PDA

View Full Version : Дъртаци срещу нас???лол



ratex
03-21-2010, 10:08
Ъъм..рядко пиша тук за проблеми но реших да си кажа...
Та така...вчера видях бившата с някъв сигурно ...на 27-30....(тя е на 15) е тука ч печат ПЕДО БЕАР АПРУУВ...та мисалта ми е че момичетата все повече и повече отиват при по стари които не могат да си намерият жени от своята категория и го удрят на педо...излиза им по-евтино щото да кажем работят и могат да си позволят да им купуват разни глупости на малките и ги возят в колата в квартала и "глей кви сме пичове"...а такива като мене дето са си на 15-16 (поне лично за мене) кво праиме....ДУХАМЕ СУПАТА е тва .... дева напрао .... но комент...
ПС: не искам да се обиждат хората които са 20-30 под думата дъртаци...нищо лично...

ShtrudeL
03-21-2010, 10:17
...Не разбирам...от какво се привличат децата,че да ходят при такива...АКо е заради финансите ^^...не им ли е неудобно/отвратително/неморално/т.н да стоят до човек,който може да им е баща

onestar
03-21-2010, 10:26
Хах. Тук може да се поспори малко.
Винаги ли, когато едно 15 годишно момиче ходи с 30 годишен, се гледа от ъгъла на автора?
А ако "дъртака" не иска секс? Ако не купува разни парцалки на 15 годишната? Ако момичето се чувства добре в неговата компания, защото е разбирана, подкрепяне и... хм, защитена? Ако тя не е поредната пикла, която гледа да се изфука с материалното? А този на 30 се радва на присъствието й, прекарват времето си заедно, приятно им е и прочие?
Свикват заедно. 30 годишния не си позволява секс с нея, защото етикета "педофил" е повече от ясно, че ще му бъде лепнат.

И тогава какво? Връзка без секс? Ами... емоционалната страна?
Или сега ще кажете, че няма подобно животно на 30 години...

ShtrudeL
03-21-2010, 10:30
Хах. Тук може да се поспори малко.
Винаги ли, когато едно 15 годишно момиче ходи с 30 годишен, се гледа от ъгъла на автора?
А ако "дъртака" не иска секс? Ако не купува разни парцалки на 15 годишната? Ако момичето се чувства добре в неговата компания, защото е разбирана, подкрепяне и... хм, защитена? Ако тя не е поредната пикла, която гледа да се изфука с материалното? А този на 30 се радва на присъствието й, прекарват времето си заедно, приятно им е и прочие?
Свикват заедно. 30 годишния не си позволява секс с нея, защото етикета "педофил" е повече от ясно, че ще му бъде лепнат.

И тогава какво? Връзка без секс? Ами... емоционалната страна?
Или сега ще кажете, че няма подобно животно на 30 години...

Добре де...да кажем,че е така както казваш...от какво е привлечено момичето? Едната защита? Дори физически не си представям какво би я привлякло.
(Не че 30 годишните не са привлекателни. Привлекателни са за 30 годишни дами. ^)

Valento
03-21-2010, 10:32
Лапачо де куро за мангизи братле ... вози я , купува и разни глезотийки и тя се кефи... и е готова на всичко за да има това което желае ... бате ако приемаш съвети , намери си някоя свястна на твоите години която е нормална а не няква "кукла" или "кофличка" защото тези не оценяват че имат до себеси сериозно момче .... парите са им мания

onestar
03-21-2010, 10:49
Хах. Тук може да се поспори малко.
Винаги ли, когато едно 15 годишно момиче ходи с 30 годишен, се гледа от ъгъла на автора?
А ако "дъртака" не иска секс? Ако не купува разни парцалки на 15 годишната? Ако момичето се чувства добре в неговата компания, защото е разбирана, подкрепяне и... хм, защитена? Ако тя не е поредната пикла, която гледа да се изфука с материалното? А този на 30 се радва на присъствието й, прекарват времето си заедно, приятно им е и прочие?
Свикват заедно. 30 годишния не си позволява секс с нея, защото етикета "педофил" е повече от ясно, че ще му бъде лепнат.

И тогава какво? Връзка без секс? Ами... емоционалната страна?
Или сега ще кажете, че няма подобно животно на 30 години...

Добре де...да кажем,че е така както казваш...от какво е привлечено момичето? Едната защита? Дори физически не си представям какво би я привлякло.
(Не че 30 годишните не са привлекателни. Привлекателни са за 30 годишни дами. ^)
От подхода му? От разговорите, разбирателството... или просто се е привързала към него с времето? Чувства, че до нея стои мъж, а не някакъв лигльо?
М`да, има момичето, които търсят точно това.
И в крайна сметка никой не е казал, че ще е трайно. Може да са заедно година, но не разбирам защо трябва да се крият и/или срамуват от себе си, зарази погледите/мнението на хора като автора.

И друго...
Защо едно 15 годишно момиче би тръгнало с 30 годишен като се имат в предвид по-горе споменатите обстоятелства? За да се изфука (с нещо, което всъщност не получава (материалното)) или защото намира това, което момче на 15-17 не може да й даде?

zay4e
03-21-2010, 10:57
Има такива на които им е писнало да ходят с незрели момчета... защото момчетата стават зрели много по-късно от колкото момичетата...... пък има и такива( и според мен те са повечето) които ходят с по-големи просто да се фукат :?

ArTanDra
03-21-2010, 10:57
Авторе, виж как се изразяваш, виж как си написал мнението си и сам си отговори на въпроса защо момичетата ходят при по - големи момчета (мъже) ... А ако не си достатъчно интелигентен ще ти отговоря да не си затормозяваш пубертетския мозък - Момчетата на възраст между 15-20 г. нямат абсолютно никакъв подход към момичетата, нормално е човек с повече опит да направи по - голямо впечетление, нямате маниери, нямате теми на разговор (дори и да намирате те едва ли са интересни за отсрещната страна,а дори и да са интересни са казани безинтересно) ;) Така че много лесно момчетата си обяснявате : "тя гледа парите", да ама не :) има много други фактори, които дори не ви минават през акъла.

ShtrudeL
03-21-2010, 10:58
Ама чакай малко бе...Едно 15 годишно само по себе си не може да се каже,че е сериозно,разбрано,отговорн о и т.н за да търси тези неща в човек по-голям от нея с още 15 години. Оо На 15 годишното му трябва друго 15-16-17-18 годишно,което да отговаря на неговите качества. Аз на 15 години мислех по-големите за досадни и скучни. И сега ще ми е прекалено сериозно ако съм с 30 годишен. Оо Сигурно ще се чувствам като...семейна,а времето ми е сега. Оо Дори не се чувствам голяма за 18-те си години.
И как ще има до себе си мъж,а не лигльо,като самата тя е все още лигла/дете. Оо Не й трябва мъж,а момче!



За да не пускам нов пост...


На едно МОМИЧЕ не й трябва МЪЖ,а МОМЧЕ. О.О

SmilezZz
03-21-2010, 11:01
onestar Не съм съгласна с писаното..
1.15 годишното момиче може да бъде защитена от баща си,майка си,приятелите си,от гаджето си - според мен това не е причината..Как може да ходи с МЪЖ,а тя все още е ДЕТЕ :? ..

2.Не всички мъже мислят като тебе..Едва ли няма да иска секс от нея..Но все пак това е моята гледна точка..

По темата - Тези мъжи просто не могат да си намерят жена на тяхната възраст и прибягват към малките,защото е по-лесно да ги излъже..

И не слагай всички момичета под общ знаменател

onestar
03-21-2010, 11:20
На едно МОМИЧЕ не й ТРЯБВА МЪЖ, а МОМЧЕ, но ако ИСКА МЪЖ и го НАМЕРИ, какъв е проблема да го ИМА?

SmilezZz: Не съм те карала да се съгласяваш. :wink:

Niakoitam
03-21-2010, 11:22
Никога не съм ги разбирал тези връзки. Няма да правят секс. А какво. Ще си се самозадоволяват и ще разсъждават по философски теми. Аз че съм на почти 24 години ми е някакси неприемливо с това мислене в момента да се занимавам с по-малки от 17 годишни, а иначе за най голяма разлика комфорта ми е най-голям до около 19, изглеждат ми що годе зрели но до 17 приемам че може и да са се развили по бързо от другите.

ShtrudeL
03-21-2010, 11:25
На едно МОМИЧЕ не й ТРЯБВА МЪЖ, а МОМЧЕ, но ако ИСКА МЪЖ и го НАМЕРИ, какъв е проблема да го ИМА?

SmilezZz: Не съм те карала да се съгласяваш. :wink:

Ама защо ще иска мъж бе? Оо Все едно да иска баща си. Не може едно момиче да иска мъж докато не стане жена. Оо

w0sh
03-21-2010, 11:26
Аз на 21 вече си гледам пенсионния фонд?

Shely
03-21-2010, 11:31
Боже на къде отива тоя свят...

onestar
03-21-2010, 11:38
На едно МОМИЧЕ не й ТРЯБВА МЪЖ, а МОМЧЕ, но ако ИСКА МЪЖ и го НАМЕРИ, какъв е проблема да го ИМА?

SmilezZz: Не съм те карала да се съгласяваш. :wink:

Ама защо ще иска мъж бе? Оо Все едно да иска баща си. Не може едно момиче да иска мъж докато не стане жена. Оо
Ама защо да не може? Защото не е редно? Защото обществото не го позволява?
Факта, че за теб е невъзможно, не означава че и за останалите Е.

SmilezZz
03-21-2010, 11:55
SmilezZz: Не съм те карала да се съгласяваш. :wink:

Просто си изразих мнението..Даже писах че - "това е моята гледна точка",нали ?

LadyDi
03-21-2010, 12:04
Хах. Тук може да се поспори малко.
Винаги ли, когато едно 15 годишно момиче ходи с 30 годишен, се гледа от ъгъла на автора?
А ако "дъртака" не иска секс? Ако не купува разни парцалки на 15 годишната? Ако момичето се чувства добре в неговата компания, защото е разбирана, подкрепяне и... хм, защитена? Ако тя не е поредната пикла, която гледа да се изфука с материалното? А този на 30 се радва на присъствието й, прекарват времето си заедно, приятно им е и прочие?
Свикват заедно. 30 годишния не си позволява секс с нея, защото етикета "педофил" е повече от ясно, че ще му бъде лепнат.

И тогава какво? Връзка без секс? Ами... емоционалната страна?
Или сега ще кажете, че няма подобно животно на 30 години...
Има такова животно на 30 години. Когато всички други алтернативи са изчерпани.
Какъв разговор (щом приемаме, че няма секс) може да има между 15-годишна и 30-годишен? Какви общи неща могат да споделят?
Хайде, не говорете глупости, че е смешно.

DevilWish
03-21-2010, 12:30
Хах. Тук може да се поспори малко.
Винаги ли, когато едно 15 годишно момиче ходи с 30 годишен, се гледа от ъгъла на автора?
А ако "дъртака" не иска секс? Ако не купува разни парцалки на 15 годишната? Ако момичето се чувства добре в неговата компания, защото е разбирана, подкрепяне и... хм, защитена? Ако тя не е поредната пикла, която гледа да се изфука с материалното? А този на 30 се радва на присъствието й, прекарват времето си заедно, приятно им е и прочие?
Свикват заедно. 30 годишния не си позволява секс с нея, защото етикета "педофил" е повече от ясно, че ще му бъде лепнат.

И тогава какво? Връзка без секс? Ами... емоционалната страна?
Или сега ще кажете, че няма подобно животно на 30 години...
Абсолютно ;) Сама съм го изживявала /не с толкова голяма разлика, но 5-6 години беше/ и знам какво е ;)

LadyDi
03-21-2010, 12:33
Има една планина разлика между 5 и 15 години. Безсмислено е да го сравняваш.

onestar
03-21-2010, 12:46
^^ Май сега е момента да "опетня" името си във форума.

Била съм с мъж 13 години по-голям от мен (изключваме секс). Нямахме бъдеще, не сме мислили, че ще е дълготрайно, обаче ни беше добре заедно. Говорели сме си по телефона с часове и отделно като се видим винаги е имало какво да си кажем (примери няма да давам).
Три от съученичките ми имаха по-задълбочена връзка с негови колеги (и двете все още я поддържат), излизали сме всички заедно, ходили сме по хижи, винаги ни е било забавно...
Беше моментно, но хубаво и същевременно нередно според общоприетите правила, и в интерес на истината това не ми попречи да се чувствам добре с него.

ratex
03-21-2010, 12:49
Идеята е следната... тя излиза с него поради няколко причини:
1.(най-вероятно) Той и я глези с глупости вози я с колата в квартала "и глей къф е готин"....щото работи и може да си го позволи и му изнася...
2.Той не може да си хване жена на неговите години...което е също много вероятно щото като го видях къв е.....
3.Тя наисти може да търси нещо по-добро от тинейджър.....но според мен тва е малко вероятно....
Според мен всяка жаба да си знае гьола ама аре... разбирам 3-4 айде дори 5 години разлика ...ама 10-15...ти то на тая възраст....аре моля ви се ......
Пс: аз с нея скъсах одавна така че не ми пука много много ...просто не мога да разбера ква е тая "мода"....

Eclipsercho
03-21-2010, 12:57
Ами, приятелю.. колкото и вулгарно да звучи..
На кифличките им трябва един дърт хлебар да ги пълни с мармалад за да може другите кифлички около тях да им завиждат.

От такива момичета по-надалеч :?

mArMaLaDkA
03-21-2010, 12:57
Може на теб да ти се е сторило, че въпросния е на 27-30, има някои хора, които изглеждат по-големи, отколкото са всъщност и обратното.
Въпросът е друг, а именно, че на теб ти пука повече от "не ми пука много много", щом толкова се възмущаваш, че чак и теми пускаш. Човек не реагира така, когато не го интересува живота на бившата му.

ЕДИТ: пак сравнение с мармалад, почвам да се засягам. 8-)

onestar
03-21-2010, 12:59
Идеята е следната... тя излиза с него поради няколко причини:
1.(най-вероятно) Той и я глези с глупости вози я с колата в квартала "и глей къф е готин"....щото работи и може да си го позволи и му изнася...
2.Той не може да си хване жена на неговите години...което е също много вероятно щото като го видях къв е.....
3.Тя наисти може да търси нещо по-добро от тинейджър.....но според мен тва е малко вероятно....
Според мен всяка жаба да си знае гьола ама аре... разбирам 3-4 айде дори 5 години разлика ...ама 10-15...ти то на тая възраст....аре моля ви се ......
Пс: аз с нея скъсах одавна така че не ми пука много много ...просто не мога да разбера ква е тая "мода"....
Не каза нищо различно от вече изписаното. И за тази "мода" се изговори много вече.

ПП: Сигурно вече ще предложите момичета направили този избор, да се разпъват на кръст?

ratex
03-21-2010, 13:01
нененене ти не разбра...аз нямам предвид за частен случй с бившата ми имам предвид като цяло момичетата...напрао тряяше да не казван че ми е била бивша за да не си помислте че иам чувства към нея...не пак ще кажа имам предвид тези момичета като ОООБЩОО... :lol:

Eclipsercho
03-21-2010, 13:02
ЕДИТ: пак сравнение с мармалад, почвам да се засягам. 8-)

Ще свикнеш :-)


ПП: Сигурно вече ще предложите момичета направили този избор, да се разпъват на кръст?

Определено. Къде са ми пироните уеее 8-)

ratex
03-21-2010, 13:07
Определено. Къде са ми пироните уеее 8-)

ти па ...гати хардкор хора :Д :lol:

Take_That
03-21-2010, 13:09
Боже на къде отива тоя свят...

++++

mArMaLaDkA
03-21-2010, 13:11
Или ще изоставя тая регистрация, въпреки че тъкмо съм си ги направила 3000 поста и никак, ама никак не ми се ще да си ги оставя. :D

Ама много комплексарски звучи цялата история. Винаги, на всеки месец и половина - два, се намира някое момче, което пуска тема по същия въпрос. Защото видяло бившата си или момичето, което харесва с човек от срещуположния пол, който е доста по-голям от нея. И се стига до някакви крайности и общи знаменатели за това, как всяка втора била такава и едно четене на псевдоморал, от което се запитваш дали не целите с камъни едва ли не такива момичета, щом ги видите по улиците. Грозно е. Всеки си има свой собствен живот и всеки трябва да си гледа в собствената паница. Не всичко трябва да се гледа от материалната страна на нещата, защото не всички момичета се занимават с по-големи мъже, заради колите, дрехите и парите(да не говорим, че момичетата са още малки и сравнително глупави, че да знаят как да доят един 25-годишен примерно).

anna93
03-21-2010, 13:19
Боже на къде отива тоя свят...

++++

+. Не знам какво очакват момичетата от двойно по - голям от тях? Че ще бъдат с тях, че ще се омъжат за тях или какво друго? А ако са женени, опредлено няма да получат нищо оттях. Повечето възрастни са с момичета по на 15, заради секса. А момичетата не знам - и те заради секса, пари или ... не знам. но е доста тъпо.

Eclipsercho
03-21-2010, 13:20
Или ще изоставя тая регистрация, въпреки че тъкмо съм си ги направила 3000 поста и никак, ама никак не ми се ще да си ги оставя. :D

Ама много комплексарски звучи цялата история. Винаги, на всеки месец и половина - два, се намира някое момче, което пуска тема по същия въпрос. Защото видяло бившата си или момичето, което харесва с човек от срещуположния пол, който е доста по-голям от нея. И се стига до някакви крайности и общи знаменатели за това, как всяка втора била такава и едно четене на псевдоморал, от което се запитваш дали не целите с камъни едва ли не такива момичета, щом ги видите по улиците. Грозно е. Всеки си има свой собствен живот и всеки трябва да си гледа в собствената паница. Не всичко трябва да се гледа от материалната страна на нещата, защото не всички момичета се занимават с по-големи мъже, заради колите, дрехите и парите(да не говорим, че момичетата са още малки и сравнително глупави, че да знаят как да доят един 25-годишен примерно).

Напротив.

Винаги в подобни теми се намира един заблуден оптимист като теб който започва да разправя как всъщност ние подценяваме кифличките, как те милите гледат на връзката с дядо си като на нещо много по-стойностно и смислено от простото желание да има батко който да я лигави и с който да се фука пред другите кифлички и как ние сме злобните тролове живеещи в мазета които мразят всички останали и обичат да се бъркат в чуждия живот.

Моля те, чак ми се догади.

Колкото и да не ти се вярва, поне 80% от тийнките търсят по-големи момчета заради колата/парите/социалния статус (Който се ограничава в фукане пред приятелки, висене по дискотеки с надута физиономия защото има някъв батко който да я пази от свалячи на нейната възраст/завист от другите около нея). И престанете с изцепките "момичетата на 15 търсят нещо зряло, търсят мъж а не някой разглезен пикльо" ... Все едно момиче на 15 е вече зряло, пълна жена, с отлично разбиране за нещата от живота и с изградени ценности.. един вид по-висша от глупавите недорасли момчета..

Ако ще разправяме вицове, казвайте. :?

Lincheto
03-21-2010, 13:22
Съгласна съм с конфитюрка 8-)

Пък и авторе теб какво те бърка? То си е найна работа с какъв излиза и защо излиза с него.

dan40123
03-21-2010, 13:31
Ж16 : Здрастиииииии :-) :-) !!!!!.....!!!!!
М30: Здравей ........ как си?
Ж16: МИИИи Супееееррррр!!! Кво ше правим?
М30: Ми да се повозим към центъра, пък ше видим там.
Ж16: Ми аре.
- Колата потегля.-
М30: Как беше на училище?
Ж16: Ми както винаги! Тъпите учителки мислят, че много знаят и ми бучат, задето съм си говорела по телефона в час и щото си приказваме с момчетата от задния чин.... а една ми се развика щото съм и била издишала дима в лицето- пик/ла тъпа.
М30:................. ( това е мълчание)
Ж16: А твоят ден?
М30: Миии.... всъщност не беше чак толкова интересен, не колкото твоя.
Преди обед докараха стоките в склада, а вписването се оказа проблем за новата служителка. Понеже вписването...
Ж16: АааааАААА, тоя ква розова тигра има!!!
М30: ...........
Ж16: Виж, там има свободно място до "Фешънстайлевридей"!! Там работят Пацо и Мария! Нали ги знаеш, Мария от..... и тн.
- след кафето и диско(лтф)-
Ж16:оф, мн ми е измореноо.
М30: Спокойно, след малко ше стигнем хижичката...
Ж16: оф, мама пак ми звъни: Ало, абе маме, казах ти, тая вечер съм в Иванета, ше спя тукаа. ..... Добре, добре, утре към обед(затваря)
М30:Кво стана??? Нали няма нищо, щото вече сме тука и нямам намерение да се връщам??
Ж16: Абе спокойно, повярва ми. Аре да отиваме....

добър ден, ама слънцето залязва

mArMaLaDkA
03-21-2010, 13:38
Много е интересно къде съм споменала, че 15-годишните са зрели и каквото там беше. Казах, че надали всяка тръгва с дърт мъж само от материални интереси. Тръгват си и по някакви други причини, най-често псевдо измисленото чувство, че ще получат защита и прочие. Това, че съм казала, че едното е възможно, не изключва другото( в случая да избират прав здрав мъж не заради финансовите му възможности, ами и заради нещо друго).

Eclipsercho
03-21-2010, 13:40
Много е интересно къде съм споменала, че 15-годишните са зрели и каквото там беше. Казах, че надали всяка тръгва с дърт мъж само от материални интереси. Тръгват си и по някакви други причини, най-често псевдо измисленото чувство, че ще получат защита и прочие. Това, че съм казала, че едното е възможно, не изключва другото( в случая да избират прав здрав мъж не заради финансовите му възможности, ами и заради нещо друго).

Аз пък не съм казал, че ти си го казала казаното :shock:

По-горе го бяха написали, а ти подкрепи до някаква степен теорията им така че реших да го спомена..

Както и да е. :lol:

onestar
03-21-2010, 13:45
Ж16 : Здрастиииииии :-) :-) !!!!!.....!!!!!
М30: Здравей ........ как си?
Ж16: МИИИи Супееееррррр!!! Кво ше правим?
М30: Ми да се повозим към центъра, пък ше видим там.
Ж16: Ми аре.
- Колата потегля.-
М30: Как беше на училище?
Ж16: Ми както винаги! Тъпите учителки мислят, че много знаят и ми бучат, задето съм си говорела по телефона в час и щото си приказваме с момчетата от задния чин.... а една ми се развика щото съм и била издишала дима в лицето- пик/ла тъпа.
М30:................. ( това е мълчание)
Ж16: А твоят ден?
М30: Миии.... всъщност не беше чак толкова интересен, не колкото твоя.
Преди обед докараха стоките в склада, а вписването се оказа проблем за новата служителка. Понеже вписването...
Ж16: АааааАААА, тоя ква розова тигра има!!!
М30: ...........
Ж16: Виж, там има свободно място до "Фешънстайлевридей"!! Там работят Пацо и Мария! Нали ги знаеш, Мария от..... и тн.
- след кафето и диско(лтф)-
Ж16:оф, мн ми е измореноо.
М30: Спокойно, след малко ше стигнем хижичката...
Ж16: оф, мама пак ми звъни: Ало, абе маме, казах ти, тая вечер съм в Иванета, ше спя тукаа. ..... Добре, добре, утре към обед(затваря)
М30:Кво стана??? Нали няма нищо, щото вече сме тука и нямам намерение да се връщам??
Ж16: Абе спокойно, повярва ми. Аре да отиваме....

добър ден, ама слънцето залязва
Да, при положение, че момичето е с акъл на 8 годишна, а 30 годишния с две мозъчни клетки, че да търпи такава лигла.

Крайно глупаво е да говорите за нещо, на което сте били просто страничен наблюдател.
Как всички скачате на Хилъри, че пише в раздел "Секс" без дори да се е докоснала до него? Същата работа и тук... ама няма кой да помисли.
(И да извинява Ивето... просто ми трябваше пример).

Eclipsercho
03-21-2010, 13:51
Крайно глупаво е да говорите за нещо, на което сте били просто страничен наблюдател.

Ако под страничен наблюдател имаш предвид да седя на една маса от тях в продължение на около 2 часа и да им слушам интелектуалните разговори подобни на гореспоменатия само защото бифшата реши, че точно в тва кафе трябва да сме... Ами да, старничен наблюдател съм.

За жалост това е само един от многото примери, които мога да спомена, и да, дори в този случай разликата в годините беше очевадна (и ако не бях чул разговора и не ги бях видял какво правят щях 99% да кажа, че той е баща/чичо)..

Гордея се, че не съм правел подобни изцепки с някакви невероятни разлики в годините между мен и приятелката ми, че да кажа че не съм страничен наблюдател. За такива момичета уважението ми спада в момента в който ги видя, и не съм само аз. :-o

ShtrudeL
03-21-2010, 14:07
Крайно глупаво е да говорите за нещо, на което сте били просто страничен наблюдател.[/b]

Глупаво е да. Но по тая логика не трябва да коментираме нито една тема в този раздел. Оо

onestar
03-21-2010, 14:23
[b] За такива момичета уважението ми спада в момента в който ги видя, и не съм само аз. :-o
И за тези момичета това трябва да е от значение? Едва ли...
Нямам намерение да плащам данък обществено мнение.

Щрудел: То нека си коментираме, но да не се заблуждаваме, че нещата там, в действителност, са такива каквито изглеждат погледнати отстрани.

Eclipsercho
03-21-2010, 14:25
И за тези момичета това трябва да е от значение? Едва ли...
Нямам намерение да плащам данък обществено мнение.

Типичен К.. лаф.. :? Ще стане от значение като след време почти всеки познат им се присмива на простотията ;)

YoUcANNOtiMaGiNe
03-21-2010, 14:37
Ей значи то много ограничени хора имало бре . :? Айде знаем че в днешно време повечето момичета са материалистки , кифли и каквито си ги наричате още , но тва не значи , че няма и такива , които са запазили ценностната си система ( изобщо не са я променяли , а отделен въпрос , че вече много малко хора я имат ) и не са деградирали . За постовете на onestar съм съгласна както и с тия на mArMaLaDkA . Приемате всичко останало като хора с хомосексуални наклонности , мазохистични и какви ли не , но не разбирате хора , с по - голяма разлика в годините , които се ОБИЧАТ :o ?! Вие не сте тези , които ще казвате и ще забранявате на когото и да било , ако мислите така нз що за хора сте #-o Простотията и комплексарщината на някои хора няма граници .

Eclipsercho
03-21-2010, 14:48
Ей значи то много ограничени хора имало бре . :? Айде знаем че в днешно време повечето момичета са материалистки , кифли и каквито си ги наричате още , но тва не значи , че няма и такива , които са запазили ценностната си система ( изобщо не са я променяли , а отделен въпрос , че вече много малко хора я имат ) и не са деградирали . За постовете на onestar съм съгласна както и с тия на mArMaLaDkA . Приемате всичко останало като хора с хомосексуални наклонности , мазохистични и какви ли не , но не разбирате хора , с по - голяма разлика в годините , които се ОБИЧАТ :o ?! Вие не сте тези , които ще казвате и ще забранявате на когото и да било , ако мислите така нз що за хора сте #-o Простотията и комплексарщината на някои хора няма граници .

Ам, извинявайте, но нещо не се връзва.

Първо, кой каза, че аз лично приемам "всичко останало като хора с хомосексуални наклонности , мазохистични и какви ли не" ?

Второ, в конкретния случай говорим за 15 годишно момиче и 30 годишен мъж. Ако ми кажеш, че на 15 години можеш да разбереш какво е истинска любов и наистина да обичаш някой, ще ти се изсмея в лицето. Още повече, че се съмнявам 30 годишния пич да обича 15 годишното детенце. Пълен абсурд.

Трето, погледни какви глупости написа, после заявявай, че простотията няма граници.

ShtrudeL
03-21-2010, 14:53
хъх...много е забавно като видя в някой пост


Ограниченост,комплексарщи а,повърхностен

Тея думички почти никога не се използват правилнo в изреченията ^_^

Eclipsercho
03-21-2010, 14:54
..

YoUcANNOtiMaGiNe
03-21-2010, 15:03
Ей значи то много ограничени хора имало бре . :? Айде знаем че в днешно време повечето момичета са материалистки , кифли и каквито си ги наричате още , но тва не значи , че няма и такива , които са запазили ценностната си система ( изобщо не са я променяли , а отделен въпрос , че вече много малко хора я имат ) и не са деградирали . За постовете на onestar съм съгласна както и с тия на mArMaLaDkA . Приемате всичко останало като хора с хомосексуални наклонности , мазохистични и какви ли не , но не разбирате хора , с по - голяма разлика в годините , които се ОБИЧАТ :o ?! Вие не сте тези , които ще казвате и ще забранявате на когото и да било , ако мислите така нз що за хора сте #-o Простотията и комплексарщината на някои хора няма граници .

Ам, извинявайте, но нещо не се връзва.

Първо, кой каза, че аз лично приемам "всичко останало като хора с хомосексуални наклонности , мазохистични и какви ли не" ?

Второ, в конкретния случай говорим за 15 годишно момиче и 30 годишен мъж. Ако ми кажеш, че на 15 години можеш да разбереш какво е истинска любов и наистина да обичаш някой, ще ти се изсмея в лицето. Още повече, че се съмнявам 30 годишния пич да обича 15 годишното детенце. Пълен абсурд.

Трето, погледни какви глупости написа, после заявявай, че простотията няма граници.
Каквото имах да го казвам , го казах с горния си пост , а то до голяма степен се отнася за хора като тебе , много жалко че съществуват такива индивиди ( болкуци ) . Изобщо не се учудвам . Много жалко , заради такива като тебе без нито една мозъчна клетка , България е в такова положение . Няма да споря с тебе , защото не мога да си позволя да ти падна на нивото . Прави си изводите за себе си , о , извинявай , забравих , че не можеш поради липсата на разум .

Eclipsercho
03-21-2010, 15:08
Каквото имах да го казвам , го казах с горния си пост , а то до голяма степен се отнася за хора като тебе , много жалко че съществуват такива индивиди ( болкуци ) . Изобщо не се учудвам . Много жалко , заради такива като тебе без нито една мозъчна клетка , България е в такова положение . Няма да споря с тебе , защото не мога да си позволя да ти падна на нивото . Прави си изводите за себе си , о , извинявай , забравих , че не можеш поради липсата на разум .

Олелеееееее, някой се ядоса мн жестоко, като осъзна какви ги е написал :-D

Извинете, о, свещенно превъзходителство, че отнех от невероятно ценното Ви време, занимавайки ви с моя незначителен пост. Вашата мъдрост е по-голяма и от e-peen -а и на най-запаления геймър и трябва 24/7 да ви благодарим, че ни озарявате с интелектуалната си красота. Умолявам ви, простете ми!

България.. къде си тръгнала да говориш за България, кифляк. Ако имаше повече като мен с здрав разум България нямаше да е изтривалката на Балканите. Ходи си гледай дядото, приказвайте си как се обичате и се разкарай от форума. Или поне се научи да спориш.

А, и си заври егото там където слънце не те огрява. :-) :-) :-)

w0sh
03-21-2010, 15:12
Приканвам след този пост нападките да спрат.

Eclipsercho
03-21-2010, 15:14
Приканвам след този пост нападките да спрат.

Т'ва е ясно, не виждам смисъл да се нервирам повече с виенски кифли :D Пък тя, ако реши, нека да пише 8)

YoUcANNOtiMaGiNe
03-21-2010, 15:16
Казах.

w0sh

Eclipsercho
03-21-2010, 15:18
Не искам да ставам драстичен
w0sh

По темата няма какво да кажа, мнението ми е по-горе.

На пича пуснал темата мога да му кажа, че такива кифльоци не си заслужават и най-малкото нервиране. Подминаваш я и си гледаш живота. Точното момиче ще се появи, рано или късно. ;)

Glamour92
03-21-2010, 15:19
YoUcANNOtiMaGiNe,onestar, препоръчително е да престанете да гледате толкова много филми и да заживеете поне за малко в реалния свят.В него връзката между 15-годишното момиченце и 30-годишния мъжага е явление,което просто няма как да е породено от...хм...любов
sorry 8) [/i]

onestar
03-21-2010, 15:54
^^ А къде съм споменала, че една такава връзка е на основата на любов?
Иначе за филми нямам време, ^^ а препоръките си ги... хм, нищо. :)

Със здраве!

Alex4o0o
03-21-2010, 16:11
Теодора - Клюката позната
Румина - Двойно по голям
Две хубави песнички,които описват всичко,няма нужда от моя коментар.

justonegirlwithonehope
03-21-2010, 16:30
Лично аз не бих се занимавала с мъж на 26-7 години примерно.Просто не виждам каква обща тема мога да имам с този човек, при положение, че мен ме интересуват съвсем различно неща.Аз си излизам с момчета около моята възраст или най-много 3 години по-големи от мен примерноо и ми е екстра. :)

hugcheto
03-21-2010, 20:03
ами не мисля, че е точно така .. винаги съм държала приятелят ми да е около моите години .. С момчета на моята възраст се чувствам много -по добре защото сме еднакви .. смисъл акъла ни е почти един и същ .. а колкото до угажданията за повечето момичета не е важно ... повече се държи приятелят и да я обича ..

fenastz
03-21-2010, 20:31
Извенете, че ви прекъсвам, но всеки, който подкрепя връзка между момиче на 15 и мъж на 30 очевидно страда от ИМБЕЦИЛНОСТ. Благодаря за вниманието.

http://image.fpsbanana.com/ico/sprays/pedobear4dzsmalll.jpg

antifashionshit
03-21-2010, 20:57
Извенете, че ви прекъсвам, но всеки, който подкрепя връзка между момиче на 15 и мъж на 30 очевидно страда от ИМБЕЦИЛНОСТ. Благодаря за вниманието.

http://image.fpsbanana.com/ico/sprays/pedobear4dzsmalll.jpg
^ :-D готина картинка :Д

____________________________________________
на първо място, не смятам тези връзки да са много успешни и стабилни. ако са - все пак ще има доста изпитания, като отхвърляне от обществото, разлика в задълженията, ангажираността, развитието на по-младата половинка в бъдещето. пък и не вярвам родителите да искат момиченцата им да се обвързват с мъже на по ~30. още един проблем за преодоляване.
такава връзка е доста ирационална и носи доста трудности. но ако наистина отношенията са искрени, хората си пасват и имат изгледи да се справят с предизвикателствата, аз не виждам нещо лошо.
предполагам, че такава връзка е напълно възможна, но не много вероятна.
всеки си търси нещо. не знам дали възрастни хора, които търсят доста по-малки половинки, няма някакъв проблем или нещо такова.

