PDA

View Full Version : Езиче по котето?



naemniq
03-19-2010, 19:13
В момента ходя с 16 годишно момиче... мисля че е девствена, и утре ще идва да преспива в къщи. Не мисля да бързам със секса, а и си я ОБИЧАМ, не съм тръгнал с нея за да се чеша... та въпроса ми е , ако е девствена и тръгна да играя игрички с езика на първия етаж, дали ще и хареса или ще се отврати? Нека ми отговорят или дадат съвет момичета, не загоряли 12 годишни мъжки пубери. :x

museebedvenevidi
03-19-2010, 19:16
Щом е девствена бараи внимателно не бързаи.
А и то нема да и е мно хубаво парвите 2-3-пати после ще се оправи,не я караи на сила и не прекаляваи с ласките,да не стане обратното "вместо густо гадно"
И да не земе да я отвориш направо с оная работа "Голяма грешка" първо с пръсче.

Lolita93
03-19-2010, 19:30
еми ако е притеснителна по-добре недей да не си извади грешни изводи нещо, но ако не е давай, тва е много яко нещо и ще и доставиш мн удовоствие, но не се опитвай да я отваряш ако няма да правите секс, щото само ще я боли

naemniq
03-19-2010, 19:33
еми ако е притеснителна по-добре недей да не си извади грешни изводи нещо, но ако не е давай, тва е много яко нещо и ще и доставиш мн удовоствие, но не се опитвай да я отваряш ако няма да правите секс, щото само ще я боли

целта е тя да си прекара добре... а и за притеснението, мисля че я познавам добре и знам как и е... върпоса беше дали ще и хареса, при условие че до сега е нямала такова преживяване

V14D0
03-19-2010, 19:44
Това дали ще й хареса зависи от теб.. принципно ако е девствена и 'зелена' и само едното близане ще й хареса, но според мен поне на този етап недей да експериментираш с други работи. Лизкай я по клитора, по устните, м/у тях.. в най-добрия случай ще получи клиторен оргазъм.. (ако се справяш като хората де)

mima963
03-19-2010, 20:21
ами тя щтом се е решила да дойде в ваз значи знае какво може да стане и до някаде е готова за това,но даде ли ти да я лижеш това значи че сигурно и секс щте ти даделсамо да не си поиска и сама ако и хареше близането :D :D

darrie
03-20-2010, 15:18
Щом е девствена бараи внимателно не бързаи.
А и то нема да и е мно хубаво парвите 2-3-пати после ще се оправи,не я караи на сила и не прекаляваи с ласките,да не стане обратното "вместо густо гадно"
И да не земе да я отвориш направо с оная работа "Голяма грешка" първо с пръсче.

+

258
03-20-2010, 18:19
върпоса беше дали ще и хареса, при условие че до сега е нямала такова преживяване
Да, ще и хареса :) (стига естествено да знеш какво правиш)

ReachlessGirl
03-21-2010, 04:23
Нито съм загоряла + това съм дооста над 12 така, че ще ти отговоря .. :lol:

ъъм защо вместо да се чудиш не я питаш дали е девствена? :-o
А колкото до лизането .. хех аз лично не познавам момиче, което да не му харесва (има такива, но са малко) .. :wink:

galenata
03-21-2010, 06:06
Нито съм загоряла + това съм дооста над 12 така, че ще ти отговоря .. :lol:

ъъм защо вместо да се чудиш не я питаш дали е девствена? :-o
А колкото до лизането .. хех аз лично не познавам момиче, което да не му харесва (има такива, но са малко) .. :wink:
Мен не ми харесва лизането...Предпо4итам да ме тресне,вместо да ме лигави..

galenata
03-21-2010, 06:11
Нито съм загоряла + това съм дооста над 12 така, че ще ти отговоря .. :lol:

ъъм защо вместо да се чудиш не я питаш дали е девствена? :-o
А колкото до лизането .. хех аз лично не познавам момиче, което да не му харесва (има такива, но са малко) .. :wink:
Мен не ми харесва лизането...Предпо4итам да ме тресне,вместо да ме лигави..

И на мен и той най-вече ,защото някои го правят за да отбият номера.Друго си е както каза ГАЛЕНЧЕТО да ме тресне или да му го издухам.
Аз също предпо4итам да духам,отколкото да ме лижат :)

shephard
03-21-2010, 07:31
Нито съм загоряла + това съм дооста над 12 така, че ще ти отговоря .. :lol:

ъъм защо вместо да се чудиш не я питаш дали е девствена? :-o
А колкото до лизането .. хех аз лично не познавам момиче, което да не му харесва (има такива, но са малко) .. :wink:
Мен не ми харесва лизането...Предпо4итам да ме тресне,вместо да ме лигави..

И на мен и той най-вече ,защото някои го правят за да отбият номера.Друго си е както каза ГАЛЕНЧЕТО да ме тресне или да му го издухам.
Аз също предпо4итам да духам,отколкото да ме лижат :)

Да позная? Досега не сте свършвали от лизане, дори оргазъм не сте получавали? Аз пък лично предпочитам да олижа някоя мацка яко вместо да я трясна. :?

SmilezZz
03-21-2010, 08:40
Мисля,че ще й хареса..Стига да знаеш какво да правиш..

DevilWish
03-21-2010, 10:19
Ще й хареса естествено. ;) И освен това, не слушай тези, които ти казват с пръстче ;) Не бих позволила.По-добре цялата болка на 1 път и след това край ;) И не я оставяй на половина, примерно ако ти каже, че много я боли й кажи да се отпусне и продължи /е не на сила разбира се ако наистина не иска, недей/.Просто почнете ли нещо го довършете ;) Иначе повече ще я боли ;) Успех.

zay4e
03-21-2010, 10:35
Ще и хареса ... но ако е девствена може и да я е срам... Аз първия път.... хахаха беше много неочаквано,аз исках но ме беше срам и не давах,но приятеля ми на бързо влезе в действие :D и аз го бутнах ,но само като усетих езика му и се кротнах набързо :D :grin: Това момиче само ти го познаваш и незнам тя как ще реагира

uBuTo
03-21-2010, 15:00
а и си я ОБИЧАМ, не съм тръгнал с нея за да се чеша
не казвам че си с нея само за секса .. ама обич е силна дума едва ли я обичаш .. :)
а по темата: едва ли не би й харесало .. риск печели, риск губи - пробвай нищо не губиш, но аз мисля че ще й хареса :)

nezabelejimata
03-21-2010, 17:44
Ако не е притеснителна и ако я познаваш добре и знаеш как да го направиш ще и хареса 100% ии даже после ще си иска сама :D

cobra13
03-25-2010, 01:05
Eми аз съм момче но ще ти дам съвет ако е девствена от личен опит знам че ще и е трудно да се отпусне затова полека полека я карай и нататък ти си знаеш няма да се отврати ще и стане хубаво :wink:

Doga
03-25-2010, 08:59
Eми аз съм момче но ще ти дам съвет ако е девствена от личен опит знам че ще и е трудно да се отпусне затова полека полека я карай и нататък ти си знаеш няма да се отврати ще и стане хубаво :wink:
Какви са тия лични опити,като.....

Оше не съм правил секс но в близките дни сме решили да го правим и имам въпрос На момчето ще потече ли първият път кръв и ще го боли ли
Не разбрах нещо....или ти само им подсвирваш,а те не пускат :razz: :razz: :razz:

Aniiiii
03-25-2010, 18:01
Ако е девствена най-вероятно ще я е срам ...
По добре действай по бавно и ако видиш че ти показва/намеква че иска .. действаййййй :P