PDA

View Full Version : Болки в гърба



FantaMen
03-20-2010, 18:55
Привет... надявах се никога да не пиша в тази тема за съвет ... но ето и до мен стигна.. Преди около 4 месеца започнах да тренирам плуване.. в началото всичко си беше ок.. Но след време започнаха ужасни болки в гърба по точно между кръста и гръбначният мозък (средата на гръбначният стълб) Винаги се усещаха след тренировки ужасно рядко съм ги чувствал когато съм в басейна .. опитах масажи какво ли не бях стигнал до там че да спра.. с плуването ( може да кажете за едните тренировки ли си но ужасно го обичам спорта и сам през лятото много често плувам по километри просто защото ми харесва ) Но изведнъж в началото на февруари болката изчезна бях като нов.. мислех че проблема е решен напълно.. но явно съм грешал отново болката се появи .. този път с пъти по силна от преди... ОТ 2-3 дена са като скован не мога да се наведа изобщо едвам стоя седнал повече от 1 час .. едиствено в легнало положение отшумява малко... Мазила какво ли не съм опитвал няма решение.. ако някой е претърпявал подобен проблем нека даде мнение по въпроса.

usmiv4o
03-20-2010, 21:31
Консултация с ортопед може би... :)

ltgreen
03-21-2010, 14:44
Според мен се преантоварваш... или пък не плуваш често

ImmortalSportFreak
03-22-2010, 19:33
Консултация с ортопед

liim0nka
03-22-2010, 20:12
Очакваш ли при такъв проблем, при това постоянен..във форум да ти дадат адекватно мнение? направо си взимай направление от личната-за ортопед(би трябвало), но тя ще прецени :)

FantaMen
03-23-2010, 16:18
Доста трудно да не плувам често като се е случвало и по 4 тренировки на семица да правя (на хората незапознати с този спорт може да им изглеждам малко... но всъщност това си е доста трудно) За ортопед реших другата седмица да си взема направлението от личната и до Бургас... Дано да не ми забранят плуването... :( :x


П.п: наясно ми е че мненията не могат да бъдат професионални но все пак ми помогнахте.. . :) Благодаря :)