PDA

View Full Version : Влюбена съм доста сериозно



mrazqkindergarten
03-20-2010, 18:56
Здравейте... така... как да започна... ще гледам да съм по-кратка... Проблемът ми е следният, приятелят ми, ако мога така да го нарека сега, не ми говори от доста време... смисъл не отговаря на смсите ми и тн... Разсърди ми се адската глупост, даже айде ще я кажа... да видим кво ше кажете дали има право да се сърди... :? Значи той пуши и бях пуснала някаква тема в Кофата да се избъзикам... нали имаше няква статия "Непушачите са по-умни" и аз се избъзиках с тва... а НЕ беше за него и не ме дразни, че пуши... :? А той като почна "мислех, че ме обичаш" "слагаш всички под общ знаменател" :? Въобще не е така, по едно време исках да ги откаже, за да не се трови, но сега не му се бъркам, а той пак се сърди... за такава ГЛУПОСТ... и не ми говори от 1 месец ебаси :? А не мога да го забравя, бяхме разделени преди време и просто НЕ мога, главно, защото НЕ искам... Искам да съм с него, доста сериозно съм хлътнала, а не знам кво да правя вече... Така като гледам май никога няма да ми проговори, та да се откажа ли... смисъл да не му пиша и тн... Проблемът е, че скоро има рожден ден и не мога да не му пиша... а знам, че няма да ми отговори пак и ще ме боли адски много от това... Та кво да правя с тва момче? ОБИЧАМ ГО!

FantaMen
03-20-2010, 19:02
Ами виж сега в една връзка има двама човека две страни.... Ако си мислиш че твоята любов ще стигне да продължите връзката не може и няма да се получи...Не става ти да обичаш и за двамата Живота ме е научил да се бориш до край но бъди сигурна че точно това искаш и няма да се разочароваш още повече.. :) а също и дали си заслужава ... :-o Успех

ShtrudeL
03-20-2010, 19:03
O.o Според представеното приятелят ти е ебати лиглата,освен ако това с пушенето не е за да замаже някоя друга причина поради която те е оставил.

mrazqkindergarten
03-20-2010, 19:05
O.o Според представеното приятелят ти е ебати лиглата,освен ако това с пушенето не е за да замаже някоя друга причина поради която те е оставил.

И аз тва си мислех, между другото... тъпото е, че той не ми и казва обича ли ме, не ме обича ли... не ми говори и не знам къв е проблемът... :?

ShtrudeL
03-20-2010, 19:08
O.o Според представеното приятелят ти е ебати лиглата,освен ако това с пушенето не е за да замаже някоя друга причина поради която те е оставил.

И аз тва си мислех, между другото... тъпото е, че той не ми и казва обича ли ме, не ме обича ли... не ми говори и не знам къв е проблемът... :?

Явно за него просто е свършило щом не те търси...

sladur4etyYy
03-20-2010, 19:09
1 месец не ти е звънял? мила, според мен (а вероятно и спред него) вече не ходите. :Д

skateprinces19
03-20-2010, 19:10
Според мен просто си е търсел извинение да прекъсне всичко и това му е била просто удобна ситуация, не ми се вярва да се сърди 1 месец за нещо толкова .. глупаво и незначително .. не го търси, знам трудно е, но според мен това е най-правилното в момента ..

mrazqkindergarten
03-20-2010, 19:11
Еми близо един месец... от 28 февруари... а иначе когато се скараме винаги АЗ му пиша първа, той никога не прави първата крачка... ако не съм аз винаги щях ме да сме като сега, просто преди след хиляди извинения се смиляваше... :-o

FromAutumToAshes
03-20-2010, 19:13
Еми честито

sladur4etyYy
03-20-2010, 19:16
Еми близо един месец... от 28 февруари... а иначе когато се скараме винаги АЗ му пиша първа, той никога не прави първата крачка... ако не съм аз винаги щях ме да сме като сега, просто преди след хиляди извинения се смиляваше... :-o

бе кво значи ''след хиляди извинения се смиляваше''?! ти едва ли не му се молиш да бъде с теб. нормална ли си? я го остави тоя пикльо и не му тичай след гъза! много ясно, че като всеки път му падаш в краката, ще си мисли, че може да си прави каквото поиска. само малък пример е това, че месец не ти звъни и дори не си прави труда да отг. на твоите обаждания и да ти каже какво става. зарежи я тая работа.

mrazqkindergarten
03-20-2010, 19:18
Еми не точно, просто като се разсърди е ужасен... и май предпочита да е сам, ама аз не го оставям... и след тва той в крайна сметка ми отговаряше... така винаги

03-20-2010, 19:18
Извини му се.. кажи че съжаляваш.. целуни го.. кажи че го обичаш и край на историята :) . А следващият път - или по рано му се извинявай, или изобщо не прави глупости.. [-X

mrazqkindergarten
03-20-2010, 19:23
Извини му се.. кажи че съжаляваш.. целуни го.. кажи че го обичаш и край на историята :) . А следващият път - или по рано му се извинявай, или изобщо не прави глупости.. [-X

Извиних му се... що да са глупости? Мислех, че ми има достатъчно доверие и заради такова нещо да мисли, че НЕ го обичам... :?

sladur4etyYy
03-20-2010, 19:23
Извини му се.. кажи че съжаляваш.. целуни го.. кажи че го обичаш и край на историята :) . А следващият път - или по рано му се извинявай, или изобщо не прави глупости.. [-X

хахаха, той 1 месец не благоволява 1 смс да й напише, тя ще му скача и ше му се обяснява в любов. кви хора сте вие, бе? и после ревете, че ви тъпчели. ми ще ви тъпчат, като го позволявате.

DevilWish
03-20-2010, 19:34
1 месец не ти е звънял? мила, според мен (а вероятно и спред него) вече не ходите. :Д
И аз така мисля :С

Lincheto
03-20-2010, 20:16
Що се мъчиш с него?

100% не искаш да го чуеш, а и аз не искам да го пиша, но ако той те обичаше до сега щеше да те потърси сам.И най-вече нямаше да се сърди за глупости.

Продължавай без него.Пък то ако трябва, ще се случи нещо.

Пък и някои ден сам ще разбере, че е голям глупак щом те е оставил заради такова нещо.

maistorluk
03-20-2010, 20:19
ти на колко си?

03-20-2010, 20:21
Извиних му се... що да са глупости? Мислех, че ми има достатъчно доверие и заради такова нещо да мисли, че НЕ го обичам... :?

Казал ти е че мисли че не го обичаш, казал ти е и причината, защо да има нещо съмнително в това? Защо изобщо се замисляш? Ти вярваш ли му? :?

mrazqkindergarten
03-20-2010, 20:23
ти на колко си?

Почти 17, защо?

mrazqkindergarten
03-20-2010, 20:26
Извиних му се... що да са глупости? Мислех, че ми има достатъчно доверие и заради такова нещо да мисли, че НЕ го обичам... :?

Казал ти е че мисли че не го обичаш, казал ти е и причината, защо да има нещо съмнително в това? Защо изобщо се замисляш? Ти вярваш ли му? :?

Еми така е... ама защо да не се замислям, той знае, че не мисля за тия глупости сега и пак...

mArMaLaDkA
03-20-2010, 20:28
а иначе когато се скараме винаги АЗ му пиша първа, той никога не прави първата крачка... ако не съм аз винаги щях ме да сме като сега

В крайна сметка, дори и да се оправите след тази твоя отвратителна, ужасна постъпка, която е засегнала дълбоко неговата чувствителна душица, след време ще вземеш да се чудиш колко му пука по принцип за теб и колко всъщност той дава във връзката, щом винаги ти го търсиш(а впрочем, ако всеки път реагира като ощипана госпожица на такива шегички, нищо чудно, че винаги ти първа отваряш въпроса за помирение. и все пак, това разменяне на ролите във връзката не вярвам да доведе до нищо добро).

pussucetka
03-20-2010, 21:25
Според мен причината да не те търси е друга .. :)

Eclipsercho
03-20-2010, 21:28
Както казаха по-горе, за съжаление той просто си търси причина да се отдръпне.. и мога да ти гарантирам, че не е заради това с пушенето.. колкото и да ти е гадно спри да се занимаваш с него и ако на истина е имало нещо между вас след време той ще те потърси.. ако пък ли не.. Не си заслужава :o

Take_That
03-21-2010, 10:22
Според мен за него всичко м/у вас е приключило, няма смисъл да го търсиш повече, с надеждата нещата да се оправят, така само себе си нараняваш.

dead_princess
03-21-2010, 10:35
Според мен приятелят ти те е скъсал, просто не му стиска да ти го каже в очите :)

SmilezZz
03-21-2010, 11:20
Съгласна съм с mArMaLaDkA..

Иначе щом толкова време не ти е отговарял и не ти е писал СМС - явно си го "наранила" с тази твоя простотия..
+ това не мисля,че има друга - ти сама каза,че предпочита да е сам..А и щом се съмняваш в него - явно му нямаш никакво доверие..

Поговорете..Ако пък не станат работите - се разделете..А и както каза mArMaLaDkA след време ще разбереш защо е правил така

mechtaq_za_teb
03-21-2010, 11:26
O.o Според представеното приятелят ти е ебати лиглата,освен ако това с пушенето не е за да замаже някоя друга причина поради която те е оставил.+1 Каква е тая причина? Разбирам да се сърди ден... но 1 месец? :shock: Просто оправдание.