PDA

View Full Version : Как да постъпя?



yoan4etoo
03-19-2010, 14:37
Здравейте! Причината, заради която ви пиша, е едно момче. То е от съседния клас. Не сме имали нищо общо преди това, в момента сме само на "здравей, здрасти". Разменяли сме си някакви учебни пособия и нищо повече. Не мога да го заговоря и това е заради срама ми, който ми е пречил и в много други ситуации. Моля ви помогнете ми! :) ;(

Alex4o0o
03-19-2010, 14:43
Така...кажи какво точно искаш ?Отговори ми и ще помагам ;)
1.влюбена ли си в него?
2.имате ли общи приятели?

dimitar_ak
03-19-2010, 14:45
Винаги е по-добре да се опиташ дори и да се провалиш, отколкото да се притесняваш и да живееш в копнежи. Давай директно. Ако не стане поне ще знаеш да смениш посоката.

Metal
03-19-2010, 14:48
Не се срамувай :) . Действай :wink:

Glamour92
03-19-2010, 14:53
Да,действай,така или иначе нямаш какво да губиш,щом сте само познати
Бтв,кой клас сте?

MaLkaTa_LaDy
03-19-2010, 15:00
"Затова да избягаш от битката е най-лошото, което можеш да направиш. По-лошо е, отколкото да загубиш, защото и да загубиш, все нещо ще научиш. Чрез бягството не се научава нищо. Само признаваш победата на своя враг."
Това е един цитат от една много жубава книга. Както искаш го разбирай.

ivcheto0o
03-19-2010, 15:14
Няма от какво да се срамуваш.Опитаи се да се сближите.

yoan4etoo
03-19-2010, 15:42
amiii da vlubena sym s nego i imame ob6ti priqteli :)

yoan4etoo
03-19-2010, 15:47
Аз съм съгласна да се сближим нооо въпросът е КАК?

joda
03-19-2010, 15:58
страхът е най-големият враг на джедая

преодолей го и нека силата бъде с теб

Metal
03-19-2010, 16:16
amiii da vlubena sym s nego i imame ob6ti priqteli :) Как може да си влюбена във него, като не го познаваш :-o .
Но да приемем че си влюбена.... :) Ми помоли някой от твоите приятели да ви запознаят.

yoan4etoo
03-19-2010, 16:33
Благодаря ви за подкрепата! :)

Metal
03-19-2010, 16:43
Благодаря ви за подкрепата! :) Пак заповядай :) Ако се нуждаеш от още нещо каже :)

yoan4etoo
03-19-2010, 16:52
Това вече съм го направила запознали сме си разменяли сме си отговори нали на тестове помагали сме си имало е много комични ситуации но ;) но нали само на здрасти как си сменищо повече.

ivcheto0o
03-19-2010, 17:00
Щом сте съседни класове и си разменяте там у4ебници др.,поговорете за у-ще,общи познати...

yoan4etoo
03-19-2010, 17:03
В понеделник ще пробвам :) :Д

YoUcANNOtiMaGiNe
03-20-2010, 13:54
Здравейте! Причината, заради която ви пиша, е едно момче. То е от съседния клас. Не сме имали нищо общо преди това, в момента сме само на "здравей, здрасти". Разменяли сме си някакви учебни пособия и нищо повече. Не мога да го заговоря и това е заради срама ми , който ми е пречил и в много други ситуации. Моля ви помогнете ми! : ) ;(
Ами при мен е почти същата работа , само че с една разлика , ние не се познаваме . Уж НЕ сме от тая година в едно училище , знаех че е от другия клас и съм го виждала , досега не съм обръщала особено внимание , но нз кво ми става напоследък . :( Понеже почти всяко междучасие се виждаме в коридора , но нито се познаваме , нито нищо , обаче аз мисля , че започвам да го харесвам . Но проблема е , че не мога да го заговоря , защото е с приятелите си , единия , от които познавам и не ми е приятен . Пък и как да го заговоря ей така , като не се познаваме , дори и да остане насаме , има и други хора в коридора , и нз кво да направя . :oops: Просто ще е много тъпо да отида и да кажа " здр , кво правиш " , ситуацията е по - сложна и от твоята . Ако може дайте някви съвети тука и на мен и на авторката , че не ми се пуска нова тема . 8-[ А също като казвате да знаете , че сме в малко по - други ситуации , защото тя го познава , пък аз не . Очакваме вашите предложения и съвети =D>

yoan4etoo
03-20-2010, 15:37
Да и при мен е същото, но единствената разлика е че аз го познавам, но това никога не си проличава защото като ме види понякога и здрасти не ми казва така че ;) ще намерим решение на проблема :)

