PDA

View Full Version : Най-странните неща които са правили родителите ви..



uBuTo
03-20-2010, 14:48
Кои са най-странните неща които сте виждали да правят родителите ви?? Не открих друга такава тема и реших да пусна. Ако има друга изтрийте тази. :)
Аз ще започна:
Една вечер прибирам се аз към 4 часа и отключвам тихо вратата с надеждата нашите да не ме чуят. Промъкнах се тихо в кухнята и с едно фенерче си святкам да намеря хладилника да си взема нещо да ям и да пълзя към стаята 8-) По едно време лампата се святка и аз си викам "Край, умрях!" и очаквам майка да ми се скара че съм закъсняла а тя ми вика: "Не пипай шоколада, на леля ти е!" .. и си легна пак да спи :lol:

loko1
03-20-2010, 19:54
Кои са най-странните неща които сте виждали да правят родителите ви?? Не открих друга такава тема и реших да пусна. Ако има друга изтрийте тази. :)
Аз ще започна:
Една вечер прибирам се аз към 4 часа и отключвам тихо вратата с надеждата нашите да не ме чуят. Промъкнах се тихо в кухнята и с едно фенерче си святкам да намеря хладилника да си взема нещо да ям и да пълзя към стаята 8-) По едно време лампата се святка и аз си викам "Край, умрях!" и очаквам майка да ми се скара че съм закъсняла а тя ми вика: "Не пипай шоколада, на леля ти е!" .. и си легна пак да спи :lol:
Натрих малко аспирин за майтап в училище уж че е наркотик :grin: и те го гепиха и вечерта 2 ч, чувам псувни и кашляне :grin: манияци 8-) На ругият ден им казах че е аспирин и се разминах само с 1 месец :lol:

Unendlich
03-20-2010, 20:33
Кои са най-странните неща които сте виждали да правят родителите ви?? Не открих друга такава тема и реших да пусна. Ако има друга изтрийте тази. :)
Аз ще започна:
Една вечер прибирам се аз към 4 часа и отключвам тихо вратата с надеждата нашите да не ме чуят. Промъкнах се тихо в кухнята и с едно фенерче си святкам да намеря хладилника да си взема нещо да ям и да пълзя към стаята 8-) По едно време лампата се святка и аз си викам "Край, умрях!" и очаквам майка да ми се скара че съм закъсняла а тя ми вика: "Не пипай шоколада, на леля ти е!" .. и си легна пак да спи :lol:


Ае стига уе, тея вашите наистина те дебнат постоянно за тая пуста храна :razz: :razz: :lol: :lol:

mrtn
03-21-2010, 07:01
Кои са най-странните неща които сте виждали да правят родителите ви?? Не открих друга такава тема и реших да пусна. Ако има друга изтрийте тази. :)
Аз ще започна:
Една вечер прибирам се аз към 4 часа и отключвам тихо вратата с надеждата нашите да не ме чуят. Промъкнах се тихо в кухнята и с едно фенерче си святкам да намеря хладилника да си взема нещо да ям и да пълзя към стаята 8-) По едно време лампата се святка и аз си викам "Край, умрях!" и очаквам майка да ми се скара че съм закъсняла а тя ми вика: "Не пипай шоколада, на леля ти е!" .. и си легна пак да спи :lol:
:razz:
Еми видях как баща ми си пее песента на Lady Gaga - Bad Romance :razz:

gabi_94
03-21-2010, 08:24
Ами понякога ми говорят странни неща :shock: Най-мразя като почват да ми говорят за секс, момчета и т.н. Понякога пък се държат с мене все едно съм на 5г. Почват да ме прегръщат и да казват нещо от рода "На мама слънчицето", "На тате принцесата" :razz: Баща ми пък си пееше неква песен на Риана веднъж, а той по принцип слуша Металика, Скорпиънс, Дийп пърпъл и т.н. Нещо им прещраква от време на време... :D

Hayashi
03-21-2010, 11:41
Майка ми веднъж сложи солницата в хладилника и после я търси половин час. xD
Иначе то много зависят нещата. Баща ми някой път като му прищрака и идва и ме хваща за краката и ме обръща надолу с главата. :-D

mugsinka
03-23-2010, 18:38
седя си аз зи глеам ТВ и майка влиза в стаята... усилила съм доста ТВто... тя ми отваря шкафа с простотиите... натискам mute... и викам-ко си въобразяваш че правиш... и тя са стресна и избяга отатака :o ...седим с една фр като спахме в нас на леглото... към 4 часа... и сестра ми ми се обажда от другата стая... да ни каже да млъкнем...