BlueParadise
03-21-2010, 21:19
Имам една позната която е същата ... но не го намирам въобще за нормално ..

Jessie
03-22-2010, 09:01
Има една такава в нашия град. И като я питам защо се занимаваш с дърти (ама наистина такива, не около 20 и няколко години, а от 32/3 нагоре) - тя вика: "Ам щото имат по-големи ку*ове!". Тя самата си е пълна курвентия... :? :? :? :? Просто нямам думи... :?

dimitar_ak
03-22-2010, 10:06
Ще ви го кажа директно на всички дето се тюхкате, че вашите връстнички искат по-големи. Истината е проста - НЕ СТЕ ИМ ИНТЕРЕСНИ. Момичетата съзряват по-бързо и искат мъжко поведение, което много от връстниците им нямат.

Alex4o0o
03-22-2010, 11:21
Ами, приятелю.. колкото и вулгарно да звучи..
На кифличките им трябва един дърт хлебар да ги пълни с мармалад за да може другите кифлички около тях да им завиждат.

От такива момичета по-надалеч :?

Защо пак нападнахте кифлите?Каквото и да става всичко свързано с простотия и к****ляк се отнася към кифлите...Братле ОГРАНИЧЕНИ СТЕ :-x (или просто завиждате)
Сега ще питам:че кой не иска да е богат,да му купуват глезотиийки,да се изфука пред приятелките си с новата си придобивка (било то чанта,парцалка или 30 годишен паралия)...А и хората на 30 години не са чак пък старци и могат да дадат стабилно материално състояние,че защо не и любов.Вие като сте такива пубери,които само си играят на бебешките игрички и не им пука за момичето до тях... :( Аз винаги съм ходила с по големи никога на моята възраст,камо ли и по малки...
Това беше от мен . :smt001

gir
03-22-2010, 14:09
Ъъм..рядко пиша тук за проблеми но реших да си кажа...
Та така...вчера видях бившата с някъв сигурно ...на 27-30....(тя е на 15) е тука ч печат ПЕДО БЕАР АПРУУВ...та мисалта ми е че момичетата все повече и повече отиват при по стари които не могат да си намерият жени от своята категория и го удрят на педо...излиза им по-евтино щото да кажем работят и могат да си позволят да им купуват разни глупости на малките и ги возят в колата в квартала и "глей кви сме пичове"...а такива като мене дето са си на 15-16 (поне лично за мене) кво праиме....ДУХАМЕ СУПАТА е тва .... дева напрао .... но комент...
ПС: не искам да се обиждат хората които са 20-30 под думата дъртаци...нищо лично...

1/ Тя даже да беше избягала от тебе и с някакъв на 15-16, пак щеше да му намериш кусури. Примерно, че не е висок или, че е много висок. Че не е от Левски или, че не е българин...Винаги изоставеният намира кусури на новия избор на гаджето си.

2/ На 27-30 е календарна възраст. Биологичната възраст на някои 27-30 е по-малка от на разни по 17-18. В смисъл, че изглеждат по-млади. Така че, ако не им личи разликата визуално - няма проблем. А и да им личи, пак няма, ама прави впечатление.

3/ Защо подценявате момичетата? Ами, че някой по-голям батко може да си се кефи на някоя, щото е умничка и романтична, не само щото е малка...Някой пък може да ходи с по-малки по икономически причини, за които си загатнал. Въобще забрави, че само заради годините са с тях...

4/ С времето разликите се изравняват. Сега може и да им личи като са на 15 и 30, ама след 10 години - на 25 и 40 може той да изглежда по-малък от нея. Не е задължително, ама доста момичета растат и стареят по-бързо от момчетата.

5/ Няма никаква педофилия да ходиш с някоя на 15. На 15 те си имат оформено тяло, менструация (могат да раждат деца) и т.н. Това не е педофилия. Педофилията е с деца. А на 15 години са юноши, тийнейджъри. Това се казва ЕФЕБОФИЛИЯ и не е болестно състояние. Ефебофилия е влечение към млади хора - тийнейджъри и младежи. Нищо лошо няма в него. В Япония даже си е част от националната култура и почти всички еротични анимета са с УЧЕНИЧКИ от средното училище. А и в някои държави на 15 вече се женят...

6/ Да се противопоставяш на връзката между хора, само защото календарната им възраст е различна си е дискриминация, наречена ЕЙДЖИЗЪМ (Ageism), нещо подобно на расизъм, лингвицизъм и други ненавистнически теории.


П.С. НЕ ВСЕКИ НА 30 Е ПО-БОГАТ ОТ НЯКОЙ НА 15. НЕ БЪРКАЙТЕ ГОДИНИТЕ С КЛАСИТЕ ! АКО НЯКОЙ Е СИНЧЕ НА БИЗНЕСМЕН С 10 000 000 НЯМА ЛИ ДА Е ПО-БОГАТ ОТ РАБОТНИК НА 30 ГОДИНИ?

ReachlessGirl
03-22-2010, 14:37
офф много се палите сичките бее .. :razz: :razz: :lol:

По темата: мии шанс .. намери си такава дету няма да тръгне след някой чичко (ако изобщо са останали) .. :lol:

LadyDi
03-22-2010, 14:38
5/ Няма никаква педофилия да ходиш с някоя на 15. На 15 те си имат оформено тяло, менструация (могат да раждат деца) и т.н. Това не е педофилия. Педофилията е с деца. А на 15 години са юноши, тийнейджъри. Това се казва ЕФЕБОФИЛИЯ и не е болестно състояние. Ефебофилия е влечение към млади хора - тийнейджъри и младежи. Нищо лошо няма в него. В Япония даже си е част от националната култура и почти всички еротични анимета са с УЧЕНИЧКИ от средното училище. А и в някои държави на 15 вече се женят...
:lol:
Цитирам Уикипедия, която знам, че тук много уважавате:

Според Световната здравна организация за педофили могат да се считат индивиди над 16-годишна възраст, ако проявяват постоянно и преобладаващо сексуално влечение към деца (момчета, момичета или и двата пола), при условие, че е налице възрастова разлика от поне 5 години.
....
В правораздаването терминът „педофил“ се употребява свободно и без формално определение за описание на намерените за виновни в извършването на сексуална злоупотреба с деца или непълнолетни, в това число деца в предпубертетна възраст, деца в пубертетна възраст и младежи в следпубертетна възраст. Изследователите препоръчват тази непрецизна употреба да се избягва. В ежедневието терминът „педофилия“ се употребява за означаване на всеки възрастен индивид, който е сексуално привлечен към малки деца или който сексуално злоупотребява с дете или младеж.
Прилагам и цитат от The ICD-10 Classification of Mental and Behavioural Disorders/Diagnostic criteria for research, на Световната здравна организация (за справка:http://www.who.int/classifications/icd/en/GRNBOOK.pdf - стр. 166/167)

F65.4 Paedophilia
A. The general criteria for F65 Disorders of sexual preference must be met.
B. A persistent or a predominant preference for sexual activity with a prepubescent child or children.
C. The person is at least 16 years old and at least five years older than the child or children in B.

Моля, проучвате по-усърдно.

gir
03-22-2010, 14:51
...Не разбирам...от какво се привличат децата,че да ходят при такива...АКо е заради финансите ^^...не им ли е неудобно/отвратително/неморално/т.н да стоят до човек,който може да им е баща


МАЛКО МАТЕМАТИКА :


30 - 15 = 15 !!!

На 15 не може момче да се жени. По закон се жени най-рано на 18. Докато се роди бебето, става на 19. Така че баща може да ти е някой с 19 години по-голям, НАЙ-МАЛКО.

gir
03-22-2010, 14:55
5/ Няма никаква педофилия да ходиш с някоя на 15. На 15 те си имат оформено тяло, менструация (могат да раждат деца) и т.н. Това не е педофилия. Педофилията е с деца. А на 15 години са юноши, тийнейджъри. Това се казва ЕФЕБОФИЛИЯ и не е болестно състояние. Ефебофилия е влечение към млади хора - тийнейджъри и младежи. Нищо лошо няма в него. В Япония даже си е част от националната култура и почти всички еротични анимета са с УЧЕНИЧКИ от средното училище. А и в някои държави на 15 вече се женят...
:lol:
Цитирам Уикипедия, която знам, че тук много уважавате:

Според Световната здравна организация за педофили могат да се считат индивиди над 16-годишна възраст, ако проявяват постоянно и преобладаващо сексуално влечение към деца (момчета, момичета или и двата пола), при условие, че е налице възрастова разлика от поне 5 години.
....
В правораздаването терминът „педофил“ се употребява свободно и без формално определение за описание на намерените за виновни в извършването на сексуална злоупотреба с деца или непълнолетни, в това число деца в предпубертетна възраст, деца в пубертетна възраст и младежи в следпубертетна възраст. Изследователите препоръчват тази непрецизна употреба да се избягва. В ежедневието терминът „педофилия“ се употребява за означаване на всеки възрастен индивид, който е сексуално привлечен към малки деца или който сексуално злоупотребява с дете или младеж.
Прилагам и цитат от The ICD-10 Classification of Mental and Behavioural Disorders/Diagnostic criteria for research, на Световната здравна организация (за справка:http://www.who.int/classifications/icd/en/GRNBOOK.pdf - стр. 166/167)

F65.4 Paedophilia
A. The general criteria for F65 Disorders of sexual preference must be met.
B. A persistent or a predominant preference for sexual activity with a prepubescent child or children.
C. The person is at least 16 years old and at least five years older than the child or children in B.

Моля, проучвате по-усърдно.

Моля изчислете, че 16-5 е равно на 11.

Моля преведете си, че пише, че е свързано със СЕКС-АКТИВНОСТ с хора в ДЕТСКА И ПРЕДПУБЕРТЕТНА възраст, а не с 15 годишни.

Благодаря Ви за вниманието и извинявайте, ако има нещо. Но просто такава ми е специалността, да поназвайвам малко за закони, сексуални престъпления, и поведение, и т.н.

gir
03-22-2010, 15:00
офф много се палите сичките бее .. :razz: :razz: :lol:

По темата: мии шанс .. намери си такава дету няма да тръгне след някой чичко (ако изобщо са останали) .. :lol:

Ако онзи е на 27 до 30 (както го е определил авторът от далече), т.е. с 12 до 15 години по-голям, не й е "чичко", а й е "батко". Защото "чичко" е на годините на потенциален баща (най-малко 18-19 години). Същото и с дядовците. Най-малко 37 години разлика, за да й е дядо, а не чичо.
Малко повече аритметика и всичко е на място.
Поздрави!

LadyDi
03-22-2010, 15:19
5/ Няма никаква педофилия да ходиш с някоя на 15. На 15 те си имат оформено тяло, менструация (могат да раждат деца) и т.н. Това не е педофилия. Педофилията е с деца. А на 15 години са юноши, тийнейджъри. Това се казва ЕФЕБОФИЛИЯ и не е болестно състояние. Ефебофилия е влечение към млади хора - тийнейджъри и младежи. Нищо лошо няма в него. В Япония даже си е част от националната култура и почти всички еротични анимета са с УЧЕНИЧКИ от средното училище. А и в някои държави на 15 вече се женят...
:lol:
Цитирам Уикипедия, която знам, че тук много уважавате:

Според Световната здравна организация за педофили могат да се считат индивиди над 16-годишна възраст, ако проявяват постоянно и преобладаващо сексуално влечение към деца (момчета, момичета или и двата пола), при условие, че е налице възрастова разлика от поне 5 години.
....
В правораздаването терминът „педофил“ се употребява свободно и без формално определение за описание на намерените за виновни в извършването на сексуална злоупотреба с деца или непълнолетни, в това число деца в предпубертетна възраст, деца в пубертетна възраст и младежи в следпубертетна възраст. Изследователите препоръчват тази непрецизна употреба да се избягва. В ежедневието терминът „педофилия“ се употребява за означаване на всеки възрастен индивид, който е сексуално привлечен към малки деца или който сексуално злоупотребява с дете или младеж.
Прилагам и цитат от The ICD-10 Classification of Mental and Behavioural Disorders/Diagnostic criteria for research, на Световната здравна организация (за справка:http://www.who.int/classifications/icd/en/GRNBOOK.pdf - стр. 166/167)

F65.4 Paedophilia
A. The general criteria for F65 Disorders of sexual preference must be met.
B. A persistent or a predominant preference for sexual activity with a prepubescent child or children.
C. The person is at least 16 years old and at least five years older than the child or children in B.

Моля, проучвате по-усърдно.

Моля изчислете, че 16-5 е равно на 11.

Моля преведете си, че пише, че е свързано със СЕКС-АКТИВНОСТ с хора в ДЕТСКА И ПРЕДПУБЕРТЕТНА възраст, а не с 15 годишни.

Благодаря Ви за вниманието и извинявайте, ако има нещо. Но просто такава ми е специалността, да поназвайвам малко за закони, сексуални престъпления, и поведение, и т.н.

WTF|?
Не само, че си некомпетентен, ами не си правиш труд и да четеш.

А предишния ти пост.
На 15 години едно момче е полово зряло да бъде баща и БЕЗ БРАК. Аман от прости хора.

LadyDi
03-22-2010, 15:22
Освен това, ПО ЗАКОН, до навършване на пълнолетие, ти се водиш дете. Колкото и полово и умствено зрял да си.

uBuTo
03-22-2010, 15:23
...Не разбирам...от какво се привличат децата,че да ходят при такива...АКо е заради финансите ^^...не им ли е неудобно/отвратително/неморално/т.н да стоят до човек,който може да им е баща
повечето от днешните момичета са готови на всичко за да изкарат някой лев. и едва ли е неморално за тях да правят секс не с човек който може да им е баща, а който може да им е дядо.

gir
03-22-2010, 15:24
Хах. Тук може да се поспори малко.
Винаги ли, когато едно 15 годишно момиче ходи с 30 годишен, се гледа от ъгъла на автора?
А ако "дъртака" не иска секс? Ако не купува разни парцалки на 15 годишната? Ако момичето се чувства добре в неговата компания, защото е разбирана, подкрепяне и... хм, защитена? Ако тя не е поредната пикла, която гледа да се изфука с материалното? А този на 30 се радва на присъствието й, прекарват времето си заедно, приятно им е и прочие?
Свикват заедно. 30 годишния не си позволява секс с нея, защото етикета "педофил" е повече от ясно, че ще му бъде лепнат.

И тогава какво? Връзка без секс? Ами... емоционалната страна?
Или сега ще кажете, че няма подобно животно на 30 години...

Добре де...да кажем,че е така както казваш...от какво е привлечено момичето? Едната защита? Дори физически не си представям какво би я привлякло.
(Не че 30 годишните не са привлекателни. Привлекателни са за 30 годишни дами. ^)

Много погрешно. Има си 30 годишни, които са стегнати, без бели коси и пр. А си има и 17 годишни тюфлеци, сбръчкани и с бели косми...
Отделно - що да няма привлекателни на 30 ?
Чакай да ти намеря родени през 1980, секс-символи да видиш, че имат за какво да се хванат "малките":

Алан Смит , футболист

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/bd/Rsz_Alansmith_20040727.jpg

Уилбър Пан, поп и рап-певец
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/80/Will_Pan.jpg

Мога да намеря и други. Даже над 30, които са мечта за много на 15...

Callisto
03-22-2010, 15:24
Хах аз затова винаги ходя с по-малки момчета от мен! :D Единственото, което може да ме накара да отида при по-възрастен е ъкъла. Харесвам умни мъже, а не недорасли тинейджърчета, които все още си мислят само за CS, секс и спане и нямат никакви планове за бъдещето. Аз съм си амбициозна, постигнала съм всичко, което съм искала за тази възраст. Оредила съм си бъдеще, работа и тн и то съвсем сама. Навремето гаджето ми беше адски тъп, но сега гледам да му вливам малко мозък в главата и да ви кажа станал е много по-отговорен и грижовен от преди. :) Вече си мисли за неща от типа: аз трябва да науча това и това, за да постигна неща, аз трябва да почна работа, за да можем ЗАЕДНО да постигнем друго нещо, аз трябва да си те пазя, да се грижа за теб, ако имаш нужда.... Ние момичетата искаме просто някой по-отговорен до нас. Ако нямаме пари, да ни дадът 50 стотинки за шише вода, ако няма къде да отидем, да се погрижат за нас и да ни приютът временно. Гаджето ми навремето искаше да му готвя и да му обувам чорапите и такова конско му теглих, че не само се научи да готви и да ми помага в домакинството, а и чак на другата сутрин му звъня докато бях на училище, питам го какво прави,а той ми разправя подреждам ти стаята...считайте колко е бил гузен. :D

Като сте още само на по 15/16 научете се да сте по-отговорни, покажете, че имате някакви цели, идеи за бъдеще и ще видите, че няма да духате супата! :)

gir
03-22-2010, 15:28
Освен това, ПО ЗАКОН, до навършване на пълнолетие, ти се водиш дете. Колкото и полово и умствено зрял да си.