YoUcANNOtiMaGiNe
03-20-2010, 19:33
Да и при мен е същото, но единствената разлика е че аз го познавам, но това никога не си проличава защото като ме види понякога и здрасти не ми казва така че ;) ще намерим решение на проблема :)
за решение нз , не ми хрумва нищо засега #-o направо нз какво да правя :smt017 който вижда някакво решение да помага ( прочетете през 2 поста ) :smt006

pussucetka
03-20-2010, 21:36
Винаги е по-добре да се опиташ дори и да се провалиш, отколкото да се притесняваш и да живееш в копнежи. Давай директно. Ако не стане поне ще знаеш да смениш посоката.

:)

vikety15
03-20-2010, 22:15
moje bi da si syvsem direktna i t.n. ne e naj - dowroto re6enie. Probwaj leka poleka, nay4i ne6to powe4e za nego. Edna we4er 4at, obsyjdatre nqkoj film, dryga we4er izlizate zaedno s ob6tite fr ... zawyrji razgowor ot nqkakvi neprinudeni temi i ostawi ne6tata da se razviqt ot samo sebe si

Nymphetamine
03-21-2010, 06:55
аз също съм решила да се запозная утре с 1 момче , което харесвам :D ще видя дали ще успея ..но в никакъв случай няма да се откажа без да съм пробвала 8) ако бях на ваше място и този , когото харесвах беше от съседния клас щеше да ми бъде много по-лесно и щях да отида примерно до техния клас и да го питам какви задачи ( въпроси) е имало на някое контролно или какво са правили при дадена г-жа..все пак ни преподават едни и същи учители и един и същ материал ..някви такива идеи ми идват :) опитайте нищо не губите .. успех :)

Diva4e
03-21-2010, 06:57
Еми опитай се да завържиш приказка с него .. сприятели се с нега пък времето ще покаже какво ще стане :)

yoan4etoo
03-21-2010, 10:20
Не знам. Може да пробвам, но първо трябва да преодолея срама си.

sladur4etyYy
03-21-2010, 11:54
Здравейте! Причината, заради която ви пиша, е едно момче. То е от съседния клас. Не сме имали нищо общо преди това, в момента сме само на "здравей, здрасти". Разменяли сме си някакви учебни пособия и нищо повече. Не мога да го заговоря и това е заради срама ми, който ми е пречил и в много други ситуации. Моля ви помогнете ми! :) ;(

е, не смяташ ли, че е време да го преодолееш най- после?

YoUcANNOtiMaGiNe
03-21-2010, 13:15
аз също съм решила да се запозная утре с 1 момче , което харесвам :D ще видя дали ще успея ..но в никакъв случай няма да се откажа без да съм пробвала 8) ако бях на ваше място и този , когото харесвах беше от съседния клас щеше да ми бъде много по-лесно и щях да отида примерно до техния клас и да го питам какви задачи ( въпроси) е имало на някое контролно или какво са правили при дадена г-жа..все пак ни преподават едни и същи учители и един и същ материал ..някви такива идеи ми идват :) опитайте нищо не губите .. успех :)
за контролна е добре и без тва правим много контролни , но въпросът е че той е с приятелите си и трябва да го издебна когато ги няма :D , който има други идеи да ги сподели , всичко казано ще е от полза на момичетата , които се чудят какво да правят , а и изглежда не сме само ние с авторката :twisted: :-P

YoUcANNOtiMaGiNe
03-22-2010, 09:32
В понеделник ще пробвам :) :Д Е , днес е понеделник , така че Успехи :grin: ^ давайте идеи

YoUcANNOtiMaGiNe
03-22-2010, 19:46
Абе тая тема нещо я зарязаха , а е полезна за много момичета :smt003

YoUcANNOtiMaGiNe
03-24-2010, 18:02
Абе тая тема нещо я зарязаха , а е полезна за много момичета :smt003

yoan4etoo
03-25-2010, 11:35
Не успях да му кажа само днес го питах за едно писмено, ноооо нищо повече. Не посмях. Аз се консултирах и с мои приятелки, но според тях е много рано. Аз не мисля така, но реших да го споделя и свас. Вие какво мислите. А ако не ме харесва. :С Как да постъпя какво да му кажа п6те като отида? :? ;( Не е ли редно той да направи първата крачка :?

fenastz
03-25-2010, 20:54
Абе нападни го с пълния си арсенал ! Майната им на приятелките, бъди смела, докато е време !!!

