PDA

View Full Version : Не е ли пълен идиот ?!?



skateprinces19
03-19-2010, 20:18
Такамм поредната ми отегчаваща историйка, ама започва да ми лази по нервите сериозно .. Става дума за едно момче, което според мен просто незнае какво иска .. Познаваме се от година, година и нещо, но от около 1 месец започнахме да излизаме заедно, да си пишем по скайп и т .н. . Та цялата простотия стана като го гледах как се държи с мен .. Не съм от малките неопитни кифли, знам какво озачават такива погледи и намеци .. Проблема дойде като ми каза, че е влюбен в една друга .. Но тя го има само за приятел и него го боли от това .. Аз буквално му помагах за всичко, всичко го карах да ми казва, изливаше си душата, а аз му помагах и го развеселявах .. И миналата седмица направих грешката да му призная, че го харесвам като повече от приятел .. А той само се усмихваше и нищо не ми каза .. Нито ме отряза, нито нищо .. Е, адски много се ядосах, но ми мина .. И снощи леко се скарахме, а днес го видях, казах му здрасти и го отминах ( бях супер направена - дрехи, грим, всичко беше страхотно и всички се обръщаха след мене .. ) .. Той ме окуражава с тези погледи и намеци - постоянни са .. Например казах му, че този Петък може да се видим и той " ееее някои хора чакат цял живот за такава добра новина" .. Знам, че обича другата, но ме обърква и незнам какво да направя .. :(

SoStarstruck
03-19-2010, 20:25
Според мен на моменти (и то доста чести) сама си се самонавиваш относно намеците .. Все пак - мъж,вяра можеш ли да му имаш на 'намеците'?! Не бъди наивна .. И мисля,че останалато е ясно. Вижда се,че е неориентиран.

Мисли не четем. Прати sms на Ивелина Христова.

Gllory
03-19-2010, 20:28
:( ..гадна история.. представям си какво ти е, но миличка бяягай надалече, защото колкото по-близо си до него, толкова повече чувствата ти ще стават по-силни и по-силни (както може би знаеш). В това време каквото и да ти говори той ...знай че винаги ще иска да е с другата, ще предпочита нея пред теб (а това е Ужасно) и т.н. Колкото и да е трудно, просто го отбягвай ... дори да ти пише не му пиши (колкото и да ти е трудно). Според мен така ще е най-добре за теб ...

soul1199
03-19-2010, 20:29
може би се опитва да я забрави,чрез теб

skateprinces19
03-19-2010, 20:39
:( ..гадна история.. представям си какво ти е, но миличка бяягай надалече, защото колкото по-близо си до него, толкова повече чувствата ти ще стават по-силни и по-силни (както може би знаеш). В това време каквото и да ти говори той ...знай че винаги ще иска да е с другата, ще предпочита нея пред теб (а това е Ужасно) и т.н. Колкото и да е трудно, просто го отбягвай ... дори да ти пише не му пиши (колкото и да ти е трудно). Според мен така ще е най-добре за теб ...

Мен точно от това ме е страх :( Влюбчива съм и не искам да стане пак както преди :( Май си абсолютно права ,, Благодаря ти :-)

ivcheto0o
03-19-2010, 20:40
И аз мисля 4е си внушаваш тези намеци,тои ти е казал 4е оби4а друга =>гледа на теб сам като приятелка....или се опитва да те използва за да я забрави...

Neftochimic
03-19-2010, 20:42
големи филми, голяма работа :lol:
е ми той или е мега глупак или нз... щом се надява да го огрее с няква дето не го отразява, а не се занимава с теб... 8-)

BlueParadise
03-19-2010, 20:43
Според мен пък не си внушаваш,но проблема мисля,че е друг ... :) Не мисля,че той не знае какво иска а мисля,че ти го искаш прекалено много и все още незнаеш как точно да го спечелиш :) ,но съм сигурен,че ако се потрудиш мало повечко ще го грабнеш 8)

Diva4e
03-19-2010, 22:53
Ти сама го каза ... той обича друга !И според мен сама се самонавиваш .. наконтваш се и очакваш точно това от него и виждаш това което искаш ти,замисли се той какво иска и какво търси .. мисля си,че онази другата ако разбере ,че има нещо м/у вас веднага ще иска да е с него и ти ще си прецакана... поне в тези ситуации края почти винаги е такъв :)

museebedvenevidi
03-19-2010, 23:22
А според мен,той я има за отдъшник кадето да си излива мъките по сегашното му незавладяно завоевание,както казаха и другите бягаи на далеч докато неси хукнала след него като малко куяенце.
Ти ще го следваш а той няма да те отразява сору майна но живота е такъв винаги има несподелена лубов между двама души.
Всепак успех и дано наи накрая да му отвориш очите.

