PDA

View Full Version : Той не знае,защо е с мен



SuNsEt
03-19-2010, 20:41
Ходим от има-няма месец,но може би той е единственото гадже,с което съм се виждала най-много.Когато се видим имаме много хубави моменти и имам чувството,че с него мога да обиколя целия Свят.Но има неща,които много ми пречат в него...Когато се опитам да му кажа нещо по заобиколен начин,защото ми е трудно иначе или да пофлиртувам някак си той просто не зацепва.И когато му казах,че това ме дразни той просто каза,че когато искам да му кажа нещо трябва да е направо,защото не разбира от такива неща...За мен това е трудно,понеже да си призная пиша стихове и съм по-лирична и просто ми е кофти да говоря направо...но добре-това ще го преодолея.Другото,което е-сякаш няма мнение за нищо.Каквото кажа аз,каквото на мен ми хареса...всичко стига да е мир,за да не се кара с мен.От една страна оценявам това,но понякога сякаш ...аз съм сама във цялата връзка.И това му казах,а той каза,че щял да се промени,НО нищо не забелязвам...
Когато става така се сещам за майка ми,която ми говореше как мрази баща ми за това,че я оставя да решава сама всичко,а той просто дава парите и толкова(разведоха се)...
И третото нещо,за което в момента се сещам-когато го питам,за,защо е с мен той ми отговаря с половин дума едва ли не..."еми има какво да ти харесвам" или "различна си,хвана ми окото" и някакви такива...Искам нещо съдържателно,това мога да го чуя от всеки,но той просто НЕ ВДЯВА!И това ме побърква!Защото искам да съм с него,но когато се държи така...просто ме подлудява.Да,признавам,че често ми казва,че ме обича...че иска да е с мен и се държи ужасно мило,но на мен това не ми стига.Той просто е доброто момченце,което прави това,което му кажат другите.Може би проблемът е в мен,но и той има някаква вина.Да не говорим,че съм по-ревнива от него и побеснявам като ми заговори за някоя негова приятелка...Примерно днес се разхождахме и няква го видяла,но когато го викала той не чул и сега той ми го каза това...Знам,че не е повод за нищо,но се раздразних,признавам.Пък и съм забелязала,че има повече момичета приятелки...Не,не е гей :-D но и не е от типа изневеряващи и все пак се дразня...
Често му се сърдя за тези неща и усещам,че може би по някакъв начин го карам да се чувства гадно,но много се дразня.Не искам винаги аз да мисля за всичко...Страх ме е че може би никога няма да се промени и това ме кара да си мисля за 'край на връзката'.
Просто искам да го накарам до толкова да иска да е с мен,че чак да не може да диша...Искам да го чуя да ми казва наистина,защо е с мен,а не да му вадя думите с чингел от устата...Не искам да съм ''просто различна'' ...един вид поредната след време...Знам,че му е трудно да ми каже какво чувства и че не е по тая част...но аз се нуждая от това.

skateprinces19
03-19-2010, 20:44
Мисля, че ви е нужно още малко време да се опознаете, по-скоро за да може той да се отпусне, мисля, че е стегнат, не се чувства напълно в свои води още и не може да прави нещата както трябва докато не се усети изцяло .. Покажи му, че си до него, че наистина имаш нещо истински към него, просто бъди до него и да видиш как в един момент всичко ще се оправи :)

BlueParadise
03-19-2010, 20:49
Ти сама си го каза - че си по-лирична и се изказваш по-такано той може да е от простите типове ... всичко ще се оправи,ще свикнете един с друг и съм сигурен,че ще го накараш да те желае толкова колкото искаш 8)

ivcheto0o
03-19-2010, 20:50
Мисля 4е малко преувели4аваш и искаш нещата да се развиват по-бързо.Искаш тои да ти каже защо е с теб,а ти защо си с него след като толкова много неща в него те дразнят....
Мом4етата не разбират от намеци,наи-добре му казваи вси4ко директно.
Това 4е се съгласява с вси4ко само да не се карате е нормално вие ходите от месец,след време може да се отпусне,но те разбирам това е нещото което наи-много ме дразни-да водя монолози...
Още сте в на4алото не пресилваи толкова нещата,вси4ко ще се развие както трябва с времето.

