PDA

View Full Version : МРАЗЯТ МЕ ЗАЩОТО СЪМ ХУБАВА :X ;((



ThePrettyReckless
03-19-2010, 17:05
Защо момичетата ме мразят? На никого нищо не съм направила..всички ми говорят зад гърба как ги дразня с характера си и съм надута .. не съм надута просто се обличам добре гримирам се и наистина хубаво момиче съм но не се надувам не гледам никого от високо даже напротив и не избирам приятелите си по външния им вид.. имам чувството че е само защото съм красива не казвам на никого колко съм яка и т.н. не се надувам и съм много позитивна омръзна ми всички да ме мразят може би защото съм нещо повече от тях с всички се държа мило но все ме гледат на криво..

nIkEnCeTy_bE
03-19-2010, 17:07
Еми мисля, че само трябва да се радваш. Хубаво е, че не се променяш, заради мнението на другите. Просто игнор и това е. Да си останат такива завистливи.

WaterLilly
03-19-2010, 17:13
не казвам на никого колко съм яка
О, не, въобще не. Нищо, че се съдра да изтъкваш колко си красива, колко си позитивна, как те мразят, защото си хубава и си по-добра от тях. За това те мразят. Седни си на гъза и се осъзнай. Сама си отговаряш на въпроса.

L0ST
03-19-2010, 17:13
Абе, слънце, от поста ти наистина ми се виждаш леко надута - на 5 места споменаваш колко си хубава. Не споря, може наистина да си хубава, но се замисли дали проблемът не е в теб.

Също така се случва често някои хора да мразят други хора, които са повече от тях - по-хубави, постигнали повече в живота и т.н. - това е нормално и се случва а всекиго рано или късно. Никито го е казала преди мен - игнор и това е.

BoBa4eWeR
03-19-2010, 17:16
може би си самовлюбена и заради това хората около теб избягват да общуват с теб...

"не съм надута просто се обличам добре гримирам се и наистина хубаво момиче"

не си го казвай само изчакай някой да ти каже тези признания :)

pagoschee
03-19-2010, 17:31
Добра самооценка имаш,но въпроса не е в това.Промени си начина на изразяване на това твое ''его'',ти може да си най-хубавата,но скромността е най-красивото нещо на тази Вселена. :) От друга страна и тяхната завист им е в повечко,и не само,лицемерието им е под всяка критика,но никой не е идеален - нали така?

Shadowsogirl
03-19-2010, 17:47
Пусни снимка да те видим каква хубавица си. :)

pamii
03-19-2010, 18:20
Пусни снимка да те видим каква хубавица си. :)

++ 1 Да :)

btw ми как няма да те мразят ако си такава, каквото впечатление правиш .. :shock: Според мен си адски самовлюбена .. Бaхти в 3 изречения спомена 8 пъти колко си хубава :-x

Защо момичетата ме мразят? На никого нищо не съм направила..всички ми говорят зад гърба как ги дразня с характера си и съм надута .. не съм надута просто се обличам добре гримирам се и наистина хубаво момиче съм но не се надувам не гледам никого от високо даже напротив и не избирам приятелите си по външния им вид.. имам чувството че е само защото съм красива не казвам на никого колко съм яка и т.н. не се надувам и съм много позитивна омръзна ми всички да ме мразят може би защото съм нещо повече от тях с всички се държа мило но все ме гледат на криво..



:shock: :shock: :shock:

someonerandom
03-19-2010, 18:35
Може наистина да си супер хубава,обаче намали леко егото :D

ecstazy
03-19-2010, 18:46
какво сте почнали да я нападате, какво лошо има в това че се има за хубава? в поста й не видях такова самочуствие без покритие, тя казва че се държи мило с хората, но те явно завиждат.

към авторката;Много е хубаво, че се харесваш такава каквато си, но не прекалявай.Хората повече се дразнят от прекаленото самочуствие, от колкото от това че си хубава.Но на мен ми намирисва на завист.Ако си имаш приятелки които държат на теб, заради самата себе си, значи нямаш проблеми.Пробвала си да си мила с тях - получаваш злоба. Еми шанс- да си гледат работата :-D

DinViesel
03-19-2010, 19:54
Ами аз само като ти прочетох темата и си изградих негативно впечатление за теб..пък какво очакваш от хората които са постоянно с теб ?! Поне на 5 места изтъкна колко си хубава , красива и не знам ква си. Хубаво е да имаш самочувствие ама все пак да е с някакво покритие.

peace :mrgreen:

ivcheto0o
03-19-2010, 20:14
Пусни снимка да те видим каква хубавица си. :)
++++
Пишеш 4е не си надута и т.н. и само се хвалиш в темата....Съмнявам се да ти говорят зад гърба защото си красива,заради характера ти е.....

