PDA

View Full Version : Кандидатстване след 7ми клас



zdarsti
03-20-2010, 14:39
В училище съм доста добре - само шестици целия 2ри срок :grin: обаче има 1 проблемче.Изпитите наближават а аз още се колебая между някои училища.Я си кажете мнението:

Добър съм по английски и ми харесва (да ходя ли в ГПЧ?)

Технологията ми е хоби ама каквото и да добарам за 2 мин е или разглобено за да му видя вътрашната красота :D или със ново софтуерче, уиндоусче...Математиката и тя ми се отдава (да ходя ли в даскало за технологии??)

user15
03-20-2010, 15:20
В училище съм доста добре - само шестици целия 2ри срок :grin: обаче има 1 проблемче.Изпитите наближават а аз още се колебая между някои училища.Я си кажете мнението:

Добър съм по английски и ми харесва (да ходя ли в ГПЧ?)

Технологията ми е хоби ама каквото и да добарам за 2 мин е или разглобено за да му видя вътрашната красота :D или със ново софтуерче, уиндоусче...Математиката и тя ми се отдава (да ходя ли в даскало за технологии??)

По добре се занимавай с компютри, защото ако учиш в езикова гимназия там няма да получиш професия като завършиш, а ако учиш например в техническа гимназия като мен ще завършиш като техник с 3-та степен-вярно че е доста трудно да учиш за компютри, но е по-добре от езикова

zdarsti
03-20-2010, 15:30
Фаворита ми е УКТЦ Правец а там се учи и английски език :)

user15
03-20-2010, 16:08
ПТГ Варна :grin: