !!
Прическите тип: "Мило,бръкнах в контакта след баня!Харесвам ли ти?"
ей тва е наистина ГРОЗНО :? Също е следната комбинация : По-горе описаната прическа + токчета(цвета няма значение,важното е да ходя все едно ток ме удря) раздърпана блузка(модата и беше преди 2 години,нищо оранджевият и цвят подхожда на червения ми панталон),лепнат по нескромното дупе панталон и чантичка,в която може да се побере самата "кифла" заедно с пресата,лаковете,гримовете ...
Кажете ми честно като видите такоа момиче не се ли сещате асоциативно за ЦИРК ? :)

Alex4o0o
04-06-2010, 08:24
Добре,всички казвате,че виждате кифлите навсякъде.И не отричате че са красиви.Ами айде от утре всички да тръгнат както изглеждат,с отвратително грозните къдрави мазни коси,пъпчасалите им кожи и бабешките дрешки.Щото и такива ги има много.Или пък тези дето се "поддържат",които са напълно безлични и никой не ги забелязва.ТОВА ЩЕ ВИ ХАРЕСВА ЛИ ДА ГО ГЛЕДАТЕ НАВСЯКЪДЕ А?? :-x

Elenichkaa
04-06-2010, 08:32
Такива момичета са рядкост...поне около мене!
Значи вярно е че са много зле и са много смешни(външния вид коментирам,щот не познавам такива хора) НО има едно Но...като те дразнят не общувай с тях.Не може всеки да те кефи сеш'ш се?!?!?

И какво ли не изписахте вече... 80% 99% още малко и 100%..

Интересно как ли викат на такива хора с мъжки пол?!?!? :-D :-D :evil:

Biskfitka
04-06-2010, 10:22
Такива момичета са рядкост...поне около мене!
Значи вярно е че са много зле и са много смешни(външния вид коментирам,щот не познавам такива хора) НО има едно Но...като те дразнят не общувай с тях.Не може всеки да те кефи сеш'ш се?!?!?

И какво ли не изписахте вече... 80% 99% още малко и 100%..

Интересно как ли викат на такива хора с мъжки пол?!?!? :-D :-D :evil:мъжка кифла :lol:

MaGuSs
04-06-2010, 10:22
Тази тема ме размива.Кефи :lol: :lol: :lol:

danibebi
04-06-2010, 10:29
Добре де,и аз се къпя всеки ден,слагам си парфюм,спирала,червило и молив като излизам,обличам се добре,но това не значи,че съм кифла.Както казаха,има разлика от това да се поддържаш и да си кифла.Аз се поддържам,но не ходя с 5 тона грим,10см. токчета и яко топирана коса, и това не значи,че не съм поддържана.Да,и кифлите се поддържат,но това не значи,че едно момиче ако не е кифла,не се поддържа. ;)

Coke
04-06-2010, 10:37
Навсякъде,където присъства думата кифла се води разгорещен спор.. :D Защо ли?.. А думичките комплексар,комплекс и прозводни сигурно са най-използваните.Както и да е,по темата-има ОГРОМНА разлика между т.нар. кифла и поддържано момиче(и момче напоследък).Това нещо,цитирано 5 пъти на предната страница,поддържано момиче ли е?!Да,може би щеше да е хубава без мУудернИтИ дънки,големите учила и ъ.. прекрасната прическа.Още повече,думичката кифла не се отнася само за външния вид.Мисля,че определението е повече от подходящо за нагло момиче,с недостатъчно сиво в-во за самочувствието,което има. ;)

