PDA

View Full Version : Решаване на двугодишния въпрос!



ViPeRsA
03-19-2010, 19:13
Здравейте както виждате това ми е първото мнение.Регистрирах се спецялно за да питам нещо хората с повечко опит в любовта!

И така едно момиче доиде в четвърти клас в моя клас и седна до мен!
Тогава не я харесвах.
Нов 5клас много сериозно се бях влюбил!
Влюбен съм и сега аз съм 6 клас!
Тя някой пут ми подсказва на контролните като ме види ако тръгна да и кажа нещо друго тя за каквото и да и кажа доста често се хили но не така както с приятелите си!
Еми просто не искам да я поканя без да съм сигурен че няма да ме отреже и да разпространи че съм я канил да излезем!
Моля ви кажете дали това е някакъв признак и дали наистина трябва да действам!

fenastz
03-19-2010, 19:32
ЗА БОГА, момче, в шести клас си !!! Не ти е време да каниш момичета някъде си.

clockwork
03-19-2010, 19:36
покани я да гледате филм брат 8)

valdesbg
03-19-2010, 20:00
Сядай си на дупето и спри да преписваш на контролни. А и не се навивай за дивотии. Рано ти е още.

soul1199
03-19-2010, 20:33
еми кажи й че я хар или пък я покани на разходка

gia_sena_mono
03-19-2010, 21:05
:lol:

Diva4e
03-19-2010, 22:33
Ми ти си само 6 клас .. май ти е рано още за такива неща ..

bloodylips
03-20-2010, 18:46
почвай да й пееш "ти си само шести клааас а какво направи с меен" абе аз в шести клас си учих уроците и играех пред блока :-o

w0sh
03-20-2010, 18:47
Тичай за Durex братле, в кърпа ти е вързана.

03-20-2010, 20:40
Следвай сърцето си

Tempest
03-20-2010, 22:07
Здравейте както виждате това ми е първото мнение.Регистрирах се спецялно за да питам нещо хората с повечко опит в любовта!

И така едно момиче доиде в четвърти клас в моя клас и седна до мен!
Тогава не я харесвах.
Нов 5клас много сериозно се бях влюбил!
Влюбен съм и сега аз съм 6 клас!
Тя някой пут ми подсказва на контролните като ме види ако тръгна да и кажа нещо друго тя за каквото и да и кажа доста често се хили но не така както с приятелите си!
Еми просто не искам да я поканя без да съм сигурен че няма да ме отреже и да разпространи че съм я канил да излезем!
Моля ви кажете дали това е някакъв признак и дали наистина трябва да действам!

ти изобщо знаеш ли какво чувство е любовта, че да твърдиш такова нещо? Да - тя те харесва, може би, едва ли не, но сте от 1 клас, а в 6ти клас едва ли ше продължи цялата работа дълго... и си представи как като скъсате ше се гледате на кръв и няма да се търпите в една стая... а и както те е страх да не разберат другите за твоите подвизи.. представям си като тръгнете или като скъсате кво ше стане... ти си решаваш в крайна сметка, ние само даваме акъл (някои дори и това пропускат)...

xNiKx
03-26-2010, 07:24
Тичай за Durex братле, в кърпа ти е вързана.
:razz: :razz: :razz:

TheOnee
03-26-2010, 07:48
Нема ти се верва :lol:

annabelJB
03-26-2010, 08:04
Добре де, какво като е 6 клас :? Според него е влюбен и това е важното.Нали уж за любовта нямало граници :-D Стига сте му се карали на момчето, той пита сериозно.Да не е искал да се влюби-то това не пита..

По темата: Никъде не я кани, да не стане гаф :-D Покажи и, че я хапесваш, чакай отговор и чак тогава кани

gir
03-26-2010, 08:07
Здравейте както виждате това ми е първото мнение.Регистрирах се спецялно за да питам нещо хората с повечко опит в любовта!

И така едно момиче доиде в четвърти клас в моя клас и седна до мен!
Тогава не я харесвах.
Нов 5клас много сериозно се бях влюбил!
Влюбен съм и сега аз съм 6 клас!
Тя някой пут ми подсказва на контролните като ме види ако тръгна да и кажа нещо друго тя за каквото и да и кажа доста често се хили но не така както с приятелите си!
Еми просто не искам да я поканя без да съм сигурен че няма да ме отреже и да разпространи че съм я канил да излезем!
Моля ви кажете дали това е някакъв признак и дали наистина трябва да действам!

Ами почни ПО-ОТДАЛЕЧЕ. И, НЕ БЪРЗАЙ!...За начало - разменете си мейлчета, скайпчета... и там початете, опознайте си..., па, ако вярно ти е навита, то ще си проличи...
Може и тя да те покани първа.
Просто на прав път си, ама намали темпото... и сам ще разбереш тя иска ли или не иска.
Нали най-важното е да вървят нещата добре и за двете страни?

gir
03-26-2010, 08:08
Добре де, какво като е 6 клас :? Според него е влюбен и това е важното.Нали уж за любовта нямало граници :-D Стига сте му се карали на момчето, той пита сериозно.Да не е искал да се влюби-то това не пита..

По темата: Никъде не я кани, да не стане гаф :-D Покажи и, че я хапесваш, чакай отговор и чак тогава кани

+1
БРАВО! Все повече и повече умни хора в тоя форум! Поздравления!!!

dark_angel3
03-26-2010, 09:02
оставете децата да се обичат, хиени. Точно че са деца,к'ва любов,к'ви 5 лева.

EdinBulgarin
03-26-2010, 09:11
Така.. нека започнем към това за което никой не се е замислил може би.. Според вас авторът на темата 100 % ли е 6ти клас? Наистина доста тежък въпрос ако се зачете по-внимателно човек и се размисли. Все пак не сме частни дедективи и е нормално да се прискачат някой факти.

Това няма значение. Просто ми се стори очевадно и реших да го напиша след като всички използвахте факта "6ти клас". И така- отговор на въпроса: Всичко с времето си. Може да има хора които искат отново да са на тая възраст но със същия (сегашен) акъл но това е като да използваш чиитове :D 12 годишната възраст е странно нещо не се преживява :smt023