PDA

View Full Version : Съвет?



Van4oHelsing
03-20-2010, 09:57
Така... немога да повярвам, че пускам такаав тума и изобщо че влизам тук но...
Ами вижте сега в моя клас има едно момиче, което адски много харесвам, обаче нямам никакъв опит в тия неща и незнам как да разбера дали тя ме харесва и как да процедирам в такъв случей (малеее звуча кат` идиот ) така че ъъъ ако може някой с по - богат опит да даде някой съвет а?

mishanavolley
03-20-2010, 09:59
нали знаеш, че всяко момиче показва обичта си по различен начин. Всяко момиче показва с различен характер ако имат интерес към някого ...

Van4oHelsing
03-20-2010, 10:04
мале колко бързо ставали отговорите тука...
е да ама как да разбера някакси нещо по - общо в държанието и или?

Van4oHelsing
03-20-2010, 10:35
Може би трябва да ви дам по - детайлна информация да имате какво д анализирате а? Аме с нея бяхме приятели още от 8ми класи от нея се зарибих по музиката, която суга слушам (метъла). Сега почти всяко междучасие си говорим на разни теми, често ходим двамата до магазина (е има и други с нас обаче аз кат` я викна и тя се съгласява) заедно преписваме домашните :D иии какво друго да ви кажа... ъъъ да понеже други са го написали и аз ще вмъкна: доста често (ако не и всеки ден) имаШЕ подмятания че аз я харесва или че тя мене (ама на глас силно) и тя или се прави че не ги чувва (както и аз) или налита на бой (но мисля че с еусмихва леко). Сега наскоро са спрели но имам чувството че това е като някаква обществена тайна на класа - обаче тяхното мнение нищо не доказва - може просто да се ебават незнам таа това е оплетената ми история - дерзайте =)

filmimilmi
03-20-2010, 13:26
Говорете си на някакви по-интимни теми от музика, даскало, домашни и закуските в междучасието. Излизайте заедно по-често, не само до лафката, а и след даскало. Вкарай някакъв филм, че си търсиш някакви метълски дрехи, да пообиколите магазините заедно, да ти даде мнение... Докато разглеждате почни да й споделяш за спомените ви, кажи и как тя те е зарибила по музиката, която слушаш, случайно вметни някакви по-интимни изповеди от сорта на "Ако не беше ти, аз нямаше да бъда човека, който съм сега...". Остави я и тя да ти сподели какво чувства за теб като приятел. Ако усетиш, че по начина, по който ти говори се чувства открито, че те харесва, например ако тя също сподели, че и ти си я променил по някакъв начин или каквото и да е от сорта, то вече ще си малко по-уверен за отговора на въпроса дали и тя те чувства толкова близък колкото и ти нея... Нататък излизайте все по-често, но никога не крий симпатиите си, бъди по-открит с нея, прави и комплименти редовно, сподели, че я харесваш и т.н.... Важно е просто да се сближите и да те почувства като нещо повече от съученик.

Van4oHelsing
03-20-2010, 14:47
Благодаря ти! Наистина много добър съвет ми даваш не става просто така да и се обясня отведнъж... само трябва да преодолия едно гадно чувство което се нарича с р а м

Anonimen00
03-21-2010, 09:32
просто и кажи да излезем някаде и и обясни >?

Van4oHelsing
03-24-2010, 14:03
просто и кажи да излезем някаде и и обясни >?

е да ами ако ме изгледа странно и откаже? Аз питах една нейна пирятелка обаче тя ми каза ч с нея не са си споделляли отдавна и незнае... и в последно време само за нея си мисля чета някви глупости в нета чудя се какво да и кажа мъча се да тълкувам реакциите и... даже днеска имахме контролно по физика което съм го правил само по памет умам чувството че полудявам 8-)

6wiskey6
03-24-2010, 17:35
абе пичaга ти от кое градче си ...

поздрав: Ozzy Osbourne - I Don`t Wanna Stop

Van4oHelsing
03-24-2010, 19:08
абе пичaга ти от кое градче си ...

поздрав: Ozzy Osbourne - I Don`t Wanna Stop

Видин що? 8)

п.п. Ария - Возмие мое сердце

6wiskey6
03-24-2010, 19:58
ако беше от моето населено местенце с удоволствие бих ти помогнал :-P

6wiskey6
03-24-2010, 20:01
имах подобен проблем :D само че наговориха мацката срещу мен ... иии край .... по-добре и кажи направо ... за да не си изпуснеш шанса ... директно я питаш.. като каже не .. значи не... да не е единствената .. ще се поебават малко (ако са прости разбира се) или просто няя се говори за това .... оставате си приятели.. апък ако се получи.. еее брато честито :D УСПЕХ 8)

Van4oHelsing
03-24-2010, 20:38
имах подобен проблем :D само че наговориха мацката срещу мен ... иии край .... по-добре и кажи направо ... за да не си изпуснеш шанса ... директно я питаш.. като каже не .. значи не... да не е единствената .. ще се поебават малко (ако са прости разбира се) или просто няя се говори за това .... оставате си приятели.. апък ако се получи.. еее брато честито :D УСПЕХ 8)

аха... лесно ти е на тебе :D А аз само като си помисля да я поканя някъде и езика ми се преплита :D

6wiskey6
03-25-2010, 12:15
амииии миналата година бях супер стеснителен .. обаче сега нямам такива проблеми :D и много често казвам направо и почти винаги отговора е "ДА" ако ме разбираш :grin: на 14 години съм :)

Van4oHelsing
03-25-2010, 17:38
аз съм на 16 иии не съм сигоре нкакъв ще е отговора започвам да мисля че тя ме има просто като приятел и ако взема да и предложе ще и стане някакво.. неловко и странно

6wiskey6
03-26-2010, 11:16
ако сте добри приятели и ти откаже няма да стане нещо лошо .. споко остави чувствата да говорят