нещо повече от тях и защо ???????? Щот се имаш за мис свят....

не казвам на никого колко съм яка и т.н. :lol: оо да ама на никого :lol: :lol:

anisummer
03-19-2010, 20:27
Виж сега...Не искам да те упреквам или пък ни най-малко да ти държа сметка за това какво си написала. И на мне ми се е случвало дори от най-близката ми приятелка да почуствам завист срещу мен. Аз съм чувствителен човек и когато знам ,че на някого не съм приятна и ме обзема едно чувство , все едно съм длъжна на някого. Опитвам се да съм добра със всички но понякога има и такива хора, с които просто не намирам общ език Ти, мила , по-добре не се изтъквай много и намали горделивостта.Важното е да си останеш с позитивизма и да правиш това , което на теб ти харесва, а не да си изкуствена само защото искаш да бъдеш уважавана от всички. :-D

Tempest
03-19-2010, 20:37
дай един пик да видим колко си хубава, па после ше видим къ ти е характера...

dark_angel3
03-19-2010, 20:46
какво сте почнали да я нападате, какво лошо има в това че се има за хубава? в поста й не видях такова самочуствие без покритие, тя казва че се държи мило с хората, но те явно завиждат.

към авторката;Много е хубаво, че се харесваш такава каквато си, но не прекалявай.Хората повече се дразнят от прекаленото самочуствие, от колкото от това че си хубава.Но на мен ми намирисва на завист.Ако си имаш приятелки които държат на теб, заради самата себе си, значи нямаш проблеми.Пробвала си да си мила с тях - получаваш злоба. Еми шанс- да си гледат работата :-D Тя може да казва много неща,но това не значи,че са истина :? Проблема може да не е в това,че си красива,а в държанието ти !

angel4eto966
03-19-2010, 21:06
Абе, слънце, от поста ти наистина ми се виждаш леко надута - на 5 места споменаваш колко си хубава. Не споря, може наистина да си хубава, но се замисли дали проблемът не е в теб.

Също така се случва често някои хора да мразят други хора, които са повече от тях - по-хубави, постигнали повече в живота и т.н. - това е нормално и се случва а всекиго рано или късно. Никито го е казала преди мен - игнор и това е.

++

Unendlich
03-19-2010, 23:50
Снимкаа,снимкаа,снимкаа !! :evil: :smt001

anna93
03-20-2010, 02:20
не казвам на никого колко съм яка

Само на нас. :D :lol:

filmimilmi
03-20-2010, 02:58
Хората не мразят хубостта, напротив. Ако си готина всички ще те уважават, харесват и ще се опитват да ти подръжават. От поста ти лъха на доволна доза самовлбеност. Реално ако образът ти е точно такъв в релания живот, какъвто го писваш и тук, вероятно има има причина да те смятат за надута. Ограничи познанствата си до по-тесен кръг или си намери групичка на "красавите и надарени" , към която да се присъединиш, за да си сред себеподобни, които не би следвало да те съдят по външния ти вид пък да видим... Ако отношението на "необикновените момичета" спрямо теб е същото каквото и сред "обикновените момичета", тогава ще си правиш изводи дали е от теб или от останалите...

pamii
03-20-2010, 07:57
Авторке - защо си изостави темата ?! .. Народа иска снимка :!: :smt077

ThePrettyReckless
03-20-2010, 08:40
Хаха хора съжалявам че съм написала толкова пъти че съм хубава но тогава бях толкова нервна че не знаех какво пиша. Не съм толкова самовлюбена. Не съдя хората по външния им вид. Държа се дружелюбно с всички. В класа ми няма много хора които се гримират и за това предполагам ме мислят за надута или кифла. Спомням си че имаше едни момичета и тези от моя клас веднага ги набедиха за кифли казаха колко са прости и тъпи как са много зле колко са тъпи и всичко това без да имат шанс да се опознаят с тях. В действителност момичетата са напълно свястни. И тези от класа ми казват колко ги мразят но се опитват и да им подражават. Не знам много е объркано. Но абсолютно ми омръзна вече. Тези хора в действителност не са си направили труда да ме опознаят малко и да видят какъв характер съм но ежедневно чувам какви неща се говорят зад гърба ми.

ecstazy
03-20-2010, 08:46
ами ясно.. повърхностни завистливки.. апфф я тегли една майна. Изобщо не си заслужава да се нервиш за тези. Гледай си живота, забавлявай се с приятелите и не обръщай внимание за слуховете. Слуховете потвърждават колко ти завиждат и за това искат да ти развалят репутацията чрез тях. Ти и твоите приятели знаете, че тези слухове са абсолютни глупости тъй че :)

