PDA

View Full Version : Какво да направя, за да му се харесам?



littlemissplanet2009
03-20-2010, 16:28
Вижте сега аз съм на 13 и съм Little Miss Planet 2009-2010 не че се фукам ама е важно за темата та всички момчета си падат по мен и направо си умират за мен обаче аз харесвам едно момчи то не е като другите не ме харесва защото имам титла и съм хубава (макарче аз не мисля че съм хубава ) :( кажете ми какво да направя за да му се харесам и да му докажа че не съм лигава и нафукана богаташка :o :o :o :( :( :(

Кирилицата е задължителна и в заглавието!
Липсва описателно заглавие!
kalpazanka

cr0s
03-24-2010, 19:43
Ами бъди себе си! Няма начин да се убеди, че не си богатa щом го е разбрал. Аз мисля, че той тайно крие в себе си любовта към теб и изчакай той ще ти покаже своите чуства. Че кой не би те харесал :oops: ? пиши ми ако искаш ;) ... майтапя се, но впрочем може да решиш друго :D

dewadwda
03-25-2010, 00:20
покажи му цица и ще те обича вечно

justunique
03-25-2010, 09:08
...

ecstazy
03-25-2010, 09:20
Little Miss Planet 1009-1010


явно си доста стара ако си жива .. :grin: хаха :lol: иначе съгласна съм с cr0s, бъди себе си. Това е най-сигурния начин да му погажеш че не си 'нафукана богаташка'.Говори с него, опознайте се, ддз ;дд успехи 8-)

Sunshineeee
03-25-2010, 13:22
Вижте сега аз съм на 13 и съм Little Miss Planet 1009-1010 не че се фукам ама е важно за темата та всички момчета си падат по мен и направо си умират за мен обаче аз харесвам едно момчи то не е като другите не ме харесва защото имам титла и съм хубава (макарче аз не мисля че съм хубава ) :( кажете ми какво да направя за да му се харесам и да му докажа че не съм лигава и нафукана богаташка :o :o :o :( :( :(
хахаха то май ти незнаеш хубава ли си не си ли .. :-D

filmimilmi
03-25-2010, 15:24
Спокойно, ти си хубава, следователно 100% те харесва. Единственото, което в момента прави е да проявява инат, защото не му се иска да изглежда достъпен. Както ти казаха малко по-горе, покажи му бедро и няма начин да не е твой! И това не ти го казвам в кръга на шегата. Момчето може да е просто от онези стереотипи хора, които искат да бъдат специални и заради това все да опитват да са някак различни. Иска му се да покаже и на теб и на приятелите си, че не е повърхностен и поради тази причина някак си опитва да спазва дистанция от момичета като теб, но не защото не ги харесва, а защото иска да покаже независимост от съвременните идеали. Със сигурност те намира за хубава, просто не му се иска да ти го признае, а и ако ти го беше признал, то ти щеше навярно да си загубила тръпката в това да го преследваш. И в двата случая, дали го прави заради това как ще изглежда в очите на приятелите от своята култура (метъл, скейтър... каквато и да е тя) или защото просто такава му е тактиката да задържи вниманието ти върху себе си, прави го защото те харесва. Не се променяй по никакъв начин заради него, ако се промениш ще изгуби интерес към теб, ще му е ясно, че го правиш заради него, а той ще те предпочита таква каквато си доколкото продължаваш да си различна от него и от всички момичета от неговата култура около него. Навярно не много такива като теб му обръщат внимание, а той се радва именно на това вътрешно, макар и да не си признава. Какво да правиш от тук насетне? Ами просто показвай повече заинтересованост, задавай му въпроси за музиката, която слуша (стига да не е чалга), за стила му на обличане, за филми, за културата към която се причислява. Показвай открит интерес, но и никога изкуствено възхищение с цел да го поласкаеш, бъди себе си, а не такава каквито са повечето момичето около него. С времето ще намерите общи теми, ще намерите своите допирни точки, ще се справите с различията си, той ще те възприеме като човек, за когото наистина ще му се наложи да се бори, стига ти да не си прекалено достъпна. Накратко - показвай самочувствие от това, което си ти и от света, от който идваш и това, че го харесваш, но не и, че в името на това да тръгнете би се променила...
Успех!

hiphop4eto
03-26-2010, 17:52
Кирилицата е задължителна!
kalpazanka

Anonimen00
03-29-2010, 22:02
ами нз при всеки е различно , например аз не харесвам много напраените лигли от даскало , които нямат никакво покритие и са мега плоски ( въпреки че имат цици , и дупетата и т.н. )
Предпочитам някои по земни момичета , които не се интересуват само от кафета и О0 чантички и гримчета ... покажи му друго лице

SoNormal
03-30-2010, 05:08
че не съм лигава и нафукана богаташка :o :o :o :( :( :(


Сигурна ли си , че не си :razz: :razz:

nIkEnCeTy_bE
03-30-2010, 09:10
Нормално е, когато имаш такава "титла", както го наричаш, всички да те помислят за надута, ако ти се е вдигнало самочуствието. Не се променяй, заради другите. Просто се докажи. Тези, които те познават и обичат, знаят че не си надута, и те обичат заради самата тебе си. ;д Просто започни да говориш с това момче, опознайте се, игнорирай другите, за да разбере че харесваш него. Защото сега така сигурно си е помислил, а те всички я харесвеат, те всички я обарват, получила си е вниманието, което иска, и следователно ставаш надуфка в неговите очи. Просто покажи, че искаш него, че харесвашнего, че се интересуваш от него. Но бъди себе си най вече. Успех.

