PDA

View Full Version : Работа....?



6okolad4ety95
03-19-2010, 19:16
Може ли да ми дадете някакви координати за Пазарджик за раздаване на флаери, листовки, листчета и така нататък ?


Трябва ми работа за няколко месеца :) Много ви моля помогнете ми ще съм ви много благодарна! :)

nIkEnCeTy_bE
03-19-2010, 19:26
нали писа в онази тема, има ли смисъл да пускаш нова .. така или иначе все ще се намери някой, който да ти отговори там.

6okolad4ety95
03-19-2010, 19:32
нали писа в онази тема, има ли смисъл да пускаш нова .. така или иначе все ще се намери някой, който да ти отговори там.

е да ама пък там всеки пита различни работи и затова реших да пусна нова! :) никой ли не може да ми помогне :cry:

UnForgettableDream
03-20-2010, 06:19
И аз това си търся и миналата седмица като казах на баба ми, а тя продава вестници и ги прелиства, каза че през цялата година се въртят такива обяви. Вземи си един вестник с обявите на Пазарджик и го разгледай. Сигурно ще има нещо. Аз в интернет търсих и нищо за тийнейджъри не намерих. :?

6okolad4ety95
03-20-2010, 06:36
И аз това си търся и миналата седмица като казах на баба ми, а тя продава вестници и ги прелиства, каза че през цялата година се въртят такива обяви. Вземи си един вестник с обявите на Пазарджик и го разгледай. Сигурно ще има нещо. Аз в интернет търсих и нищо за тийнейджъри не намерих. :?

Благодаря ти :) !Но едва ли ще има обяви в вестниците за такава работа :(