PDA

View Full Version : Как да разбера?



Gugit0o
03-19-2010, 14:37
От скоро си харесвам едно момче от нашия клас (8 клас съм) и миналата година също си го харесвах малко (но той миналата година не ми обръщаше внимание). В началото на тази година той само ми говореше някви глупости, просто се държеше като пълен идиот и когато така си говорехме той каза че харесва едно друго момиче от класа, а пък и преди това се носеха някви клюки, че харесвал едно момиче от друг клас и т.н. И аз разбира се престанах да го харесвам, но от скоро време нещо нещата почнаха да се променят. Когато погледна към неговия чин и той ме гледа, той ми се усмихва и аз му отвръщам или пък обратното, днес например той ме гледаше и аз също се бях обърнала към него и се гледахме малко, аз му се усмихнах и той също. Преди да почне някой час (ние много рядко си пишем домашните) по математика например все идва при мен да му дам да препише или преди някакъв друг час. Преди една седмица имахме контролна и той дойде при мен и ме помоли да седна пред него за да може да преписва (аз се водя "зубър" в класа). И така аз седнах там и той само ме дразнеше, правеше някакви глупости за да ми отвлече вниманието и т.н. Миналия ден пак искаше да препише по нещо и аз не му давах, и му викам що само от мене искаш и едно момиче се обади защото те харесва той си замълча, дори лекичко се усмихма (а и това се случва вече доста пъти: някой казва че той ме харесва, а той нищо не казва). Дори по едно време аз исках да се размести и да седне с мене и той още от първия оът се съгласи макар това място да беше най гадното от местата в целия клас (дори ми се струваше че иска да седне там в най скоро време). И така постоянно се мотае около мен. А пък и едно момиче само ми повтаря к’во става (за него става въпрос) и аз и викам за кое и тя вие с него к’во става между вас и аз нищо и тя ми вика не виждаш ли как те гледа а и не само тя ми го е казвала а и други момичета. Дори си мислеха че сме гаджета но не е така. Той не е от най красивите момчета но е хубав до някъде. Аз съм леко пълна, не съм от красивите (аз не се мисля за такава) но другите са ми казвали че съм готина, слаба, красива и т.н. Когато му пиша той ми много рядко ми отговаря или след часове. Знам че вие ще ме посъветвате да го питам дали ме харесва, но аз не мога да го направя. Моля ви посъветвайте ме какво да напражя, как да разбера? :smt007

B2BFW
03-19-2010, 14:40
Фани го за чепа ще разбере намека 8-)

BoXxYbabee98
03-19-2010, 15:29
Нормално е да не ти отговаря...Цъка момчето някакво MMORPG по 8 часа на ден и алт-табва само когато умре,спокойно ще му мине след 1-2 години...Това не значи че не те харесва де...даже е очевидно

fenastz
03-19-2010, 18:40
От скоро си харесвам едно момче от нашия клас (8 клас съм) и миналата година също си го харесвах малко (но той миналата година не ми обръщаше внимание). В началото на тази година той само ми говореше някви глупости, просто се държеше като пълен идиот и когато така си говорехме той каза че харесва едно друго момиче от класа, а пък и преди това се носеха някви клюки, че харесвал едно момиче от друг клас и т.н. И аз разбира се престанах да го харесвам, но от скоро време нещо нещата почнаха да се променят. Когато погледна към неговия чин и той ме гледа, той ми се усмихва и аз му отвръщам или пък обратното, днес например той ме гледаше и аз също се бях обърнала към него и се гледахме малко, аз му се усмихнах и той също. Преди да почне някой час (ние много рядко си пишем домашните) по математика например все идва при мен да му дам да препише или преди някакъв друг час. Преди една седмица имахме контролна и той дойде при мен и ме помоли да седна пред него за да може да преписва (аз се водя "зубър" в класа). И така аз седнах там и той само ме дразнеше, правеше някакви глупости за да ми отвлече вниманието и т.н. Миналия ден пак искаше да препише по нещо и аз не му давах, и му викам що само от мене искаш и едно момиче се обади защото те харесва той си замълча, дори лекичко се усмихма (а и това се случва вече доста пъти: някой казва че той ме харесва, а той нищо не казва). Дори по едно време аз исках да се размести и да седне с мене и той още от първия оът се съгласи макар това място да беше най гадното от местата в целия клас (дори ми се струваше че иска да седне там в най скоро време). И така постоянно се мотае около мен. А пък и едно момиче само ми повтаря к’во става (за него става въпрос) и аз и викам за кое и тя вие с него к’во става между вас и аз нищо и тя ми вика не виждаш ли как те гледа а и не само тя ми го е казвала а и други момичета. Дори си мислеха че сме гаджета но не е така. Той не е от най красивите момчета но е хубав до някъде. Аз съм леко пълна, не съм от красивите (аз не се мисля за такава) но другите са ми казвали че съм готина, слаба, красива и т.н. Когато му пиша той ми много рядко ми отговаря или след часове. Знам че вие ще ме посъветвате да го питам дали ме харесва, но аз не мога да го направя. Моля ви посъветвайте ме какво да напражя, как да разбера? :smt007