danibebi
03-23-2010, 20:03
:lol: :lol: :lol:

ecstazy
03-23-2010, 20:09
:lol: :lol: :lol: :razz:

annabelJB
03-24-2010, 09:07
С мама, когато гледаме футбол и "наще" вкарат, тя започва да тича,скача,крещи и още какво ли не :-D После съседите идват да се карат на мен :razz:
А и, когато мама чуе Джъстин Бийбър (Justin Bieber)полудява..ВЛЮБЕНА е в него :razz:
Тате танцува и пее на онази "прословута" песен "От икебана дървесата ги боли" :razz: Както и имитира всички от MTV :razz:
Просто са ненормални 8-)

rapple
03-24-2010, 17:44
Стоя си аз на компютъра и по едно време чувам едно: ЙЕЕЕЕЕЕЕЕСССССССССССССССС СССССССССССССССС!!
и един дивашки рев от другата стая.
Отивам аз да видя какво станало , а то..
майка ми била баща ми на табла!! :shock: :shock: :shock:

silvana95
03-24-2010, 18:14
:razz: :razz: :razz: :razz: olee mn qka tema prodaljavaitee :lol: :lol: :lol: :lol:

от мен :

Леля като се напи и растрива на калеко ръката и той вика :

- Мале колко червена стаана

И тя вика :

- Аз и други неща кат ги растривам стаат червении

И ние се расцепихме итя викаа :

- Абе носа бее

:lol: :lol:

И вика :

-Аз съм Деса Поетеса . Деса Поетеса след малко ще се наебесаа и после ще повръщесаа

:lol: :lol: :razz: :razz:

FreakyDoll
03-27-2010, 20:19
:razz: :razz: :razz: :razz: olee mn qka tema prodaljavaitee :lol: :lol: :lol: :lol:

от мен :

Леля като се напи и растрива на калеко ръката и той вика :

- Мале колко червена стаана

И тя вика :

- Аз и други неща кат ги растривам стаат червении

И ние се расцепихме итя викаа :

- Абе носа бее

:lol: :lol:

И вика :

-Аз съм Деса Поетеса . Деса Поетеса след малко ще се наебесаа и после ще повръщесаа

:lol: :lol: :razz: :razz:




:razz: :razz: :razz:

Mi6inka
03-28-2010, 13:21
седя си най-спокойно на компа и майка ми нахлува развълнувана в стаята: "Мишеееееее, изтегли ми тая песен.. наняляланяяяя-ляла-нааа ( изтананиква нещо)" -"Мамо, не разбирам коя е песента?!" ... -" Ъ.. П*тка заспала!" и излезе от стаята ... :shock: :D:D:D

Веднъж се прибирам и тя пуснала на компа Old scool R'n'B :shock: Даже незнам от къде е набара подобни песни :D

unwritten13
04-01-2010, 15:41
Татко веднъж влиза в стаята ми. Аз тогава слушах тази новата на Би и Лейди Гага- Телефона 8-) и моя започна да се кълчи :shock: , а уж не харесва такава музика и се води, че слуша рок :D и пак тате веднъж седи и ми показва среден пръст :shock:

yanev4
04-02-2010, 09:12
Ами баща ми много обича да ми пее една песен, аз много я мраза, ще ви я кажа..
Криси Дриси, Празна му торбата... :razz: :razz: :razz:
Или пък си гледаме некой филм той люпи семки и ми вика.. Ти едно големо миризливо лайно ли си ? :shock: :shock: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

bubs95
04-08-2010, 10:40
не се сещам

sweet59kiss
04-08-2010, 15:24
Майка ми веднъж сложи солницата в хладилника и после я търси половин час. xD
Иначе то много зависят нещата. Баща ми някой път като му прищрака и идва и ме хваща за краката и ме обръща надолу с главата. :-D


и мене баща ми преди ме премяташе както си иска :razz: и по някое време почва "на татии котето." :shock: :razz: :razz: :razz: :razz:

sian4eto
04-08-2010, 17:13
с майка ми отиваме до кауфланд ии аз я питам: мамо може ли Габи да спи в къщи
мама:да може даже си викнете някой
Аз:ама ти сериозно ли
мама:да

направо ии се учудих понякога не мога да я позная позволява ми всичко говори ми странно ии се държи странно ама тва си е мама ии си я обичам :D :D :D :-)

danibebi
04-08-2010, 18:14
Ами баща ми много обича да ми пее една песен, аз много я мраза, ще ви я кажа..
Криси Дриси, Празна му торбата... :razz: :razz: :razz:
Или пък си гледаме некой филм той люпи семки и ми вика.. Ти едно големо миризливо лайно ли си ? :shock: :shock: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

:lol: :lol: :razz: :lol: :D

KarlDionic
04-09-2010, 14:48
на Великден като ходих да обикалям църквата и по едно време баща ми запали на майка ми косата със свещта :D и почнаха едни писъци....

