PDA

View Full Version : забравих името. как да разбера без да питам?



kypo
03-20-2010, 18:12
ми кво да ви кажем, запознах се с едно момиче преди няколко дни, всичко точно. само дето и забравих името, щото кат осе запознахме бях много разсеян. сега в телефона ми е под кодово име... много тъпо, ама не искам да кажа "сори ама как се казваше", щото много ме кефи мацката.
дайте съвет как да и разбера името, скайпа и е без име. може би за фейсбук да питам? нямаме общи познати.
ама ако каже "иванова" примерно без да си повтори първото име кво праим :lol:
дайте някой трик, че няма и да се докопам скоро до портмонето и

DevilWish
03-20-2010, 18:19
Кажи на някой друг да й пише смс и да я пита как се казва просто.Сигурно ще отговори.Или да й звънни и да каже някво име и като каже грешка да каже а ти коя си, може да отговори.И на мен ми се е случвало, много е шибано знам хаха :D Успех.

fenastz
03-20-2010, 18:27
Питай за фейсбук.

suantito
03-20-2010, 18:55
Казваш на някой твой приател да и звънне на телефона да и каже "ало петя ли е на телефона? " като каже "не" питаш "ами кой е на телефона" накрая като си каже името трясваш телефона и всичко е 6.

vikitolove
03-20-2010, 19:06
абе ви чувате ли се кви ги говорите :lol:
как въобще ще и забравиш името след като те кефи :lol: 8-) ?!
питай за фейсбук, най-лесно и няма да разбере,че си и забравил името 8-)
и на мен често ми се случва да забравям имена,даже бъркам хората пред тях :lol: 8-) :D

SoStarstruck
03-20-2010, 19:08
Не знам на вас какво ви е нивото на чувство за самосъхранение и сигурност,но лично аз никога няма да кажа по телефона на непознат как ми е името.. Особено,ако първо е питал 'уж' за някой друг,а после иска да узнае моето. В случая не е с лоши мисли и планове,но попринцип ...
По темата: Колко позната история,и на мен доста често ми се случва. 8-) Но порпицнип просто питам някой наш познат/приятел,който е бил там,когато сме се запознавали,или за когото съм сигурен,че познава момчето/момичето,чието име съм забравила. ;) Но аз не се съмнявам в тях и си знам,че те никога няма да изтърсят пред други как съм забравила името на въпросната личност. Или ако имам съмнения ги предупреждавам и всичко отново е на 6,не съм имала пробеми засега.
Можеш да питаш и за фейсбук (най-елементарно и безобидно). Едва ли ще ти каже само фамилия .. някои хора пишат и съкратеното си име,примерно една моя приятелка се пише Надето М****вска.

Абе,Възможности много,аз винаги сама си намирам някакъв начин. Не е толкова трудно,я.

ThedramaQueen
03-20-2010, 19:26
темите ти винаги ме развеселяват :lol:

не я питай за фейсбук, направо й дай твоя и тя като ти прати request ще разбереш ;)

О.о Тва ебавка ли е? (както всяка друга твоя тема xD)

kypo
03-20-2010, 19:26
еми ще питам за фейсбук. ще е лошо ако каже че не я кефи и няма..
а когато се запознахме бяхме само двамата, няма кой да питам за нея, защото никой не я познава... нищо де, може да я срещна неволно с някой познат и кат осе запознават да си каже, защото не запознавам хората като по филмите като ги представям един на друг 8-)

пп. не, не е ебавка! тва е сериозно, за първи път ми харесва някоя мацка след 1,5 години прекарани в мимолетни закачки. готена е 8-)

Heidy
03-20-2010, 19:28
Най-безобидно, може да я питаш как й викат на галено. Или пък започни някаква тема, че не си харесваш името и нещо такова и я подмами да ти го каже.

kypo
03-20-2010, 19:30
Най-безобидно, може да я питаш как й викат на галено. Или пък започни някаква тема, че не си харесваш името и нещо такова и я подмами да ти го каже.
а, е тва ще свърши работа!

w0sh
03-20-2010, 19:35
Да, ама ако ти е куца съдбата, или тя ще те помоли първа да я намериш у фейсбук, или като започнеш яката тема, тя ще те попита каво мислиш за името и.

vikitolove
03-20-2010, 19:40
Да, ама ако ти е куца съдбата, или тя ще те помоли първа да я намериш у фейсбук, или като започнеш яката тема, тя ще те попита каво мислиш за името и.
той ще каже,че го харесва и ако тя не го харесва сигурно ще каже нещо от сорта "ти мислиш,че *****(името й) е хубаво име" и после да се оправа както намери за добре :lol: :D

w0sh
03-20-2010, 19:42
Най-харабежно е да си покажеш личната ката, за да ти се посмее на снимката и после да искаш същото от нея.