Diva4e
03-19-2010, 22:46
Мисля 4е малко преувели4аваш и искаш нещата да се развиват по-бързо.Искаш тои да ти каже защо е с теб,а ти защо си с него след като толкова много неща в него те дразнят....
Мом4етата не разбират от намеци,наи-добре му казваи вси4ко директно.
Това 4е се съгласява с вси4ко само да не се карате е нормално вие ходите от месец,след време може да се отпусне,но те разбирам това е нещото което наи-много ме дразни-да водя монолози...
Още сте в на4алото не пресилваи толкова нещата,вси4ко ще се развие както трябва с времето.

Ивчето е много права ,момчетата почти не разбират от намеци ,когато искаш да му кажеш действай директно .. :) А защо толкова искаш той да ти каже защо е с теб .. ?Внимавай да не го задушиш и да избяга .. все пак ходите от скоро :)

SuNsEt
03-20-2010, 08:03
Искам да ми каже,защо е с мен,защото това ме интересува...До сега нито един път не разбрах,какво толкова ми харесва.Ужасно непонятно ми е,а когато го питам той ми отговаря наполовина...Всеки момент мога да му кажа,защо съм с него.Да му кажа,колко е добър ии нежен и забавен и страхотен...Мога да му кажа всичко,но когато стане въпрос за мен,май не знае какво да ми отговори.

Осъзнавам,че греша,когато го притискам и искам да се поправя...
Тъй като съм сантиментална и преди му казах,че ако сърцето ми усети,че наистина е за мен,ще му дам ключа от сърцето си( е може да звучи сладникаво,обаче веднъж след като му се накарах се сетих за това и идеята все още ми харесва).Тогава той каза,че ще се постарае да го заслужи.Вчера вечерта се почувствах ужасно и реших,че скоро трябва да го получи.Всъщност ключето е от една моя гривна и наистина е мъничко,но му сложих една малка панделка иии сега само се чудя,кога да му го дам.Мисълта на всичко това е че нещо толкова малко е много важно,но и лесно може да се изгуби.
Утре ще излизаме и ще ходим на едно много хубаво място,а в сряда правим един месец.Не знам в кой ден е по-добре...След караница или в Онзи важен ден,когато му казах,че искам да съм с него.
Между другото не бях забелязала на коя дата съм приела,но той вчера ми каза "Какво ще правиш в Сряда?Тогава е 23-ти...денят,в който ми каза ДА" . :-D

ivcheto0o
03-20-2010, 09:16
Нз сантиментална ли си или какво,но не мога да разбера как след като сте саедно САМО от месец ще му даш клю4а от сърцето си или там какт беше.Имаш 4уството 4е си живееш в свои свят,много лигаво ми се вижда това и наи-вероятно ще изплашиш мом4ето с това твое бързане...ти сигурно след още месец и брак ще му предложиш....
Защо е с теб?? Защото те харесва,не емного трудно да се сетиш...не на всеки му се отдава да се обяснява в любов,приеми 4е е с теб и те харесва таква каквато си т.е. ти харесва вси4ко.

kalpazanka
03-20-2010, 09:19
За това, че противоположния пол не разбира от намеци, знам от опит. Така се договорихме още в началото на връзката- ако имам да му кавам нещо, да е в прав текст.
За терзанията ти по въпроса "не знае защо е с мен" мисля, че прибързваш и преувеличаваш. Ако в един момент усети, че "прекалено бързо стягаш примката около врата", ще си плюе на петите. Не очаквай след още 1 месец да ти предложи брак и да ти сложи пръстен на ръката.

SuNsEt
03-20-2010, 09:41
Мм...добре,ясно.Много бързам...ще се опитам да го давам по-спокойно.За брак -не не,не съм искала да създавам такова мнение,но явно не се усещам,когато бързам.Благодаря за отговорите,че иначе без съвет от 3та страна кой знае още колко неща щях да объркам.Надявам се да успея да се променя в това отношение. :(

ivcheto0o
03-20-2010, 11:06
А ти на колко години си ?

SuNsEt
03-20-2010, 12:56
На 16 години съм.Изненадваш ли се?

03-20-2010, 13:18
А ти не, си особено добре, с пунктуацията.

fenastz
03-20-2010, 17:36
А ти не, си особено добре, с пунктуацията.

:razz: :razz: и на мен все ми се набива в очите.

SuNsEt
03-20-2010, 17:59
Напоследък наистина не съм,но и не обръщам особено внимание,когато пиша тема за мой проблем.Вие да не сте перфектни?

fenastz
03-20-2010, 18:07
Напоследък наистина не съм,но и не обръщам особено внимание,когато пиша тема за мой проблем.Вие да не сте перфектни?

Да, за жалост. :D

Майтап бре, не садвай :)

sladur4etyYy
03-20-2010, 19:21
май си попаднала на ''мъж- путка''. доста жалко, за това оправия няма. по- добре си търси нов.

Take_That
03-21-2010, 10:27
1. Момчетата не обичат заобикалки и т.н, говори директно.
2. Поговори с него относно това, че искаш да взимате решенията заедно, а не само ти.
3. Той много добре знае защо е с теб, но тези неща няма как да бъдат изречени с думи, те просто се чувстват. Глупост е да питаш някой "Защо ме харесваш?" и т.н :) Видял е нещо в теб, впечатлило го е, щом е с теб, значи има защо :)

Slave4You
03-21-2010, 17:18
Според мен твърде много искаш да го промениш.. не всички мъже могат да потънат в любовни излияния като ги питаш "Защо си с мен?".. даже ми се струва, че повечето не са такива. Примерно мн момчета, които познавам, на този въпрос най-вероятно ще отговорят "Ае бягай" :D Също така това за намеците.. момчето ти е казало, че не е по тази част и предпочита да се говори направо. А относно това за решенията от една страна това наистина е мн мило, но теб като толкова ти пречи наистина поговори сериозно с него(директно, без заобикаляния) и като не се променя говорете пак и пак и така..

f17n3s
03-21-2010, 18:07
прекалено си обсебваща, я го остави да диша спокойно без да му намираш кусур във всяко негово действие ...

MaLkaTa_LaDy
03-21-2010, 18:20
За месец се заобичахте?! o.0
По мое мнение имаш много сериозен проблем с чувството за собственост. Човек не е и никога няма да бъде твой. Много жалко, че повечето хора трудно намират границата между обзързването и вързването.

babyjoinmeindeath
03-22-2010, 07:22
Държанието ти ми изглежда доста лигаво. Ти искаш едва ли не гаджето ти постоянно да ти обеснява колко много те обича, че ти си всичко за него и колко си добра ииииии т.н. На някой хора им е трудно да показват чувствата си, аз например съм такава и въпроси от сорта "Защо си с мен ?" или "Какво харесваш в мен ?" ми изглеждат доста тъпи. До сега не сам задавала на гаджето ми такива въпроси, неискам и той да ми ги задава. Той след като е с мен значи има за какво. А и по самото държание и по нещата които прави за мен мога да разбера колко държи на мен. И не е нужно да искаш той толкова много да те желае, че чак да не може да диша (както ти се изрази) ... това след време ще ти пречи. И така няма смисъл постоянно да му пилиш с тъпи въпроси, ако момчето държи на теб ще го осетиш, а и едно нещо е по-хубаво когато се доказва