Muddled
04-09-2010, 21:30
KarlDionic миналата година и аз направих нещо подобно с майка ми подпалих и якето :D
а наще доста често откачат най - често започват да пеят или веднъж баща ми се напи и сиакше да излиза с моите ботуши :D
също веднъж ме заляха с кана вода да съм се събудила по - лесно :D

zoreto
04-10-2010, 11:23
Майка ми се качи на гърба на баща ми и татко взе да обикаля целия апартамент :D

johnnydepp
04-10-2010, 21:06
хах.. и моя като чуе на Лейди Гага - bad romance ,, я усилва я до дупка ....

иначе.. преди малко баща ми нещо се закачаше с майка ми с едно шише от сок.. и без да иска я поля .... и тя много се ядоса и му вика педал :shock: :shock: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

аз направо почнах да се смея ужасно много ....... или пък един път когато майками обесняваше кво означава шопинг на баштами и той вика .. ,,ей такова е'' и показва среден пръст и си върти раката.. ;дд и мама вика оф обясни му ти, че само се лигави .. и аз и правя същото и викам ми такова е 8-) 8-) 8-)

незнам родителите ми кво са правили, но баба ми я пере сачмата.. един път ни закара на дискотека и след като ние сме влезли.. тя е питала охраната дали може да влезе да види кво е, че чула там разни работи :lol: и те я бяха пуснали без да плаща вход :razz:

ecstazy
04-10-2010, 21:14
^ баба ти рлз :razz:

DollDaggaBuzzBuzz
04-10-2010, 21:20
а наще доста често откачат най - често започват да пеят или веднъж баща ми се напи и сиакше да излиза с моите ботуши :D
също веднъж ме заляха с кана вода да съм се събудила по - лесно :D


:razz: :razz: :razz: :lol:

baby07
04-13-2010, 18:50
емии един ден с аз, майка ми и баща ми седим и гледаме Комицитее Майка ми вика на баща ми да отиди да намокри един памук и да и го донесе за да си изчисти лицетоо .... ииииии баща ми се връща с намокрен памук ''сервиран'' в капачка от бурканн :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: ии майка ми го гледаше кът препарирана коткаа :grin: :grin: :grin: :grin:

prinncess
04-13-2010, 20:48
Родителите ми попринцип държът на оценките ми и един ден имах 2 по английски и казвам на тати: "Имам 2" а той каза само добре, даже не попита и по како ии аз седя и гледам странно :shock: :D


Също така един път исках хем да изляза хем да науча за контролното по математика което беше на следващия ден и аз викам на мама: "Оф така ми се излиза.." а тя каза: "Бе стига си учила излез пък каквото направиш на контролното това" и аз я гледам учудено :grin: :D :D

edelweiss96
04-14-2010, 05:39
на Великден като ходих да обикалям църквата и по едно време баща ми запали на майка ми косата със свещта :D и почнаха едни писъци....

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

xoxi
04-14-2010, 11:27
Вчера баща ми се прибира и идва направо в моята стая, за да ми каже, че излиза 8-)

danibebi
04-14-2010, 11:57
^ баба ти рлз :razz:

:lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :lol:

nefchi_bs
04-14-2010, 13:14
Един ден се прибирам и някой вика от хола "въъъъйййй..въъъъъъъъъъЙЙЙЙ ЙЙЙЙ...ВВВВВЪЪЪЪЪхххххх...!" и влизам аз да видя кво става и гледам майка си ушила гоблена и го закачила на секцията и се кефи някава...
Баща ми една сутрин си пееше някаква негова си песен за маймуни,банани и палми и си денсаше..

dPa3HuTeJl
04-14-2010, 13:22
Еми когато беше тоя мач на ЦСКА и ЛЕВСКИ , и тате мн запален по ЦСКА , огромен фен им е ! И като тръгват да играят да не си покрай него .. и като завършиха 0:0 и като ся ядоса и зе телевизора(съвсем обикновен телевизор) и направо през терасата ( на 5-тия етаж сме :D ) и само отдолу се чува нещо "кво си мислиш че праиш ле тъпак"направо се насрах от смях :lol: и на другия ден ходи до технополис и зе една 47 инчова плазма (баси кефа 8) ) и понякога като се прибере от работа и като ми е скучно и почвам да му викам " САААМО ЛЕВСКИ САААМОО ЛЕВСКИ САААМО ЛЕВСКИ ШАМПИОН !!!! " и тръгва да ме годи из апартамента :lol:

brokeninside13
04-14-2010, 15:16
на Великден като ходих да обикалям църквата и по едно време баща ми запали на майка ми косата със свещта :D и почнаха едни писъци....