Lincheto
03-20-2010, 07:28
Мхм.. както казаха - ти по-добре бягай. А той ще е глупака, че те е изпуснал.

skateprinces19
03-20-2010, 08:06
Ти сама го каза ... той обича друга !И според мен сама се самонавиваш .. наконтваш се и очакваш точно това от него и виждаш това което искаш ти,замисли се той какво иска и какво търси .. мисля си,че онази другата ако разбере ,че има нещо м/у вас веднага ще иска да е с него и ти ще си прецакана... поне в тези ситуации края почти винаги е такъв :)


Тя знае :) Аз и казах преди да разбера, че той я обича .. Тя не тръгна по него дори след като разбра, че той я обича, дори искаше да ни урежда, но аз й казах, че ще се справя сама :)

fenastz
03-20-2010, 09:04
Ми дръвник е, но от друга страна те държи зарибена, така че не е лоша стратегията му. Отвърни на удара.

skateprinces19
03-20-2010, 12:25
Ми дръвник е, но от друга страна те държи зарибена, така че не е лоша стратегията му. Отвърни на удара.

И как предлагаш да стане това :) Хубавото е, че поне имам ината да го направя :-D

scanadal
03-20-2010, 13:44
Не се занимавай с него.В един момент ще ти писне от играта на котка и мишка и ще осъзнаеш,че само си си губила времето.

03-20-2010, 14:37
( бях супер направена - дрехи, грим, всичко беше страхотно и всички се обръщаха след мене .. )

АХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХ АХХ

skateprinces19
03-20-2010, 17:06
( бях супер направена - дрехи, грим, всичко беше страхотно и всички се обръщаха след мене .. )

АХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХ АХХ

:)

fenastz
03-20-2010, 17:32
Ми дръвник е, но от друга страна те държи зарибена, така че не е лоша стратегията му. Отвърни на удара.

И как предлагаш да стане това :) Хубавото е, че поне имам ината да го направя :-D

Сваляй се с някое друго момче, накарай го да ревнува. :)

skateprinces19
03-20-2010, 18:02
Ми дръвник е, но от друга страна те държи зарибена, така че не е лоша стратегията му. Отвърни на удара.

И как предлагаш да стане това :) Хубавото е, че поне имам ината да го направя :-D

Сваляй се с някое друго момче, накарай го да ревнува. :)

Добра идея, благодаря, не се бях сетила :) Интересното е, че снощи е говорил за мен с един общ приятел, било му гадно, че ме пренебрегнал вчера :D :D

mishanavolley
03-20-2010, 19:01
позната история само дето при мен е много по .. как да се изкажа ... абе момчета. Според мен той изпитва някакви чувста към теб ама и той незнае какви мове би затова се държи така

P.S. момчетата са като сперматозоидите само 1 на 1 000 000 се оказва полезен :D

skateprinces19
03-20-2010, 19:04
позната история само дето при мен е много по .. как да се изкажа ... абе момчета. Според мен той изпитва някакви чувста към теб ама и той незнае какви мове би затова се държи така

P.S. момчетата са като сперматозоидите само 1 на 1 000 000 се оказва полезен :D

:D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: Суууупер изказване, напълно съм съгласна :lol: :lol: :lol: Благодаря ти за думите :) :-)

Nymphetamine
03-21-2010, 07:45
била съм в същото положение като него .. мислех си за моите чувства , макар да бяха несподелени и просто не исках да отрязвам нито да давам напразни надежди на този , който ме харесваше .. :(

Take_That
03-21-2010, 10:13
Защо се занимаваш с него? Ясно е като бял ден, че момчето не знае какво иска, остави го, тогава ще му дойде акъла в главата

skateprinces19
03-21-2010, 11:22
Мисля, че сте прави, особено след като го видях снощи :) Гадно се държах, усети ме, но е крайно време да реши какво ще прави .. :)