WaterLilly
04-06-2010, 10:46
Добре,всички казвате,че виждате кифлите навсякъде.И не отричате че са красиви.Ами айде от утре всички да тръгнат както изглеждат,с отвратително грозните къдрави мазни коси,пъпчасалите им кожи и бабешките дрешки.Щото и такива ги има много.Или пък тези дето се "поддържат",които са напълно безлични и никой не ги забелязва.ТОВА ЩЕ ВИ ХАРЕСВА ЛИ ДА ГО ГЛЕДАТЕ НАВСЯКЪДЕ А?? :-x
Аз пък отричам напълно, че са красиви. Има редки изключения, но като видиш едно такова чудовище, наклепано все едно е паднало върху неизсъхнала боядисана пейка по лице, не може да решиш, че е нещо красиво. Ако бяха красиви, щяха ли да имат нужда от грим? Знаете ли въобще как изглежда едно такова момиче в действителност? И Ти къдравата коса ли наричаш грозна? :shock:
Никой не казва да ходиш пъпчив и мазен, въпросът е да оправиш проблема, вместо да го криеш с фон дьо тен. Това, което явно отказваш да видиш, е че кифлите са тези, които са безлични, защото са всички еднакви. Ще ми хареса да гледам навсякъде истински хора, а не маскирани с грим и грозни модни парцали.

Alex4o0o
04-06-2010, 13:00
Интересно как ли викат на такива хора с мъжки пол?!?!? :-D :-D :evil:

фешъни

shisharkatapz
04-06-2010, 14:23
Ае тези които защитават кифлите да си пуснат по 2-3-4(колкото искат) снимки (със дата,ако може) и да видим те какви са дали не са същите.А ?

Afterbirth
04-06-2010, 15:56
Добре,всички казвате,че виждате кифлите навсякъде.И не отричате че са красиви.Ами айде от утре всички да тръгнат както изглеждат,с отвратително грозните къдрави мазни коси,пъпчасалите им кожи и бабешките дрешки.Щото и такива ги има много.Или пък тези дето се "поддържат",които са напълно безлични и никой не ги забелязва.ТОВА ЩЕ ВИ ХАРЕСВА ЛИ ДА ГО ГЛЕДАТЕ НАВСЯКЪДЕ А?? :-x

Аз също отричам, че кифлите са красиви.Повечето се загрозяват с грим, дрехи/ коси, които не им стоят добре /но са модерни/, мнозинството са напълно неестествени.За каква красота говориш?
Красотата не е само дрехи, прическа, фигура, лице - до голяма степен красотата е в това това как се държиш, дали си естествен.Превземането, преструвките, лигавенето - това е характерно за кифлите.Наистина... за каква красота говориш?!
И, моля ти се, спри да делиш хората на кифли и по - нисши от кифлите.
Да, ще ми харесва да гледам хора навсякъде, а не евтини барбита.

Zaritu
04-06-2010, 16:20
Ти не си жена! Ти си Кифла!


хаха а жените кви са в такъв случаи? миризливи неподдържани негнусливи същества ли ? егати комлексарщината вече!

ecstazy
04-06-2010, 16:29
не разбрах защо трябваше да изпишете 11 страници със обвинения към автора/ката. Какъв ви е проблема бе хора? И на английски да пишехте, пак по злобата човек ще се досети че сте българи. Добре, разбрахме че темата не е изцяло вярна, но никой не може да отрече, че има малко истини. Хайде малко уважение, бе мамк.а му! Ако не за темата то заради труда,бе! :x

nicolepcd
04-06-2010, 16:41
:lol: :lol: :lol:

Elenichkaa
04-06-2010, 16:59
ecstazy написа:не разбрах защо трябваше да изпишете 11 страници със обвинения към автора/ката. Какъв ви е проблема бе хора? И на английски да пишехте, пак по злобата човек ще се досети че сте българи. Добре, разбрахме че темата не е изцяло вярна, но никой не може да отрече, че има малко истини. Хайде малко уважение, бе мамк.а му! Ако не за темата то заради труда,бе!



