PDA

View Full Version : Любов



fgirl14
03-21-2010, 03:44
jТова е силен ритуал за тези които вярват за любов. :) нужно ви е: две бутилки коняк една пура или цигара около 300 гр шоколадови бонбони две нови зелени свещи една купа (добре е продуктите да са по-качествени) При пълнолуние направете следното: Натрошете бонбоните на малки парченца (трохи) и ги изсипете по равно в два неголеми книжни пакета. След което, поставете едната свещ в ляво от вас,а другата в дясно. Запалете първо лявата,а после дясната. Кажете заклинанието напевно 3 пъти: Y era la Muerte estrella vodou ashe, Al hombro la cuchilla estrella vodou ashe, El paso largo estrella vodou ashe, Torva y esqueletica estrella vodou ashe. Tal cuando yo estrella vodou ashe, Era niсo la soсaba estrella vodou ashe! След което, в купата налейте по 200 мл от всяка бутилка с коняка. Над купата без да прекъсвате, напевно кажете 5 пъти заклинанието: En la estrella vodou ashe, Resonante y tremula estrella vodou ashe, La brusca mano estrella vodou ashe, Al golpear fingna estrella vodou ashe El reposar de estrella vodou ashe, Un ataed en tierra estrella vodou ashe! Вземете пурата или цигарата и я разделете на две. Обилно потопете двете половинки от цигарата в купата с коняка. След което излейте коняка в две бутилки по равни количества. Изгасете свещите, първо лявата, после дясната и отидете да спите. На сутринта поставете бутилките с коняка на прозореца. След три дни вземете едната бутилка и едното пакетче с шоколада и ги занесете на гробище, като ги поставите на някой самотен стар гроб. Втората бутилка и пакета с шоколад след един ден занесете или скриите пред вратата или в къщата на възлюбения. Резултата от ритуала идва не по късно от понеделник вечер. Не е за препоръчване този ритуал, тъй като любовни магии с участие на гробища и пр. имат почти винаги лошо влияние върху обекта...а понякога водят до смърт или болест. Който иска да знае безопасен начин да го направи да ми пише ми лс

nymphadora
03-21-2010, 05:51
ахам.

Priceless
03-21-2010, 05:57
Ти не си добре. Сериозно.

britzy
03-21-2010, 06:02
Офф не знам някой изобщо прави ли го тва-мен ме плаши ,а пък и нали знаете,че не е хубаво да се правят магии,защото ви се връща.
някак гадно е,стига вече

Diva4e
03-21-2010, 06:54
Ох любов сега с магии ли почтахме да правим ?

fenastz
03-21-2010, 08:14
http://www.vbox7.com/play:838e0f16

Това мисля за темата ти.

SmilezZz
03-21-2010, 08:34
Хайде,спри де вече..
Излез от този свой свят и ела в реалния :? :?

w0sh
03-21-2010, 09:43
ключинг.