TheOnee
03-20-2010, 08:46
снимка, бе :smt104

SuNsEt
03-20-2010, 08:50
Щом мислиш,че тяхната преценка е грешна и не ти е приятно да те обсъждат и т.н. говори с тях.Кажи им какво мислиш и че не са прави,но не прекалявай с мъдрите си мисли.Друг вариант е да не им обръщаш внимание.Не всеки може да си намери място в класа,което е гадно,но се случва.Потърси си приятелки от другите класове и си бъди с тях.В час просто мисли за учене...пък в междучасията отиди при приятелките ти от другите класове.Знам колко е дразнещо да ти говорят зад гърба и всичко,но когато се нервирам заради тях това пречи само и единствено на мен и моето здраве.За това просто продължи с вдигната глава и толкова.

bybinkaf
03-20-2010, 09:04
не казвам на никого колко съм яка
О, не, въобще не. Нищо, че се съдра да изтъкваш колко си красива, колко си позитивна, как те мразят, защото си хубава и си по-добра от тях. За това те мразят. Седни си на гъза и се осъзнай. Сама си отговаряш на въпроса.

Jus7DreamBoy
03-20-2010, 09:27
чакаме снимка :smt003

sExYbEbS
03-20-2010, 09:49
Ами, щом си хубава трябва да свикваш.Момичетата са интригантки и лицемерки (поне повечето от тях ... ...) и обичат да говорят зад гърба на по-хубавите от тях момичета. Радвай се че хубавка и не се впрягай заради някви си пикли.

wwe11
03-20-2010, 11:32
Да наистина можеш да пуснеш една снимка и тогава може да ти се даде окончателен и пълен отговор. Димек си зависи от теб. :wink: Нали така без да съм те видял как да коментирам външноста ти и защо те мислят за кифла и тем подобни...

anna93
03-20-2010, 13:15
чакаме снимка :smt003

Но явно няма да получим...

Jus7DreamBoy
03-20-2010, 14:43
чакаме снимка :smt003

Но явно няма да получим...

:( :cry:

DinViesel
03-20-2010, 15:24
снимка, бе :smt104

Sa6eks
03-20-2010, 18:31
Добра самореклама, но не е от най-оригиналните.

Kajo
03-20-2010, 21:37
Ами аз само като ти прочетох темата и си изградих негативно впечатление за теб..пък какво очакваш от хората които са постоянно с теб ?! Поне на 5 места изтъкна колко си хубава , красива и не знам ква си. Хубаво е да имаш самочувствие ама все пак да е с някакво покритие.

peace :mrgreen:

++ по точно няма от тва
факта че си почната тема за това колко си красива и такива работи.. абе личи си ддз

green9
03-21-2010, 06:41
"Колко съм хубава,колко съм хубава"-според мен само това повтаряш.Ако наистина си такава красавица и те мразят заради това е доста смешно..

mishanavolley
03-21-2010, 07:11
не казвам на никого колко съм яка
О, не, въобще не. Нищо, че се съдра да изтъкваш колко си красива, колко си позитивна, как те мразят, защото си хубава и си по-добра от тях. За това те мразят. Седни си на гъза и се осъзнай. Сама си отговаряш на въпроса.

\:D/

XxStupidMuffinxX
03-21-2010, 08:33
Бъди такава каквато си. Живей за момента, не за мнението на хората !! :)

danibebi
03-21-2010, 09:08
авторкее искаме снимкаа.. :( :(

MichellePhan
03-21-2010, 09:22
Тя е самовлубена,поне така се представя.Ако беше толкова уникално красива до сега е щяла да пусне снимки :? Срам я е,защото лъже.100% си я е измислила историята.Няма човек,който ще те мрази,защото си красива.Ти ако така говориш на приятелките си,то и аз да бях на тяхно място нямаше да ми е приятно да съм с тебе.

Tempest
03-21-2010, 10:21
Няма човек,който ще те мрази,защото си красива.

о, има ги и такива, вика им се завистници... :D но едва ли целия свят е пълен със завистливи хора за нея

Zarity
03-21-2010, 10:51
:shock: :lol:

Biskfitka
03-21-2010, 12:15
Тя е самовлубена,поне така се представя.Ако беше толкова уникално красива до сега е щяла да пусне снимки :? Срам я е,защото лъже.100% си я е измислила историята.Няма човек,който ще те мрази,защото си красива.Ти ако така говориш на приятелките си,то и аз да бях на тяхно място нямаше да ми е приятно да съм с тебе.++ :?


