PDA

View Full Version : Mоже ли да се коригира?!?!?!??!



Kaktus
03-20-2010, 21:00
Имам доста странен гръден кош(обущарски).Възможна ли е да се коригира без операция?!?!?И незнам как стана но за околу седмица получих някакво изкривяване на най-долните ребра(WoW)...................Моля ако някой има идей да пише!

Благодаря предварително

filmimilmi
03-20-2010, 21:41
Не може да си получил деформация за 1 седмица. Така си се развивал, а в момента се филмираш излишно. Спортуваш ли нещо? Разтягай се повече, гимнастика и прочее би ти помогнало да се изкараш от този филм. И да имаш деформация, тя най-добре се коригира чрез физкултура. Плуването помага най-добре.

Kaktus
03-21-2010, 05:58
Хммм Ако Правя Кофи и Pullover-ри ще има ли подобрение?

Kaktus
03-21-2010, 06:08
Можеби наистина се Филмирам 4е имам изкривяване.........защото се купя секи ден и имам огледало в банята и не сам го забелязвал.....но вчера сутринта получих някакви болки (доста силни и остри) точно кадето мислех че е изкривяването.

Въпроса ми е дали е възможно някакво васпаление?

filmimilmi
03-21-2010, 14:35
Сега отново се филмираш. Възпаление казваш? Много малко вероятно. И щом болките са се появили сутринта, то вероятно си спал накриво, нали с течение на деня намаляват, а техният пик е при събуждането ти? :-o Щом ми говориш за "Кофи и Pullover-ри", вероятно правиш такива упражнения и е възможно да си прекалил с тях и за това да имаш болно място в момента. Както ти казах, отиди да поплуваш. Ще ти свърши работа, а после никакви упражнения след плуването. Заспивай в правилно положение. По гръб. И т.н.. Ако болките продължават системно, отиди на преглед. Докторът предполагам ще ти каже същото ако не се касае за някакво възпаление, а просто за спортна травма...