PDA

View Full Version : Не съм щастлива



littlemissplanet2009
03-21-2010, 09:12
Вижте аз съм хубава момчетата си умират за мен фото модел съм имам много титли като Little Miss Planet 2009-1010 in London живея в ухолство мога да имам каквото си поискам може да ви се струва прекрасно но все пак аз не съм HAPPY каквато би трябвало да съм с такъв живот :cry: :cry: :cry: трябваше просто да го споделя :cry: :cry: :cry: :cry:

Кирилицата е задължителна!
kalpazanka

littlemissplanet2009
03-21-2010, 09:16
толкова съм тъжна ;( ;( ;( нещо ми липсва но незнам какво може би вс стана защото преди 2 години моята BFF почина незнам искам да не живея вече :cry: :cry: ](*,) :smt102

MichellePhan
03-21-2010, 09:17
:( Не си happy сигурно,защото нямаш истински приятелки.Имам 1 въпроси:От колко години се занимаваш с моделство(нз как се пише).И сега на колко години си?

littlemissplanet2009
03-21-2010, 09:34
на 13 съм и съм модил от седем годишна вс момичета се карат коя да ми носи чантата и такива но аз това ни го смятъм за приятелство те искат да са смен само защото съм известна :( :( :( :? :? :? :cry: :cry:

pamii
03-21-2010, 10:07
Можем ли да видим снимка ..?

littlemissplanet2009
03-21-2010, 10:34
wow това ли е най важното в профила ми има колкото искаш :? :? :?

zoreto
03-21-2010, 10:50
По начина,по който описваш живота си някък си не мога да ти повярвам.Не знам ,но ми се струва,че си гледала твърде много филми с богати момиченца и точно това с носенето на чантата е...............Та ако наистина пишеш ей така на за да се развличаш в неделя след обяд :(

littlemissplanet2009
03-21-2010, 11:29
да нали аз на истина имам проблем а пък ти ако не ми вярваш твой си е проблема не ми вярваш че съм модел или че съм Little Miss Planet 2009-1010 in London ако не ми вярваш виж интервюто ми в NOVA TV ама то не е за Little Miss.... а за мис бели денс ама аз не искам да се фукам тук а просто да споделя проблема си :( :( :( или напиши името ми в Google - Габриела Якуб щи ти излезнат мои снимки от конкурси но пак казвам не искам да се фукам а споделям !!!

SmilezZz
03-21-2010, 13:13
Ти сама каза,че може да имаш всичко,което поискаш - ти не се бориш за целта си..Не влагаш усилия в него,а го получаваш на готово..

Не те познавам,но мисля,че и нямаш истински приятели,на които да се довериш..

Намери си някакво занимание..Занимавай се с него..
Постави си цел и я постигни..Запознавай се с повече хора и си намери приятели..

НАКРАТКО: Направи всичко възможно,за да си щастлива

littlemissplanet2009
03-21-2010, 15:10
имах истинска приятелка но почина :cry: :cry: :cry: мс на вс

pagoschee
03-21-2010, 18:59
Съгласна съм със SmilezZz .. Просто имаш страшно много материални неща,свикнала си всичко да ти се ''поднася'' и не виждаш самата същност на живота. :) Всеки трябва да се бори,за да получи нещо,за да си щастлива трябва да се постараеш да получиш нещо,което да те прави щастлива.Относно приятелите,пречките,които се преудоляват чрез тях и т.н.,мога само да кажа,че загубата на най-добрата ти приятелка не бива да те спира да се сприятеляваш с някой друг,не говоря сприятеляване от рода на ''аа ти имаш парички,значи си ми фр''.Направи си живота такъв,какъвто искаш да го изживееш.Всичко е твойте ръце.