:razz: 8-)

danibebi
04-06-2010, 17:30
Интересно как ли викат на такива хора с мъжки пол?!?!? :-D :-D :evil:

фешъни

кифльовци :lol: :lol: :lol: :razz: :razz:

edelweiss96
04-06-2010, 17:32
Интересно как ли викат на такива хора с мъжки пол?!?!? :-D :-D :evil:

фешъни
Май козунаци. :razz:

shisharkatapz
04-06-2010, 19:22
Интересно как ли викат на такива хора с мъжки пол?!?!? :-D :-D :evil:

фешъни
Май козунаци. :razz:Дай да те видим теб ква баничка си :D :D :D

milev5
04-06-2010, 19:31
Мацки съвет от мен.Слагайте по малко грим бъдете естествени.Не ходете голи.И ще сте най хубавите :-D

TheLightQeen96
04-06-2010, 20:20
Точно това е- да си кифла е неописуемо и за това ,тези които са ,не могат да го схванат!!!Бъдете себе си,а не болните от анорексия или болимия ''момичета'' , със силиконови гърди....натруфени,изкустве и,психично недъгави кокошки!!..

ImmortalSportFreak
04-06-2010, 21:23
Интересно как ли викат на такива хора с мъжки пол?!?!? :-D :-D :evil:
кроасани.. :razz:

Sisito941
04-07-2010, 08:56
Интересно как ли викат на такива хора с мъжки пол?!?!? :-D :-D :evil:
кроасани.. :razz:

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

AZBEHORA
04-07-2010, 09:03
ТОВА Е МНОГО ТЪПО ! :-D

uBuTo
04-07-2010, 10:10
Айде ся съм кифла, щото се грижа за външния си вид, ходя с токчета, мразя бобулечки и пазарувам много.Да бе точно така е...
Тогава аз съм кифла на квадрат, както беше казала някоя колежка преди мен! :lol:

miixaela
09-08-2010, 19:16
Знаете ли колко сте мии смешни :grin: ... :х просто нямам думи
1-во откъде-накъде ще ми викате че не съм жена , а съм кифла ... а нее .. отново казвам няам думи ;)
2-ро .. мм да аз отговарям на някои критерии ии кфо .. тфа значи че съм кифла ли .. мии не не мисля така ..
3-то .. наистина някои изказали се по темата сте многооо лицемернии .. 1-во сте на страната на автора аа после ??! ..
не разгледах коментарите докрай извинявам се ако някой го е писал тфа

awerw
09-08-2010, 19:43
Всичко е вярно момичета не се правете сега :D
ейй тебе те знам от вбокс 8-) или така си мисля :-D

Di
09-08-2010, 19:48
не виждам нищо лошо в кифлите,всеки си избира какъв да е :)

icantdance
09-08-2010, 21:20
КиффлЪъЪ Сссъмм.. ама с ШукУляДдД,,, беше си написала една на скайпа. Ами да, постепено "кифла" си стана точо определение на к**вичките от квартала с извинние... евала на тоя кйто го е измислил просто...

TeenageDream
09-08-2010, 21:25
[i]1. Винаги нещо не си харесва, нещо иска да променя, от нещо е недоволна по видът си. Обожава диетите, въпреки че никога не й достига воля да ги докара до край.
2. Тя скарана с посоките. Ляво, дясно, горе, долу… няма такова нещо.
4. Ако нещо не е по вкуса й, тя прилага женски „хитрини“. Винаги.
6. Страх я е от всякакви опасни животни. Например буболечки, мравки, паяци. Превзета е.
7. Ако излиза на разходка в планината, задължително е на токчета.
8. Външният вид при нея е на първо място. Интелекта не се вижда, значи не е важен.
9. Парите са важни. Не видът на портфейла.
10. Спортовете за нея са затворена кни… да де, странно хартиено нещо с корици. Защото тя не чете.
13. Очаква всички да проявяват досетливост и тактичност към нея, но тя не проявява никога.
15. Всякакви клиширани жестове намират отклик при нея. Ама всякакви.
16. Пълна липса на способност за самопреценка. Или самоанализ.