Jus7DreamBoy
03-30-2010, 09:24
покажи му цица и ще те обича вечно

:-D + :oops:

Sa6eks
03-30-2010, 20:46
Точно тия надути кифли кат тебе много ме дразнят :o
Е добре кво се фукаш с тая скапана титла ? Ако е така както викаш, че си няква богаташка.. ясно защо си зела титалата... явно момчето е някакво по-нормално и е земно както се вика, за да не тича по тебе като куче след кокал :D

BlackKeys
03-30-2010, 21:22
Вижте сега аз съм на 13 и съм Little Miss Planet 2009-2010 не че се фукам ама е важно за темата та всички момчета си падат по мен и направо си умират за мен обаче аз харесвам едно момчи то не е като другите не ме харесва защото имам титла и съм хубава (макарче аз не мисля че съм хубава ) :( кажете ми какво да направя за да му се харесам и да му докажа че не съм лигава и нафукана богаташка :o :o :o :( :( :(

Кирилицата е задължителна и в заглавието!
Липсва описателно заглавие!
kalpazanka

Не че нещо, ама имам чувство, че във всяка тема казваш, че си била Little Miss Planet 2009-2010.

danibebi
03-30-2010, 21:32
Вижте сега аз съм на 13 и съм Little Miss Planet 2009-2010 не че се фукам ама е важно за темата та всички момчета си падат по мен и направо си умират за мен обаче аз харесвам едно момчи то не е като другите не ме харесва защото имам титла и съм хубава (макарче аз не мисля че съм хубава ) :( кажете ми какво да направя за да му се харесам и да му докажа че не съм лигава и нафукана богаташка :o :o :o :( :( :(

Кирилицата е задължителна и в заглавието!
Липсва описателно заглавие!
kalpazanka

тя е писала 2009-2010..а не 1009-1010 8-)

incredibleee
03-31-2010, 10:35
По - добре и ти се прави на недостъпна.. не му показвай, че изпитваш чувства към него... :)

koko95
03-31-2010, 17:18
покани го да излезете в някое по-луксозно кафе или в дискотека и не се фукай пред него и пред всичките ти приятели с тая титла

pamii
03-31-2010, 20:08
Ми просто трябва да му се докажеш според мен .. или да говориш с него очи в очи и да се зблжиш с него като за начало ^^ Дай му възможност да те опознае.

P.S. може ли снимчица, любопитно ми е как изглеждаш, а на аватара е мн малка :oops: :D

cekocraft
04-01-2010, 10:11
Може би трябва да приемеш факта ,че не си достатъчно красива според неговите изисквания или си прекалено красива.Има мъже с различни характери - красивото за едни е грозно за други.А може би той се притеснява от теб (например ако трегне с теб и згафи нещо,после да не му се подиграват) или просто не си от неговия тип момичета.

jimei
04-01-2010, 23:15
Вижте сега аз съм на 13 и съм Little Miss Planet 2009-2010 не че се фукам ама е важно за темата та всички момчета си падат по мен и направо си умират за мен обаче аз харесвам едно момчи то не е като другите не ме харесва защото имам титла и съм хубава (макарче аз не мисля че съм хубава ) :( кажете ми какво да направя за да му се харесам и да му докажа че не съм лигава и нафукана богаташка :o :o :o :( :( :(

Кирилицата е задължителна и в заглавието!
Липсва описателно заглавие!
kalpazanka

Момчета те харесват. Причина:

1. Хубави гърди
2. Дупенце
3. Фото пози

Харесват те повече момчета, заради титлата ти. Повече хора знаят за теб и т.н...

Ти не мислиш, че си хубава? Или лъжеш, или не вярваш в себе си, и в двата случая е зле...

JustinTimberlake
04-04-2010, 21:39
Kak se kazva mom4eto koeto haresva6 kva muzika slu6a i ti kakva slu6a6 /? :-o :grin:

littlemissplanet2009
04-04-2010, 23:21
Казва се Александър викат му Алек слуша Rock свири на китара но не е някой рокер смисъл стила му е нормален дънки т-шърт а аз слушам Pop Rock :)

JustinTimberlake
04-05-2010, 08:59
Може да имате разлика в годините и за тва да го е срам :-o :grin:

washky
04-05-2010, 21:30
Чичо Гугъл дори не е чувал за тебе , но както и да е МИСС-ке :P
по-добре не го кани на луксозно кафе или дискотека както казаха по - горе , защото момчето ако е от типа на средната класа , а не на високата както ти , ще се притесни адски много , поради причината ,че няма нужните финанси :)

JustinTimberlake
04-06-2010, 19:35
Казваш се Габи нали :D Аз съм Дарио :grin: Габчо дай си тела че моя си го смених и ти го нямам :shock: