PDA

View Full Version : Цикъл



ansy234
03-21-2010, 07:58
Здравейте :) Знам че ви е писнало от тъпи теми. Някои ще си кажат, че и моята тема е тъпа, но просто искам да споделя с вас. На 13 години съм, а мензисът още не ми идва. На момичетата от нашия клас вече им е дошло, само на мен не е. Чувствам се страшно конфузно. :oops: Поразрових се из нета, прочетох някои теми. На всякъде пише, че мензисът е ужасно нещо и е много неприятно. Поговорих с майка ми, тя ми каза, че няма за какво да се притеснявам. На нея и е дошло на моята възраст. Вие как мислите? Нормално ли е да нямам все още мензис??? (Благодаря предварително :) :-) )

SuNsHiNe6
03-21-2010, 08:10
разбира се, че си е нормално.Ако цикълът не ти дойде до 16 годишна възраст, тогава трябва да отидеш на гинеколог, за да те прегледа.По-добре се радвай, че още не те е сполетяло това тежко бреме, защото после ще имаш много грижи на главата с него. :)

mrtn
03-21-2010, 09:17
Естествено, че е нормално. Като дойде ще се запиташ кога ще свърши.. :lol:

titinkaa
03-21-2010, 11:06
Спокойно,на една приятелка й дойде в 8-ми клас

SmilezZz
03-21-2010, 11:25
Спокойно..Напълно нормално си е..

- Всеки организъм е различен..На някои им идва на 12-13,на други 15-16..
Но след 16 трябва да отидеш на гинеколог..

Иначе наистина се радвай,защото после ще се чудиш как да го спреш..Ще разказваш за изцапаните гащички :lol:

Hayashi
03-21-2010, 11:35
На мен ми дойде на 13 и половина. А ако си слабичка въобще няма място за притеснение. ^^

ansy234
03-21-2010, 15:45
даа слаба съм... сигурно за това ми закъснява.. :) благодаря на всички :)

LittleCuteStar
03-22-2010, 18:07
Абе няма да създавам нови темички и направо тук да пиша :D
Ами прочетох малко по нагоре че ако си слабичка малко по късно ти ива и аз съм на 13 (на 28 февруари) ми аз съм 155 см (ниска съм знам ) и тежа 35 кл ! Затова ли още нямам цикал

:-) :-) Мерси на всички :-) :-)


П.с. Опа моя грешка каде съм бляла :D :razz:

Abigoria
03-22-2010, 20:55
Абе няма да създавам нови темички и направо тук да пиша :D
Ами прочетох малко по нагоре че ако си слабичка малко по късно ти ива и аз съм на 13 (на 28 февруари) ми аз съм 155 см (ниска съм знам ) и тежа 35 кл ! Затова ли още нямам оргазъм

:-) :-) Мерси на всички :-) :-)

ОМГ! о.О Моля те, бъди неинформирана... Имаш предвид цикъл, или...?

BeezyJey
03-23-2010, 15:59
пхаххааах ... :razz:
отде да знае момичето какво може да й има бе .. 8-)

usmiv4o
03-24-2010, 19:03
Здравейте :) Знам че ви е писнало от тъпи теми. Някои ще си кажат, че и моята тема е тъпа, но просто искам да споделя с вас. На 13 години съм, а мензисът още не ми идва. На момичетата от нашия клас вече им е дошло, само на мен не е. Чувствам се страшно конфузно. :oops: Поразрових се из нета, прочетох някои теми. На всякъде пише, че мензисът е ужасно нещо и е много неприятно. Поговорих с майка ми, тя ми каза, че няма за какво да се притеснявам. На нея и е дошло на моята възраст. Вие как мислите? Нормално ли е да нямам все още мензис??? (Благодаря предварително :) :-) )
Като си на 13 не знаеш ли, че се пише "ЦикЪл"?

ecstazy
03-24-2010, 19:25
Абе няма да създавам нови темички и направо тук да пиша :D
Ами прочетох малко по нагоре че ако си слабичка малко по късно ти ива и аз съм на 13 (на 28 февруари) ми аз съм 155 см (ниска съм знам ) и тежа 35 кл ! Затова ли още нямам оргазъм

:-) :-) Мерси на всички :-) :-)

ОМГ! о.О Моля те, бъди неинформирана... Имаш предвид цикъл, или...? :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: ххахах ;дд как си се объркала нз ама хахахаха :lol: :lol:

Biskfitka
03-24-2010, 22:08
Абе няма да създавам нови темички и направо тук да пиша :D
Ами прочетох малко по нагоре че ако си слабичка малко по късно ти ива и аз съм на 13 (на 28 февруари) ми аз съм 155 см (ниска съм знам ) и тежа 35 кл ! Затова ли още нямам оргазъм

:-) :-) Мерси на всички :-) :-)

ОМГ! о.О Моля те, бъди неинформирана... Имаш предвид цикъл, или...? :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: ххахах ;дд как си се объркала нз ама хахахаха :lol: :lol:Може и да не се е объркала. 8-)