По закон имаме:


-малолетни (деца до 14)
-непълнолетни (юноши от 14 до 18 )
-пълнолетни (на и над 18 г.)

Това е по закон. На 15 и 16 са непълнолетни, но не и малолетни. Затова и законът им дава права като това да подписват договори, например, да се женят (с родителско съгласие) и пр.

gir
03-22-2010, 15:35
5/ Няма никаква педофилия да ходиш с някоя на 15. На 15 те си имат оформено тяло, менструация (могат да раждат деца) и т.н. Това не е педофилия. Педофилията е с деца. А на 15 години са юноши, тийнейджъри. Това се казва ЕФЕБОФИЛИЯ и не е болестно състояние. Ефебофилия е влечение към млади хора - тийнейджъри и младежи. Нищо лошо няма в него. В Япония даже си е част от националната култура и почти всички еротични анимета са с УЧЕНИЧКИ от средното училище. А и в някои държави на 15 вече се женят...
:lol:
Цитирам Уикипедия, която знам, че тук много уважавате:

Според Световната здравна организация за педофили могат да се считат индивиди над 16-годишна възраст, ако проявяват постоянно и преобладаващо сексуално влечение към деца (момчета, момичета или и двата пола), при условие, че е налице възрастова разлика от поне 5 години.
....
В правораздаването терминът „педофил“ се употребява свободно и без формално определение за описание на намерените за виновни в извършването на сексуална злоупотреба с деца или непълнолетни, в това число деца в предпубертетна възраст, деца в пубертетна възраст и младежи в следпубертетна възраст. Изследователите препоръчват тази непрецизна употреба да се избягва. В ежедневието терминът „педофилия“ се употребява за означаване на всеки възрастен индивид, който е сексуално привлечен към малки деца или който сексуално злоупотребява с дете или младеж.
Прилагам и цитат от The ICD-10 Classification of Mental and Behavioural Disorders/Diagnostic criteria for research, на Световната здравна организация (за справка:http://www.who.int/classifications/icd/en/GRNBOOK.pdf - стр. 166/167)

F65.4 Paedophilia
A. The general criteria for F65 Disorders of sexual preference must be met.
B. A persistent or a predominant preference for sexual activity with a prepubescent child or children.
C. The person is at least 16 years old and at least five years older than the child or children in B.

Моля, проучвате по-усърдно.

Моля изчислете, че 16-5 е равно на 11.

Моля преведете си, че пише, че е свързано със СЕКС-АКТИВНОСТ с хора в ДЕТСКА И ПРЕДПУБЕРТЕТНА възраст, а не с 15 годишни.

Благодаря Ви за вниманието и извинявайте, ако има нещо. Но просто такава ми е специалността, да поназвайвам малко за закони, сексуални престъпления, и поведение, и т.н.

WTF|?
Не само, че си некомпетентен, ами не си правиш труд и да четеш.

А предишния ти пост.
На 15 години едно момче е полово зряло да бъде баща и БЕЗ БРАК. Аман от прости хора.

1. Не съм прост.
2. Полово-зрели са и по на 8 години някои, но това не значи, че могат да са ти баща/майка. Бащинството и майчинството не са само биологични, но и правни, социологически и антропологични категории.
3. Прочетох много добре, но ти не си прочела:

3.1. ПРЕВЕЖДАМ ВИ:

"preference for sexual activity with a prepubescent child or children.
"
"предпочитание за сексуална активност с предпубертетно дете или деца"

На 15 години НЕ СА предпубертети, а са пубертети. Разбираш ли?

И пише, че за да обвинят някой в педофилия, трябва да е поне на 16 и жертвата му да е с 5 години по-малка, т.е. поне на 11.

Който разбира английски да потвърди, че съм прав.

03-22-2010, 16:40
15 годишните момичета се чувстват големи?
Ок...
Защото се чувстват големи си търсят по-големи партньори?
мм.. Ок
15 годишните момчета се чувстват преебани заради това?
Ок..
Можем ли да променим как стоят нещата?
Мнем

Извод от темата?
Никакъв.. :?

По-интересно ще е да обсъждаме финансовата криза.. :-D

nikity9926
03-22-2010, 16:44
Боже на къде отива тоя свят...
++1

Callisto
03-22-2010, 16:56
15 годишните момичета се чувстват големи?
Ок...
Защото се чувстват големи си търсят по-големи партньори?
мм.. Ок
15 годишните момчета се чувстват преебани заради това?
Ок..
Можем ли да променим как стоят нещата?
Мнем

Извод от темата?
Никакъв.. :?

По-интересно ще е да обсъждаме финансовата криза.. :-D

Не си прав...момичетата изобщо не се чувстват големи. Те просто искат нещо, което вие не можете да им дадете. Те искат сигурност и макар че не го осъзнават те подсъзнателно търсят някой като техния татко (здрав истински мъж, трудолюбив(това за вас е да играете на CS), силен ( да вдигате даден скил), отговорен (да не допуснете да прочетете Game Over), умен ( да скамнете някой)....виждате ли има голяма разлика м/у вас и възрастните мъже...вие какво бъдеще можете да предложите на тези момичета? Стой си в къщи и ми кърпи чорапите, като се прибера ще ти дам 30 стотинки да ми купиш пликче солети, че заплатата не ми стига за нещо по-добро...( и то в случей, че изобщо си намерите работа)...

gir
03-22-2010, 17:10
Боже на къде отива тоя свят...
++1


15-годишна и 30-годишен. РАЗЛИКИ НЯКАКВИ ГОЛЕМИ ДА ИМА?

АРИАНА ГРАНДЕ (15-годишна певица и актриса)
http://cdn.buzznet.com/media/jjr/headlines/2009/10/ariana-grande-fantastic-fox.jpg

УИЛМЪР ВАЛДЕРАМА (30-годишен актьор)
http://www.exposay.com/celebrity-photos/wilmer-valderrama-6th-annual-young-hollywood-awards-g1iz09.jpg

w0sh
03-22-2010, 17:31
Защо сравнявате външен вид.

Сравнете акъл, моля ви.

Една 15 годишна никога не може да изпързаля 30 годишен,ч е е на неговия акъл.

gir
03-22-2010, 18:11
Защо сравнявате външен вид.

Сравнете акъл, моля ви.

Една 15 годишна никога не може да изпързаля 30 годишен,ч е е на неговия акъл.

Да. Интелектуалната възраст по-трудно се бърка. Но има изключения. Значи виждал съм селяни по на 40 даже, които нямат понятие от география (къде е Лаос и Люксембург), биология (ДНК-то от какво се състои) и пр., докато някои (една на хиляда) на 15 може да знае кой е Киркегор, да пише поезия от класа и да свири на пиано...
Но, като цяло съм съгласен с тебе, че пречката си е акълът и други разлики като социален статус, примерно (той иска да ходи в чужбина, тя трябва да си завърши средното)...
Та така.

Jessie
03-22-2010, 18:39
Защо сравнявате външен вид.

Сравнете акъл, моля ви.

Една 15 годишна никога не може да изпързаля 30 годишен,ч е е на неговия акъл.


Да, но в днешно време никой няма да тръгне да ти гледа акъла, поне не в началото ... :?

nymphadora
03-22-2010, 19:06
onestar,ти така върло защитаваш позицията си,май си минала по тоя път,а?

YoUcANNOtiMaGiNe
03-22-2010, 19:11
По - рано писах в темата , но както и да е . Прочетох коментарите и по -нататък и забелязвам , че единственият човек , който мисли като мене тука е gir
Не мога да разбера на останалите какво ви пречи и защо има толкова много хора с ОГРОМНИ предразсъдъци :? И още нещо - педофилия НЕ се нарича , когато е със съгласието на човека , който е по - малък .

03-22-2010, 19:18
Не си прав...момичетата изобщо не се чувстват големи. Те просто искат нещо, което вие не можете да им дадете. Те искат сигурност и макар че не го осъзнават те подсъзнателно търсят някой като техния татко (здрав истински мъж, трудолюбив(това за вас е да играете на CS), силен ( да вдигате даден скил), отговорен (да не допуснете да прочетете Game Over), умен ( да скамнете някой)....виждате ли има голяма разлика м/у вас и възрастните мъже...вие какво бъдеще можете да предложите на тези момичета? Стой си в къщи и ми кърпи чорапите, като се прибера ще ти дам 30 стотинки да ми купиш пликче солети, че заплатата не ми стига за нещо по-добро...( и то в случей, че изобщо си намерите работа)...



Тя иска сигурност. Има си семейство.
Тя иска любов. Има си майка.
Тя иска пари. Има си баща
Тя иска друг вид любов. Има си плюшени играчки.

Аз искам да съм портокал. Нямам си нищо...

Спора е безсмислен.

ReachlessGirl
03-22-2010, 19:19
Ако онзи е на 27 до 30 (както го е определил авторът от далече), т.е. с 12 до 15 години по-голям, не й е "чичко", а й е "батко". Защото "чичко" е на годините на потенциален баща (най-малко 18-19 години). Същото и с дядовците. Най-малко 37 години разлика, за да й е дядо, а не чичо.
Малко повече аритметика и всичко е на място.
Поздрави!
Познай през кое ми минава дали й се пада чичо, баща или батко .. аз НЕ приемам такива връзки от сорта на - тя е на 15, той на 30! .. точка! :?
всеки си има мнение по въпроса, това е моето и НЯМА да се промени! ..

mArMaLaDkA
03-22-2010, 19:28
onestar,ти така върло защитаваш позицията си,май си минала по тоя път,а?

ми то момичето още в началото си каза. :lol:

xNiKx
03-22-2010, 21:09
15 годишните момичета се чувстват големи?
Ок...
Защото се чувстват големи си търсят по-големи партньори?
мм.. Ок
15 годишните момчета се чувстват преебани заради това?
Ок..
Можем ли да променим как стоят нещата?
Мнем

Извод от темата?
Никакъв.. :?

По-интересно ще е да обсъждаме финансовата криза.. :-D

Не си прав...момичетата изобщо не се чувстват големи. Те просто искат нещо, което вие не можете да им дадете. Те искат сигурност и макар че не го осъзнават те подсъзнателно търсят някой като техния татко (здрав истински мъж, трудолюбив(това за вас е да играете на CS), силен ( да вдигате даден скил), отговорен (да не допуснете да прочетете Game Over), умен ( да скамнете някой)....виждате ли има голяма разлика м/у вас и възрастните мъже...вие какво бъдеще можете да предложите на тези момичета? Стой си в къщи и ми кърпи чорапите, като се прибера ще ти дам 30 стотинки да ми купиш пликче солети, че заплатата не ми стига за нещо по-добро...( и то в случей, че изобщо си намерите работа)...
Чуваш ли се кви глупости говориш? Точно, че момичетата се чувстват някакви зрели госпожички, затова търсят чичковци. Нещо, което не можем да им дадем? Ако момичетата се нуждаеха от нещо, което само 20 години по-голям от тях може да им даде, природата щеше да се погрижи за това, нали се сещаш и щеше да е нормално, ама не е. Няма нещо, от което момичетата да се нуждаят, а едно нормално момче да не може да им даде. Не намирам общото м-у педофилията и кънтър страйка, ама ти май успяваш, браво. "вие какво бъдеще можете да предложите на тези момичета?" ъъъъъ, нормално. Или смяташ, че е нормално когато момичето стане на 30, мъжа да е вече на 50-55. Хич не мога да те разбера, чичковците са по-добри от нормалните момчета, защото могат да предложат бъдеще на момичетата и да ги осигурят финансово? Какво бъдеще, когато момичето стане на 50 оня ще е побелял и ще ходи с бастун. Верно трябва да се прегледате всичките, бати накъде отива света?

Callisto
03-22-2010, 21:13
Не си прав...момичетата изобщо не се чувстват големи. Те просто искат нещо, което вие не можете да им дадете. Те искат сигурност и макар че не го осъзнават те подсъзнателно търсят някой като техния татко (здрав истински мъж, трудолюбив(това за вас е да играете на CS), силен ( да вдигате даден скил), отговорен (да не допуснете да прочетете Game Over), умен ( да скамнете някой)....виждате ли има голяма разлика м/у вас и възрастните мъже...вие какво бъдеще можете да предложите на тези момичета? Стой си в къщи и ми кърпи чорапите, като се прибера ще ти дам 30 стотинки да ми купиш пликче солети, че заплатата не ми стига за нещо по-добро...( и то в случей, че изобщо си намерите работа)...



Тя иска сигурност. Има си семейство.
Тя иска любов. Има си майка.
Тя иска пари. Има си баща
Тя иска друг вид любов. Има си плюшени играчки.

Аз искам да съм портокал. Нямам си нищо...

Спора е безсмислен.


Тя иска сигурност. Има си семейство. -това е временно-все някога ще умрат, ако още не са.
Тя иска любов. Има си майка.-майка ми не я ебе за мен и я виждам 1 на 3 месеца
Тя иска пари. Има си баща- на смъртно легло.
Тя иска друг вид любов. Има си плюшени играчки.- те каква любов могат да ми предложат. Нито могат да ме гушнат и да ме отешът, нито могат да ме изслушат нито да ми дадът савет!

Аз искам да съм портокал. Нямам си нищо...-ми няма да си имаш, докато мислиш по този начин...твойто си е просто ревност. Комплексирал си се, че те заебават за по-възрастни...замислял ли си се защо? Ми сигурно са по-сериозни от теб. Те са си оредили живота и не и предстоят въпроси от типа...сега от къде да взема заем за жилище, да платя водата или тока, дали мама ще влезе в стаята и тн....

pussucetka
03-22-2010, 21:16
:D Вие ччувате ли се :? :D .. Тези по на 30год. могат да ни бъдат бащи .. От тях нищо добро не може да види едно 15 годишно момиче като мен .. Може да има свестни тук тамее .. Амаа тези `` възрастните `` си имат своите желания .. Наистина на къде отива този свят .. :?

Callisto
03-22-2010, 21:17
15 годишните момичета се чувстват големи?
Ок...
Защото се чувстват големи си търсят по-големи партньори?
мм.. Ок
15 годишните момчета се чувстват преебани заради това?
Ок..
Можем ли да променим как стоят нещата?
Мнем

Извод от темата?
Никакъв.. :?

По-интересно ще е да обсъждаме финансовата криза.. :-D

Не си прав...момичетата изобщо не се чувстват големи. Те просто искат нещо, което вие не можете да им дадете. Те искат сигурност и макар че не го осъзнават те подсъзнателно търсят някой като техния татко (здрав истински мъж, трудолюбив(това за вас е да играете на CS), силен ( да вдигате даден скил), отговорен (да не допуснете да прочетете Game Over), умен ( да скамнете някой)....виждате ли има голяма разлика м/у вас и възрастните мъже...вие какво бъдеще можете да предложите на тези момичета? Стой си в къщи и ми кърпи чорапите, като се прибера ще ти дам 30 стотинки да ми купиш пликче солети, че заплатата не ми стига за нещо по-добро...( и то в случей, че изобщо си намерите работа)...
Чуваш ли се кви глупости говориш? Точно, че момичетата се чувстват някакви зрели госпожички, затова търсят чичковци. Нещо, което не можем да им дадем? Ако момичетата се нуждаеха от нещо, което само 20 години по-голям от тях може да им даде, природата щеше да се погрижи за това, нали се сещаш и щеше да е нормално, ама не е. Няма нещо, от което момичетата да се нуждаят, а едно нормално момче да не може да им даде. Не намирам общото м-у педофилията и кънтър страйка, ама ти май успяваш, браво. "вие какво бъдеще можете да предложите на тези момичета?" ъъъъъ, нормално. Или смяташ, че е нормално когато момичето стане на 30, мъжа да е вече на 50-55. Хич не мога да те разбера, чичковците са по-добри от нормалните момчета, защото могат да предложат бъдеще на момичетата и да ги осигурят финансово? Какво бъдеще, когато момичето стане на 50 оня ще е побелял и ще ходи с бастун. Верно трябва да се прегледате всичките, бати накъде отива света?

Не секарай на мен ! Не съм аз тази, която ходи с по-големи от мен. Аз си ходя с по-малки. :D Казвам само какво искат момичетата...ти не можеш да го разбереш...мъжете никога не са можели да разберът какво искат жените...няма и да могат, понеже не слушат. Казвам само, че предпочитаме умни мъже, които знаят какво искат, знаят какво искат да работят, какво да учат и тн...имат амбиции..., а не като 14/15 годишните лапета да играят по цял ден на компютърни игри. Питаш ги написа ли си домашните-не, какво искаш да работиш-искам да съм президент....ми съжалявам няма да стане. Искате яко маце...заслужете си го!
Никой не ви иска парите...ние само искаме да докажете, че сте отговорни и, че можете да носите отговорност за действията си.

