PDA

View Full Version : Има ли значение външния вид ??



AsoroN
03-21-2010, 06:47
Според вас момчета и момичета има ли значение външния вид?

totalmk
03-21-2010, 06:49
Мн. ясно 8)

Diva4e
03-21-2010, 06:53
За мен винаги е имало ,но е и важно какво се крие под опаковката ..

ivcheto0o
03-21-2010, 06:54
Да

AsoroN
03-21-2010, 06:58
За мен винаги е имало ,но е и важно какво се крие под опаковката ..

+1

SoStarstruck
03-21-2010, 07:13
Да,но и за съжаление не само външния вид,а и много други неща в този дух са от значение - репутация например. Едва ли някой би искал да тръгне с безизвестен смотаняк... Доста сме си тесногръди порпинцип,затова винаги първите неща,които ще ни правят впечатление са всъщност най-незначителните за любовта. И при мен е така,признавам си го ...

petiam
03-21-2010, 07:24
За мен винаги е имало ,но е и важно какво се крие под опаковката ..

+1

++

fenastz
03-21-2010, 08:04
Да.

AsoroN
03-21-2010, 08:22
Да ,но тои ли е най-важен ??? :? :? :? :?

SuNsHiNe6
03-21-2010, 08:38
За мен винаги е имало ,но е и важно какво се крие под опаковката ..

+1

++

+++

elllllly
03-21-2010, 08:44
важен е, но не е най- важен :D

ratex
03-21-2010, 08:46
Не само външния вид е важен...смис има много такива сайтове за запознаства в които това е проблема...не може да опознаеш човека от едно описание на килограмите и дали е с зелени или кафяви очи....

pamii
03-21-2010, 08:51
ДА :!:
Преди да опозная човека, гледам външния му вид ^^ 8)

DevilWish
03-21-2010, 09:22
Важен е, но не най-важния.Виж всеки знае, че никой от нас няма да си падне по момче/момиче, на което всеки му се подиграва и не мяса на нищо.И за тези хора си има други, които ще се харесат ... ама все пак характера е по-важен.Няма спор.Но всеки гледа поне малко чар да има в момчето/момичето до него.Ако не ти харесва едва ли ще имаш желание да го целунеш и дори прегърнеш ;) Привличането е важно.

dead_princess
03-21-2010, 10:36
Разбира се, че има.На първа среща с някой няма да гледаш вътрешностите му,а външният му вид. След време разбираш какъв е по характер и дали си допадате.

Valento
03-21-2010, 10:38
Ми днешната младеж (момичетата) си падат по лъскави и Fashion гъзарчета ... така че има значение и то голямо ...

Tempest
03-21-2010, 10:41
Според вас момчета и момичета има ли значение външния вид?

мн ясно, че не... ако ти пука за мнението на останалите, си хващаш нещо с външен вид... според мен това, от което зависи една връзка, е да се обичат 2мата, пък дали са мис и мистър Свят... са вече подробности и поводи за разгооври между приятели, не-чак-толкова приятели и неприятели... слухове и т.н. скромността краси човека, но не пише коя част разкрасява... и едва ли е външната ;)

ShtrudeL
03-21-2010, 10:49
Ми днешната младеж (момичетата) си падат по лъскави и Fashion гъзарчета ... така че има значение и то голямо ...

аа пък момчетата си падат по грозничките нали?

ShtrudeL
03-21-2010, 10:53
Според вас момчета и момичета има ли значение външния вид?

мн ясно, че не... ако ти пука за мнението на останалите, си хващаш нещо с външен вид... според мен това, от което зависи една връзка, е да се обичат 2мата, пък дали са мис и мистър Свят... са вече подробности и поводи за разгооври между приятели, не-чак-толкова приятели и неприятели... слухове и т.н. скромността краси човека, но не пише коя част разкрасява... и едва ли е външната ;)

Айде бе. Разбира се,че е важно да се обичат,но ако първо не се привличат за какво обичане говорим?

Не мога да кажа,че мойто същество или което и да е е най-красиво,но е достатъчно красив,за да изпитвам огромното желание постоянно да го гушкам,целувам...да съм с него,да е до мен,да го гледам в очите,гъделичкам,щипя и т.н. Да го искам и обичам с цялото си същество <3
Разбира се,че има значение външния вид.

Valento
03-21-2010, 10:53
Ми днешната младеж (момичетата) си падат по лъскави и Fashion гъзарчета ... така че има значение и то голямо ...

