PDA

View Full Version : Края или началото ?!?!?!



diva94
03-21-2010, 09:27
Здравейте !! Искам да Ви помоля за съвет...имам си приятел който е по-голям от мене ...на 16 съм...не сме отдавна заедно и не съм сигурна какво да правя :( Очевидно е че иска секс но на мен ще ми е за пръв път. Страшно много го харесвам...той твърди същото и все пак не мисля че съм готова.В същото време осъзнавам че една връзка се крепи 90% на секса... знам че ще бъде внимателен но дали това ще е края или ще укрепнат повече отношенията ни ?! Ще ми бъдат полезни всякакви мнения и мерси много отсега!! :)

SuNsHiNe6
03-21-2010, 09:36
На колко години е приятеля ти? А по темата, само при положение, че ти си готова, може да прецениш дали да правиш секс или не.

ivcheto0o
03-21-2010, 09:40
На колко години е приятеля ти? А по темата, само при положение, че ти си готова, може да прецениш дали да правиш секс или не.

Съгласна съм :) А и една връзка не се крепи 90% на секс,една връзка се крепи на доверие.А щом не си сигурна му нямаш достатъ4но доверие...Страх те 4е след това ще те остави защото ве4е ще е полу4ил това което иска и според мен вероятноста за това е голяма.

elllllly
03-21-2010, 09:42
На колко години е приятеля ти? А по темата, само при положение, че ти си готова, може да прецениш дали да правиш секс или не.

Съгласна съм :) А и една връзка не се крепи 90% на секс,една връзка се крепи на доверие.А щом не си сигурна му нямаш достатъ4но доверие...Страх те 4е след това ще те остави защото ве4е ще е полу4ил това което иска и според мен вероятноста за това е голяма.

SmilezZz
03-21-2010, 09:43
1.Ако не си готова - НЕ го прави само заради него..Поговори с него и му обясни,че не си готова..

2.Доверието е най-важното в една връзка..И от темата ти разбирам,че го нямаш това към него..Щом те е страх да не те остави..Но все пак ти решавай какво да правиш..

sh3_1s_7h3_0n3
03-21-2010, 10:49
Щом смяташ, че връзката на 90% се крепи на секс, много си я закъсала.
Значи ще ти се НАЛОЖИ да го правиш.
Иначе нямаше да имаш връзка, нали?

onestar
03-21-2010, 11:00
Не сте заедно от дълго (поне месец имате ли?). Той е по-голям от теб (сигурна 20-22г). Нямаш му доверие. Не го познаваш достатъчно, за да прецениш дали би те шътнал след като се задоволи, или държи на теб и иска нещо трайно.

Че какво има да му мислиш? Сядай си на задника.

Take_That
03-21-2010, 11:02
Като не си готова, не прави НИЩО!

sladur4etyYy
03-21-2010, 12:31
една връзка е 90% секс, а? тва приятеля ли ти го каза? хаха. не прави нищо, което не желаеш, само за да угодиш на някого. той, ако те харесва толкова, ще чака. ако не- да си намери някоя на неговите години и да си спи с нея. а изобщо няма да коментирам дали тая връзка има бъдеще. предполагам си помислила по този въпрос, преди да тръгнеш с въпросния, нали? или пък не?

Shely
03-21-2010, 12:36
една връзка е 90% секс, а? тва приятеля ли ти го каза? хаха. не прави нищо, което не желаеш, само за да угодиш на някого. той, ако те харесва толкова, ще чака. ако не- да си намери някоя на неговите години и да си спи с нея. а изобщо няма да коментирам дали тая връзка има бъдеще. предполагам си помислила по този въпрос, преди да тръгнеш с въпросния, нали? или пък не?
+1

kobrichka
03-21-2010, 15:26
Много грешиш само това мога да кажа...
Една връзка не се крепи 90% на секс. В една връзка има доверие, любов, привързаност и т.н да и секс има, няма как без секс, но не на това се крепи. Щом не си готова не го прави. Ако найстина държи на теб ще те изчака, когато си готова (не говоря да те чака 1 година). Не пави нищо насила, секса е нещо красиво, направиш ли го насила то няма да е красиво и няма да усетиш удоволствието.

3oPuTy
03-21-2010, 15:37
Ако наистина мислиш,че една връзка се крепи 90% на секса значи си изключително тъпа ... :?
А иначе щом не си готова просто не го прави!!!

DevilWish
03-21-2010, 15:40
Не сте заедно от дълго (поне месец имате ли?). Той е по-голям от теб (сигурна 20-22г). Нямаш му доверие. Не го познаваш достатъчно, за да прецениш дали би те шътнал след като се задоволи, или държи на теб и иска нещо трайно.

Че какво има да му мислиш? Сядай си на задника.
Съгласна съм.

soni4kuu
03-21-2010, 19:03
според мен наистина трябва да помислиш какви са чувствата ти към него.Беше написала,че наистина го харесваш,а не ,че го обичаш а и сама каза,че не сте заедно отдавна.Ти сама трябва да прецениш дали той е точния човек....късмет :)