Еми т`ва е... Нямаш шанс.

Gugit0o
03-19-2010, 18:50
ем аз се водя но не е точно така аз имам високи оценки без да уча и другите мислят че съм зубър... иначе не съм някво бухалче с очила и на две плитки... съдейки по външния вид съм едно от най добре обличащите се момичета от класа, например никога не обличам едни и същи дрехи, прави си косата с преса или с пяна и т.н.понякога дори си слагам грим, добра съм в спорта... просто ако ме видите ще ме помислите за няква дет имам само тройки и четворки но в тая глава има и малко ум се пак... мисля че сегашните момчета най вече той няма да харесва някое глупаво момиче дето не знае колко е две по две... :)

skateprinces19
03-19-2010, 19:17
В такива ситуации май умът няма особено голямо значение .. И аз мисля, че те харесва, но не мога да разбера защо ти самата не можеш да отидеш и да го попиташ или да му кажеш, че ти го харесваш .. Не е болка за умиране, нито ще ти отхапе някой пръст ..

Priceless
03-19-2010, 19:23
Абе да .. правиш си косата с ПРЕСА ?! УОУ :shock:

Според мен или те харесва, или се държи добре с теб, за да не те обиди, шото ще спреш да му даваш да преписва домашни от теб.

Фифти - фифти, раиш ?

Pa3yMeH
03-19-2010, 19:25
Нормално е да не ти отговаря...Цъка момчето някакво MMORPG по 8 часа на ден и алт-табва само когато умре,спокойно ще му мине след 1-2 години...Това не значи че не те харесва де...даже е очевидно


:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: +1 Все пак

fenastz
03-19-2010, 19:34
ем аз се водя но не е точно така аз имам високи оценки без да уча и другите мислят че съм зубър... иначе не съм някво бухалче с очила и на две плитки... съдейки по външния вид съм едно от най добре обличащите се момичета от класа, например никога не обличам едни и същи дрехи, прави си косата с преса или с пяна и т.н.понякога дори си слагам грим, добра съм в спорта... просто ако ме видите ще ме помислите за няква дет имам само тройки и четворки но в тая глава има и малко ум се пак... мисля че сегашните момчета най вече той няма да харесва някое глупаво момиче дето не знае колко е две по две... :)

Еми прави опити за сближаване...

YoUcANNOtiMaGiNe
03-19-2010, 19:36
От това , което си написала , според мене те използва , за да преписва . А пък ти си въобразяваш . Не слушай какво ти приказват останалите , ами ако искаш да се получи , действай . :-P

Gugit0o
03-19-2010, 20:47
toi prepiswa ot mene mnogo otskoro a i po4ti si4ki momi4eta si pi6at doma6nite taka 4e ima ot kogo da prepiswa... nz oba4e edno momi4e sam mi kazva 4e kogato se obar6tala kum nego i toi kum mene gledal "vlubeno'... i vinagi ako si kupq ne6to za qdene kato soleti i ne6to podobvo i se mi iska i kato ne mu davam sled mene obikalq... towa sa6toto momi4e mi kaza 4e e bilo o4evidno 4e me hareswa a kogato go pita kwo mislq za mene i toi ni6to ama ddz i da ne me hareswa ne e bolka za umirane va6ite saveti moje da mi potrqbvat zanapred taka 4e davaite :)

Tempest
03-19-2010, 22:48
точно - ако не те харесва не е болка за умиране.. и пак - да го питаш не е нещо, което не можеш, а нещо, което не искаш да го питаш... с желание почти всичко става... но.. наистина работата е на кантар - или се е добрал до тебе защото е бележкар, или наистина те харесва...

а това, че не обличаш 2 пъти 1 дреха, оправяш си косата там с преса, грим и пр. нищо не значи (поне за мене), за мене едно момиче трябва да знае мярката между произведение на изкуството и хомо сапиенс... като гледам ти не я правиш...

Gugit0o
03-20-2010, 06:14
това за външния вид исках да ви го кажа защото като казах по напред (аз се водя "зубър" в класа и вие си направихте някакви изводи... а и той дори е по добър в някои неща от мене (става дума за часовете в училище)

FierceLion
03-20-2010, 06:42
Продължавай така, скоро ще разбереш дали те харесва... Искаш да дойде при теб, да те погледне в очите и да ти каже: "-Аресвам те! Щеш ли 'а станеме гаджета?"" Еми извинявай, но не става така. Той ще се опитва още малко да ти го показва и след това ще си помисли, че ти не го харесваш и се прецака цялата работа... Иди при него и му кажи, че според теб си допадате и така... :grin:

Gugit0o
03-20-2010, 17:08
еми кажете ми как да го покажа смисъл без да му казвам директно "харесвам те" а ако ме харесва да не си помисли че аз не чувствам същите неща, но не мога да отида да му кажа защото ако го направя ще ми се стъжни живота (в истинския смисъл) просто да не си мисли че ми е безразличен нз

Tempest
03-20-2010, 21:31
ами ти го каза - кажи му "не си ми безразличен" или както ти преписва домашното, накрая пишеш нещо от тоя сорт, на края на домашното и тка...

kurwata123
03-24-2010, 14:11
1.Напиши името на човек от срещуположния пол.
2.Кой е любимия ти цвят от тези - Жълт,черен,зелен,син или червен
3.Първият ти инициал: А-P,Л-Р,С-Я
4.Месецът ти на раждане
5 .Кой цвят харесваш повече-черен или бял
6.Напиши името на човек от същия пол като теб
7.Любимото ти число
8.Калифорния или Флорида
9.Кое харесваш повече: Езерото или океанът
10.Напиши желание.


Отговорите:

1.Това е името на човека,в който си истински влюбен.
2.Ако си избрал:
Червено - Ти си жив и изпълнен с любов.
Черен - Ти си скромен и агресивен.
Зелен - Твоята душа е щастлива и излъчваш спокойствие.
Син - Ти си човек със спонтанен характер.
Жълт - Ти си щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора.
3.Ако инициалът ти е:
А-Р - Имаш много приятели и любов в живота
Л-Р - Опитваш се да се насладиш на живота и любовта ти скоро ще
разцъфне.
С-Я - Обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда добро.
4.Ако си роден през:
Януари-Март - Годината ще е много добра и ще разбереш, че си се
влюбил в този, който не си очаквал.
Април-Юни - Ще имаш силна връзка, но тя няма да трае дълго.
Юли-Септември - Ще имаш незабравима година с много промени.
Октомври-Декември - Годината няма да е от най-добрите, но ще
откриеш сродна душа.
5.Ако избереш:
Черно - Живота ти ще тръгне в различна посока, ще има много
промени и ще се радваш на тях.
Бяло - Ще намериш приятел, който ще ти се доверява и ще
направи всичко това, но може и да не го разбереш.
6.Това е най-добрият ти приятел.
7.Това е броят на близките ти приятели, които ще имаш в живота.
8.Ако избереш:
Калифорния - Обичаш приключенията.
Флорида - Романтична душа си.
9.Ако избереш:
Езерото - Верен си на приятелите и си малко резервиран.
Океан - Ти си спонтанен и обичаш местата с много хора.
10.Желанието ти ще се сбъдне, ако пуснештова в друг форум до 1 час!!!

a1a2b3v
03-24-2010, 15:23
Емии от това което каза аз си вадя следните изводи.. или те използва, зада преписва, или те мисли за приятелка НО го има и този вариянт да те харесва.. ( много те улесних знам :D :D ) Едно от тие трите е със сигурност.. Ии ако не съм нахална може ли да попитам излизали ли се тякъде на кафе ( само 2мата) или нещо подобно или някаде другаде?? :)

Gugit0o
03-24-2010, 16:23
еми не сме излизали той не идва когато ние излизаме с класа (момчетата не идват само ние момичетата) а само от класа се знаем а и все пак той е момчето и ми е кофти да го поканя на среща :?

a1a2b3v
03-24-2010, 16:33
еми не сме излизали той не идва когато ние излизаме с класа (момчетата не идват само ние момичетата) а само от класа се знаем а и все пак той е момчето и ми е кофти да го поканя на среща :?

Еми тогава просто му поискай скайпа и почни да си пишеш с него неангажиращо ей така "приятелски" ако наистина те харесва с времето ще ти го покаже :)

Muddled
03-24-2010, 16:34
И аз мисля така или е заради домашните, или наистина си пада по теб ... според мен действай нищо няма да загубиш, а и ако поговориш с него и му кажеш, че не ти е безразличен не мисля, че ще те изяде :D

a1a2b3v
03-24-2010, 16:39
И аз мисля така или е заради домашните, или наистина си пада по теб ... според мен действай нищо няма да загубиш, а и ако поговориш с него и му кажеш, че не ти е безразличен не мисля, че ще те изяде :D

И това е идея, но ако са 4-5 клас ( тя не каза нито години така, че не съм сигорна, но предполагам) Може да се случи така, че да разкаже на всички и после да се почувства засрамена.. Иначе и аз за това си помислих, но не го написах защото със скайп е по-лесно. Всяко самоуважаващо се момче, когато си хареса някое момиче накрая рано или късно признава чувствата си ;-)

FantaMen
03-24-2010, 16:46
Ае кво го забъркваш пича в разни филми ... може да те харесва има само 1 начин да разбереш... а относно това че не ти пише в скайп.. Ами WOW кой ще пука е човека може да дига... 80-ка може да е на инстанция ?? аа ти не мислиш ли за това... :lol: :lol:

Gugit0o
03-24-2010, 16:53
Еми точно, аз искам точно този 1 начин да разбера дали ме харесва а за скайпа вече го имам. но както казах той много рядко ми отговаря само когато кажа "важно, бързо и подобни" и в повечето случаи му "досаждам" .

Muddled
03-24-2010, 17:08
Това не е тема за скайп. :) Заговори го попитай го дали иска да излезнете ... и поговорете.

a1a2b3v
03-24-2010, 17:44
Това не е тема за скайп. :) Заговори го попитай го дали иска да излезнете ... и поговорете.

Не съм казала, че е за скайп. Просто ако си говорят просто така като приятели ако я харесва ще се осмели да говори с нея не само в скайпа, а и изобщо като цяло и ако я харесва дори малко ще си признае :)

xNiKx
03-24-2010, 18:59
ем аз се водя но не е точно така аз имам високи оценки без да уча и другите мислят че съм зубър... иначе не съм някво бухалче с очила и на две плитки... съдейки по външния вид съм едно от най добре обличащите се момичета от класа, например никога не обличам едни и същи дрехи, прави си косата с преса или с пяна и т.н.понякога дори си слагам грим, добра съм в спорта... просто ако ме видите ще ме помислите за няква дет имам само тройки и четворки но в тая глава има и малко ум се пак... мисля че сегашните момчета най вече той няма да харесва някое глупаво момиче дето не знае колко е две по две... :)
Хаха, и аз съм така, хич не уча, ама изкарвам добри оценки и ме смятат за зубър. :razz: Да не ти пука.
Очевидно момчето те харесва, обаче може и да е както казва Priceless, може да те използва, за да му даваш да преписва. Опитай, няма какво да губиш.