PDA

View Full Version : Искам да опитаме



andea
03-19-2010, 12:30
има едно момче с което сме приятели от доста време и аз много го харесвам и искам да опитаме да сме гаджета но незнам как да му го кажа старото ми гадже ме вижда постоянно с него и вече мисли че ходим и появи смелостта да ме пита (само че когато ме питаше и момчето дето много харесвам беше там) аз казах не обаче момчето което харесвам ме бутна лекичко и каза ДА сега съм мега яко объркана посл ми вика аии след часовете да ходим в нашата стая и такива подобни моля ви искам помощ пишете,,,,,,, :( :? [/img][/code]

т.7
krem4et0

Paramour
04-07-2010, 15:59
Ами може да го попиташ защо е казал "да" след като ти си казала "не". Попитай го дали иска това твое "не" да стане "да" или какво е искал да постигне като е отговорил на въпроса. :)

nIkEnCeTy_bE
04-07-2010, 17:22
Ти хем тъй, хем тъй. Или с единия, или с другия. Щом ти пука от мнението на бившия, значи имаш чуства към него. Изясни се с новака, дали ще стане нещо или не. И щом си скъсала със стария, значи не трябва да ти пука как ще се почуства. Ти не си с него, влюбена си в новия предполагам, и искаш да пробваш с него. Щом е казал "да" значи явно има чуства, и иска да стане нещо, а ти това искаш нали?! Затова действай и си тръгвай с новия.

Jessie
04-08-2010, 00:51
И ти не знаеш какво искаш ... Щом оня ти е бивш .. К'во повече.. ?! Минало-свършено ... :?:?:?

SmilezZz
04-08-2010, 06:53
Знаеш ли наистина кого искаш ???
Какво ти пука мнението на бившия ти..Той е бивш - минало е..Край..

А и щом искате да опитате - кажи на новия това..А и щом е отговорил така,може да има и някакви чувства..

Опитайте 8)

pisety000
04-09-2010, 09:00
Поговори с него.Попитай го защо е казал това ''да''. Може би те харесва и иска да сте заедно... незнам по-добре го попитай.Успех!

L0ST
04-09-2010, 12:30
Абе щом е казал да, значи има нещо на предвид :D .

Давай смело и квото стане :)

kot3nc3to
04-09-2010, 19:49
Абе щом е казал да, значи има нещо на предвид :D .

Давай смело и квото стане :) съгласна съм :) имал си е причина да каже ''да'',просто го попитай каква е и какво ще правите за напред заедно

remix1912
04-09-2010, 22:06
Глупости казал е "да" на базик и аз съм го правил това,не винаги всичко казано е на сериозно.