аа пък момчетата си падат по грозничките нали?
Ми да ти кажа , "грозничките" както ти ги нарече знаят какво искат ... и те са хора и носят душа , не са по-малко хора от нассс ... аз така мисля :)

Niakoitam
03-21-2010, 10:59
Ами да, има значение. Само че за някои съвсем малко колкото да ги привлече да искат да опознаят човека и вътрешно, а за други толкова голямо че даже не ги интересува какъв е човека вътрешно. Важното е да е красив външно пък отвътре че е кух няма значение.

Освен това красотата е относително понятие. За едни даден човек може и да е съвършен, а за други даже грозен и обратното. Въпрос на сващане и вкус. :)

Tempest
03-21-2010, 11:01
Според вас момчета и момичета има ли значение външния вид?

мн ясно, че не... ако ти пука за мнението на останалите, си хващаш нещо с външен вид... според мен това, от което зависи една връзка, е да се обичат 2мата, пък дали са мис и мистър Свят... са вече подробности и поводи за разгооври между приятели, не-чак-толкова приятели и неприятели... слухове и т.н. скромността краси човека, но не пише коя част разкрасява... и едва ли е външната ;)

Айде бе. Разбира се,че е важно да се обичат,но ако първо не се привличат за какво обичане говорим?

Не мога да кажа,че мойто същество или което и да е е най-красиво,но е достатъчно красив,за да изпитвам огромното желание постоянно да го гушкам,целувам...да съм с него,да е до мен,да го гледам в очите,гъделичкам,щипя и т.н. Да го искам и обичам с цялото си същество <3
Разбира се,че има значение външния вид.

добре, за мен няма... защо обаче привличането да е задължително заради външния вид.. мен ме привличат момичета с чувство за хумор, също и с як смях.. а съм общителен и независимо от външния вид мога да си лафя с всеки...

ShtrudeL
03-21-2010, 11:02
Ми днешната младеж (момичетата) си падат по лъскави и Fashion гъзарчета ... така че има значение и то голямо ...

аа пък момчетата си падат по грозничките нали?
Ми да ти кажа , "грозничките" както ти ги нарече знаят какво искат ... и те са хора и носят душа , не са по-малко хора от нассс ... аз така мисля :)

Така е. КАзах "грознички" нарочно. И значи едно чаровно/хубаво момиче не знае какво иска и няма душа така ли? И значи ти би бил с момиче,което не те привлича физически?

ShtrudeL
03-21-2010, 11:03
Според вас момчета и момичета има ли значение външния вид?

мн ясно, че не... ако ти пука за мнението на останалите, си хващаш нещо с външен вид... според мен това, от което зависи една връзка, е да се обичат 2мата, пък дали са мис и мистър Свят... са вече подробности и поводи за разгооври между приятели, не-чак-толкова приятели и неприятели... слухове и т.н. скромността краси човека, но не пише коя част разкрасява... и едва ли е външната ;)

Айде бе. Разбира се,че е важно да се обичат,но ако първо не се привличат за какво обичане говорим?

Не мога да кажа,че мойто същество или което и да е е най-красиво,но е достатъчно красив,за да изпитвам огромното желание постоянно да го гушкам,целувам...да съм с него,да е до мен,да го гледам в очите,гъделичкам,щипя и т.н. Да го искам и обичам с цялото си същество <3
Разбира се,че има значение външния вид.

добре, за мен няма... защо обаче привличането да е задължително заради външния вид.. мен ме привличат момичета с чувство за хумор, също и с як смях.. а съм общителен и независимо от външния вид мог
а да си лафя с всеки...

О и аз мога да си лафя с всеки независимо от външния вид. Но тук става въпрос за човека до теб..който обичаш и те обича.

onestar
03-21-2010, 11:03
От значение е до степен, която е толкова различна и индивидуална за всеки, колкото са различни и хората обитаващи тая Земя.
Обаче не е всичко.
Едва ли някой би изял наполеонка с лъскава опаковка, но мухлясала отвътре.

xPafx
03-21-2010, 11:06
Еми..външния вид винаги е важен.Когато срещнеш някого за първи тъп,не го познаваш още и забелязваш външния вид...НО след това нещата могат да се променят коренно..колкото и да е важен външния вид,има много по-важни неща в хората..."Опаковката" може да играе главна роля в началото на първата слеща,или когато се разминаваш с някой непознат..след това вече вътрешното и на преден план : )

Tempest
03-21-2010, 11:07
Според вас момчета и момичета има ли значение външния вид?

мн ясно, че не... ако ти пука за мнението на останалите, си хващаш нещо с външен вид... според мен това, от което зависи една връзка, е да се обичат 2мата, пък дали са мис и мистър Свят... са вече подробности и поводи за разгооври между приятели, не-чак-толкова приятели и неприятели... слухове и т.н. скромността краси човека, но не пише коя част разкрасява... и едва ли е външната ;)

Айде бе. Разбира се,че е важно да се обичат,но ако първо не се привличат за какво обичане говорим?

Не мога да кажа,че мойто същество или което и да е е най-красиво,но е достатъчно красив,за да изпитвам огромното желание постоянно да го гушкам,целувам...да съм с него,да е до мен,да го гледам в очите,гъделичкам,щипя и т.н. Да го искам и обичам с цялото си същество <3
Разбира се,че има значение външния вид.

добре, за мен няма... защо обаче привличането да е задължително заради външния вид.. мен ме привличат момичета с чувство за хумор, също и с як смях.. а съм общителен и независимо от външния вид мог
а да си лафя с всеки...

О и аз мога да си лафя с всеки независимо от външния вид. Но тук става въпрос за човека до теб..който обичаш и те обича.

ами да, точно това искам да кажа - не ми трябва да е мис Свят, че да започна да общувам с нея, да се опознаем... а, факта, че може да е леко грозновата, това не ме бърка, щастлив съм с нея, обичам я - какъв е проблема?! Всичко опира до това дали ще ми допадне като характер...

Niakoitam
03-21-2010, 11:10
От значение е до степен, която е толкова различна и индивидуална за всеки, колкото са различни и хората обитаващи тая Земя.
Обаче не е всичко.
Едва ли някой би изял наполеонка с лъскава опаковка, но мухлясала отвътре.

За съжаление в днешно време има и много такива, които с удоволствие и на драго сърце биха изяли мухлясала наполеонка стига опаковката и да е лъскава за да се хвалят пред другите колко са на високо в иерархията на гъзарите/гъзарките :) .

sladur4etyYy
03-21-2010, 11:21
Според вас момчета и момичета има ли значение външния вид?

мн ясно, че не... ако ти пука за мнението на останалите, си хващаш нещо с външен вид... според мен това, от което зависи една връзка, е да се обичат 2мата, пък дали са мис и мистър Свят... са вече подробности и поводи за разгооври между приятели, не-чак-толкова приятели и неприятели... слухове и т.н. скромността краси човека, но не пише коя част разкрасява... и едва ли е външната ;)

Айде бе. Разбира се,че е важно да се обичат,но ако първо не се привличат за какво обичане говорим?

Не мога да кажа,че мойто същество или което и да е е най-красиво,но е достатъчно красив,за да изпитвам огромното желание постоянно да го гушкам,целувам...да съм с него,да е до мен,да го гледам в очите,гъделичкам,щипя и т.н. Да го искам и обичам с цялото си същество <3
Разбира се,че има значение външния вид.

добре, за мен няма... защо обаче привличането да е задължително заради външния вид.. мен ме привличат момичета с чувство за хумор, също и с як смях.. а съм общителен и независимо от външния вид мог
а да си лафя с всеки...

О и аз мога да си лафя с всеки независимо от външния вид. Но тук става въпрос за човека до теб..който обичаш и те обича.

ами да, точно това искам да кажа - не ми трябва да е мис Свят, че да започна да общувам с нея, да се опознаем... а, факта, че може да е леко грозновата, това не ме бърка, щастлив съм с нея, обичам я - какъв е проблема?! Всичко опира до това дали ще ми допадне като характер...

http://smiah.net/images/gallery/thumbs/th_660_542698_65131853-b7c3-46b9-bfb7-d764ab3e41a8_prod_20090910_1400619974.jpg

запознаваш се с тая по средата. допада ти по характер. би ли тръгнал с нея, би ли я целувал, би ли спал с нея или ще ти стане просто една близка приятелка?
айде стига се правихте тука по форумите. много ясно, че външния вид е важен. който казва, че за него е без значение, лъже или хората във форума, или самия себе си (което е много по- лошо).

Neopitom3na
03-21-2010, 11:22
да, но не е най- важен :)

Tempest
03-21-2010, 11:25
е, защо не... но не я познавам - честито.. защо си мислите, че щом на вас не ви харесва нещо, или не подкрепяте дадена теза, значи всички други лъжат... имам новина за вас - всеки си има мнение, това, че на 2-3 не им оттърва какво е моето мнение - пътя и у к**ец :) айде със ЗДРАВ и успех в намирането на плейбой :D

Niakoitam
03-21-2010, 11:28
Според вас момчета и момичета има ли значение външния вид?

мн ясно, че не... ако ти пука за мнението на останалите, си хващаш нещо с външен вид... според мен това, от което зависи една връзка, е да се обичат 2мата, пък дали са мис и мистър Свят... са вече подробности и поводи за разгооври между приятели, не-чак-толкова приятели и неприятели... слухове и т.н. скромността краси човека, но не пише коя част разкрасява... и едва ли е външната ;)

Айде бе. Разбира се,че е важно да се обичат,но ако първо не се привличат за какво обичане говорим?

Не мога да кажа,че мойто същество или което и да е е най-красиво,но е достатъчно красив,за да изпитвам огромното желание постоянно да го гушкам,целувам...да съм с него,да е до мен,да го гледам в очите,гъделичкам,щипя и т.н. Да го искам и обичам с цялото си същество <3
Разбира се,че има значение външния вид.

добре, за мен няма... защо обаче привличането да е задължително заради външния вид.. мен ме привличат момичета с чувство за хумор, също и с як смях.. а съм общителен и независимо от външния вид мог
а да си лафя с всеки...

О и аз мога да си лафя с всеки независимо от външния вид. Но тук става въпрос за човека до теб..който обичаш и те обича.

ами да, точно това искам да кажа - не ми трябва да е мис Свят, че да започна да общувам с нея, да се опознаем... а, факта, че може да е леко грозновата, това не ме бърка, щастлив съм с нея, обичам я - какъв е проблема?! Всичко опира до това дали ще ми допадне като характер...

http://smiah.net/images/gallery/thumbs/th_660_542698_65131853-b7c3-46b9-bfb7-d764ab3e41a8_prod_20090910_1400619974.jpg

запознаваш се с тая по средата. допада ти по характер. би ли тръгнал с нея, би ли я целувал, би ли спал с нея или ще ти стане просто една близка приятелка?
айде стига се правихте тука по форумите. много ясно, че външния вид е важен. който казва, че за него е без значение, лъже или хората във форума, или самия себе си (което е много по- лошо).

Само едно пояснение. Пълните понякога отслабват и понякога стават дори по-красиви от по-слабите от тях преди това. Да не говорим че както казах всичко е въпрос на вкус и за някои тази жена в средата, която си постнала може да е самото съвършенство. Аз лично познавам хора, които си падат по по пълни жени.

sladur4etyYy
03-21-2010, 11:43
е, защо не... но не я познавам - честито.. защо си мислите, че щом на вас не ви харесва нещо, или не подкрепяте дадена теза, значи всички други лъжат... имам новина за вас - всеки си има мнение, това, че на 2-3 не им оттърва какво е моето мнение - пътя и у к**ец :) айде със ЗДРАВ и успех в намирането на плейбой :D

мерси за новината. и аз имам една за теб- темата е за реално изказано мнение по зададения от автора въпрос. щом смяташ, че такова момиче би събудило у теб сексуални желания, ок. проблема е, че ми се струва, че си от втората група, която посочих- тези, които лъжат себе си.
и само за информация- не си търся плейбои и фешън гъзарчета, както ги описа по- горе, но съм наясно, че няма да си падна и по някой 300- килограмов ''пич''.

Niakoitam, става дума за сегашния външен вид на момичето, не за нещо, което хипотетично може да стане, ама може и да не стане. то реално погледнато, по твоята логика, абсолютно всеки може да стане хубав, я с диети, я с операции. само че говорим за това, което човека вече притежава, не за нещо, което евентуално може да се подобри.

wasch0
03-21-2010, 11:49
За мен винаги е имало ,но е и важно какво се крие под опаковката ..

+1

Tempest
03-21-2010, 11:54
[quote="sladur4etyYy"]само че говорим за това, което човека вече притежава, не за нещо, което евентуално може да се подобри.[/quote

и аз това викам - мозъка също е такова нещо... затова тук не говорим за него, щото при някои хора може (само евентуално) да се подобри...

имам 4 думички за такива като тебе - аман от заблудени хора!

balu4ka
03-21-2010, 11:55
Не винаги има значение ,но нека не забравяме ,че на първата среща го виждаш такъв какъвто е от вън ,а чак след това такъв какъвто е отвътре.

sladur4etyYy
03-21-2010, 12:02
[quote=sladur4etyYy]само че говорим за това, което човека вече притежава, не за нещо, което евентуално може да се подобри.[/quote

и аз това викам - мозъка също е такова нещо... затова тук не говорим за него, щото при някои хора може (само евентуално) да се подобри...

имам 4 думички за такива като тебе - аман от заблудени хора!

щом вярваш, че няма красиви момичета, които освен това да са и умни, твърде жалко за теб. явно не си правиш труда да опознаваш реално хората- нещо, което толкова парадираш, че умееш да правиш.

Hayashi
03-21-2010, 12:05
Може и да се ми изпреварили, но както се казва "По дрехите, посрещат по ума изпращат". Така, че естествено, че има, винаги е имало и винаги ще има. Друг факт е, че по един или друг начин външният вид представя човека. Затова и носим различни дрехи, обувки и прочие.

Tempest
03-21-2010, 12:06
не съм виновен в случая, че не ме разбра.. аз който ми трябва, съм го опознал, другите не са ми допаднали с нещо (не е външност, спокойно)..

ще те помоля съвсем искрено да не се хабиш да мъдриш нещ, с които само ще ме развеселиш, защото вече прекалено бягаме от темата, а аз си изказах мнението, така че приятно прекарване (да се прекараш и да ти е приятно) на неделята :lol:

LadyDi
03-21-2010, 12:09
Външният вид е най-важен. Защото ПЪРВО те привлича външността на човека. Чак след това можеш да заобичаш останалите му качества.

eXxXciTeD
03-21-2010, 12:11
За мен положението е много просто - Tempest го режат яката и се е ориентирал към мадами, които си тежат на мястото в буквалния смисъл. Така е осъзнал, че те ще останат очаровани само ако им кажеш здрасти и е решил, че са невероятни хора и всички останали, които приличат на човек са тъпи, понеже му се смеят. Това е моята теза :D

sladur4etyYy
03-21-2010, 12:16
не съм виновен в случая, че не ме разбра.. аз който ми трябва, съм го опознал, другите не са ми допаднали с нещо (не е външност, спокойно)..

ще те помоля съвсем искрено да не се хабиш да мъдриш нещ, с които само ще ме развеселиш, защото вече прекалено бягаме от темата, а аз си изказах мнението, така че приятно прекарване (да се прекараш и да ти е приятно) на неделята :lol:

аз рядко се прекарвам, а че неделята ми ще е приятна- няма защо да се съмняваш. иска ми се да съм там, когато някога ти просветне истината за нещата. : P

AsoroN
03-21-2010, 14:18
Абе нали знаете че за секи влак има пътници ;) :)

perli4kaa
03-21-2010, 14:20
За мен винаги е имало ,но е и важно какво се крие под опаковката ..

+1

+2

w0sh
03-21-2010, 14:35
Сериозно ще се изнервя ако видя още един "+" без обосновка.

Външния вид има значение, защото ни е биологично заложено да търсим най-добрите гени за нашето бъдещо поколение.

Това, че грозните се виждат с грозни е напълно обосновано, все пак иначе нямат шанс. Но е глупаво вместо да си го признаят, да се кирят зад морал и пошли принципи.

Tempest
03-21-2010, 14:47
За мен положението е много просто - Tempest го режат яката и се е ориентирал към мадами, които си тежат на мястото в буквалния смисъл. Така е осъзнал, че те ще останат очаровани само ако им кажеш здрасти и е решил, че са невероятни хора и всички останали, които приличат на човек са тъпи, понеже му се смеят. Това е моята теза :D

баси тандема, 2vs1, handicap... нещата стоя така - аз си имам принципи, ти си имаш принципи, моите се различават от твоите... просто не съм някъв претенциозен, но да - ако имам да се двоумя между 2 и едната е по-хубава, вече чак тогава може да направя изключение...


п.с.: никой не възприема различните, затова не очаквам да ми повярвате.. поне не ръсете глупости, когато не ме познавате :)

Niakoitam
03-21-2010, 15:12
Niakoitam, става дума за сегашния външен вид на момичето, не за нещо, което хипотетично може да стане, ама може и да не стане. то реално погледнато, по твоята логика, абсолютно всеки може да стане хубав, я с диети, я с операции. само че говорим за това, което човека вече притежава, не за нещо, което евентуално може да се подобри.

Само как приятно разсеяно изпусна това, което казах като че ли не си го видяла


Да не говорим че както казах всичко е въпрос на вкус и за някои тази жена в средата, която си постнала може да е самото съвършенство. Аз лично познавам хора, които си падат по по пълни жени.

А и чувала ли си израза:
Външният вид по всяко време може да се промени, но акъл трудно може да се набие. :)

britzy
03-21-2010, 15:20
Tempest не се занимавай да вкарваш акъл в главите на лапитата :lol:
който те разбира,вижда,че си прав така че 8)
а относно темата-външният вид има значение,но туй мили лапита не значи че някой по-грозен,/дебел нема шанс
отдека знайте че мцката в средата няма гадже а''?
шото имам фр-ка в САЩ и е пълна и алооо-гаджето и е спр.красив и слаб,така,че.ъъхъм вие сте ограничени плевели :lol: :lol: :lol:

Metal
03-21-2010, 15:21
Прочети правилника и спри да пускаш плюсчета

w0sh

Faces
03-21-2010, 15:22
Разбира се че има ;) Външния вид е като ключ който отключва вратата на отсрещния човек да прояви желание да обърне внимание на по важните неща като характера :)

EdinBulgarin
03-21-2010, 15:47
Едва ли някой би изял наполеонка с лъскава опаковка, но мухлясала отвътре.

Да но от 50 наполеонки много голям процент ще изберат най-лъскавата опаковка макар и да виждат изтеклия срок на годнност преди години (някой даже не го проверяват) ;D Със 'няква смешна надежда да е още хубава :)

golqmumnik
03-21-2010, 17:16
За мен е изключително важно да е с хубаво лице с нежни черти,за да имам желание за цунги и гушки.За тялото нямам особени изисквания. 8)

ospower
03-21-2010, 17:24
Външният вид няма никакво значение. :)

GD95
03-21-2010, 17:47
Еми аз харесвах едно леко пълно момче и определено не беше красив,а аз съм .Обаче изобщо не се притеснявах от това,че го харесвам : ) За мен външния вид не е от голямо значение,характерът е най-важен.

iveetyy
03-21-2010, 17:53
Има някакво значение,но по-важен е характерът!

ScarletBite
03-21-2010, 18:37
ДА :!:
Преди да опозная човека, гледам външния му вид ^^ 8) +++

StefanovN19
03-21-2010, 19:22
Да,но и за съжаление не само външния вид,а и много други неща в този дух са от значение - репутация например. Едва ли някой би искал да тръгне с безизвестен смотаняк... Доста сме си тесногръди порпинцип,затова винаги първите неща,които ще ни правят впечатление са всъщност най-незначителните за любовта. И при мен е така,признавам си го ...


Хахахахаха репутация къде ?? Просто с този коментар и без да те познавам разбрах каква си ;) ;d Стъпи на земята !! А относно темата - не може да се каже , защото за всеки влак си има пътник !!!

ShtrudeL
03-21-2010, 19:33
Да,но и за съжаление не само външния вид,а и много други неща в този дух са от значение - репутация например. Едва ли някой би искал да тръгне с безизвестен смотаняк... Доста сме си тесногръди порпинцип,затова винаги първите неща,които ще ни правят впечатление са всъщност най-незначителните за любовта. И при мен е така,признавам си го ...


Хахахахаха репутация къде ?? Просто с този коментар и без да те познавам разбрах каква си ;) ;d Стъпи на земята !! А относно темата - не може да се каже , защото за всеки влак си има пътник !!!

Ама разбира се! Трябва да си с момче,което го знае целия град. Какво знаеш ти!> ? ^^

SpeakSoftlyLove
03-21-2010, 19:49
Да.
Хората сме материални до висока степен и няма как да не се влияем от вънщността...кои по-малко, кои повече.

Ayhan94
03-21-2010, 19:49
мн ясно че има значение ... що за въпрос тъпа тема

BlueParadise
03-21-2010, 21:01
Миии естествено ... та то това е Първото ни впечатление,по това се водим ... то ни кара да запомваме :)

a1a2b3v
03-22-2010, 12:25
Хахх ми ако кажа, че няма то ще бъде лъжа.. Аз лично не бих ходила с някой, ако този някой ме отвращава, гнусен е не се къпе и така нататък.. Човек е хубав, когато се поддържа...

gir
03-22-2010, 12:32
Според вас момчета и момичета има ли значение външния вид?

Значение за кой и за какво?

В повечето случаи има значение, в някои определящо, в други - неопределящо значение.

Alex4o0o
03-22-2010, 14:28
Разбира се....че това е най важното :D

ReachlessGirl
03-22-2010, 14:31
Според вас момчета и момичета има ли значение външния вид?

Значение за кой и за какво?

В повечето случаи има значение, в някои определящо, в други - неопределящо значение.
йеп ..

uBuTo
03-22-2010, 14:36
Разбира се....че това е най важното :D
ааахам .. напълно ясно ми е вече що за стока си 8-) .. по темата: важен е но не е най-важното .. едно момче може да е много красиво, но да е пълен леш .. не бих искала да имам такъв приятел .. :o

ReachlessGirl
03-22-2010, 14:40
Разбира се....че това е най важното :D
ааахам .. напълно ясно ми е вече що за стока си 8-) ..
:razz: :razz: :razz: :razz:

п.с. не се стърпях! :oops: :D

uBuTo
03-22-2010, 14:42
Разбира се....че това е най важното :D
ааахам .. напълно ясно ми е вече що за стока си 8-) ..
:razz: :razz: :razz: :razz:

п.с. не се стърпях! :oops: :D
хах не знам какво смешно намираш .. мислиш ли че момиче което преценява момчето само по външния вид има нещо в главата си .. аз лично не мисля така :)

Midi4ka
03-22-2010, 14:46
Ммм според мен значение има-да,но не голямо.В началото като се запознаете,н ослед това много си зависи от характера,качествата и т.н...

ReachlessGirl
03-22-2010, 14:46
хах не знам какво смешно намираш .. мислиш ли че момиче което преценява момчето само по външния вид има нещо в главата си .. аз лично не мисля така :)
не разбра за кой се отнасяше поста ми .. :wink:
п.с. пояснение: НЕ ЗА ТЕБ!! ..


п.с.2 тая песен много радва .. :grin: :grin:
(дано ме разбра за коя говоря) .. :D

uBuTo
03-22-2010, 14:47
хах не знам какво смешно намираш .. мислиш ли че момиче което преценява момчето само по външния вид има нещо в главата си .. аз лично не мисля така :)
не разбра за кой се отнасяше поста ми .. :wink:
п.с. пояснение: НЕ ЗА ТЕБ!! ..


п.с.2 тая песен много радва .. :grin: :grin:
(дано ме разбра за коя говоря) .. :D
аахам добре 8-) .. да бе мн е яка песента :-({|=

Sh@d0w
03-22-2010, 14:49
Много ясно че има значение.

valdesbg
03-22-2010, 15:09
Ест че има :)

Що дъвчете стари теми?

Callisto
03-22-2010, 15:15
Определено външния вид има значение, но характера също. С гаджето ми се запознахме в интернет. Писахме си 5 години и се опознахме много добре. По този начин го опознах душевно. После един ден решихме да се видим. Той като ме видя направо усмивката му грейна до ушите...много беше сладък. :) Той се оказа наполувина руснак адски красив ( бяла кожа, тъмни големи очи с дъъълги мигли, тъмна коса...просто разкошен контраст, идеално тяло, чаровна усмивка...беше съвършен), а аз слабичка, сладка, с дълга черна коса с плавни къдрици към края, и аз с руска кръв.) Какво съвпадение. :D На всичкото отгоре рожденният му ден е 2 дена преди моя. :D Страшно си паснахме...радвам се, че първо опознах характера му, а след това и външния вид. :) Той е просто страхотен и сме си заедно вече 7 месеца и нещо. :)

f17n3s
03-22-2010, 15:29
Разбира се....че това е най важното :D

жалка си ....

Galardo
03-22-2010, 15:32
Да много ясно че има значение...

gir
03-22-2010, 15:50
Разбира се....че това е най важното :D

Имаш чувство за хумор :D :grin:

coolness
03-22-2010, 16:47
Реално погледнато хората сме адски жалки...в това отношение се държим като животни..гледаме по-красивите,по развитите,въобще инстинктивно"по-годните за продължение на рода",но за разлика от животните ние имаме разум,чувства,можем да си говорим,да си споделяме и като цяло сме на Земята,за да се развиваме като личности,а телата ни са просто една опаковка..опаковка,която ако не отговаря на всеобшите критерии за красота е просто отхвърлена и страшно малко хора се опитват все пак да видят какво всъщност се крие в тази опаковка..Знам,че може би само аз мисля така,не натрапвам мнението си,но красивите жени ,желаните мъже в 90% от случаите си са просто едни красиви,но празни опаковки и мисля че точно в тези,по-невзрачните се крият истинските хора,които са избрали да развиват себе си като личности,а не грима,прическата и колко човека са подсвирквали след тях..така че никога не пренебрегвайте хората заради външния им вид,защото тези,които не забелязваме,най-си струват да бъдат видяни ;)

BoBa4eWeR
03-22-2010, 16:48
браааааат... аз ако небях красив никоя нямаше да ми върже къвто съм простак.. :D

mimichkaa1914
03-22-2010, 18:02
Еми естествено , че има .. Повечето гледат външния вид , а не толкова характера. Всъщност характера също е много важен , защото и най-големия красавец / красавица да е като разбереш какъв е всъщност.. :( Абе и двете са важни .. :-D

xoxi
03-22-2010, 18:24
За мен няма абсолютно никакво значение.
Преди все казвах, че има. Казвах, че не бих харесала някой, ако е такъв, онакъв, еди какъв си..
С времето опознах прекалено много хора и прекалено различни от представите ми за човек, когото бих харесала.
Харесвах човек, който преди време дори не бих погледнала. И именно заради този човек, отрязах друг, който се вписваше точно в старите, детски представи.
В крайна сметка всички сме хора. Външният вид нито ни прави по-добри от останалите, нито по-лоши.
Аз съм от хората (малката групичка хора), които се влюбват в ЧОВЕКА, не в обвивката му. Все едно да съдя бонбона по опаковката му. Дори да е увит в стар вестник, важното е бонбона да е хубав.

gLypChenCee
03-22-2010, 18:29
Разбира се, че има.На първа среща с някой няма да гледаш вътрешностите му,а външният му вид. След време разбираш какъв е по характер и дали си допадате.

Functional1Neighbour
03-22-2010, 18:38
Да външния вид е важен :) Не знам аз другите,но го поглеждам не откъм това дали човека е красив или грозен.
Всмисъл има грозноватички хора,но искрено бих оценила ако те въпреки това се стараят да изглеждат добре и приветливо :)

vesito13
03-22-2010, 18:39
Разбира се, че външният вид има значение. Ако няма някакво привличане между двама души, най-вероятно е постоянно да се гледа това, което го нямаш. Ефекта ... не особено хубава връзка ...

ShinBG
03-22-2010, 20:41
Хмм интересно..
Много хора казаха ,че външноста не е най-важното може и да е ,но все пак ако не се харесваш на общата публика на външен вид дори и супер умен,стабилен и т.н. външноста води нещата из теен средата. :?

Icantloveu
03-22-2010, 21:07
Ще ти отговора с въпрос , за теб има ли ?

infatuation
03-22-2010, 21:13
Разбира се, че има.На първа среща с някой няма да гледаш вътрешностите му,а външният му вид. След време разбираш какъв е по характер и дали си допадате.

+ :) ако няма привличане, няма смисъл...

xNiKx
03-22-2010, 21:16
Според вас момчета и момичета има ли значение външния вид?
За съжаление има, АБСОЛЮТНО всеки човек гледа външния вид, независимо дали си го признава или не. Някои откриват по-добри и важни качества и не обръщат внимание на вида, което е добре, но при запознанство винаги първото впечатление е свързано с външния вид.

pussucetka
03-22-2010, 21:20
Да важен е, но под това `` важен `` . . не означаваа, че трябва да оценяваме гората само по това .. къде по-важни неща има .. :)

pussucetka
03-22-2010, 21:21
искахх да кажа хората :razz:

FromAutumToAshes
03-22-2010, 21:35
Е не мисля, че играе бог знае каква роля. Ама все пак да не е и да сънувам кошмари като я погледна в лицето :D

Zarity
03-23-2010, 05:27
Ем да.Айде не се обяснявайте как не гледате външния вид,тва са глупости.

deadprincess
03-23-2010, 07:49
за мен има значение. няма да ми е приятно да ходя с някой, който не си сменя дрехите цяла седмица или изобщо не си слага поне малко парфюм или дезодорант например :? :-D

Korrnyy
03-23-2010, 07:58
Има значение.. И който казва, че няма - лъже :D :D :D
Не държа момчето да е някакъв супер красавец и т.н, но трябва да има поне няколко черти, които да ми харесват /тука си е до личен вкус/. Трябва да поддържа елементарна лична хигиена.

gir
03-23-2010, 08:36
искахх да кажа хората :razz:

Офтопик: Има една опцийка за редактиране. Ако си написала грешно нещо натискаш я и можеш да си променяш поста. Даже може и да го изтриваш, ако не ти харесва с "del".

lipsvashh_mi
03-27-2010, 09:53
всеки ще излъже , ако каже че няма значение..има,но до определено време-после си с човека,защото ти е приятна компанията му и характера му....след 3-4 години познанство външният вид няма абсолютно никакво значие-забелязала съм,че душевната красота прави дори по-обикновенно изглеждащият човек невероятно красив и привлекателен,акълът също :)

cookiexgirl
03-27-2010, 12:15
Разбира се, че има.На първа среща с някой няма да гледаш вътрешностите му,а външният му вид. След време разбираш какъв е по характер и дали си допадате.

+ 1

RainbowGirl9423
03-27-2010, 12:51
Външния вид играе важна роля,но само докато опознаеш човека.Но да ..момчетата и момичетата винаги избират партньорът си по красотата,макар че в повечето случай външноста лъже...Аз лично бих се радвала да намеря човек който е красив отвътре и отвън.. :-|

Priceless
03-27-2010, 13:19
Има. Много ясно. До едно време.

MaLkaTa_LaDy
03-27-2010, 13:45
Всичко има значение. Най-вече за първото впечатление външния вид играе много важна роля. Но под външен вид нямам предвид красота, а харизма, маниери, начин на поддържане...

h0p3
03-27-2010, 13:50
Разбира се, че има значение.. ти ако не харесваш един човек външно.. няма как да си с него.. отделно си е, че всеки харесва определен тип външност.. ;)