YoUcANNOtiMaGiNe
03-25-2010, 21:25
Не успях да му кажа само днес го питах за едно писмено, ноооо нищо повече. Не посмях. Аз се консултирах и с мои приятелки, но според тях е много рано. Аз не мисля така, но реших да го споделя и свас. Вие какво мислите. А ако не ме харесва. :С Как да постъпя какво да му кажа п6те като отида? :? ;( Не е ли редно той да направи първата крачка :?
Абе аз си мисля , понеже съм в почти същата ситуация като тебе , да отида докато не е с приятелите си и да го питам по някой предмет дали са изпитвали и така , той като ми каже , аз ще го питам btw ти си ; и ще ми каже как се казва . Не смятам да му кажа директно , а да оставя нещата и да видя кво ще предприеме . Прави някви намеци и ако видиш , че ти отговаря , тогава ще станат нещата . :-P

Nymphetamine
03-26-2010, 14:57
YoUcANNOtiMaGiNe , идеята да го питаш " а ти си ? " също е добра :-D сега ми хрумна нещо от сорта.. да идеш да му поискаш помощ по някой предмет..примерно ако е добър по математика , химия бла бла .. ако ти дава знаци ,че си му симпатична може направо по скайп да му пишеш или да излезете заедно със общи приятели ,ако успееш да го уредиш :-P или хващай най-смелата ти приятелка да иде да му каже " ей искаме да се запознаеме с теб " или да каже ,че само ти искаш :D :D и те така ..

YoUcANNOtiMaGiNe
03-28-2010, 14:10
YoUcANNOtiMaGiNe , идеята да го питаш " а ти си ? " също е добра :-D сега ми хрумна нещо от сорта.. да идеш да му поискаш помощ по някой предмет..примерно ако е добър по математика , химия бла бла .. ако ти дава знаци , че си му симпатична може направо по скайп да му пишеш или да излезете заедно със общи приятели , ако успееш да го уредиш :-P или хващай най-смелата ти приятелка да иде да му каже " ей искаме да се запознаеме с тебе " или да каже , че само ти искаш :D :D и те така ..
Ами да щом я казвам как няма да е добра 8-) . Нямам представа по кои предмети е добър , а и трябва да се познаваме по добре , за да му поискам помощ , може би след като се запознаем , но не и преди тва . Общи приятели нямаме , а познати от класа му , но се поздравявам с тях най - много , нямам приятели от неговия клас . :-o А за да му взема скайпа , трябва да се запознаеме и така . Освен тва предпочитам да си свърша работата , вместо да карам някоя моя приятелка . Иначе мерси за съветите , ако имаш и други предложения също ги кажи :-P

annabelJB
03-28-2010, 14:58
Винаги е по-добре да се опиташ дори и да се провалиш, отколкото да се притесняваш и да живееш в копнежи. Давай директно. Ако не стане поне ще знаеш да смениш посоката.

Да и за к`во да рискува?! Може да е кретен и да започне да я базика :?

annabelJB
03-28-2010, 15:01
Винаги е по-добре да се опиташ дори и да се провалиш, отколкото да се притесняваш и да живееш в копнежи. Давай директно. Ако не стане поне ще знаеш да смениш посоката.

Да и за к`во да рискува?! Може да е кретен и да започне да я базика :?

malkazlatna
03-28-2010, 17:01
опитай и квото стане :-D

yoan4etoo
03-29-2010, 12:52
Не е такъв всички говорят добро за него.

Hilary_
03-29-2010, 13:25
Ми заговори го за нещо различно от даскалото .. все янкакъв разговор ще се завърже!! .. Нищо не губиш ако опиташ!! :?

eminem213
03-29-2010, 13:37
Абе нападни го с пълния си арсенал ! Майната им на приятелките, бъди смела, докато е време !!!
;-)