И аз искам да видя тази неземна красота 8-)

BlackKeys
03-21-2010, 12:18
снимка, бе :smt104

soni4kuu
03-21-2010, 13:20
не казвам на никого колко съм яка
О, не, въобще не. Нищо, че се съдра да изтъкваш колко си красива, колко си позитивна, как те мразят, защото си хубава и си по-добра от тях. За това те мразят. Седни си на гъза и се осъзнай. Сама си отговаряш на въпроса.
А ти земи си ползвай мозъка.Тя го казва,за да можем ние да разберем нейното положение,а не за да се прави на много яка и т.н.
Колкото до проблема игнорирай ги.Щомм си държат така,значи не са ти истински приятели.И знам,че звучи тъпо ,но е доказано,че момчетата са много по-добри приятели от момичетата-не клюкарят,не завиждат,но рискът е,че могат да се влюбят в теб тъй като каза,че си красива,позитивна.....
Аз поне на твое място бих направила така,тъй като и аз имах същият проблем в миналия ми клас :)

liim0nka
03-21-2010, 13:42
какво сте почнали да я нападате, какво лошо има в това че се има за хубава? в поста й не видях такова самочуствие без покритие, тя казва че се държи мило с хората, но те явно завиждат.

към авторката;Много е хубаво, че се харесваш такава каквато си, но не прекалявай.Хората повече се дразнят от прекаленото самочуствие, от колкото от това че си хубава.Но на мен ми намирисва на завист.Ако си имаш приятелки които държат на теб, заради самата себе си, значи нямаш проблеми.Пробвала си да си мила с тях - получаваш злоба. Еми шанс- да си гледат работата :-D Тя може да казва много неща,но това не значи,че са истина :? Проблема може да не е в това,че си красива,а в държанието ти !
точно така..това че казва, че е такава..не значи че наистина се държи по този начин...и помисли малко ако наистина се държиш добре с хората..как така всички те мислят за надута..странничко нали? :) да, много момичета завиждат на по-хубавите..но при едно нормално отношение, в повечето случаи..хората си променят мнението.
честно казано не вярвам и на думичка от казаното..толкова хубава, толкова мила,толкова добра-а без 1 приятел? хайде бе :lol:

DinViesel
03-21-2010, 13:49
Авторке , много ми е интересно да видя неземната ти красота , че да почна и аз да те мразя. Би ли пуснала снимка най-накрая ?

TheOnee
03-21-2010, 14:01
Авторке , много ми е интересно да видя неземната ти красота , че да почна и аз да те мразя. Би ли пуснала снимка най-накрая ? тая е неква спрела. :(

moonlitcandy
03-21-2010, 14:20
Вие пък всичките... какво я нападате толкова. Нали целта е да сподели проблем. Човек да не пусне 1 една тема и вие да почнете да го тероризирате за снимка. Ми ако иска ще даде... Ама иначе много се засягате.. :(

Faces
03-21-2010, 15:15
Те те мразят защото си красива а аз те обичам защото си тъпа :D

Glamour92
03-21-2010, 15:52
Глупости :?
Едва ли има някой,който би те намразил,само защото си "хубава".Познавам хора,с доста добър външен вид,които определено не са мразени.Просто разликата между тях и теб е,че те просто си го знаят и не се стремят да го изтъкват.Бъди по-земна и дружелюбна,интересувай се малко повече от останалите и готово-ще установиш,че всъщност никой не те "мрази"

celebakame
03-22-2010, 09:13
Не мисля , че е надуто момичето като го споменава , просто се опитва да ви убеди , че главната причина е това.

ViPeRsA
03-22-2010, 15:10
Защо момичетата ме мразят? На никого нищо не съм направила..всички ми говорят зад гърба как ги дразня с характера си и съм надута .. не съм надута просто се обличам добре гримирам се и наистина хубаво момиче съм но не се надувам не гледам никого от високо даже напротив и не избирам приятелите си по външния им вид.. имам чувството че е само защото съм красива не казвам на никого колко съм яка и т.н. не се надувам и съм много позитивна омръзна ми всички да ме мразят може би защото съм нещо повече от тях с всички се държа мило но все ме гледат на криво..

0МГ :lol: :lol: :D :D тва ме разби я си виж поста колко пъти написа колко хубаво момиче си!Ся в тва сигурно няма спор но ти сама си отговаряш на въпроса! :razz:

BGbullet
03-22-2010, 15:16
Еми помисли малко. Писала си на много места, че си хубава.. дори и в ника ти пише същото.. :D :D :D

*А иначе да попитам така учтиво.. Може ли снимкаа :) :) :) *

NeverTheSame
03-22-2010, 15:54
Момиче..очевидно се гордееш с външния си вид..дори ника ти е такъв..разбираш ли,че живееш в България.Българите са завистливи копелета,които искат всеки да отрича абсолютно всяко хубаво нещо в себе си,защото ако на комплимент отговори просто с `мерси` значи е надут...Знаейки,че си хубава създаваш впечатлението,че си надута и превзета дори и да не е така.За жалост наистина никой няма да те оцени и всички разбира се те нападат,защото това е България..всеки,който знае какви силни страни има и не го отрича е пълен тъпанар x]] Ето това е..великата логика x]

pamii
03-22-2010, 15:57
^^ Вече на много потребители им е любопитно как изглеждаш, качи най - после 1 снимчицаа :!: :x :smt077