FromAutumToAshes
03-22-2010, 21:39
Хах. Тук може да се поспори малко.
Винаги ли, когато едно 15 годишно момиче ходи с 30 годишен, се гледа от ъгъла на автора?
А ако "дъртака" не иска секс? Ако не купува разни парцалки на 15 годишната? Ако момичето се чувства добре в неговата компания, защото е разбирана, подкрепяне и... хм, защитена? Ако тя не е поредната пикла, която гледа да се изфука с материалното? А този на 30 се радва на присъствието й, прекарват времето си заедно, приятно им е и прочие?
Свикват заедно. 30 годишния не си позволява секс с нея, защото етикета "педофил" е повече от ясно, че ще му бъде лепнат.

И тогава какво? Връзка без секс? Ами... емоционалната страна?
Или сега ще кажете, че няма подобно животно на 30 години...

Ти вярваш ли на това ? xD Сигурно го има.. Но е ааадски рядко срещано. И аз подкрепям мнението, че връзка с аре да не казвам 5, ама 10 години и нагоре... НЕМОРАЛНО и НЕРЕДНО оО Който каквото ще да казва. За мен това е.. Айде няма да го казвам :) Но в крайна сметка всеки сам избира пътя, по който да върви =]
До някъе съм съгласен с автора...


П.С. - И само да вмъкна нещо.. Какво си е подредил живота? Живее в наследения апартамент от родителите си, работи за 500-700 лева и има да си палти тока и водата, остават му някакви стинки, с които изкарва малката пикла на кафе. Това ли е подреден живот? За някои може и да е, но за един нормално мислещ човек.. Не съм много сигурен :) Ако това наричате сигурност... Боже опази ! И отделно самия факт, че тоя човек щом се е принизил да се занимава с непълнолетни, че понякога и МАЛОЛЕТНИ, не говори никак добре за тия хора. Ми значи той не може да си намери една сериозна връзка с жена на неговата възраст. И то поради горе изброените... Или май само аз така го разбирам ?

xNiKx
03-23-2010, 05:09
15 годишните момичета се чувстват големи?
Ок...
Защото се чувстват големи си търсят по-големи партньори?
мм.. Ок
15 годишните момчета се чувстват преебани заради това?
Ок..
Можем ли да променим как стоят нещата?
Мнем

Извод от темата?
Никакъв.. :?

По-интересно ще е да обсъждаме финансовата криза.. :-D

Не си прав...момичетата изобщо не се чувстват големи. Те просто искат нещо, което вие не можете да им дадете. Те искат сигурност и макар че не го осъзнават те подсъзнателно търсят някой като техния татко (здрав истински мъж, трудолюбив(това за вас е да играете на CS), силен ( да вдигате даден скил), отговорен (да не допуснете да прочетете Game Over), умен ( да скамнете някой)....виждате ли има голяма разлика м/у вас и възрастните мъже...вие какво бъдеще можете да предложите на тези момичета? Стой си в къщи и ми кърпи чорапите, като се прибера ще ти дам 30 стотинки да ми купиш пликче солети, че заплатата не ми стига за нещо по-добро...( и то в случей, че изобщо си намерите работа)...
Чуваш ли се кви глупости говориш? Точно, че момичетата се чувстват някакви зрели госпожички, затова търсят чичковци. Нещо, което не можем да им дадем? Ако момичетата се нуждаеха от нещо, което само 20 години по-голям от тях може да им даде, природата щеше да се погрижи за това, нали се сещаш и щеше да е нормално, ама не е. Няма нещо, от което момичетата да се нуждаят, а едно нормално момче да не може да им даде. Не намирам общото м-у педофилията и кънтър страйка, ама ти май успяваш, браво. "вие какво бъдеще можете да предложите на тези момичета?" ъъъъъ, нормално. Или смяташ, че е нормално когато момичето стане на 30, мъжа да е вече на 50-55. Хич не мога да те разбера, чичковците са по-добри от нормалните момчета, защото могат да предложат бъдеще на момичетата и да ги осигурят финансово? Какво бъдеще, когато момичето стане на 50 оня ще е побелял и ще ходи с бастун. Верно трябва да се прегледате всичките, бати накъде отива света?

Не секарай на мен ! Не съм аз тази, която ходи с по-големи от мен. Аз си ходя с по-малки. :D Казвам само какво искат момичетата...ти не можеш да го разбереш...мъжете никога не са можели да разберът какво искат жените...няма и да могат, понеже не слушат. Казвам само, че предпочитаме умни мъже, които знаят какво искат, знаят какво искат да работят, какво да учат и тн...имат амбиции..., а не като 14/15 годишните лапета да играят по цял ден на компютърни игри. Питаш ги написа ли си домашните-не, какво искаш да работиш-искам да съм президент....ми съжалявам няма да стане. Искате яко маце...заслужете си го!
Никой не ви иска парите...ние само искаме да докажете, че сте отговорни и, че можете да носите отговорност за действията си.
Добре, няма да се "секарам с теб". Така е, не можем да ви разберем, доказано е. Предпочитате умни мъже, които знаели какво искат..., когато самите вие сте на 14-15 и не се знаете какво искате, не се правете на много зрели. Сега, предполагам разбираш какво е пубертет, кога хваща момичетата и кога момчетата, и че момчетата съзряват по-късно. А какви са големите амбиции на тея чичковци? Да ходят с 20 години по-малки от тях? Ебати амбициите. Не могат да си намерят жена и айде скачат на малките глупави момичета.

xNiKx
03-23-2010, 05:13
15 годишните момичета се чувстват големи?
Ок...
Защото се чувстват големи си търсят по-големи партньори?
мм.. Ок
15 годишните момчета се чувстват преебани заради това?
Ок..
Можем ли да променим как стоят нещата?
Мнем

Извод от темата?
Никакъв.. :?

По-интересно ще е да обсъждаме финансовата криза.. :-D

Не си прав...момичетата изобщо не се чувстват големи. Те просто искат нещо, което вие не можете да им дадете. Те искат сигурност и макар че не го осъзнават те подсъзнателно търсят някой като техния татко (здрав истински мъж, трудолюбив(това за вас е да играете на CS), силен ( да вдигате даден скил), отговорен (да не допуснете да прочетете Game Over), умен ( да скамнете някой)....виждате ли има голяма разлика м/у вас и възрастните мъже...вие какво бъдеще можете да предложите на тези момичета? Стой си в къщи и ми кърпи чорапите, като се прибера ще ти дам 30 стотинки да ми купиш пликче солети, че заплатата не ми стига за нещо по-добро...( и то в случей, че изобщо си намерите работа)...
Чуваш ли се кви глупости говориш? Точно, че момичетата се чувстват някакви зрели госпожички, затова търсят чичковци. Нещо, което не можем да им дадем? Ако момичетата се нуждаеха от нещо, което само 20 години по-голям от тях може да им даде, природата щеше да се погрижи за това, нали се сещаш и щеше да е нормално, ама не е. Няма нещо, от което момичетата да се нуждаят, а едно нормално момче да не може да им даде. Не намирам общото м-у педофилията и кънтър страйка, ама ти май успяваш, браво. "вие какво бъдеще можете да предложите на тези момичета?" ъъъъъ, нормално. Или смяташ, че е нормално когато момичето стане на 30, мъжа да е вече на 50-55. Хич не мога да те разбера, чичковците са по-добри от нормалните момчета, защото могат да предложат бъдеще на момичетата и да ги осигурят финансово? Какво бъдеще, когато момичето стане на 50 оня ще е побелял и ще ходи с бастун. Верно трябва да се прегледате всичките, бати накъде отива света?

Не секарай на мен ! Не съм аз тази, която ходи с по-големи от мен. Аз си ходя с по-малки. :D Казвам само какво искат момичетата...ти не можеш да го разбереш...мъжете никога не са можели да разберът какво искат жените...няма и да могат, понеже не слушат. Казвам само, че предпочитаме умни мъже, които знаят какво искат, знаят какво искат да работят, какво да учат и тн...имат амбиции..., а не като 14/15 годишните лапета да играят по цял ден на компютърни игри. Питаш ги написа ли си домашните-не, какво искаш да работиш-искам да съм президент....ми съжалявам няма да стане. Искате яко маце...заслужете си го!
Никой не ви иска парите...ние само искаме да докажете, че сте отговорни и, че можете да носите отговорност за действията си.

Добре, няма да се "секарам с теб". Така е, не можем да ви разберем, доказано е. Предпочитате умни мъже, които знаели какво искат..., когато самите вие сте на 14-15 и не се знаете какво искате, не се правете на много зрели. Сега, предполагам разбираш какво е пубертет, кога хваща момичетата и кога момчетата, и че момчетата съзряват по-късно. А какви са големите амбиции на тея чичковци? Да ходят с 20 години по-малки от тях? Ебати амбициите. Не могат да си намерят жена и айде скачат на малките глупави момичета.

dimitar_ak
03-23-2010, 05:56
Знаеш ли каква е разликата между теб и "големите чичковци"? Тя е, че те имат избор. Могат да имат и 30-40 годишна жена, а могат да го сложат и на 15 годишна тийнейджърка. А ти само ще ревеш по форумите, че съученичките ти се чукат със старци.

gir
03-23-2010, 06:14
:D Вие ччувате ли се :? :D .. Тези по на 30год. могат да ни бъдат бащи .. От тях нищо добро не може да види едно 15 годишно момиче като мен .. Може да има свестни тук тамее .. Амаа тези `` възрастните `` си имат своите желания .. Наистина на къде отива този свят .. :?

Значи на 15 години момчетата имат деца, така ли? Че като станат на 30 и дъщерите им са на 15?...Може, ако сте роми...И пак не е задължително, щото си има и образовани роми, които правят деца след 18...
Светът си отива накъдето си ще. Четете повече история и вижте едно време колко бракове е имало точно с такива 15-годишни разлики. Въобще нямате понятие от миналото и връзките му с настоящето. Обръщам се към хорицата с подобен светоглед, не само към Пусукетка или както и да се транскрибра ника.
Колкото до това дали може или не може да види добро едно момиче -ако е с някой на 15 обезателно ли ще види добро? Случайно да сте учили, че доброто не зависи от годините? На 15 да не би да няма непълнолетни престъпници, изнасилвачи, убийци, крадци...?
Повече мислене, по-малко предразсдъдъци и повече четене на научно-популярни книжки, препоръчвам.

XTREMEFREERIDE
03-23-2010, 06:32
Офф, на толкова повърхностни мнения се нагледах в тая тема. Вие мозък имате ли? Любов. Ох. Любов.. :lol: Вижте, не се присмивам, нито се подигравам, просто ми е жал за вас, драги ми заблудени девойки. Как си представяте, че един 30 годишен МЪЖ ще се занимава с 15 годишна лигла, дето й се припикало и си помислила, че нещо друго й се прави, от любов? Кой нормален 30 годишен МЪЖ би се занимавал с такова ДЕТЕ на тия години, освен ако никоя в неговата категория не му е вързала? Не е нормално. Прието е за НЕНОРМАЛНО от по-голямата част от обществото. Замислете се дали вие не грешите?

gir
03-23-2010, 06:41
Знаеш ли каква е разликата между теб и "големите чичковци"? Тя е, че те имат избор. Могат да имат и 30-40 годишна жена, а могат да го сложат и на 15 годишна тийнейджърка. А ти само ще ревеш по форумите, че съученичките ти се чукат със старци.


Браво, бате Митко! Кажи му го и ти ! :D
Ами точно така си е. Ако си на 30 може и да си с 60 годишна, и с 15 годишна, ама на 15 доста си по-ограничен.
Е, има си жени ("пуми" и др. наименования), които са, да речем по на 25-35, а си падат по пубер-момчета. Лошо няма. Ама са доста малко такива жени. Докато ученички, които си падат по големи батковци, а и по чичковци - бол!

gir
03-23-2010, 07:02
Офф, на толкова повърхностни мнения се нагледах в тая тема. Вие мозък имате ли? Любов. Ох. Любов.. :lol: Вижте, не се присмивам, нито се подигравам, просто ми е жал за вас, драги ми заблудени девойки. Как си представяте, че един 30 годишен МЪЖ ще се занимава с 15 годишна лигла, дето й се припикало и си помислила, че нещо друго й се прави, от любов? Кой нормален 30 годишен МЪЖ би се занимавал с такова ДЕТЕ на тия години, освен ако никоя в неговата категория не му е вързала? Не е нормално. Прието е за НЕНОРМАЛНО от по-голямата част от обществото. Замислете се дали вие не грешите?

Повърхностно мислиш. Ще посоча базовите ти грешки:

1) На 15 не са деца, а са юноши (пубертет, тийн). Деца са до 14 години (юридически) и до 8-10 (биологически). Психологически - някои и на 80 са си деца, умствено - също.

2) По-голямата част ОТ КОЕ общество? Има различни общества. А и не е задължително, ако повечето мислят нещо, то да е така. Преди ПО-ГОЛЯМАТА част от обществото си е мислела, че Земята е плоска. Е, и?

3) "Категорията" на един 30 годишен, не е задължително 30-годишна. И като "категоризираш" така изпадаш в предразсъдък, известен като ЕйДЖИЗЪМ. Също толкова лош, както расизъм, лингвицизъм и др. подобни.

4) Не всички на 15 са тъпи. Има си деца със златни медали от европейски и международни състезания. Изобретатели, виртуози...дори има майки по на 15 години, проститутки и пр.
На 15 години може да имаш много по-голям опит, отколкото някой на 50. Зависи на какво си попадал и какви са ти заложбите.

Мислене и повечко четене, та всичко ще се оправи!
Поздрави!

gir
03-23-2010, 07:12
" И аз подкрепям мнението, че връзка с аре да не казвам 5, ама 10 години и нагоре... НЕМОРАЛНО и НЕРЕДНО"


Според КОЙ МОРАЛ и кой ред? Личния ти? Правиш конкуренция на кварталната секта с догматизъм...


"- И само да вмъкна нещо.. Какво си е подредил живота? Живее в наследения апартамент от родителите си, работи за 500-700 лева и има да си палти тока и водата, остават му някакви стинки, с които изкарва малката пикла на кафе. Това ли е подреден живот?"


С ТОВА СЪМ СЪГЛАСЕН! И АЗ КАЗВАМ, ЧЕ ИМА УЧЕНИЦИ НА 15-16,които са по-богати от чичковците и батковците. Ама няма кой да мисли...












"За някои може и да е, но за един нормално мислещ човек.. Не съм много сигурен :) Ако това наричате сигурност... Боже опази ! "

Сигурността не се прави само с пари. ПРИМЕРНО едно зряло-разсъждаващо същество на 30 може да вдъхне повече сигурност от някой връстник, който говори как се е напушил вчера и как са го наритали в кварталната дискотека. Само пример. Иначе идиоти си има и на 15, и на 30. МОРАЛЪТ НЯМА ВЪЗРАСТ. УМЪТ - и той.





"И отделно самия факт, че тоя човек щом се е принизил да се занимава с непълнолетни, че понякога и МАЛОЛЕТНИ, не говори никак добре за тия хора."


Само за протокола - на 15 не са малолетни, непълнолетни са.



"Ми значи той не може да си намери една сериозна връзка с жена на неговата възраст."

Или, примерно, значи че не го кефят тези на неговата възраст. Що пък трябва всеки да ходи с връстници? Ейджист?

XTREMEFREERIDE
03-23-2010, 18:24
Окей, все тая дали съм казала деца или юноши. Разбираш ли? Все тая е. От повърхностност скачаш на дребнавост. Това е моето лично мнение и имам правото да го изразявам. Както всяко момиче има правото да се бута в леглото на 30 годишен, така и аз мога да говоря каквото си поискам за тях. Така мисля АЗ. Мисля, че не е редно, нито нормално.

Поздрави на квадрат!

TheOnee
03-24-2010, 05:50
Има такива на които им е писнало да ходят с незрели момчета... защото момчетата стават зрели много по-късно от колкото момичетата...... пък има и такива( и според мен те са повечето) които ходят с по-големи просто да се фукат :?
Да бе, ние пък щото
на 14 вече сме голямата работа ..
Хах.

пп: Авторе и аз имам такива СЪУЧЕНИЧКИ, че чак ме хваща гнус.

gir
03-24-2010, 06:22
Окей, все тая дали съм казала деца или юноши. Разбираш ли? Все тая е. От повърхностност скачаш на дребнавост. Това е моето лично мнение и имам правото да го изразявам. Както всяко момиче има правото да се бута в леглото на 30 годишен, така и аз мога да говоря каквото си поискам за тях. Така мисля АЗ. Мисля, че не е редно, нито нормално.

Поздрави на квадрат!