Според мен т. 16 е вярна за абсолютно всяка кифла.

sladkish_14
09-08-2010, 21:29
Не мисля, че е вярно.
Това, което си описала ти не е кифла..
До 3, което го няма, защото си объркала номерацията не е за кифла, а по скоро за задръстенячка.
Няма значение де ;)

eMineMfen4ii
08-25-2011, 12:56
Интересно ми е - понякога си слагам гланц за устни. Къпя се и си реша косата. Имам обувки с токчета, макар и 3см -все пак съм 7ми клас. Около 2, максимум 3 пъти месечно си слагам фдт - ако ми излезе някоя особено неприятна пъпка. Гримирам се изключително рядко - за някой празник или РД. Да, гнус ме е от някои неща, макар че примерно съм бъркала в кофата за боклук, защото съм изхвърлила нещо по погрешка. :-D Е, после си измих ръцете, признавам. Може би е кифленско.
Разберете, има разлика между момичето, което умело балансира между модните тенденции и собствения си стил, което се поддържа - мие се и се къпе, което умее да съчетава дрехи, обувки и понякога лек грим, и момичето, което маца безразборно каквото му попадне, което гори ежедневно косата си с всевъзможни уреди, което облича първите попаднали му дрехи, които са модерни, независимо дали си отиват. И то огромна разлика, повярвайте ми. :)

ти не си кифла ... ти си просто нормално момиче, което също се грижи за външния си вид, но не прекалява - като така наречените "кифли"! :) :)

bebzgirl
08-25-2011, 13:17
Айде ся съм кифла, щото се грижа за външния си вид, ходя с токчета, мразя бобулечки и пазарувам много.Да бе точно така е...

Shturrrche88
08-25-2011, 14:25
Аз пък се харесвам каквато съм, нося предимно кецове (имам и обувки на ток и платформа, но ги обувам по специални случаи-демек 3 пъти в годината), не бъркам посоките, ловя топки, защото съм тренирала футбол, волейбол и тенис. Гримирам се само по повод, къпя се редовно, а на шопинг ходя, когато е върло наложително да си купя нещо, и ми трябват не повече от 30 минути, за да си го набавя...Не налитам на всичко, което има пишка, защото си имам една и тя ми стига ( мъжа ми имам предвид, да не решите, че аз имам пишка), косата ми няма форма на скафандър, защото не я топирам и не й правя вафлички, дрехите ми са предимно в една цветова гама, не приличам на повърнато цветно петно. Интересувам се повече от книги, отколкото от клюки, имам богата сексуална култура...
Кво съм?

Milly4
08-25-2011, 16:41
Аз съм КИФЛААА :grin: :D

chemist9009
08-25-2011, 16:55
Сти'а с те'я тестени изделия - кифли,вафли,торти,кроасани 8-) 8-) 8-)

ПП: повечето кифли се мислят за 7 DAYS кроасани 8-) 8-) 8-) :lol: :lol: :lol:

Milly4
08-25-2011, 21:39
Сти'а с те'я тестени изделия - кифли,вафли,торти,кроасани 8-) 8-) 8-)

ПП: повечето кифли се мислят за 7 DAYS кроасани 8-) 8-) 8-) :lol: :lol: :lol:
:razz: :razz: :razz:

Cybershot
08-25-2011, 21:54
Не разбрах само Кифла с мармалад, шоколад или локум? :-o

Bonbonchencetyy
08-26-2011, 09:36
Прави ли ме кифла това,че ме е гнус от хлебарки и тем подобни,че обичам да пазарувам много и се грижа за външния си вид?Извинявайте,ама това,че всички жени отговорят на по една-две критерии от списъка не значи,че са кифли...

Shturrrche88
08-26-2011, 10:46
Прави ли ме кифла това,че ме е гнус от хлебарки и тем подобни,че обичам да пазарувам много и се грижа за външния си вид?Извинявайте,ама това,че всички жени отговорят на по една-две критерии от списъка не значи,че са кифли...
Явно номера е да покриеш целия норматив, иначе не си тру кифла :?