filmimilmi
03-21-2010, 22:21
@littlemissplanet2009, просто си много, много разглезена. :) Нали не се сърдиш, че ти го казвам? Имаш си всичко, но все нещо ти липсва. Живееш в някакъв луксозен филм, но и в сапунките хората плачат, нали? Реално може би ти трябват приятели, а да ти е трудно да си намериш такива сред средите, в които движиш. Моделките са повърхностни създания. Не че те включвам под общ знаменател с останалите, но все пак връстничките, с които обущваш, сигурно в главната си част са богати, прекалено надути, гледащи единствено външността да им е хубава и неинтересуващи се от нищо съществено в живота си освен мода, гримове и богати момченца.8-) Сред такива хора просто не можеш да си намериш истински приятели, те са около теб само, за да си завиждате коя е по-по-най един вид. Ако учиш в обикновено училище поогледай малко хората в тази среда, открий онези, с които би си паснала като интереси, но различни от тези: мода, гримове и прочее от тази категория. Виж какво представлява твоят вътрешен свят, а не само това, което виждаш в огледалото. Би трябвало да има и нещо повече. Ако няма, т.е. ако не разбираш за какво ти говоря в момента, мога само дълбоко да те съжалявам. Така де, не че отричам нещата, които имат значение за теб, но съдейки по тях, а ти не изброи нищо друго освен повърхностни неща (лукс, пари и слава не заради някакъв талант, а заради външност), ти едва ли обръщаш внимание на нещата имащи истинска стойност в този живот. Сигурно в момента ти се струва, че едва ли не те храня, далеч не е така. Не би опознала истинското щастие докато гледаш само бляскавата фасада на нещата. Има разни работи във вътрешния свят на човек, които му придават истинската харизматичност, онова което задържа хората около него, дори когато няма налице красота и пари... Сигурно ще ме разбереш след куп години, но до тогава едва ли ще помниш, че някога си писала в teenproblem тема като тази... "По дрехите приемат, по ума изпращат..." Клише, но е вярно. За да имаш истинско щастие, трябва да имаш и истински хора около себе си. Имам предвит такива, които биха останали до теб и без да имаше пари, за да си накупиш тоалети, гримове и прочее залъгалки, които да бъдат обект на коментар в разговорите ви например. Това ти казах и по-рано, малко по-горе. Спри да комуникираш с повърхностни хора, опитай се да живееш малко по-земен живот, че от колкото по-високо паднеш един ден, толкова повече ще те заболи. Докажи на хората около теб, които те смятат за повърхностна, че не си такава. С промяната в теб ще намериш истинското щастие. Дори зарежи модата ако решиш, така и така тя няма да те превърне в друго освен е една куха кукла, (дълбоко в себе си имам малката надежда, че разбираш за какво ти говоря) поддържай връзки с повече хора, дори такива които съвсем не се вписват в начина ти на живот. Има толкова много хлапета, които са коренно различни от теб, а все пак сякаш са щастливи дори без капризите им да са задоволени на нивото, на което твоите са... Въобще, преориентирай ценностите си, направи преоценка на всичко, което смяташ, че ти носи щастие, за да разбереш кое в действителност е направило живота ти щастлив. Интересувай се не само от мода, почни да четеш повече, като разбирасе не съди за книгата по кориците й (и в пряк и в преносен смисъл!!!), гледай малко по-философски на живота, не приемай всичко буквално и се опитай да осънаваш причината за собственото си съществуване. Намериш ли по-голям смисъл в живота от този хората да те ценят единствено заради външния ти вид, то може би ще откриеш и търсеното истинско щастие. Наистина не знам защо ти ги изписах всичките тези неща, все пак си само на 13, но се надявам искрено да ме разбереш.
Хайде, горе главата! Щастието е пред теб, а колкото по-скоро откриеш истинската себе си, толкова по-скоро то ще ти се усмихне! :)

Tiin
05-12-2010, 17:52
Здрасти,Габи!Аз съм Ани (анели)...Сигурно се сети...Намерих темичката случайно докъто се ровех във форума.Таа искам да кажа и моето мнение по въпроса.Така:Спокойно и аз не съм най-щасливия човек на света.Също не ми изглеждаш разглезена.(не ти го казвам за да ти се подмажа или защото те познавам).А по въпроса с приятелите...много трудно се намират истински,които да не говорят зад гърба ти.

Paramour
05-12-2010, 18:42
Наистина ли си на 13?! :shock: Изглеждаш мн по-голяма!!

По темата: Ами ти все още мислиш за загубата на приятелката си... вярно е, че не можеш да я забравиш, но трябва да продължиш напред. Истински приятели мн трудно ще си намериш в училище, където всички знаят коя си, имам предвид че знаят за титлите ти и т.н. Всички ще се натискат да са ти приятели само заради известноста. Може би следващия път когато се запознаеш с някого е добре да не му/й казваш веднага за кариерата си като модел. Може би така ще разбереш какъв е човека отвътре, без преструвките, с които цели да ти се хареса.
А и както каза SmilezZz е добре да си поставиш цел, нещо което не е свързано с материалното и да я постигнеш.

nIkEnCeTy_bE
05-12-2010, 19:51
Ще си шастлива, когато спреш да се хвалиш. Когато не се държиш като такатва, каквато не си. Когато покажеш на хората, че тази титлата не те интересува, и докажеш че искаш да имаш истински приятели, и ако ги имаш да им докажеш, че ги обичаш. Да покажеш, че тази титла не те е променила.

justunique
05-13-2010, 07:25
...

Tiin
05-13-2010, 07:29
Не е фейк!

Saimana
05-13-2010, 08:04
Хвани си гадже което да де обича. И си намери нови приятели. 8)

justunique
05-13-2010, 08:14
...

SmilezZz
05-13-2010, 11:49
Не е фейк!
момичето преди време ми писа ЛС че профилчето е фалшиво и пише друго в него И аз получих едно ЛС,в което едно момиче ми беше казало,че авторката е фейк и се прави всъщност на друга..Но наистина не се знае дали е така

filmimilmi
05-13-2010, 13:15
Не е фейк!
момичето преди време ми писа ЛС че профилчето е фалшиво и пише друго в него И аз получих едно ЛС,в което едно момиче ми беше казало,че авторката е фейк и се прави всъщност на друга..Но наистина не се знае дали е така
И аз получих лично съобщение. Едва ли случаен човек ще си губи времето да пише съобщения до всички ни. Мисля, че спокойно може да забравим за темата.

nIkEnCeTy_bE
05-13-2010, 16:50
И аз да се разпиша, и на мен писа. А и явно е писала на хората, които са отговорили в предишната тема. Дори и да е фейк, все тая. Лапешка работа. 8)

psihoataka
05-14-2010, 19:55
Правиш си извода,че:
-момчетата лудват по тебе;
-имаш титли като Little Miss Planet 2009-1010 in London;
-живееш в ухолство;

Сега си се представи без всичко това!

sweetsunshine
05-16-2010, 20:59
:lol: :lol: :lol:

Paramour
05-21-2010, 07:21
Правиш си извода,че:
-момчетата лудват по тебе;
-имаш титли като Little Miss Planet 2009-1010 in London;
-живееш в ухолство;

Сега си се представи без всичко това!

:lol: :lol: :lol: :lol:

SmilezZz
05-21-2010, 11:21
Правиш си извода,че:
-момчетата лудват по тебе;
-имаш титли като Little Miss Planet 2009-1010 in London;
-живееш в ухолство;
Сега си се представи без всичко това! :razz: :razz:

galet0
08-17-2010, 01:03
Ох,моя проблем е сходен,на 13 години съм..не че имам някви титли или нещо такова...ама живея си в ухолство,нашите ми купуват сичко каквото искам...ама съм нещастна....знам че може и да е по зле ама не ми се живее...и относно теб (за момчетата) то качеството пред количеството...пробвах с едно-две...никво подобрение...само че смятам че аз съм по зле щото моето може да се нарече депресия...ох незнам...или просто сме много разлигавени?? :cry: А относно регистрацията:не смятам че е фалшива,щото мисля че те познавам но не съм сигурна.... в Алекото ли учиш???

galet0
08-17-2010, 01:07
Ох,моя проблем е сходен,на 13 години съм..не че имам някви титли или нещо такова...ама живея си в ухолство,нашите ми купуват сичко каквото искам...ама съм нещастна....знам че може и да е по зле ама не ми се живее...и относно теб (за момчетата) то качеството пред количеството...пробвах с едно-две...никво подобрение...само че смятам че аз съм по зле щото моето може да се нарече депресия...ох незнам...или просто сме много разлигавени?? :cry: А относно регистрацията:не смятам че е фалшива,щото мисля че те познавам но не съм сигурна.... в Алекото ли учиш???

galet0
08-17-2010, 01:12
Ох,моя проблем е сходен,на 13 години съм..не че имам някви титли или нещо такова...ама живея си в ухолство,нашите ми купуват сичко каквото искам...ама съм нещастна....знам че може и да е по зле ама не ми се живее...и относно теб (за момчетата) то качеството пред количеството...пробвах с едно-две...никво подобрение...само че смятам че аз съм по зле щото моето може да се нарече депресия...ох незнам...или просто сме много разлигавени?? :cry: А относно регистрацията:не смятам че е фалшива,щото мисля че те познавам но не съм сигурна.... в Алекото ли учиш???

galet0
08-17-2010, 01:17
Sorry за 3те мнения ама имам някви пробеми с интернета...Извинете !

xinfamous
08-17-2010, 01:48
Субектът още не е предоставил снимка като се има на предвид че уж е модел а снимки трябва да има 1 куп,този сайт се превръща в място където хората тръгват да си правят базици 'щото сте тъпи и се хващате.

http://prikachi.com/images/979/2408979B.jpg

Paramour
08-17-2010, 08:49
^ имаше линк май... а и момичето си каза името: напиши й името в google И ще ти излязат снимки. Няма гаранция, че е тя, но има и шанс това да са нейни снимки.


п.п. galet0 всъщност наистина сте разглезени. Представяте си въпросното момче, което ще ви допадне като принц, или със сини очи, руса коса, мил иии т.н. Вярно е, всички сме си го представяли така. Аз също, но рано или късно трябва да приемете действителността такава каквато е.
А и вие дотолкова сте отегчени от това, което имате, че се чудите какво още да поискате... лигли... :?

tarlyo
08-17-2010, 09:38
Здравейте! Аз съм Кристиано Роналдо! Напишете ми името в гугъл и ще видите мои снимки... Така, искам да ви споделя, че притежавам милиони, но не съм щастлив... Играя за най-богатия и класен отбор в света, но не съм щастлив. Печелил съм хиляди отличия, но не съм щастлив. Какво да правя?


Как може някакво хлапе да ви прави на идиоти бе, все ми е на ума, че тука ще влезе някаква Мис-ка и ще почне да се оплаква от живота си със 100 правописни и пунктуационни грешки в едно изречение....

xinfamous
08-17-2010, 09:58
Здравейте! Аз съм Кристиано Роналдо! Напишете ми името в гугъл и ще видите мои снимки... Така, искам да ви споделя, че притежавам милиони, но не съм щастлив... Играя за най-богатия и класен отбор в света, но не съм щастлив. Печелил съм хиляди отличия, но не съм щастлив. Какво да правя?


Как може някакво хлапе да ви прави на идиоти бе, все ми е на ума, че тука ще влезе някаква Мис-ка и ще почне да се оплаква от живота си със 100 правописни и пунктуационни грешки в едно изречение....

А де?

tarlyo
08-17-2010, 17:18
Сега прочетох няколко нейни поста, тва лапе наистина се е помислило за little miss world :razz: :razz: :razz:

Tiin
08-18-2010, 07:06
Познавам момичето :) То е реално...

Tiin
08-18-2010, 07:07
Ох,моя проблем е сходен,на 13 години съм..не че имам някви титли или нещо такова...ама живея си в ухолство,нашите ми купуват сичко каквото искам...ама съм нещастна....знам че може и да е по зле ама не ми се живее...и относно теб (за момчетата) то качеството пред количеството...пробвах с едно-две...никво подобрение...само че смятам че аз съм по зле щото моето може да се нарече депресия...ох незнам...или просто сме много разлигавени?? :cry: А относно регистрацията:не смятам че е фалшива,щото мисля че те познавам но не съм сигурна.... в Алекото ли учиш???
Да там учи.

tarlyo
08-18-2010, 07:07
Познавам момичето :) То е реално...

Не се ли усещаш колко си зле ? :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Hipitooo
08-18-2010, 09:08
МММ реших да ти вида мненият кво си писала и така нататък из форума и подвърдих мнението си че си едно надуто самовлюбено хлапе дето единственото нещо което заслужава е да му се лепат едни здрави шамари,че да слезе на земята.
Нищо незнаеш за живото моето дете нищо 13 годишна пикла живееща в охолство свикнала всичко да се дава на готово! Слез на Земята и стига си повтаряла кви титли си имала на някой сейно му пука така само отвращаваш хората и ако някой изобщо ти се зарадва ще е някоя безмозъчна въздохарка която живее по същият начин.За да си намериш приатели трябва да се научиш да бедеш човек ...почни да оценяваш живота,почни да цниш малките неща като въздуха,цветята,слънцето и небесата,малките буболечета,децкият плач,децката осмивка.. нещата който са истински!

Не е истина на гъсе отива тоя свят!!!
ЖИВЕЙТЕ В МИР!!!
MAKE LOVE,NOT WAR :smt033

tarlyo
08-18-2010, 09:20
Колко пъти да ви казвам, че се прави на миска бе, зле ли сте кви сте :x

Hipitooo
08-18-2010, 09:23
а уе аз да си тура нареждането пък далие истиско през задните ми части е ...

a1a2b3v
08-18-2010, 12:45
Мисля, че темата е фейк заради следните причини:
-Един модел надали ще седне да пише по-форумите.
-Написах в гугъл и от снимките които видях може да се каже, че момичето е около 16 или 17 годишно.
-Самата тема е много преувеличавана. Аз съм сигурна, че дори и авторката наистина да е модел и много да е глезена ако каже на родителите си "искам реактивен самолет", колкото и да са богати няма как да и го купят щото струва милиони. :?

Може да е само мое мнение, че е фейк ама замислете се над това ама и аз мога да кажа, че съм снегорин и да ви кажа напишете в чичко гугъл ще ви излезнат снимки това съм аз! Е да ама това нищо не показва!

makemecraZy
09-20-2010, 20:13
Zdraveite!Az sam Gabriela (istinskata , modela ) .. Iskam da vi kaja 4e e izvur6ena zloupotreba s dannite mi znaete kak e tuk vseki moje da vleze da pi6e kakvoto iska ii da se predstavq ot imeto na kogoto iska!Fakt e 4e nqkoi e re6il 4e moje da si pozvoli da se predstavq ot moe ime i da izpolzva moi snimki...Izvinete 4e ste pisali na prazno , tui kato tezi temi sa praveni s cel podigravka a AZ sam poturpev6a! .. su6nost da naistina sum model zanimavam se s snimane na klipove fotosesii bilbordove reklami .. ii drygi kakto i konkursi za krasota pe4elila sum mnogo nagradi i prizove no nikoga ne sam paradirala s tova... aa profila e FAKE opitah se da se svurja s administratorite no za sega ni6to... blagodarya vi za otdelenoto vreme !
a specialno kum tezi koito me poznavat ii znaqt 4e profila e fake Aneli (Tiin) i drygi ...

kum vsi4ki ot Gabi Yakub :)

Smrazqvashta
09-20-2010, 21:06
Здравейте! Аз съм Кристиано Роналдо! Напишете ми името в гугъл и ще видите мои снимки... Така, искам да ви споделя, че притежавам милиони, но не съм щастлив... Играя за най-богатия и класен отбор в света, но не съм щастлив. Печелил съм хиляди отличия, но не съм щастлив. Какво да правя?

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Темата смърди та се не трае на ЕБАВКА. 8-) А авторката е пропаднала суполанка. 8-)

Me4encety
09-21-2010, 17:13
олеее кфо са връзваме тъка на някфа дет си прай ебафката нащасна билаа :-x

Di
09-21-2010, 22:37
красотата е проклятие за пореден път..

Lavender
09-22-2010, 15:46
Нека позная и това момиче ако не е от Пловдив и то миналата година от
:D ОУ Алеко Константинов :D
Ако наистина е Габриела съм гарант , че наистина е печелила доста награди и в родината , така и извън нея .

flearness
09-22-2010, 20:38
Вижте аз съм хубава момчетата си умират за мен фото модел съм имам много титли като Little Miss Planet 2009-1010 in London живея в ухолство мога да имам каквото си поискам може да ви се струва прекрасно но все пак аз не съм HAPPY каквато би трябвало да съм с такъв живот :cry: :cry: :cry: трябваше просто да го споделя :cry: :cry: :cry: :cry:

Кирилицата е задължителна!
kalpazanka


зн какво е да загубиш истински фр.НЕ останаха мн честни хора. Но мога да те уверя едно- не е лесно да намериш истински фр но не е невъзможно. Не спирай да търсиш.Ще си проличи кои са истински и кои не.

xyz19
12-03-2010, 20:47
Вижте аз лично познавам момичето..Или поне това за което се представя ..Историята е истинска и момичето е на 13 няма лъжа в това което каза..единствено това за приятелката не го знаех..и с чантите не в буквален смисъл но е така..Направих си профил само и само зза даа напишаа ,за да обясня тук там ...Момичето и историята са реални само незнам дали тази която се представя за нея дали е тя или е фейк !!

elenka3
12-03-2010, 21:07
вземи си домашен любимец 8-)

Paramour
12-03-2010, 21:13
темата не е ли леко.. стара?

thinkgreen
12-04-2010, 10:06
Защо си мислиш , че на някой му пука че си някаква миска , то вече миски от измислени конкурси под път и над път . Приятелките ти се карали коя да ти носи чантата - твърде много тийн филмчета . Родителите ти купували всичко и живееш в ухолство - ок ама и затова на никой не му пука . Като искаш да имаш приятели , престани да се хвалиш и да се правиш на такава , каквато не можеш да бъдеш , още повече на 13 .

CrazyMims
12-04-2010, 19:32
100% съм съгласна с filmimilmi дано да си разбрава всичко което ти каза :) :)
Успех с намирането на нови фр :) :)

Tiin
12-05-2010, 07:23
Fake

KASHINAMI
12-11-2010, 09:26
може би ако някои познаваше габриела наистина щеше да знае каде учи тя само да ва светна че не е в Алеко а в съвсем различно училище пък и момичето ви каза че профила е FAKE и някои се базика мн здраво от неино име такаче не се трудете да пишете критики към темата щот не утиват при правилния човек 8-) 8) 8)

Paramour
12-11-2010, 09:57
може би ако някои познаваше габриела наистина щеше да знае каде учи тя само да ва светна че не е в Алеко а в съвсем различно училище пък и момичето ви каза че профила е FAKE и някои се базика мн здраво от неино име такаче не се трудете да пишете критики към темата щот не утиват при правилния човек 8-) 8) 8)
А пък ти си неграмотен/на. 8-)

Много ясно, че е фейк.. момичето не само че пращаше ЛС, ами и темата е стара..
остава само някой мод да я заключи.

KASHINAMI
12-11-2010, 10:40
може би ако някои познаваше габриела наистина щеше да знае каде учи тя само да ва светна че не е в Алеко а в съвсем различно училище пък и момичето ви каза че профила е FAKE и някои се базика мн здраво от неино име такаче не се трудете да пишете критики към темата щот не утиват при правилния човек 8-) 8) 8)
А пък ти си неграмотен/на. 8-)

Много ясно, че е фейк.. момичето не само че пращаше ЛС, ами и темата е стара..
остава само някой мод да я заключи.

няма значение че е стара работата е че хем не знаят хем говорят 8-)

Tiin
12-12-2010, 07:04
може би ако някои познаваше габриела наистина щеше да знае каде учи тя само да ва светна че не е в Алеко а в съвсем различно училище пък и момичето ви каза че профила е FAKE и някои се базика мн здраво от неино име такаче не се трудете да пишете критики към темата щот не утиват при правилния човек 8-) 8) 8)
преди беше в алекото