Не, не е дребнавост, а СТРИКТЕН-АНАЛИЗ-НА-ПОНЯТИЯТА, което го правят само образованите хора като мене, батковото. Не е все тая.
Ти твърдиш, че ДЕТЕ и ЮНОША е едно и също. Утре ще кажеш, че камила и ягода е едно и също. Няма да се съглася с подобни неща, даже и да са казани от Бердяев писал в съавторство с Енгелс, камо ли от някой, който ДАЖЕ НЕ СИ Е НАПРАВИЛ ТРУДА да изследва понятията, с които оперира. Повтарям пак ДЕТЕТО НЕ Е ЮНОША, а юношите не са деца (за да го разбереш със сигурност ще ти дам пример с яйце и пиле. ПИЛЕТО НЕ Е ЯЙЦЕ, а ЯЙЦЕТО НЕ Е ПИЛЕ. Сега нали е ясно или ще се окаже, че и яйцата, и пилетата си имат друга интерпретация в мрачната ти мисъл?)

Разбира се, че имаш право да си изразяваш личното мнение, че децата са юноши или, дори че, яйцата са петли, НО ПЪК ИМАШ И ПРАВОТО да понасяш критики от хора, които не споделят мненията ти.

Редно и нормално? Къде са ти реперните точки за РЕД и НОРМАЛНОСТ? Можеш ли да зададеш някаква отправна, АКСИОЛОГИЧЕСКА СИСТЕМКА, според която да разберем какво му е ненормалното и нередното? Или, примерно, простичко да си кажеш :"Приятели, аз съм от тази и тази секта!" или "Пичове, злоупотребявам с тези и тези вещества." :) Шегувам се, разбира се, не се засягай, ама дай да помислим защо да е нередно и да е ненормално, при положение, че в историята и в настоящето постоянно се случва - някоя в младежка възраст (15) да ходи с някой в млада (30 г.)
И разбери, че това 15 и 30 са само КАЛЕНДАРНИ неща. За едно и също време хората се развиват с различни темпове. Затова по-важна е БИОЛОГИЧНАТА възраст, както и психологичната...Мисли по-задълбочено и по-научно, и по-безпристрастно.

LadyDi
03-24-2010, 06:30
gir, защо ми се струва, че пишеш в тази тема само за да си поначешеш езика, защото като изключим високопарните приказки, колко са образовани хората като тебЕ, нишката на мисълта ти отдавна се изгуби.

Кокошка-яйце, камила-ягода - вземи си структурирай най-после мнението. Разбрахме, че много държиш да ползваш много точни понятия, но тезата ти се поразми.

С две думи - ти подкрепяш връзката между 15 годишно момиче и 30 годишен мъж? Това е yes/no question, преди да си ми направил анализ на буквичките в изречението.

gir
03-24-2010, 06:31
Има такива на които им е писнало да ходят с незрели момчета... защото момчетата стават зрели много по-късно от колкото момичетата...... пък има и такива( и според мен те са повечето) които ходят с по-големи просто да се фукат :?
Да бе, ние пък щото
на 14 вече сме голямата работа ..
Хах.

пп: Авторе и аз имам такива СЪУЧЕНИЧКИ, че чак ме хваща гнус.


Ами и мене ме хваща гнус от ейджисти, расисти, лингвицисти и пр., ама я прикривам,...щото иначе няма да има с кой да си лафя :D

Съученичките са "гнусни" винаги, ако ходят с някой друг, а не с тебе. Ако не е голям, то ще му намериш проблем, че не е от твоята раса. Или, че не говори езика ти. Или, че е от ЛЕВСКИ, а не от такъв квалитетен отбор като ЦСКА...или дори, че е "педерас'"...абе винаги има как да се изяви яда от това, че не са избрали теб...

nymphadora
03-24-2010, 06:35
Офф, на толкова повърхностни мнения се нагледах в тая тема. Вие мозък имате ли? Любов. Ох. Любов.. :lol: Вижте, не се присмивам, нито се подигравам, просто ми е жал за вас, драги ми заблудени девойки. Как си представяте, че един 30 годишен МЪЖ ще се занимава с 15 годишна лигла, дето й се припикало и си помислила, че нещо друго й се прави, от любов? Кой нормален 30 годишен МЪЖ би се занимавал с такова ДЕТЕ на тия години, освен ако никоя в неговата категория не му е вързала? Не е нормално. Прието е за НЕНОРМАЛНО от по-голямата част от обществото. Замислете се дали вие не грешите?

Е тва е!

XTREMEFREERIDE
03-24-2010, 06:40
Благодаря за критиките ама съвсем се отклоняваме от темата с това дървено философстване. :)

gir
03-24-2010, 06:51
Благодаря за критиките ама съвсем се отклоняваме от темата с това дървено философстване. :)

Измъкваш се :)

Давай без философия, накратко :

Що според теб няма разлика межд ДЕТЕ и ЮНОША ?

(Яйце и пиле едно и също ли е или има количествени и качествени разлики в развитието?)

/Ако искаш ще ти го редуцирам още повече, нямаш проблеми!/


Съвет: Всеки прави грешки. Разликата между достойните и недостойните сгрешили е в това, че първите имат силата да признаят, че са сбъркали и да се извинят, а вторите затъват в заблудите си и наглеят...да видим ти достойна личност ли си? :)

gir
03-24-2010, 06:57
Офф, на толкова повърхностни мнения се нагледах в тая тема. Вие мозък имате ли? Любов. Ох. Любов.. :lol: Вижте, не се присмивам, нито се подигравам, просто ми е жал за вас, драги ми заблудени девойки. Как си представяте, че един 30 годишен МЪЖ ще се занимава с 15 годишна лигла, дето й се припикало и си помислила, че нещо друго й се прави, от любов? Кой нормален 30 годишен МЪЖ би се занимавал с такова ДЕТЕ на тия години, освен ако никоя в неговата категория не му е вързала? Не е нормално. Прието е за НЕНОРМАЛНО от по-голямата част от обществото. Замислете се дали вие не грешите?

Е тва е!

Не, не е тва. Друго е. Тва неговото е в стила : "Щом като едно време всички са мислели, че Земята не плоска, значи е така."

XTREMEFREERIDE
03-24-2010, 07:53
Мислиш ли, че има ГОЛЯМО умствено развитие от 14 до 15 години? Все едно ставаш пълнолетен и хоп вече си зрял и готов за всичко както е един възрастен. Както и да е. Може да има умствено изостанал чичко на 30 и умствено израснало момиче на 15.. отново намирам гадното във една такава връзка. Защото наистина си е гадно (според мен). Има някакви норми на поведение, които са приети да се спазват, кой ще ги спазва заради това, че са приети и кой ще ги спазва за себе си не е от значение. Трябва да имаме накаква развита ценностна система все пак и да не се оставяме в ръцете на хора, които не са си гледали кефа на времето и са решили да понаваксат. :)

И между другото, момиче съм.

gir
03-24-2010, 08:20
"Мислиш ли, че има ГОЛЯМО умствено развитие от 14 до 15 години? "

1) Според обучението и индивидуалните заложби на индивида. Все пак за 1 година някои хора занаят овладяват или изкарват 20 изпита във Висше учебно.
Накратко - за някои има, за някои - няма, за някои - горе-долу. Различна степен.


2) "Все едно ставаш пълнолетен и хоп вече си зрял и готов за всичко както е един възрастен."

Някои са готови още на 12 , други и на 50 не са готови. Има случай с гениален математик, който даже не е можел сам да си изпере чорапите и да си направи 2 яйца. Така че зависи в какво отношение говориш.



3) "Както и да е. Може да има умствено изостанал чичко на 30 и умствено израснало момиче на 15.. отново намирам гадното във една такава връзка. Защото наистина си е гадно (според мен)."


Защото си представяш "КРАСАВИЦАТА" И "ЗВЯРЪТ"...Чакай да ти покажа 1 на 15 и 1 на 30 и кажи дали някой би ги усетил на колко са и с каква разлика са:

Камила Росо (английска актриса, 15 годишна)

http://woodenspears.com/wp-content/uploads/2009/07/camilla_rosso.jpg

Адам Броди (американски актьор, 30-годишен)

http://adorability.files.wordpress.com/2009/01/adam-brody.jpg

Ами приятелче, те още от сега изглеждат на едни и същи години, аз съм сигурен, че момичето след 20 години като е на 35 ще изглежда, без грим, по-старо от тоя, дето ще е на 50, бре! Мисля, че няма нужда да ти показвам пък 35 годишни как изглеждт по-стари от 50-годишни, нали?





"Има някакви норми на поведение, които са приети да се спазват, кой ще ги спазва заради това, че са приети и кой ще ги спазва за себе си не е от значение."


Няма такива норми. Във всяко общество са различни. Примерно има си страни, където мъж има 4 жени. А и на Запад, вкл. България толкова много ходят с големи, че не знам, откъде мислиш нормите като фиксирани и вечни...направо като в религията. Ако си пастор в някоя секта, направо много ще те уважават вЕрващите, защото ти имаш много догматичен изказ и разсъждения.


"Трябва да имаме накаква развита ценностна система все пак и да не се оставяме в ръцете на хора, които не са си гледали кефа на времето и са решили да понаваксат. :)"

По какви критерии се развива тази система? Задай критериите и ги ОБОСНОВИ НАУЧНО.
Колкото до теорията ти, че само негледалите си кефа предпочитат по-малки НА ГРЕШЕН ПЪТ СИ! Просто повечето мъже генетически са предразположени да си падат по МЛАДО, А НЕ ПО СТАРО. Така и повечето жени искат ЗРЯЛ, а не НЕЗРЯЛ мъж. Милиони години еволюция са това.


"И между другото, момиче съм. "

Все едно. В догматичните общества като протестантските църкви (секти) може да проповядват и жени. Така че - там има хляб за тебе. Стриктно по догмата ще им говориш и ще получаваш добра заплата. А и там няма да има хора, които да са несъгласни с тебе, защото "Бог е рекъл така"...

Glamour92
03-24-2010, 08:21
Леле,хора...Явно наистина през наближаващата 2012 ще става нещо
Щом вече връзките между дечица на 15 и чиковци на 30 започнаха да се възприемат като нещо нормално :shock: :shock: :shock:

gir
03-24-2010, 08:31
Леле,хора...Явно наистина през наближаващата 2012 ще става нещо
Щом вече връзките между дечица на 15 и чиковци на 30 започнаха да се възприемат като нещо нормално :shock: :shock: :shock:

Абе щом вярваш в митове за 2012, едва ли имаш капацитета да разбереш, но аз ще опитам:


1. На 15 не са "дечица" (ти още малко и бластули или гаструли ще ги изкараш), а са ЮНОШИ. Повечето правят секс и имат мензис, т.е. могат да раждат. В някои страни имат право и да се женят. Децица...ХАХАХАХА! :razz:

2. На 30 не може да ти е чичко, ако си на 15. Чичко е, ако може да ти е баща, т.е. поне 18-19 години разлика. Ако си на 15, а той на 30 ти е батко. Щото на 15 момчетата в България не могат да се женят, а и не съм виждал баща на 15 години , поне сред българите.
___________


Извод - повече мислене, преди изказване не вреди, а помага.

Glamour92
03-24-2010, 08:48
Леле,хора...Явно наистина през наближаващата 2012 ще става нещо
Щом вече връзките между дечица на 15 и чиковци на 30 започнаха да се възприемат като нещо нормално :shock: :shock: :shock:

Абе щом вярваш в митове за 2012, едва ли имаш капацитета да разбереш, но аз ще опитам:


1. На 15 не са "дечица" (ти още малко и бластули или гаструли ще ги изкараш), а са ЮНОШИ. Повечето правят секс и имат мензис, т.е. могат да раждат. В някои страни имат право и да се женят. Децица...ХАХАХАХА! :razz:

2. На 30 не може да ти е чичко, ако си на 15. Чичко е, ако може да ти е баща, т.е. поне 18-19 години разлика. Ако си на 15, а той на 30 ти е батко. Щото на 15 момчетата в България не могат да се женят, а и не съм виждал баща на 15 години , поне сред българите.
___________


Извод - повече мислене, преди изказване не вреди, а помага.
Съветвам те да послушаш собствения си извод ;) Наистина няма да ти навреди...
Имаш право да приемаш тези "връзки",както искаш,аз отказвам да споря повече.Нямам и намерение да си променям мнението-за мен това е гнусно и леко извратено и се радвам,че индивидите с твоя начин на (не)мислене не са много...

Wrathchild
03-24-2010, 09:01
Хах. Тук може да се поспори малко.
Винаги ли, когато едно 15 годишно момиче ходи с 30 годишен, се гледа от ъгъла на автора?
А ако "дъртака" не иска секс? Ако не купува разни парцалки на 15 годишната? Ако момичето се чувства добре в неговата компания, защото е разбирана, подкрепяне и... хм, защитена? Ако тя не е поредната пикла, която гледа да се изфука с материалното? А този на 30 се радва на присъствието й, прекарват времето си заедно, приятно им е и прочие?
Свикват заедно. 30 годишния не си позволява секс с нея, защото етикета "педофил" е повече от ясно, че ще му бъде лепнат.

И тогава какво? Връзка без секс? Ами... емоционалната страна?
Или сега ще кажете, че няма подобно животно на 30 години... Ох, разбира се. Един зрял мъж на 30 години само ще се радва на присъствието на 15 годишното ДЕТЕ до него. Той няма да иска друго от нея и ще е абсолютно запленен от нейната личност.
Разбира се. Точно така е.

gir
03-24-2010, 09:08
"Противоречиш си - щом можеш на 15 да раждаш, значи можеш и да си баща/чичо."

Не. Защото то и на 8 годинки някои могат (най-младата майка в света е родила на 5, както знаем от Teenproblem.net), но понеже повечето бащи и майки имат деца след 18 в България, то НЕ МОЖЕ НЯКОЙ ДА ТИ БЪДЕ БАЩА (ако не си ром, от някой клан), защото просто това не се случва.
Иначе, ако искаш да се брои чичо от момента, в който му текне спермата - значи и с 8-9 години разлика вече е чичо, понеже има момченца на 8, които вече мастурбират. Не се връзва много, нали? Така че оставаме си на юридическия чичо, а не на биологичния "чичо"...Ако беше иначе, то децата от 1-ви клас щяха да викат на юношите от 9-ти "чичо", а не "батко".




"Също е много важно да споменем, че преди пълнолетие индивида се разглежда като субект на правото с намалени права и отговорности, а важните решения за него се взимат от родител/настойник."

А, да. Де юре. А де факто? Де юре, например, както многократно съм писал тук и секс преди 14 е незаконен, но де факто, много момичета правят секс и дори деца на възраст до 14 години. Така че, с цялото ми уважение към законите на Република България и тези на Европейския съюз, просто твърдя, че предвид ФАКТИЧЕСКОТО СЪСТОЯНИЕ НА НЕЩАТА, за което ни осведомяват тук (15 годишни ходели с 30 годишни) се произнасям от социално-антропологическа гледна точка, която твърди, че това е Ageism (ейджизъм).
И , за който не знае, пълнолетието в различните страни се дава на различна възраст...


"Разбирам, че искаш да оправдаеш някакво нездраво влечение към лица, които не са навършили пълнолетие"

ПОГРЕШНО! Няма нищо нездраво в това. В МКБ - 10* (Международния кодекс на болестите, 10-та ревизия, който се издава от СЗО - Световната Здравна Организация), си е казано какво е педофилия. Влечение към деца. А на 15 никой не е дете. Затова влечение към 15-годишна от страна на някой на 30, на 20, на 16 или на колкото и да е се нарича ЕФЕБОФИЛИЯ (Любов към юноша) и не се смята за нездраво от никой психиатър, психопатолог, сексолог и социолог по света.



"но в съвременното общество не се съди по това дали даденото дете/юноша/тийнейджър имат менструален цикъл, а дали имат навършени години, които формират граница на матуритета и законово могат да носят пълна отговорност за своите действия и решения."

Зависи за кой пласт от обществото говориш. Ако е за юристите от СУ, това е така. Но, ако е за някой субкултурен пласт, примерно, събрали се емо-та или рапъри, пийват си, и си правят кефа с който си искат, без да се питат за години...тогава не е така.
Ако не бъркам, значи дори на юридическо ниво се дава възможността за връзка с батковци. И е казано, че след 14 всеки може да си прави секс с всеки (пак по закон).
Щом законът позволява и момичето желае, няма значение дали ще спи с някой на 15 или някой на 30...В леглото всички са равни. А и с времето разликите се заличават.

