PDA

View Full Version : Болки в гърба



FantaMen
03-20-2010, 12:28
Привет... надявах се никога да не пиша в тази тема за съвет ... но ето и до мен стигна.. Преди около 4 месеца започнах да тренирам плуване.. в началото всичко си беше ок.. Но след време започнаха ужасни болки в гърба по точно между кръста и гръбначният мозък (средата на гръбначният стълб) Винаги се усещаха след тренировки ужасно рядко съм ги чувствал когато съм в басейна .. опитах масажи какво ли не бях стигнал до там че да спра.. с плуването ( може да кажете за едните тренировки ли си но ужасно го обичам спорта и сам през лятото много често плувам по километри просто защото ми харесва ) Но изведнъж в началото на февруари болката изчезна бях като нов.. мислех че проблема е решен напълно.. но явно съм грешал отново болката се появи .. този път с пъти по силна от преди... ОТ 2-3 дена са като скован не мога да се наведа изобщо едвам стоя седнал повече от 1 час .. едиствено в легнало положение отшумява малко... Мазила какво ли не съм опитвал няма решение.. ако някой е претърпявал подобен проблем нека даде мнение по въпроса.