Няма грешка тая тактика, 2 пъти съм я прилагал.

Biskfitka
03-20-2010, 20:36
И аз съм за тва да я питаш как да и викаш .. :D

ShtrudeL
03-20-2010, 20:45
хъх..аз май съм по същия начин. Като се запозная с някой веднага щом си каже името го забравям...или просто май не се старая да се вслушам,в тва което ми казва,просто гледам в една точка и казвам механично "Приятно ми е"

ratex
03-20-2010, 20:56
бате да ви имам проблемите ....дай си своя фейсбук...нещо от сорта на
-имаш ли фейсбуук
-да
-ето ти моя намери ме ...т така нататък...
леле но комент.... бате или са супер дъмассес в тоя форум или просто си някои на 10 лол

maistorluk
03-20-2010, 21:13
еми питай за фейсбук щом има или попитай някой от вашите общи познати. но наистина трябваше да се постараеш да и запомниш името щом те кефи.

Priceless
03-20-2010, 21:14
Фейсбук мойски ;)

03-20-2010, 21:14
Викат му краткотрайна загуба на памет :-D :D

clockwork
03-20-2010, 21:26
ти имаш мойта болест, аз имена хич не помня... ходя от 2 месеца на урок с една пичка и преди няколко дена запомних как се казва...
пък и за кво ти е името и, нали за тва за измислени "коте, дупе, курвo" 8-)

hugcheto
03-21-2010, 21:21
еми питай я първо за имената за да я намериш в facebook .. ако не ти каже първо име ... кажи, че не си успял да я намериш и я помоли да ти прати линк бе пич :D Успех !

ruriiina
03-21-2010, 21:31
за по-лесно питай я как й харесва да я наричат или как най-често и викат приятелите й ;) успех :)

Callisto
03-21-2010, 22:20
Аз така 5 години си писах с едно момче и един ден той ми вика: а ти спомняш ли си как се казвам.... :D То толкова време мина в чатове, че бях забравила името му и се чудех м/у Станислав и Васил...казах Станислав и не сгреших...сега сме от 7/8 месеца заедно. :)

DevlLady666
03-22-2010, 13:44
Ам не съм чела цялата тема, затова не знам дали са ти го предложили, но защо не я питаш как обичат да и викат на галено. Галеното име често подсказва за цялото, а ако е по нестанартно и викай така без да знаеш цялото. :D Има и друг вариянт.. да я запознаеш с някой твой познат и тя катио си каже името се постарай да го запомниш. Можеш да кажеш на някой твой приятел да я пита или да и искаш фейсбук. кажи и направо да ти прати линк, за да ен ти каже само фамилията ;д

anyfany2
03-22-2010, 15:09
хъх..аз май съм по същия начин. Като се запозная с някой веднага щом си каже името го забравям...или просто май не се старая да се вслушам,в тва което ми казва,просто гледам в една точка и казвам механично "Приятно ми е"
_________________

И аз съм така.. :-D
Но.. винаги успявам да се престраша.. Е, разбира се, ако вмъкнеш малко самоирония, става по-друго.
Примерно.. Последнич път, в който ми се случи (( а то всеки, ама всеки път се случва.. :-D Дори бях забравила името, на едно момиче, което беше с 3 букви.. :-D Ужас.. :-D )) казах: ''Извинявай, би ли ми казал как се казваш, отново, защото помня точно 2 минутки.. " :-D ---Започна да се подхилква и сподели.. :-D

Айде, успехчета !!!
( И не ги мисли много нещата. ) :P

uBuTo
03-22-2010, 16:38
радваш ме копеле 8-)

FromAutumToAshes
03-22-2010, 16:41
Питай за фейсбук, а друг вариант е да я питаш как и викат на галено и да пробваш да го вържеш с нек'во име :lol: По-добра идея не ми идва на ум оО Бтв и аз съм попадал в същата ситуация :lol: и това свърши работа оО Успех ;д

BoBa4eWeR
03-22-2010, 16:47
викни и "алооо тимигуго каво правиш бре..." и тя като се обърне ще ти каже да ама аз съм снежанка... и ти ша и речеш ми де са ти джуджетата ма... :D :D :D ка да та разбера че си снежанка ...

teenems
03-22-2010, 16:51
Кажи и : А как ти викат на кратко ?

