PDA

View Full Version : myLottt - РЕАЛНИ пари за писане на коментари



pcserver
03-20-2010, 21:59
Сайтът включва главно писане на коментари на Английски език.....има дискусии (discussions) и се иска да даваш отговори (responses)...колкото по дълги и оригинални са те толкова повече пари ти дават...за сега съм получавал най-много $0.05 за 1 поуст!!! Хубавото е, че няма ограничение. За момента не мога да дам доказателство за изплащане, но мой приятел вече получи $17 и съм сигурен, че сайтът е достоверен. На ден се изкарва най-много $0.80 без реферали...рефералите са приятели, които се регистрират чрез теб и ти дава бонус 20 % от техните пари ако са били активни. Сайтът дава също пари за качване на снимки и търсене в тяхната лична търсачка. С 10-20 реферала могат да се изкарват над $50 на месец а може и повече. Всичко зависи от активността и рефералите. Препоръчвам сайта, защото е достоверен. Ако някой има интерес към online изкарване на пари нека го пробва и се регистрира като мой реферал. Благодаря предварително. Просто цъкате на съответния линк и след това давата REGISTER. Ако имате някакви допълнителни въпроси може да ми пишете ЛС в сайта. Найстина си залужава. Благодаря за отделеното време.
Плаща на кредитна карта чрез регитрация в Paypal. сайта не иска никакви лични данни или кредитни карти. Директно праща парите на и-мейла зададен в Paypal.

За всеки, който се интересува да ми пише на SKype - pc_server. Отговарям на всеки. Ще дам линк да се регистрирате като мой реферал, защото не мога да пусна линк тук.

dan40123
03-21-2010, 05:35
много си умен бе - виж че си написал името на сайта в заглавието и като напише някой това име в гоогле излиза сайта - следователно няма нужда да се регистрира като твой подръжник...

Ice_b0x
03-21-2010, 08:20
Аз ще се регистрирам като твой реферал, ако и ти се регистрираш в сайта от подписа ми

Petrow
03-21-2010, 09:24
локерз