NeverTheSame
03-22-2010, 15:59
^^ Вече на много потребители им е любопитно как изглеждаш, качи най - после 1 снимчицаа :!: :x :smt077


И добре на мен ми е много интересно закакво ви е тази снимка? За да се изсипете всички тука потребители хранещи се със сеира и нещастието на хората...пф...жалки сте.

finger4o
03-22-2010, 16:35
Американски форум: Питаш и ти отговарят

Руски форум: Питаш и ти отговарят с въпрос

Български форум: Питаш и веднага всички започват да ти обясняват колко си тъп :)

mishanavolley
03-22-2010, 18:58
снимка, бе :smt104

АРИ ДЕ

elito0o0o0
03-22-2010, 19:11
мри ма... Тцтц.. Ебати комплексарката... я върви на бустаня да копаш домати и не ми се обяснявай колко си красива.. Сигурно приличаш на мумия.. айдее..

vanesa0pld
03-22-2010, 19:13
Защо момичетата ме мразят? На никого нищо не съм направила..всички ми говорят зад гърба как ги дразня с характера си и съм надута .. не съм надута просто се обличам добре гримирам се и наистина хубаво момиче съм но не се надувам не гледам никого от високо даже напротив и не избирам приятелите си по външния им вид.. имам чувството че е само защото съм красива не казвам на никого колко съм яка и т.н. не се надувам и съм много позитивна омръзна ми всички да ме мразят може би защото съм нещо повече от тях с всички се държа мило но все ме гледат на криво..

ти си противоречиш...уж не натякваш колко си хубава,а тук го каза няколко пъти.
И какво означава това ''защото съм нещо повече от тях''.С кое нещо си повече от тях-с грима,прическата или с това че в зниха имаш само ПплЮсчиТъъЪъ ? (например)

L0ST
03-22-2010, 19:16
Хайде оставете момичето бе, предполагам и стана ясно вече къде греши, всеки ден по 10 нови коментара как е самовлюбена и етц. се появяват тука..

Ясно е, че няма да получите и снимка... :D

danibebi
03-22-2010, 20:34
Хайде оставете момичето бе, предполагам и стана ясно вече къде греши, всеки ден по 10 нови коментара как е самовлюбена и етц. се появяват тука..

Ясно е, че няма да получите и снимка... :D

да,за съжеление :( 8-)

xxph0biaxx
03-23-2010, 13:02
Просто завиждат ! Може само да се радваш, че си хубава. ^^

TheDarkEmper0r
03-23-2010, 13:23
Просто завиждат ! Може само да се радваш, че си хубава. ^^
Дам,а също може и да не си толкова самовлюбена и да махнате тая тъпа тема :)

dPa3HuTeJl
03-23-2010, 17:21
не казвам на никого колко съм яка
О, не, въобще не. Нищо, че се съдра да изтъкваш колко си красива, колко си позитивна, как те мразят, защото си хубава и си по-добра от тях. За това те мразят. Седни си на гъза и се осъзнай. Сама си отговаряш на въпроса.
Така е ... явно не се усещаш какво говориш , сигорно и в училище така говориш и за това така те мразят ! надувка си от всякъде :lol:

liim0nka
03-23-2010, 19:54
Просто завиждат ! Може само да се радваш, че си хубава. ^^
хубава и без приятели-можеш само да се радваш :) ...

deadprincess
03-24-2010, 06:15
Не е заради външния ти вид ... а заради характера :) И кво кат си хубава? Да не мислиш че на някой му дреме :wink:

..всички ми говорят зад гърба как ги дразня с характера си и съм надута ..
ми значи има причина за да говорят зад гърба ти ... значи наистина си надута :P викаш че не се надуваш а ? я виж :

само защото съм красива....колко съм яка.....защото съм нещо повече от тях.......и наистина хубаво момиче съм...
по всичко си личи че си надута веее :D и ника ти го показва ... за мен ти си от кифлите :P а кифлите да мрът...

XTREMEFREERIDE
03-24-2010, 07:00
Момиче..очевидно се гордееш с външния си вид..дори ника ти е такъв..разбираш ли,че живееш в България.Българите са завистливи копелета,които искат всеки да отрича абсолютно всяко хубаво нещо в себе си,защото ако на комплимент отговори просто с `мерси` значи е надут...Знаейки,че си хубава създаваш впечатлението,че си надута и превзета дори и да не е така.За жалост наистина никой няма да те оцени и всички разбира се те нападат,защото това е България..всеки,който знае какви силни страни има и не го отрича е пълен тъпанар x]] Ето това е..великата логика x]

Alex4o0o
03-24-2010, 14:18
Защо момичетата ме мразят? На никого нищо не съм направила..всички ми говорят зад гърба как ги дразня с характера си и съм надута .. не съм надута просто се обличам добре гримирам се и наистина хубаво момиче съм но не се надувам не гледам никого от високо даже напротив и не избирам приятелите си по външния им вид.. имам чувството че е само защото съм красива не казвам на никого колко съм яка и т.н. не се надувам и съм много позитивна омръзна ми всички да ме мразят може би защото съм нещо повече от тях с всички се държа мило но все ме гледат на криво..

и аз имам същия проблем. :( остави ги да си завиждат и без това само с това ще си останат

titinkaa
03-24-2010, 17:03
Явно няма да дадеш снимка,толкова много те молим 10 човека и нещеш да пуснеш снимка!!!!!Дай поне една та да се гордеем че си хубава,ако си такава де :)

NeverTheSame
03-24-2010, 17:23
Каква щастливка е авторката,че търсейки решение на проблема си, единственото,което намери е група комплексирани копелета ;]

DinViesel
03-24-2010, 17:50
Каква щастливка е авторката,че търсейки решение на проблема си, единственото,което намери е група комплексирани копелета ;]

как може да сме комплексирани , без дори да сме я виждали.. ?! пф..

NeverTheSame
03-24-2010, 18:20
Каква щастливка е авторката,че търсейки решение на проблема си, единственото,което намери е група комплексирани копелета ;]

как може да сме комплексирани , без дори да сме я виждали.. ?! пф..

Как може да си помислиш,че сте комплексирани от нея,без дори да съм го написала...пф

BebYlzZz
03-24-2010, 18:29
СТИГА СТЕ ЗАВИЖДАЛИ на момичето бе!!! Както казаха някои други хора нали за тфа е форума-за да си споделяме истината такава каквато е . Евала на момичето, че се харесва. Вие вместо да й давате съвети само я обиждате!!!

elito0o0o0
03-24-2010, 18:41
Абе хора.. оставяйте я тая мумия да си живее с болестта... к`во сте се превъзбудили такива.. толкова е комплексирана,че не трябва да й се обръща внимание ;]] кат` гледам от 1,2 страница сте й заискали снимка.. не се занимавайте с бавноразвиващи лигли дето се мислят за велики ;]]

tainaTaa
03-24-2010, 19:13
А какъв беше смисъла изобщо да я искате тая снимка ? Нищо нямаше да промените, нито да и помогнете...

pamii
03-27-2010, 20:37
А какъв беше смисъла изобщо да я искате тая снимка ? Нищо нямаше да промените, нито да и помогнете...

НЕ .. просто на мен лично ми е любопитно щом казва, че е наистина толкова красива, да видя как изглежда ..
WTF ?!? На кое да и завиждаме, като дори не знаем как изглежда, или пък че няма приятели или на кое въобщее ?! :-x :smt077

Sunrisee
03-28-2010, 09:55
Я се успокойте малко. И да е красива и да не е красива пак ще й кажете, че не става и, че проблемът е в нея. Само чакате да пусне снимка и ще почнете да обяснявате как не е нищо особено и т.н. След като приятелките й говорят зад гърба й, защо не си намери нови тогава?! Не е лесно, но по-добре сам отколкото с лоша компания. Пък и то не зависи само от външния вид, а и от характера. Авторката е написала 2 поста с по 5 реда и вие сте тръгнали да я преценявате?! Почнахте да се повтаряте с реплики от сорта ''Много си самовлюбена/надута,", "Голямо ти е самочувствието/Понижи си самочувствието." Половината от вас( да не кажа всички дето сте писали) са цифнали и вързали ама иначе тръгват да грачат. Айде, хубава работа ама българска.

SmilezZz
03-28-2010, 10:17
Sunrisee но тя около 10 пъти писа "колко съм хубава,мразят ме - защото съм нещо повече от тях" и др..Точно пък това показва,че е надута,със високо самочувствие и именно това отблъсква хората..
А и щом е толкова хубава,защо не пусне снимка..И няма начин да завиждаме на някого,без дори да сме го виждали..Ставате банални с това:
"И какво й завиждате,много сте комплексирани и т.н." :? ..Добре,тя да пусни и ние ще приемем,че сме комплексирани :? :? :?

SkyEatsAirplane
03-28-2010, 10:54
Достатъчно ми беше да видя:
заглавието на темата и емоутиконките след него
НИКА ТИ
и най-вече съдържанието на темата
за да ми се доповръща, тъй като индивиди като теб срещам всеки ден
Твоята цел е била очеизвадно:
да уведомиш всички за неземната си красота
да намериш себеподобна и да поуплюете останалите момичета
да покажеш дебелочието и лицемерието си


и моля затапете ме като покажете ваша свелост , за да онемея!

Ahhhhh
03-28-2010, 11:00
За красива не знам дали си, но скромността ти не може да се oспори. ^^

Sunrisee
03-28-2010, 11:09
Sunrisee но тя около 10 пъти писа "колко съм хубава,мразят ме - защото съм нещо повече от тях" и др..Точно пък това показва,че е надута,със високо самочувствие и именно това отблъсква хората..
А и щом е толкова хубава,защо не пусне снимка..И няма начин да завиждаме на някого,без дори да сме го виждали..Ставате банални с това:
"И какво й завиждате,много сте комплексирани и т.н." :? ..Добре,тя да пусни и ние ще приемем,че сме комплексирани :? :? :?
Да де, ама какво се занимавате да се обяснявате? Казали са го веднъж - има ли смисъл пак да го повтарят? 0тносно снимката - малшанс да пусне. А това за завистта си е пълна глупост. :)

MimOSiNitY
03-28-2010, 11:46
Американски форум: Питаш и ти отговарят

Руски форум: Питаш и ти отговарят с въпрос

Български форум: Питаш и веднага всички започват да ти обясняват колко си тъп :)

тва всеки път като го видя и ми става мн смешно :razz:

darrie
03-28-2010, 12:11
не те мразят, защото си красива, а защото си с високо самочувствие. :P

elito0o0o0
03-28-2010, 15:19
Абе к`во още се занимавате с това комплексирано моме? Да върви да копа на бустана и така :)

Sunrisee
03-28-2010, 15:56
А ти за К'ВА се имаш?! Само като гледам първата страница от мненията ти и ми се реве. Иди да разправяш някъде другаде кой е тъп и къде да копа.

Molzinka
03-28-2010, 18:02
Не се притеснявай и мене така ме мразеха, но ги игнорирах :wink:

soni4kuu
03-29-2010, 07:47
мри ма... Тцтц.. Ебати комплексарката... я върви на бустаня да копаш домати и не ми се обяснявай колко си красива.. Сигурно приличаш на мумия.. айдее..
божеее колко сте зле.не е истина просто .момичето иска съвет а всички почвате да се заяждате....
Американски форум: Питаш и ти отговарят

Руски форум: Питаш и ти отговарят с въпрос

Български форум: Питаш и веднага всички започват да ти обясняват колко си тъп Smile
аз съм съгласна

Biskfitka
03-29-2010, 16:56
А ти за К'ВА се имаш?! Само като гледам първата страница от мненията ти и ми се реве. Иди да разправяш някъде другаде кой е тъп и къде да копа.А ти пък за каква се имаш,че да определяш нея?? И на мен ми се ''дорева'' като ти видях мнението,но нищо не съм казала. Научете се да приемате мнението на другите ;))
След като авторката е пуснала тема ще търпи всякакви коментари.
Пък и тя отдавна не пише тук,не знам какво толкова й се обсъжда още.

mo0nlightt
03-29-2010, 18:28
Виж сега, не знам дали вече си правиш труда да четеш отговорите по темата,но все пак..
Не мога да разбера защо киснеш по форумите и се питаш: " Ебати колко съм хубава, пък те ме мразят.. Щооооо? "
Абе,човек, като толкова ти пука 'що просто не попиташ тях ?! Едва ли няма да ти кажат.. :) Пък ако ти кажат, а те сигурно ще го направят, че си няква надута и т.н., ги питай ТЕ за кви се мислят и колко са над тебе, за да не те харесват. Просто се опитай по някакъв начин да им покажеш , че става нещо от теб. Че не си просто 3 кила грим / ако наистина не си / . :)

SmilezZz
03-29-2010, 18:57
mo0nlightt тя сигурно 10 пъти повтори колко е хубава - това показва,че е с доста високо самочувствие,което наистина е доста отблъскващо

MissKriss
03-29-2010, 20:30
Xei ne se pritesnqvai... vsi4ko 6te se opravi. Nali znae6 4e vseki ima ne6to krasivo u sebe si nz za6to 6te ti zavijdat rano ili kusno 6te sprat ne se pritesnqvai a ako ti govorqt zad gurba pitai gi: za6to ne kazvat tezi ne6ta na liceto ti a ne zad gurba ti? Opitai se da pogovori6 s tqh da vidi6 dali si napravila ne6to pez da iska6 :-P

GameZ
03-30-2010, 09:18
Незнам направи ми много лошо впечатление.. мразя комплексарите а ти тук изтъкваш че си точно такава дано да греша но така изглежда..

delux4eto
03-30-2010, 10:50
според мен по важно е мом4етата да те харесват от колкото моми4етата ;-)

FlashMX
03-30-2010, 12:17
според мен по важно е мом4етата да те харесват от колкото моми4етата ;-)
лолололололололололол........ епик фейспалм

CryToDie
04-04-2010, 09:58
Може просто да ти завиждат :wink:

nefchi_bs
04-04-2010, 10:28
Още ли се занимавате с тая тема е ? Тая е няква "много яка" и се чуди вече на кой да го каже и почнала във форумите да се хвали и изтъква :lol: :lol: Болна работа..Дай всеки готин,як маниак да пуска теми в които описва колко е секси и ние да му се възхощаваме...Какво искаш да ти кажем колко си яка ли?Да много си хибава,яка тупалка 8-)

minionka
04-04-2010, 10:48
Още ли се занимавате с тая тема е ? Тая е няква "много яка" и се чуди вече на кой да го каже и почнала във форумите да се хвали и изтъква :lol: :lol: Болна работа..Дай всеки готин,як маниак да пуска теми в които описва колко е секси и ние да му се възхощаваме...Какво искаш да ти кажем колко си яка ли?Да много си хибава,яка тупалка 8-)

Ако искаше да я хвалим колко е красива, не мислиш ли че щеше да пусне една снимка!

Към авторката: Пълен игнор! Най-много ги питай какъв им е проблема! Иначе за някои коментари нямам думи.

П.С. - За форумите 100% съм съгласна!

Pa3yMeH
04-04-2010, 11:12
Защо момичетата ме мразят? На никого нищо не съм направила..всички ми говорят зад гърба как ги дразня с характера си и съм надута .. не съм надута просто се обличам добре гримирам се и наистина хубаво момиче съм но не се надувам не гледам никого от високо даже напротив и не избирам приятелите си по външния им вид.. имам чувството че е само защото съм красива не казвам на никого колко съм яка и т.н. не се надувам и съм много позитивна омръзна ми всички да ме мразят може би защото съм нещо повече от тях с всички се държа мило но все ме гледат на криво..


и аз имам същия проблем. :( остави ги да си завиждат и без това само с това ще си останат
Ако съдя по другите ти постове според мен проблема не е, че си "красива" :?

soni4kuu
04-04-2010, 13:58
Xei ne se pritesnqvai... vsi4ko 6te se opravi. Nali znae6 4e vseki ima ne6to krasivo u sebe si nz za6to 6te ti zavijdat rano ili kusno 6te sprat ne se pritesnqvai a ako ti govorqt zad gurba pitai gi: za6to ne kazvat tezi ne6ta na liceto ti a ne zad gurba ti? Opitai se da pogovori6 s tqh da vidi6 dali si napravila ne6to pez da iska6 :-P
не че искам да съм гадна,но запознат ли си с правилата?
мисля,че кирилицата беше задължителна :?

sian4eto
04-04-2010, 14:16
ти не си виновна че си хубава щом не те харесват това си е тяхно мноние да не ти пука :)

Jessie
04-04-2010, 14:23
Тез пък и те ... :razz: Поредната тема, пуснато с цел да се привлече вниманието .. :lol:

KpucmuHa
04-04-2010, 14:44
:lol: :lol: :lol: :lol:

CrAzYanDlaZy
04-04-2010, 15:32
не казвам на никого колко съм яка
О, не, въобще не. Нищо, че се съдра да изтъкваш колко си красива, колко си позитивна, как те мразят, защото си хубава и си по-добра от тях. За това те мразят. Седни си на гъза и се осъзнай. Сама си отговаряш на въпроса.

Бравооо евалата!!!! =D> =D> =D> =D> =D>

Ти си няква нарциска :?

teenems
04-05-2010, 09:53
Мразят те не защото ( си хубава ? ) , а защото явно се правиш на доста голяма работа без такава работа (ама едно изказване пък и аз ;Д ) ..
Самочувствието ти явно е по-голямо от тебе и хората ги дразни..
Може пък да не си толкова хубава ..

pamii
04-05-2010, 12:03
Тази тема какво прави още на 1ва страница?! :shock:
Авторката отдавна не пише вътре и не следи коментарите, така че можем да си запазим мненията .. :)

therichbitch
04-05-2010, 15:01
оо аз не мога, кой знае каква тъпа кифла е и само ходи наляво и надясно да разказва колко е хубава, затова я мразят хората

Elenichkaa
04-05-2010, 20:20
Виж сега мила според мен всеки си има някав чар.Готино е че имаш самочувствие защото според мен всеки човек трябва да има.Ноооо :? не можеш да твърдиш че си по-добра от всички!И аз да съм на тяхно място ще се подразня със сиг и ти също ,нали?!?!?...Тааа продължавай да се държиш мило с всички но не им натяквай че си нещо повече :? :?

amk933
04-05-2010, 20:51
Оооо да...днес няма кой да ти завижда и реши да пуснеш тема ние да ти завидим. Е не успЕ... :oops: 8)