FireFlyY
04-09-2010, 12:14
викни и "алооо тимигуго каво правиш бре..." и тя като се обърне ще ти каже да ама аз съм снежанка... и ти ша и речеш ми де са ти джуджетата ма... :D :D :D ка да та разбера че си снежанка ...

:lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

По темата:аз бих попитала за галено име и после правя връзка :]

justonegirlwithonehope
04-09-2010, 12:35
Мисля, че ако я питаш как предпочита да и викаш веднага ще ти каже и по това ще отсъдиш как се казва.Или я попитай за трите и имена, понеже искаш да знаеш повече неща за нея или на кои е кръстена.Измисли нещо, има много вариянти :)

Priceless
04-09-2010, 12:36
^ Да беее. Разговор малко :

- На кой си кръстена ?
- На баба/стринка/леля/прабаба ми.
- А че якоо. А тя как се казва ?

8-)

mishanavolley
04-09-2010, 15:06
ми виж хронологията ви в скайп

BonbonaBaby
04-09-2010, 16:15
Освен всички предложения,които предимно са за фейсбук,аз предлагам друго...

Питаш първо дали има фейсбук :D НО ако няма,ще питаш "а някъде в нета регистрация нямаш ли ? " и ако има вече ще гледаш кой и пише и ще питаш (ако се наложи и от фалшива регистраця 8-) ) ... това е в общи линии как да и разбереш името чрез нета.

А иначе можеш с твой приятел да речем да излезнете, (или с повече хора) които тя не познава и да се запознаят :) Късмет !

MyAll
04-09-2010, 16:45
Имах една приятелка.. тоест позната та няма значение де... И един ден ми обяснява нещоо.. и ми казва: Аз ходя с едно момче, ама му забравих името ... :lol: WTF ?! :razz:

По темата: ФЕЙСБУК.. :D

NeverTheSame
04-09-2010, 17:07
Питаш я как харесва да я наричат на галено ;]

umri
04-09-2010, 18:00
Толкова ли е трудно да кажеш истината?

Обаждаш й се по телефона, казваш кой си, ако ти няма номера, след което си уговаряте среща.

Прегръщаш, като се видите и после, докато ходите на кафе или в парка или все едно къде й казваш: "Като се запознавам с някой и винаги му забравям името от първия път. Я ми кажи пак как се казваше? (И тук се смееш). Ако е готина ще те разбере, даже може да й хареса това, че си искрен, а не заобикаляш. Защото, като заобикаляш и се усети.... лошо.

Пък, ако ти направи проблем, за това че не си й запомнил името, което е много МАЛКО вероятно, просто е някаква проста пача и не трябва да си губиш времето. Ти я питаш, като човек, тя ти рипа. На кой рипаш мааа?!?! :lol:

Sp1n33r
04-09-2010, 19:32
Звън Звън "Ало кой е" "Майкати там ли е" "Ало кои се убажда" "Ами директора на училището" "Какво желаете" "Ами как беше там името на дъщеря ви"

Ей тва съм го пробвал и действа :-D

rrrawrrr
04-09-2010, 21:16
Кажи и, че щом си я видял ти е завъртяла главата и си загубил ума и дума, и си и забравил името .. 8-) едва ли ще има нещо против да го повтори :D с 1 куршум 2 заека пич, хем ще и научиш името, хем ще я впечатлиш :D

kypo
04-09-2010, 21:17
темата не е актуална. вече не ме вълнува тази мацка.
може да не давате съвети повече, щото и знам вече не само името ами и вимето ако мога да кажа така 8-)

anyfany2
04-10-2010, 08:44
:D