PDA

View Full Version : Добре ли съм си направил храненията?



ro6lio
03-20-2010, 14:46
Направил съм си нещо като пограма за хранене през седмица с цел "доформяне" и "сваляне на излишните мазнини". Ям през седмицата само : Ябълки,Мляко(кисело,прясно) ,Портокали,Банани,Яйца,Сире не,Кашкавал,Пилешко и Свинско (чисто,варено,на скара) Примерно ям гиовече,Ям яктивия закуска,пия 2 литра вода ...
не ям : пържено,тестено,мазно,ника ви сладки от сорта на вафли,корасани или чипсове,брускети както и газирано не пия ,пия по 3-4 кафета на ден без захар
Събота:това е деня през който ям всичко.Нещо като релах.Приемам го като залъгване на организма че не съм спрял напълно всичко,като захранване и очакване за следващата събота :D )

Дали ще постигна резултати?Разбира се с търпение :)

dimeto007
03-20-2010, 15:29
май да ... не разбирам много от режими на хранене и калории ама защо си пуснал темата два пъти ?!

titinkaa
03-20-2010, 16:10
Добре е

iceangel
03-20-2010, 18:55
В съботата само ти препоръчвам да си гледаш калориите да не надвишават много много нормата, че ти каквото свалиш през седмицата ще го качиш съботата. Като месо и телешко можеш да ядеш. Всичко си е добре иначе

mishanavolley
03-20-2010, 19:10
в събота не си позволявай много обаче :D

може да махнеш свинското остави само пилешкото :)
а ако искаш за закуска яж мюсли баща ми сутрин яде мюсли а на обед яде квото има и някакъв плод и яде черен шоколад, солети и ядки. и коремът му спадна :) :)

PinkFloydSound
03-20-2010, 19:12
^ Ооо, моля те, не давай съвети за хранене...

Можеш да добавиш спагети, макарони, мед, пуешко, телешко и т.н.
Задължително яж хляб, ама пълнозърнест.