________
* Скоро се очаква и 11-та ревизия, ще видим там пък как ще определят границите, но не ми се вярва да има съществени промени. Дори , предвид, акселерацията може да са надолу...Защото преди 100 години една 15 годишна не е изглеждала така, както сега...но ще видим...

gir
03-24-2010, 09:15
Леле,хора...Явно наистина през наближаващата 2012 ще става нещо
Щом вече връзките между дечица на 15 и чиковци на 30 започнаха да се възприемат като нещо нормално :shock: :shock: :shock:

Абе щом вярваш в митове за 2012, едва ли имаш капацитета да разбереш, но аз ще опитам:


1. На 15 не са "дечица" (ти още малко и бластули или гаструли ще ги изкараш), а са ЮНОШИ. Повечето правят секс и имат мензис, т.е. могат да раждат. В някои страни имат право и да се женят. Децица...ХАХАХАХА! :razz:

2. На 30 не може да ти е чичко, ако си на 15. Чичко е, ако може да ти е баща, т.е. поне 18-19 години разлика. Ако си на 15, а той на 30 ти е батко. Щото на 15 момчетата в България не могат да се женят, а и не съм виждал баща на 15 години , поне сред българите.
___________


Извод - повече мислене, преди изказване не вреди, а помага.
Съветвам те да послушаш собствения си извод ;) Наистина няма да ти навреди...
Имаш право да приемаш тези "връзки",както искаш,аз отказвам да споря повече.Нямам и намерение да си променям мнението-за мен това е гнусно и леко извратено и се радвам,че индивидите с твоя начин на (не)мислене не са много...

Послушал съм го и го спазвам. И е удостоверено, даже :)
Мнението ти не е базирано на нищо научно, т.е. е плод на предразсъдъци и недоодведоменост.
Връзките, които визираш са ФАКТ - исторически и актуално (т.е. преди и сега).
"Гнусно"-то е субективна категория. Примерно някой го е гнус от кучета, а друг -не. Така че погнусата не е база за обективно заключение.
Извращенията са описани в МКБ. А там ефебофилията (влечението към ученички на 15) не се определя като извращение. Т.е. пак субективизъм в преценките ти.
Индивидите с моя начин на мислене са неизвестна величина, за която не може да се съди по един форум, в една малка страна, с малко население. Но, дори и да приемем, че са малко, това не определя дали СЪДЪРЖАНИЕТО НА ТВЪРДЕНИЕТО Е ВЯРНО ИЛИ НЕ. Примерно, ако повечето хора мислят, че Земята е плоска, това вярно ли ще е?
Радвам се, че няма да спориш вече. Благодаря ти за вниманието по темата и постовете ми, конкретно. Весел и успешен ден, и пр.!

gir
03-24-2010, 09:23
Хах. Тук може да се поспори малко.
Винаги ли, когато едно 15 годишно момиче ходи с 30 годишен, се гледа от ъгъла на автора?
А ако "дъртака" не иска секс? Ако не купува разни парцалки на 15 годишната? Ако момичето се чувства добре в неговата компания, защото е разбирана, подкрепяне и... хм, защитена? Ако тя не е поредната пикла, която гледа да се изфука с материалното? А този на 30 се радва на присъствието й, прекарват времето си заедно, приятно им е и прочие?
Свикват заедно. 30 годишния не си позволява секс с нея, защото етикета "педофил" е повече от ясно, че ще му бъде лепнат.

И тогава какво? Връзка без секс? Ами... емоционалната страна?
Или сега ще кажете, че няма подобно животно на 30 години... Ох, разбира се. Един зрял мъж на 30 години само ще се радва на присъствието на 15 годишното ДЕТЕ до него. Той няма да иска друго от нея и ще е абсолютно запленен от нейната личност.
Разбира се. Точно така е.

В някои случаи е така. На 15 си има момичета, които са известни актриси, математички и пр. Така че не всички под общия знаменател, моля. И мъжете пък на 30 не винаги са умни. Ако е някой селянин, дето само патки е пасал, дали ще оцени една пианистка на 15?
И една малка поправка - "15-годишно" не е ДЕТЕ, а е ЮНОША или ПУБЕРТЕТ, или ТИЙНЕЙДЖЪР. Самата осанка не е детска, на 15, да не говорим за физиологични процеси и пр.

Niakoitam
03-24-2010, 10:06
Чета темата и си правя следните изводи от коментарите. С 30 годишни тръгват някакви 15 годишни, които се мислят за големите какички с мнооооого акъл, над нивото на връстниците си гордеейки се че ходят с баща си, които много ги разбирал уважал и обичал, защото ги глезел, угаждал им и ги пазел. Даже и тук във форума има такива. От другата страна пък сега хайде да ги наречем батковците, който не могат да си хванат нещо по-голямо пък и искат да боднат нещо младо и наивно, което опиянено от "грижите" им се заблуждава че бива обичано истински. И така големите ги заблуждават че ги обичат и ги бодват, пък малките им харесва да са глезени и да се заблуждават колко много ги обичат 15 години по големите от тях. Ако има нещо такова то е 1 на 1000 човека

Някои по възрастни се съгласяват и бягат
gir върти и пресуква някакви тип "ала психологични атаки" опитвайки се и сам себе си да се убеди, извъртайки разни закони на 180% и показвайки разни звезди до колко си приличат на външен вид. Не е важен външният вид а акъла, но това май за теб не е от особено значение. Рядко се засичат 30 годишен и 15 годишна с общ сумарен акъл на около 20и нещо годишни но това е рядкост както казах

А gir така както се опитваш да си пробуташ позицията и сам вътрешно много невярвайки си ми приличаш на някакъв загорял чичка, който няма друг избор освен да ходи с 15 години и повече по-малки от него. Ако съдим по профила ти и наистина си на 14 може би имаш роднина или приятел/ка, които го правят и се опитваш всячески пред себе си и пред хората да оправдаеш постъпката им.

Но ваша си работа. Каквото искате това правете. Нека загорелите чичковци/батковци да се занимават с някакви недораснали момиченца мислещи се за много големите каки, а пък батковците да ги трескат здраво заблуждавайки ги колко ги обичат и как няма да ги заменят със следващата по красива за тях на ВЪНШЕН ВИД от тях.

djipsito
03-24-2010, 10:38
Нито съм против, нито подкрепям тези връзки, всичко е строго индивидуално, хората сме различни, тъпо е да се слагат всички под общ знаменател. Нищо не е невъзможно и не смятам, че винаги тези неща трябва да са на финансова основа (въпреки че се извъдиха мн материалистки и за тва са и тези общи знаменатели, и все пак все още се намират стойностни момичета). Сега, по каква причина тва момиче е с този мъж, ми те си знаят...

Според мен гадното на тези връзки (ако приемем, че има реална връзка, всичко е възможно.. и двамата се разбират отлично, момичето е по-развито умствено, има кво да си кажат, да споделят и т.н.. ) е, че идва момент в който тази разлика в годините почва да влияе - той вече е улегнал мъж, мисли за семейство и деца, на нея й кипи кръвта, търси забавления, може би иска да следва, да завърши висше.. и като цяло смята, че е млада да става майка, да върши съпружески задължения, етс. От там ще дойдат кавгите и накрая историята няма да е с хепи енд.

Общо взето всичко това може да се погледне от много ъгли и да се направят различни предполагаеми ситуации с различни хора..Някои ще се приемат, други не... спор винаги ще има.. ама пък и в спора се раждала истината..

gir
03-24-2010, 11:11
някойтам, в някои постове съм съгласен с тебе (затова и не ти отговарям, защото така хубаво си го казал, че няма какво да добавя).Но тук допускаш сериозни грешки. Интелигентен си, малко или повече, над средното ниво на интелигентните младежи, та нека подходя като към голям човек (т.е. без много опростяване и жаргон):

" С 30 годишни тръгват някакви 15 годишни, които се мислят за големите какички с мнооооого акъл, над нивото на връстниците си гордеейки се че ходят с баща си, които много ги разбирал уважал и обичал, защото ги глезел, угаждал им и ги пазел. "

Тази схема е приблизително-вярна. Да речем, че може да се приеме със съответните уточнения като това, че наистина има 15-годишни над нивото на целия си клас или даскало. Както и, че не винаги мотивацията им е съставена от компонентите, които си описал. Ама карай, за работна схема става. САМО БЕЗ ТРИКОВЕ КАТО "ХОДЯТ С БАЩА СИ" - някой, даже и да е на възрастта на баща им, НЕ ИМ Е БАЩА, т.е. опитът за асоциация с кръвосмешение, не върви (независимо дали е направен съзнателно, несъзнателно или алегорично).




"Даже и тук във форума има такива."

Във форума има всичко. От А до Я. Включително и бизнес-анализатори, полицаи, социолози и т.н., без да е задължително да са се реистрирали, нали се сещаш? А и има, вероятно, маскирани, но това си е тяхно право.


"другата страна пък сега хайде да ги наречем батковците, който не могат да си хванат нещо по-голямо пък и искат да боднат нещо младо и наивно, което опиянено от "грижите" им се заблуждава че бива обичано истински."

Ето, за разлика от други, малко по-добре си осъзнал мотивацията. Не само такива, които нямат възможност с връстнички, НО И ТАКИВА, КОИТО СИ ПАДАП ПО МАЛКИ! В различните общества над 50 %, плътно до почти 100 % от мъжете си предпочитата МЛАДИ, а не стари. Рабира се има си и гинекофили (падащи си по зрели жени и застаряващи), както и геронтофили (падащи си по старици). Но да се върнем на НОРМАЛНИЯ (БИОЛОГИЧЕН ) ВАРИАНТ - мъж, падащ си по ученички над 14 годишна възраст (т.е. ЕФЕБОФИЛИЯ - нормално влечение).
МНОГО Е ЛОШО ТОВА, че описваш само ПЕСИМИСТИЧЕН вариант. Т.е., че баткото (или чичкото) никога нямал чувства, а искал само да бодне. Аре да не говорим, че пък много често и момичетата не искат нищо повече от бодване, ама сега те не са to the point.


"
И така големите ги заблуждават че ги обичат и ги бодват, пък малките им харесва да са глезени и да се заблуждават колко много ги обичат 15 години по големите от тях. Ако има нещо такова то е 1 на 1000 човека

"

Едва ли, защото браковете с разлика 15 и повече години, примерно 20, са често-срещани, сравнително по света. Ама дали е 1 на 1000 или 1 на 457, все тая. Щом има толкова много изключения (като абсолютен брой), значи че теорията ти не може да се верифицира до край и приемаме, че някои връзки са и по любов, а не само за секс и пари...а, и , ЧЕ ИМА ХИБРИДНИ връзки, където мотивацията може да е :

-пари
-чувства
-страст
-секс
-респект
-хронофилия (възбуда от това, че човекът е на различна възраст; влечение към невръстници)...


"
gir върти и пресуква някакви тип "ала психологични атаки"
"

Напротив, напротив. Гир е много последователен и коректен в разсъжденията си и няма смисъл да се самоубеждава. Просто фактологизира нещата и прави логически разсъждения (справка - силогистиката).

"
опитвайки се и сам себе си да се убеди, извъртайки разни закони на 180% и показвайки разни звезди до колко си приличат на външен вид.
"

Не извърта никакви закони. Цитира ги и се съобразява с тях. Независимо дали са биологични, диалектически, юридически и пр. закони.
А за звездите - да, просто са по-достъпни като налично визуално впечатление и могат да служат за ориентир.




"Не е важен външният вид а акъла, но това май за теб не е от особено значение.
"
МНОГОКРАТНО съм подчертавал, че има ИНТЕЛЕКТУАЛНА ВЪЗРАСТ. Разбира се, че е важна. Едно момиче на 15, може да е с интелект на 21 годишна, а един мъж на 30, да е с интелект също на 21 годишен. Отделно може да са от една и съща класа, да са от едно и също субкултурно течение, тогава възможността за любов е значителна.






"Рядко се засичат 30 годишен и 15 годишна с общ сумарен акъл на около 20и нещо годишни но това е рядкост както казах "

Рядко е. Но редките явления като вулкани, примерно не са по-малко реални отколкото честите като бури. Затова и заслужават еднаквото внимание на науката. И ОЩЕ НЕЩО - Даже и в началото на връзката да има разлики, след време те се заличават. Примерно тя започва да разбира повече от работата, която той работи, а той пък навлиза в час с учебния материал. Обмяна на инфо и взаимно повлияване. Динамична сиситема от 2-ма човека, като евентуална клетка на обществото (семейство). А ТИ РАЗГЛЕЖДАШ НЕЩАТА СТАТИЧНО, НЕИЗМЕНЧИВО...грешка!...




"
А gir така както се опитваш да си пробуташ позицията и сам вътрешно много невярвайки си ми приличаш на някакъв загорял чичка, който няма друг избор освен да ходи с 15 години и повече по-малки от него.
"

На какво ти приличам НЕ Е РЕЛЕВАНТНО към темата. Ако искаш - може да ти приличам и на жираф по боксерки, не ме интересуват личните ти асоциации. А и аз дори и да съм каквото си си помислил, това е Argumentum ad hominem, т.е. критикуваш човека, а не СМИСЪЛА НА ИЗКАЗВАНЕТО МУ. Характерно за хора, които нямат качествени аргументи е, да знаеш.
Иначе аз с какво ходя си е моя работа, нали се сещаш? 8)



"
Ако съдим по профила ти и наистина си на 14 може би имаш роднина или приятел/ка, които го правят и се опитваш всячески пред себе си и пред хората да оправдаеш постъпката им.

"

Даже и да е вярно, това може само да обясни МОТИВИТЕ МИ, но не и да обори ПОЛОЖЕНИЯТА, КОИТО СЪМ ПРЕДСТАВИЛ И ДОКАЗАЛ С :

-МКБ-10
-ЛОГИКА
-СНИМКОВ МАТЕРИАЛ
-ДИАЛЕКТИЧЕСКО МИСЛЕНЕ.

"
Но ваша си работа. Каквото искате това правете. Нека загорелите чичковци/батковци да се занимават с някакви недораснали момиченца мислещи се за много големите каки, а пък батковците да ги трескат здраво заблуждавайки ги колко ги обичат и как няма да ги заменят със следващата по красива за тях на ВЪНШЕН ВИД от тях.
"

Този тип бройкаджии не са само сред батковците. Сред малките ги има също. МОРАЛЪТ НЯМА ВЪЗРАСТ. На всяка възраст си има и такива, и онакива.
За едно си прав - всеки си прави каквото сметне за добре. Някои батковци си харесват каки, други си падат по лелки, трети си падат по баби, четвърти по тийнейджърки, пети по деца...Тези, дето си падат по баби и по деца науката ги има за откачени, а останалите от научна гледна точка са си окей. Т.е. няма проблеми, ако ходиш с тийнка, лелка или наборка.

gir
03-24-2010, 12:23
Батко имал менторски тон? :D Я давай само по темата.
Нямам никакви проблеми с властите, защото не нарушавам законите. Ако, разбира се, властите се интересуват - могат да ме намерят. Ако наистина си модератор, знаеш, че не пиша през прокси, нито прокламирам ненавистнически теории като някои тук.
Проучванията ги правя, защото са ми част от специалността, а не за да ги ползвам спрямо властите. Няма нужда от конспиративни теории, успокойте си.



" "след 14 всеки може да си прави секс с всеки (пак по закон)". Искам да ми цитираш закона и останалите правни основания, а аз после ще ти споделя за няколко други законови норми, които противоречат на смелото ти изказване."

Добре. Това звучи ПОЛЕЗНО (не за мен само, а за всички, които са български граждани. Все пак идеята на форумът е да помага по проблемите на младите хора в страната). Сега и ще цитирам какво имам предвид:
Валидното сексуално съгласие
Правен термин, със съответствия на английски "Age of concent" и "Во́зраст сексуа́льного согла́сия" на руски.
В Република България то е след 14 годишна възраст. Цитирам:


14.
Минималната възраст за валидно сексуално съгласие е 14 години и е еднаква за момичета и за момчета. С измененията на НПК от 2004 г. тя е уеднаквена също така при хетеро и хомосексуалните контакти. Според НК съвкупления с деца не навършили 14 годишна възраст са наказуеми...

Източник: http://stopech.sacp.government.bg/file.php?fid=151

Превеждам на прост език - След като навършат 14 години, момчетата и момичетата, с които прави пълнолетния секс, ако са съгласни, то това е законна форма на секс. Същото се отнася и до хомосексуалистите. 14 години. Това е. Тъй че на 15 могат ЗАКОННО, ПРИ ДОБРА ВОЛЯ И ЖЕЛАНИЕ, да си правят секс и с 15 годишни, и с 40 годишни.
Ще се радвам да науча нещо повече по въпроса. Цитирай ми законовите норми, които казват, че доброволен секс на 14 години или 15 се преследва от някой закон в Република България.




"Също е забавно свободното тълкуване на малолетен, непълнолетен и пълнолетен, особено изхождайки от един конкретен текст, но пропускаш да споменеш каква е разликата между трите понятия, както и какви права и задължения произхождат от тях."


Разликата между понятията е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО и само ПРАВНА. В биологичен смисъл не работи. Правата са упоменати в закона, който вече цитирах.



"Де факто и де юре и кражбите са забранени от закона, ама се случват и понякога остават безнаказани, но това също не е какъвто и да е довод."

Точно така. Но доброволен секс на психично-здрава 15 годишна с 30 годишен никъде не е забраняван. Нали?

"Словесната еквилибристика относно чичовците също е много забавна"

Не е еквилибристика, а е опериране с понятията правилно. Уточняване на смисъла и значението им. На 15 години няма бащи, следователно 15 години разлика не дават вероятност някой да може да ти е баща, в преобладаващата част на българското етническо пространство и манталитет като цяло.


