PDA

View Full Version : Объркана съм .......



Sladkabolka
03-19-2010, 18:21
Преди месец се запознах с човек, който преобърна целия ми свят. Той е с 6 години по-голям от мен. В началото не си и въобразявах, че може да има нещо между нас, защото по него са луднали всички момичета, а аз нямам никакъв шанс - не съм от най-красивите. Дойде да замества учителят ни за 2 седмици и после си тръгна. Отнасях се мило с него, а той постоянно ме заговаряше за дребни неща. След като си замина един ден ми писа във фейсбук.Отговорих му , но не го сметнах за нещо повече от любезност. Едва след няколко дни си писахме по скайп и той започна да показва чувства малко по-големи от такива между приятели. Покани ме на кафе и т.н След това пак се върна в даскало да замества и се виждахме постоянно.Влюбих се в него , защото ме накара да се чувствам по различна от преди. Той успя да ми даде това, което душата ми винаги е искала, но не еимала. После ми сподели, че си има приятелка, която не учи в нашия град и , че тя му позолява да се среща с други. Това ме съсипа, но го приех. Аз не искам да съм една от всичките му жени. И знам, че ще се интересува от мен до деня, в който не му пусна..... Е, ням ада стане.... Но не знам какво да правя... Как да му обърна гръб и да продължа напред след като го обичам.... как да постъпя..... ?

fenastz
03-19-2010, 18:28
http://www.clublexus.com/forums/attachments/sc-400-300/155229d1256063434-those-of-you-with-pedobear-stickers-have-nothing-on-me-pedobear.jpg

yoyoo
03-19-2010, 18:30
ако не искаш да си ,както сама каза, "една от всичките му жените" просто трябва да го оставиш, колкото и да ти е трудно..защото ако останеш повече време с него .. накрая и ще боли повече

ivcheto0o
03-19-2010, 18:44
А ти на колко си ?А тои ? Според мен няма смисъл изобщо да се занимаваш освен ако не искаш да си една от многото му....

pisety000
03-20-2010, 09:10
Аз мисля че ще е най-добре ако го оставиш.Отначало ще страдаш,но ще свикнеш и ще разбереш че си постъпила правилно.Няма смисъл да се занимаваш с момче което си има приятелка и да си "една от всичките му".Рано или късно ще намериш друго момче което да е подходящо за теб. :wink:

Forest_girl
03-20-2010, 09:32
А според мен трябва да постъпиш така както ти чувстваш, че е правилно, дори всички да са на друго мнение, за да не съжаляваш после...

kalpazanka
03-20-2010, 09:37
На твое място сигурно бих бягала през глава.
Не мисля, че този човек е коректен- не е приключил връзка, впуска се в авантюра под предтекст че приятелката му позволява.... Не мисля и че знае какво иска.

malone
03-20-2010, 10:38
Момчето с което си се захванала хем иска да си е с приятелката хем търси нешо ново или пък решение на някакъв проблем със сегашната му връзка чрез теб.Ако това искаш можеш да продължиш с него,но от това което написа не искаш да играеш роля на втора цигулка затова и моя съвет е да го оставиш или ако не го зарежеш,поне се отдели за да видиш дали той ще прекрати връзката с приятелката си или какво аджеба иска от теб.

gir
03-20-2010, 10:54
После ми сподели, че си има приятелка, която не учи в нашия град и , че тя му позолява да се среща с други.

:D Това се приема за ВЯРНО, ТОГАВА-И-САМО-ТОГАВА, когато лично приятелката ти го каже. Иначе остава на ниво "той-казва-но-аз-не-знам-дали-е-вярно".
С други думи - може и да е така, но по-вероятно е да не е така, предвид, че не срещаме всеки ден такива приятелки, които позволяват ОТВОРЕНА ВРЪЗКА.

За останалото - не се знае какво е най-добре да направиш. Най-доброто за човек е да прави това, което иска (ако може). А ти искаш да не си една от другите. И можеш да не си. Значи, най-доброто за тебе е да следваш желанието си и да се разделите. Просто не ви се припокриват желанията - ти искаш да си само с него, той иска да е с 2. Не става бизнесът :D