LeprikonA
08-26-2011, 15:57
няма момиче, което да не намери поне една точка от изброените, която да се отнася за нея - кифлите са си жени с криви разбирания,интереси и липса на интелект 8-)

Shturrrche88
08-26-2011, 17:04
няма момиче, което да не намери поне една точка от изброените, която да се отнася за нея - кифлите са си жени с криви разбирания,интереси и липса на интелект 8-)
Хайде да не обобщаваме. Много го мразя това. Мерси.
И понеже вече написах някои неща, сега от скука (понеже не знам кво е книга), ще копирам всички точки и ще отговоря на всяка една ;)


1. Тя винаги е комплексирана. Гърди, килограми, задник, каквото се сетите. Няма Кифла, която да се харесва такава, каквато е. Винаги нещо не си харесва, нещо иска да променя, от нещо е недоволна по видът си. Обожава диетите, въпреки че никога не й достига воля да ги докара до край.
=>Както казах-харесвам се такава, каквато съм. Гърдите ми са хубави, дупето ми също. Имам коремче, ама какво от това-няма да умра, я. А и мъжът ми също го харесва (както и всеки друг мъж, с когото съм била).
2. Тя скарана с посоките. Ляво, дясно, горе, долу… няма такова нещо.
=>Идеално знам ляво и дясно. Когато обяснявам в такси на къде да кара, никога не използвам "сега насам", сочейки с ръка, а казвам "следващата пряка сме на ляво...да, сигурна съм, че е ляво".
3. Пълна липса на координация око-ръка. По-голям шанс има да хване топката, след като е отскочила от лицето й, отколкото навреме.
=> И с това нямам проблеми. Както казах-спортувала съм доста спортове, включващи координация на ръце+очи+крака...Веднъж ми разбиха носа, защото господин Х беше некоординиран...
4. Тя е извор на депресии, сълзи и мрънкане. Ако нещо не е по вкуса й, тя прилага женски „хитрини“. Винаги.
=> Не изпадам в депресии, плача много рядко, и гледам да е, когато съм сама. Не се правя на жертва пред други хора с цел да спечеля това, за което се боря...

5. Тя е с две леви ръце. Има затруднение да завие гайка, да не говорим за нещо по-сложно. За токът значе, че тръгва като натисне ключа на лампата. Изобщо няма представя какво значат тайнствените думи „ел. верига“, „прекъсвач“ или пък „бушон“.
=> Може да съм завършила с 3ка по физика, но беше голяма борба за нея. Резултатът е, че знам какво е ел.верига, прекъсваш и бушон...
Освен това редовно сама си сменям крушките, завинтвам си батериите на чешмата (или ги подменям, все едно), сама си сглобих леглото (да се чуди човек, от де толко мозък, че да различа всеки един винт, гайка, болт и други екстри)
6. Страх я е от всякакви опасни животни. Например буболечки, мравки, паяци. Гнуслива е. Страх я е от червеи, но това не й пречи да ги изпие с текилата. Превзета е. Маникюра е по-важен от всичко.
=> За риба ходя редовно. Ловя предимно на бели червеи, които старателно си прибирам в хладилника после...лошото е, че не издържат много дълго време...не знам защо. Хлебарки убивам без грам проблем, мравките не ме притесняват, даже се опитвам да не ги настъпвам (което е трудно). Като дете събирах охлюви. Страх ме е от змии-признавам си, и от оси, защото съм силно алергична.
7. Ако излиза на разходка в планината, задължително е на токчета.
=> Не нося токчета по принцип, камо ли в планината... Между другото, доста често ми се е случвало да обувам гумени ботуши на една вила. И то не розови на сърчица, купени от магазин за обувки, а типичните селски гумени ботуши...
8. Външният вид при нея е на първо място. Интелекта не се вижда, значи не е важен.
=> Хората винаги са забелязвали интелекта ми. А външният ми вид е достатъчно добър и без да съм се вманиачила по него...
9. Парите са важни. Не видът на портфейла.
=> Парите са важни, да. Когато сама си ги изкарвам са изключително важни. А дали Гошо или Пешо имат надути до пръсване портфейли-тяхна си работа...

10. Спортовете за нея са затворена кни… да де, странно хартиено нещо с корици. Защото тя не чете.
=> Май ще се потретя-спортувам и то яко. Знам какво е книга-имам огромна библиотека у нас, която съм "изяла" с кориците не веднъж.
11. Добре де, чете книги. Само ако се казват „Сексът и Градът “ обаче. Или носят названия от типа на „Намерете вашата вътрешна богиня и й помогнете да стъпче онзи боклук“.
=> За мен "Сексът и градът" е сериал, а не книга, с която мога да си обогатя речника, или интелектуалния потенциал.. А другото заглавие-нищо не ми говори...сори.
12. От оръжия е страх. Независимо от форма и размер. Обаче мъж с оръжие я впечатлява.
=> Имам бокс, газов пистолет и бухалка, тип бата у нас...бокса съм го ползвала 2-3 пъти по предназначение...шокирах ли те? :shock:
13. Очаква всички да проявяват досетливост и тактичност към нея, но тя не проявява никога.
=> Винаги съм проявявала тактичност към хора, които го заслужават. Изисквам единствено търпение и тактичност от половинката си, като в замяна той получава същото.
14. Има сериозен проблем с пазаруването. Не може да се спре.
=> Мога, и още как. Много ми е омразно безцелното шляене по молове и други подобни. Ако имам нужда от дънки-отивам в магазина, от който си пазарувам подобни дрехи и си ги купувам. Ако имам нужда от маратонки-отварям sportsdirect, харесвам си ги и си ги поръчвам. Същото се отнася и за якета и спортни екипи. Суичери-нося едни определени-тях ги поръчвам на определен човек да ми ги направи.
15. Всякакви клиширани жестове намират отклик при нея. Ама всякакви.
=> Не знам дори за какви жестове иде реч...
16. Пълна липса на способност за самопреценка. Или самоанализ.
=> Мога да се самоанализирам с часове. Самопреценката ми е чудесна. Знам точно кога съм сбъркала с нещо, кога съм обидила някого, дали си е заслужавало или не. Ако не е-не ме е срам да отида и да се извиня. Нося на критика много, когато получа комплимент не ставам червена като домат, нито се опитвам да опровергая този, който ми го е направил...Мога да преценявам чудесно и събеседниците ми.
17. Тя флиртува. Нарочно. Под носа на гаджето си. А после се оплаква, че е ревниво копеле, което й ограничава свободата. И настоява да не се държи така. След което вдига луд скандал на същия нещастен човек, задето е упътил случайно спряла го пешеходка и се почват истерии, мрънкане, скандали.
=> Не го правя, защото знам, че не би му било приятно. Въпреки, че е бил свидетел на сцена, в която друго момче целенасочено флиртува с мен, а аз съм го отрязала много тежко...
Но и никога не ми е била ограничавана свободата да контактувам с когото и да било, както и аз не съм ограничавала неговите контакти.


Дали сега някой ще ми каже-кифла ли съм, жена ли съм, мъж в женско тяло ли съм, робот, нечовек..... :o

IWannaBeSedated
08-26-2011, 17:38
Пак ли я подхванахте тая тема... :?

RaisedOnRock
08-26-2011, 20:23
няма момиче, което да не намери поне една точка от изброените, която да се отнася за нея
Ми... не.

vasko9933
09-11-2011, 11:27
Бреейй...каква неподозирана кифла съм била...
Толкова сте смешни вече с тези названия като "кифли", "кроасани" и "баници". Как може нещо и някой толкова да ви бърка в гъза ?
Плюете някакви момичета и доста голяма част от времето ви е заета с мисли и писания за тях - за същите тия, от които не ви пука (уж, нали..). А те и пет пари не дават за вас...Дали щяхте да се вълнувате толкова от тях, ако смятахте, че водите по - интерсен и вълнуващ живот ? Това чак цялостни характеристики като от шаблон да се правят, направо ме уби... Много, много залухав трябва да си, за да го направиш. После други били комплексарите.

П.П. Очаквам да бъда наречена злобна кифла.

Много мрази ей такива тъпи сухи кърпи като тебе да ми се правят на мокри хавлии :x :o


+1 wwe11

terminator999
09-11-2011, 13:48
А какво ли означава термина "баята КИФЛА" :shock:

i6mi6
09-11-2011, 14:36
Пуснете тема за момчетата кроасани

HiGuysWhatsUp
09-11-2011, 14:39
момчета вие кво предпочитате да сте с момиче което се къпе и се подържа или с някоя която мирише на пор ама щото не е кифла така ли ?! хахах аре моля ви се не се правете на много разбиращи. Да вървя по улицата и да ми кажат че съм кифла отколкото да не се къпя и подържам и мириша на пор. Преди да изкажете мнението си първо помислете ;)Аз съм виждала кифла дет мирише на пор :lol: А ся де :wink:

SweetLuna7
09-11-2011, 14:42
Пуснете тема за момчетата кроасани
И гевреци може :grin:

HiGuysWhatsUp
09-11-2011, 15:11
Добре, ще говоря не за кифлите, а за момичетата които просто се поддържат, защото е така и защото в речника думата кифла е съвсем друго понятие...

Не мога да разбера какво по дяволите искаш да изкажеш с това заглавие: "Ти не си жена.Ти си кифла."-Не е така.Момичетата, които просто се поддържат (както вие ги наричате кифли) са олицетворението на жената...Няма да обяснявам защо, защото е очевидно.Всеки пол с особеностите си.На мен "кифлите" ми харесват повече нечистоплътните лесбиики с ужасни нокти коса подстригана 3 номер целите мускулести-УЖАС!!!Както не ми харесват и гейовете "кифли" ....Всеки пол с недостатъците си, на вас явно не ви харесват недостатъците на женския пол и се опитвате да кажете, че ние-момичетата не можем да бъдем такива каквито сме по природа.Поне аз никога не бих станала неподдържана мъжкарана.Всеки с мнението си 8)

l0litta
09-11-2011, 15:16
Е не не, с някой неща не мога да се съглася. Защо едно момиче трябва да е "кифла", ако се поддържа, ако ходи на висок ток или ако просто е гнусливо. :razz:

gummybear
09-11-2011, 15:18
Айде ся съм кифла, щото се грижа за външния си вид, ходя с токчета, мразя бобулечки и пазарувам много.Да бе точно така е...

crowberry
09-11-2011, 18:26
Т'ва па да ми кажете, че всеки ден виждате КИФЛИ.. (ама в истинския смисъл на думата) няма да ви повярвам.

MegiBoOm
09-11-2011, 18:33
Според мен малко си преувеличила с някои неща, защото те се отнасят до доста хора.
Тъпо е да кажеш,че някой е кифла, защото го е гнус от буболечки, например.Знаеш ли колко много хора са гнусливи към насекоми?

bettiie
09-11-2011, 19:57
Хора , мисля , че повечето от вас бъркат смисъла на думата "КИФЛА". Това не значи , че едно момиче , което е поддържано , ходи добре облечено и тн. е кифла . Кифла - някоя , коато се прави на интересна , въпреки че не е , на която самочувствието и е до небесата и е непокрито , или която като седне до тебе и не и харесва какво казваш , да ти плесне в лицето "Млъквай , ма патко и тн..." . ТОВА ЗНАЧИ КИФЛА . Не се отнася толкова до външния вид , и аз се къпя , нося Убави дрешки и прическа и т.н. , но не се държа с хората като с по - низши от мене ...

fenasf
09-11-2011, 20:25
БЕ Я МЛЪКНИ :-x ти си по-зле от кифла

как може такава помийна тема да има 12 страници и още да не е заключена ?

bettiie
09-11-2011, 20:35
:lol: :D :razz: