PDA

View Full Version : Как се прави .. ?



Teenprblem
03-21-2010, 06:49
Въпроса ми е как се прави сайт!? По тази тема съм търсила в гугъл .. но неможах да намеря ''как се прави сайт'' , ''направи си собствен сайт'' или ''безплатен сайт'' знам,че е трудно но реших да опитам .. :-o .
Имам впредвид сайт за запознанства и найстина е трудно знам .. но ако знаете пишете моля ви!


Благодаря Предварително !! :wink: ;-)
___________________
Грешен раздел. Преместена.
hamilcar

ospower
03-21-2010, 07:14
С езици от сорта на JavaScript, PHP, HTML и т.н.

Ice_b0x
03-21-2010, 08:21
Ти нямаш основните познания по какъвто и да е език, пък и сайтове за запознанства колкото искаш ...

loveUpeps4o
03-21-2010, 08:50
С много четене...

Hayashi
03-21-2010, 12:59
Като заначало почваш да слушаш в сайтовете по информатика. После ако толкова много имаш желание може да си купиш някоя дебела книга и да почваш да се учиш. Иначе от сега да те предупредя, че хубавите хостове са платени.

werwer
03-21-2010, 13:05
@loveUpeps4o e прав.Нужно е много четене и практика.За направата на един сайт е нужно най-малко HTML (Hypertext Markup Language).С него да кажем правиш скелета на сайта.След това ти трябва CSS (Cascading Style Sheet) с него разкрасяшав сайта.После имаш избор дали да се насочиш към JavaScript (НЕ JAVA различни неща са) или PHP (Hypertext Preprocessor).Не трябва да се забравя и Photoshop-a или Gimp , защото пък без добър дизайн не можеш да направиш хубав сайт.Ако те интересува нещо по-конкретно ми пиши ЛС или в темата :)

Norty
03-22-2010, 18:05
http://w3schools.com/html/default.asp Cheti mnogo tyka i she razberesh..



P.S. Admini sorry za kirilicata ama bugnah neshto :?