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

АА НЕ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

fervency
04-14-2010, 17:42
имаше един период дето мама се събличаше по чорапогащник и танцуваше в коридора, а пък докато караше шофьрски курс междувременно се упражняваше и на нашата кола и един път (бяхме в нашето село) и срещу нея един трактор, тя се уплаши и заби колата в едно дърво...

а пък татко веднъж когато бяхме ходили да метро забрави една чанта на капака на колата и на един светофар някъв му каза и той се осети и я прибра...

такъв образ е баща ми ма като почна да мисля за няква случка и не мога да се сетя 8)

yoo97
04-17-2010, 07:50
ми снощи отивам в кенефа и някой дърпа вратата - била майка ми
и с баща ми моля ви са
и са хилят ,,, тая да не му прай свирки ;; :D :razz:
излизат нали

влизам аз и в кенефа мирише на спарено
мия си гъза и майка ми влиза моля ти са "пак да са мий"
странно и баща ми идва да не би да не са се измили добре :o
-Ае мамо вий колко пъти ш са мийте
-Ми аз сега ще си мия зъбите
а пък беше полу-гола
и ухилена до уши
взе да ми са повръщаколко пъти ще ми праят такива секс сценки

didenceeto
04-18-2010, 09:29
Значи започвам аз :D

Отиваме с бате аз и мама да купим телевизор за стаята на бате.

И една жена ни показва как работи тв с дистанционното, обаче тя слага батериите вътре и после не ги маркира в цената :-D И ние си тръгваме с телевизора и минаваме покрай вратата и започна да титка, че има нещо откраднато :shock: :lol: И тея викат откраднал си нещо на бате :lol: А бате вика нищо не съм взел :D И тея охрана почнаха я мини пак и пак врата титка :lol: и целия магазин се събра да гледа ... срам беше :oops:

И Майка като почна Асене кво пак си откраднал :lol: И той нищо не съм взел. И мама не го оставя :grin: Голям смях беше :grin: Е накрая всичко се оправи :grin:

Ама целия магазин се събра да гледа :lol:

britzy
04-18-2010, 09:36
Еми когато беше тоя мач на ЦСКА и ЛЕВСКИ , и тате мн запален по ЦСКА , огромен фен им е ! И като тръгват да играят да не си покрай него .. и като завършиха 0:0 и като ся ядоса и зе телевизора(съвсем обикновен телевизор) и направо през терасата ( на 5-тия етаж сме :D ) и само отдолу се чува нещо "кво си мислиш че праиш ле тъпак"направо се насрах от смях :lol: и на другия ден ходи до технополис и зе една 47 инчова плазма (баси кефа 8) ) и понякога като се прибере от работа и като ми е скучно и почвам да му викам " САААМО ЛЕВСКИ САААМОО ЛЕВСКИ САААМО ЛЕВСКИ ШАМПИОН !!!! " и тръгва да ме годи из апартамента :lol:
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

моите май не са такива луди ,ще си помисля все пак :razz: :razz: :razz: :razz:

lori4kavd
04-18-2010, 10:19
Еми аз имам накива да пуша в тоалетната (вместо списание) :D :D ии един ден влизам а тая маика ми на 4 бирички и пищи от вънка:
-Излизай че се напиках мааа :o и тропа по вратата
Аз и викам:
Чакай си реда ма човек един път да влезе в кенефа ти да се опикаш
И излизам аз майка ми се испикала в неква тенджера и го остаила пред вратата :D :D :D таа луда се текива ми ги прави 8-)
А баща ми кат се напиие малко вади некаф глас ненормален аз само се хиля с него като на некоя Анимеционна героиня :shock: ама кефи 8-) 8-)

britzy
04-18-2010, 12:22
Еми аз имам накива да пуша в тоалетната (вместо списание) :D :D ии един ден влизам а тая маика ми на 4 бирички и пищи от вънка:
-Излизай че се напиках мааа :o и тропа по вратата
Аз и викам:
Чакай си реда ма човек един път да влезе в кенефа ти да се опикаш
И излизам аз майка ми се испикала в неква тенджера и го остаила пред вратата :D :D :D таа луда се текива ми ги прави 8-)
А баща ми кат се напиие малко вади некаф глас ненормален аз само се хиля с него като на некоя Анимеционна героиня :shock: ама кефи 8-) 8-)
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: