PDA

View Full Version : Съвет?



Van4oHelsing
03-20-2010, 13:18
Така... немога да повярвам, че пускам такаав тума и изобщо че влизам тук но...
Ами вижте сега в моя клас има едно момиче, което адски много харесвам, обаче нямам никакъв опит в тия неща и незнам как да разбера дали тя ме харесва и как да процедирам в такъв случей (малеее звуча кат` идиот ) така че ъъъ ако може някой с по - богат опит да даде някой съвет а?Може би трябва да ви дам по - детайлна информация да имате какво д анализирате а? Аме с нея бяхме приятели още от 8ми класи от нея се зарибих по музиката, която суга слушам (метъла). Сега почти всяко междучасие си говорим на разни теми, често ходим двамата до магазина (е има и други с нас обаче аз кат` я викна и тя се съгласява) заедно преписваме домашните Very Happy иии какво друго да ви кажа... ъъъ да понеже други са го написали и аз ще вмъкна: доста често (ако не и всеки ден) имаШЕ подмятания че аз я харесва или че тя мене (ама на глас силно) и тя или се прави че не ги чувва (както и аз) или налита на бой (но мисля че с еусмихва леко). Сега наскоро са спрели но имам чувството че това е като някаква обществена тайна на класа - обаче тяхното мнение нищо не доказва - може просто да се ебават незнам таа това е оплетената ми история - дерзайте =)

L1n4e7o
04-07-2010, 19:40
защо не и предложиш да излезете извън даскало...на ккафе, разходка...да прекарате малко врееме заедно :) Мисля че тя няма да има нищо против...ии когато се почувстваш наистина готов...и признай всичко :) айде успех и после да кажеш какво е станало :grin: :-D :D

onestar
04-07-2010, 22:06
^^ Точно така - покани я да се разходите някъде. :) От там нататък в разговора нещата ще потръгнат...

valdesbg
04-07-2010, 22:08
въх.. на тая откровено безсмислена тема ... освен да ти кажа че си идиот.. друго не мога да направя.

Нека коментара се счита за извън темата.

Rounder
04-07-2010, 22:11
ъъъ ти кретен ли си ?

к'ви са тия анализи и информации,се едно ще ти пишем оценка на есе.

Ми,просто излезте на кафе/кино/разходка,и и кажи че я харесваш от доста време и така и така....пък ако чувствата са взаимни хубаво...ако не,здраве да е.

YoUcANNOtiMaGiNe
04-07-2010, 22:13
:lol: На колко години си ...

Sirius
04-10-2010, 21:31
Вие сте смешни малки задръстеняци честито!

justonegirlwithonehope
04-10-2010, 22:01
Защо като за начало не се научиш да пишеш ? :-o

ScarletBite
04-10-2010, 22:09
Ъъъ... да излезете?

m1nik
04-10-2010, 22:09
Просто излесте, поговорете, съмнявам се да хапе.. :) 8-)

Tedchy
04-10-2010, 22:26
Ъъъ... да излезете?

RedLabel
04-11-2010, 00:15
тъп си

nymphadora
04-11-2010, 07:34
Покани я събота,или неделя навън (или ако имате кино в града)
Ако приеме,значи и тя има някакви чувства.След като излизате както си говорите може да я целунеш ии стана работата :grin:

Jumbie483
04-11-2010, 07:41
Ако приеме,значи и тя има някакви чувства.


Пълни глупости! Какво и пречи да приеме ако не изпитва нищо към него ??? Лично аз за себе си мога да кажа, че съм излизала с момче към което нямам чувства, но той разтълкувал приемането на поканата по друг начин и в края на срещата налетя на целувки. Много, много кофти се получи за него!

ПО темата: Покани я да излезете само двамата. Ти си решаваш къде да я заведеш. Ако си готов, признай и всичко още на първото излизане, ако не си.. Покани я втори, трети път. То понякога и само си идва "признанието" :P
Успех!