"смешно, ако защитата и аргументацията на основната ти позиция по темата е, че децата спират да са деца, когато половата им система започне да се развива."

Никога не съм твърдял такова нещо. Половата система се развива още по време на вътреутробното развитие на плода.

Очаквам конструктивен диалог, на неемоционална и научна, по възможност, основа.

Callisto
03-24-2010, 12:36
15 годишните момичета се чувстват големи?
Ок...
Защото се чувстват големи си търсят по-големи партньори?
мм.. Ок
15 годишните момчета се чувстват преебани заради това?
Ок..
Можем ли да променим как стоят нещата?
Мнем

Извод от темата?
Никакъв.. :?

По-интересно ще е да обсъждаме финансовата криза.. :-D

Не си прав...момичетата изобщо не се чувстват големи. Те просто искат нещо, което вие не можете да им дадете. Те искат сигурност и макар че не го осъзнават те подсъзнателно търсят някой като техния татко (здрав истински мъж, трудолюбив(това за вас е да играете на CS), силен ( да вдигате даден скил), отговорен (да не допуснете да прочетете Game Over), умен ( да скамнете някой)....виждате ли има голяма разлика м/у вас и възрастните мъже...вие какво бъдеще можете да предложите на тези момичета? Стой си в къщи и ми кърпи чорапите, като се прибера ще ти дам 30 стотинки да ми купиш пликче солети, че заплатата не ми стига за нещо по-добро...( и то в случей, че изобщо си намерите работа)...
Чуваш ли се кви глупости говориш? Точно, че момичетата се чувстват някакви зрели госпожички, затова търсят чичковци. Нещо, което не можем да им дадем? Ако момичетата се нуждаеха от нещо, което само 20 години по-голям от тях може да им даде, природата щеше да се погрижи за това, нали се сещаш и щеше да е нормално, ама не е. Няма нещо, от което момичетата да се нуждаят, а едно нормално момче да не може да им даде. Не намирам общото м-у педофилията и кънтър страйка, ама ти май успяваш, браво. "вие какво бъдеще можете да предложите на тези момичета?" ъъъъъ, нормално. Или смяташ, че е нормално когато момичето стане на 30, мъжа да е вече на 50-55. Хич не мога да те разбера, чичковците са по-добри от нормалните момчета, защото могат да предложат бъдеще на момичетата и да ги осигурят финансово? Какво бъдеще, когато момичето стане на 50 оня ще е побелял и ще ходи с бастун. Верно трябва да се прегледате всичките, бати накъде отива света?

Не секарай на мен ! Не съм аз тази, която ходи с по-големи от мен. Аз си ходя с по-малки. :D Казвам само какво искат момичетата...ти не можеш да го разбереш...мъжете никога не са можели да разберът какво искат жените...няма и да могат, понеже не слушат. Казвам само, че предпочитаме умни мъже, които знаят какво искат, знаят какво искат да работят, какво да учат и тн...имат амбиции..., а не като 14/15 годишните лапета да играят по цял ден на компютърни игри. Питаш ги написа ли си домашните-не, какво искаш да работиш-искам да съм президент....ми съжалявам няма да стане. Искате яко маце...заслужете си го!
Никой не ви иска парите...ние само искаме да докажете, че сте отговорни и, че можете да носите отговорност за действията си.

Добре, няма да се "секарам с теб". Така е, не можем да ви разберем, доказано е. Предпочитате умни мъже, които знаели какво искат..., когато самите вие сте на 14-15 и не се знаете какво искате, не се правете на много зрели. Сега, предполагам разбираш какво е пубертет, кога хваща момичетата и кога момчетата, и че момчетата съзряват по-късно. А какви са големите амбиции на тея чичковци? Да ходят с 20 години по-малки от тях? Ебати амбициите. Не могат да си намерят жена и айде скачат на малките глупави момичета.


Изобщо не съм ти на по 14/15 години. Тези години съм ги минала от одавна за разлика от теб. Това, че коментирам по темата не ме прави 14 годишна пикла! Спри да хленчиш най-после. Тези момичета си имат собствен живот и ги остави те сами да решават какво да правят с него. Ако искат да се чукат с дъртаци, ако искат да скачат от блокове ТОВА ТЕБ НЕ ТЕ ЗАСЯГА! Спри да хленчиш и си намери някое момиче, което да си заслужава да бъдеш с нея, някоя която ще те обича и тн. Спри да гледаш курвите, понеже това не са единствените момичета. Има и много свестни, но ти явно си си харесал курва за жена!

Alex4o0o
03-24-2010, 13:07
Наказателен Кодекс на Република България:

Чл. 155. (1) (Изм. - ДВ, бр. 28 от 1982 г., бр. 10 от 1993 г., бр. 62 от 1997 г., бр. 92 от 2002 г., бр. 26 от 2004 г., бр. 75 от 2006 г.) Който склонява друго лице към проституция или свожда към блудствени действия или съвкупление, се наказва с лишаване от свобода до три години и глоба от хиляда до три хиляди лева.

(2) (Изм. - ДВ, бр. 10 от 1993 г., бр. 62 от 1997 г., бр. 75 от 2006 г.) Който предоставя систематически помещение на различни лица за полови сношения или за блудствени действия, се наказва с лишаване от свобода до пет години и с глоба от хиляда до пет хиляди лева.

Искам само да добавя че действията при тези момичета не са насила като в горните закони,а е по тяхната воля и желание.Те знаят какво искат,затова не става въпрос за принуждаване към проституция - то си е доброволно...незнам дали законът важи в тези случаи.

kukli4kata001
03-24-2010, 13:19
Или сега ще кажете, че няма подобно животно на 30 години...


(Не че 30 годишните не са привлекателни. Привлекателни са за 30 годишни дами. ^)

Callisto
03-24-2010, 13:19
Добър довод, но според законодателството на РБ всяко лице, което не е навършило пълнолетие не може да носи пълна отговорност за своите решения или действия, което означава, че от юридическа гледна точка при оплакваване от страна на родителите (!), неговото решение няма да бъде разгледано като доброволно. :)


Затова толкова внимателно обяснявах, че преди навършване на пълнолетие има ограничени права и задължения, защото от законова гледна точка непълнолетното или малолетното лице е "невменяемо" (в юридически смисъл на думата).
Хаха добрече съм в перфектни отношения с родителите на гаджето ми, че иначето май затвор ме чака! :D Момчето си е много свестно и даже и някога да решът да ме съдят(което няма как да стане) ще си струва затвора. :P

cr0s
03-24-2010, 13:32
Хаха мисля, че би трябвало тези да са у затвора! Този дуртак сигурно я привлича, защото има повече пари. Сигурно пич ти си сто пъти по хубав от ония с "малката пишка" тъй, че зарежи я тая и просто и намекни "ей девственицо" :razz:

gir
03-24-2010, 13:44
Влизам в положение, че си на работа. Даже ще проявя човещина и няма да пиша тук, докато не си по-свободен. Не обичам неравнопоставени дебати.
Добре, ПО СМИСЪЛА НА "ЗАКОНА ЗА ЗАКРИЛА НА ДЕТЕТО" (ама само по неговия смисъл) за деца се броят и юношите на 14, 15, 16, 17 години. До 18 години. Така е по смисъла на този закон. Този закон об аче не променя смисълът на онзи, от НКП (наказателно-процесуалния кодекс), който казва, че след 14 годишна възраст ИМАТ ПРАВО НА СЕКС, ПО СВОЯ ВОЛЯ. (Т.нар. ВАЛИДНО СЕКСУАЛНО СЪГЛАСИЕ )
След като изтеглиш документа ще видиш, че НПК на РБ така вижда нещата. Същата възраст - 14 години - е приета за достатъчна за правене на секс и в (копирано от Уикипедия-та, доколкото можем да й се доверим, ориентировъчно)
:

Австрия
Албания
Болгария (ВЕЧЕ Я СПОМЕНАХ)
Боливия[6]
Босния-Герцеговина
Бразилия
Венгрия
Германия
Италия
Китай
Колумбия (для мальчиков)
Литва
Лихтенштейн
Мадагаскар
Парагвай
Перу
Португалия
Сербия
Того
Хорватия
Черногория
Чехия
Чили
Эквадор
Эстония

(Заб. имената на държавите са на руски език)


"Мисля, че с това е нужно да престанем със свободните тълкувания за деца, юноши и т.н. :)"

Ако боравим по смисъла на онзи закон - добре. Но даже и "деца" да им казваш на юношите, това не променя нещата, че след навършване на 14, имат право, свободно да избират сексуалния си партньор по възраст, раса, изповедание, политическа ориентация и всичко друго, което не им харесва на ейджистите, расистите и пр. ненавистници.


"Чл. 155. (1) (Изм. - ДВ, бр. 28 от 1982 г., бр. 10 от 1993 г., бр. 62 от 1997 г., бр. 92 от 2002 г., бр. 26 от 2004 г., бр. 75 от 2006 г.) Който склонява друго лице към проституция или свожда към блудствени действия или съвкупление, се наказва с лишаване от свобода до три години и глоба от хиляда до три хиляди лева."

ДА, НО НЯМА ОТНОШЕНИЕ КЪМ ТОВА, ЧЕ СЛЕД 14 СИ ИМ ДАВАТ, ПО ЗАКОН, ПРАВО НА СЕКС. ТОВА, което си цитирал, ВИЗИРА САМО ПРОСТИТУЦИЯ, СВОДНИЧЕСТВО, ИЗНАСИЛВАНИЯ, БЛУДСТВА...

"(2) (Изм. - ДВ, бр. 10 от 1993 г., бр. 62 от 1997 г., бр. 75 от 2006 г.) Който предоставя систематически помещение на различни лица за полови сношения или за блудствени действия, се наказва с лишаване от свобода до пет години и с глоба от хиляда до пет хиляди лева."

СЪЩАТА ЗАБЕЛЕЖКА.


"(3) (Нова - ДВ, бр. 62 от 1997 г., изм., бр. 92 от 2002 г., бр. 75 от 2006 г.) Когато деянията по ал. 1 и 2 са извършени с користна цел, наказанието е лишаване от свобода от една до шест години и глоба от пет хиляди до петнадесет хиляди лева."

СЪЩАТА ЗАБЕЛЕЖКА.


"(4) (Нова - ДВ, бр. 21 от 2000 г., изм., бр. 75 от 2006 г.) Който склони или принуди друго лице към употреба на наркотични вещества или техни аналози с цел проституиране, съвкупление, блудствени действия или извършване на полово сношение или действия на полово удовлетворение с лице от същия пол, се наказва с лишаване от свобода от пет до петнадесет години и с глоба от десет хиляди до петдесет хиляди лева."

СЪЩАТА ЗАБЕЛЕЖКА.



"(5) (Нова - ДВ, бр. 21 от 2000 г., изм., бр. 92 от 2002 г., доп., бр. 75 от 2006 г., изм., бр. 38 от 2007 г.) Когато деянието по ал. 1 - 4 е извършено:

1. от лице, което действа по поръчение или в изпълнение на решение на организирана престъпна група;

2. по отношение на лице, ненавършило 18 години, или невменяем;

3. по отношение на две или повече лица;

4. повторно;

5. при условията на опасен рецидив,наказанието в случаите по ал. 1 и 2 е лишаване от свобода от две до осем години и глоба от пет хиляди до петнадесет хиляди лева, в случаите по ал. 3 - лишаване от свобода от три до десет години и глоба от десет хиляди до двадесет и пет хиляди лева, а в случаите по ал. 4 - лишаване от свобода от десет до двадесет години и глоба от сто хиляди до триста хиляди лева.
"

СЪЩАТА ЗАБЕЛЕЖКА.





"Другите неща ще ги чета по-късно "

Добре, аз ще изчакам търпеливо, с благодарност за вниманието и с надежда, че ще можем да осъществим равноправен диалог, на научна база, а не на антипатии, симпатии, религия и т.н.
Можем да се ограничим само до математика, юриспруденция и биология, например, ако искате, да е по-изчистено и разбираемо за повечето, които не са в сферата на науката и образованието тук...Опционално...

Callisto
03-24-2010, 13:53
Хаха мисля, че би трябвало тези да са у затвора! Този дуртак сигурно я привлича, защото има повече пари. Сигурно пич ти си сто пъти по хубав от ония с "малката пишка" тъй, че зарежи я тая и просто и намекни "ей девственицо" :razz:

Спри да мислиш, че всичко е въпрос на пари!
На много момичета им е писнало от тъпите тинейджърски истории съпътстващи всяко момче до 22 годишна възраст горе долу, затова част от момичетата търсят по-зрели хора. Хора от които могат да се учат, да взимат пример, хора с които да се чувстват спокойни и , с които да си споделят проблемите без да слушат от отсрещната страна неща от типа на изтискай ми пъпката или чу ли как се изпърдях....
Аз почти винаги съм ходила с по-малки от мен и все се чудя защо. Може би ми е по-забавно с тях, но като порастнах малко повече и се зачудих за какво са ми били тези бебешки истории.
Е 2 пъти ходих и с по големи от мен. Единия с 1 година, а другият с 3...бяха много свестни хора, но след 8/9 месеца просто всичко се изпаряваше от моя страна.
Със сегашното си гадже се чувствам за първи път перфектно, щастлива и истински обичана. Нищо, че е по-малък от мен. Това не би ми попречило да го обичам. Навремето беше много тъпичък, но сега слава богу бавно се превръща в човек. :)

Niakoitam
03-24-2010, 13:56
Добре gir щом казваш. :)
Честно казано от мненията ти ми изглеждаш по възрастен от профилната ти възраст. Аз обаче не мога да възприема възрастова разлика от 15 години и особено, когато момичето е на 15 години, а момчето на 30 години. Знам как разсъждава едно средностатистическо момиче на 15 години и как разсъждава един средностатистически мъж на 30 години. На мен не ми е проблем да общувам и с момичето и с мъжа, защото съм горе долу по средата. Почти на 24 съм и тъй като до 30 годишнят мъж съм по близо отколкото до 15 годишното момиче по възраст разсъжденията на 30 годишният мъж ми се виждат по-близки до моите. Общувал съм и с двете възрасти. На мен например като почти 24 годишен, да не повтарям постоянно 23 години и 8 месеца ще ми е доста неудобно да ходя с някоя на 15 години макар че съм млад по акъл и понякога съм се нагласявал така че по външен вид не ми дават повече от 16-17 години, а като съм в много неподържан вид( в смисъл необръснат и нeподстриган) са ми давали около 21 години.И тук стигаме до снимките, които ти на два пъти даваш и правиш сравнения. Според реакциите на много хора като чуят годините ми и според това на колко ме определят съдя че съм младолик и то доста. Така че ако тръгна с 15-14 или даже 13 годишна, която изглежда по-голяма за възрастта си абсолютно никой, който не ме познава няма да ми направи проблем поради факта че не ми личат годините.Но на мен ми е неконфортно, защото знам че поне по мислене съм на границата между детето и мъжа, а тя е едно дете, което си има своите си проблеми, далеч по различни от моите и мисленето ни може и много да се различава. Затова като си помисля за връзка с под 17 годишна пък даже и ако не правя компромис с под 18 годишна и ме обзема някакво такова странно и леко неприятно чуство.Между 25 годишна жена и 40 годишен мъж приемам че може и да се получи нещо, но с много уговорки, но между 15 годишна и 30 годишен е почти невъзможно за мен. И разликата в годините на майка ми и баща ми не е малко-7 години, но е доста по приемлива отколкото тези 15, които се споменават. Да не говорим че когато са се оженили майки ми е била на 20, а баща ми на 27.
Толерантен съм, знам че няма само една позиция на тоя свят за всички неща, мога да се поставям и на мястото на други хора, но има и моменти, в които просто не искам да го правя. Ти казваш че разлика от 15 години била напълно нормална, просто не била възприета от обществото.Можело просто батковците да си харесват по-малки. И тук въпросът се пита трябва ли да се поставяме на мястото на всички и да се съгласяваме с гледната им точка.
Добре тогава да го направим.Защо в този случай ще заклеймяваме геронтофилите и педофилите. Та това е техният начин на живот. Те така са решили така си правят.Да речем че децата не са съгласни. Добре премахваме от схемата педофилите. А геронтофилите. Да речем че и стариците не са съгласни, добре премахваме и геронтофилите. Ами пък ако стариците вземе че им хареса и са съгласни какво правим тогава? И все пак приеми че 15 годишните често незнаят какво искат, така че не е много ясно дали са от съгласните или несъгласните.Незнам ти от тези ли си или не,това си е лично твой проблем, но като цитираш разни закони в тях има и член който казва че ако момиче, което не е пълнолетнолетно прави секс с пълнолетно момче и нещата нещо се объркат за всичко е виновното момчето. Мъжът подлежи на съд, а момичето не. А момичето винаги притиснато от мама и тати може да каже че мъжът го е накарал насила.
Сещаш ли се кой накрая ще обере пешкира.
Както и да е, аз казах вече, не го приемам, но май вместо да му обръщам чак такова внимание ще е по добре отношението ми май да е като към гейовете и педерасите. Не ги мразя, няма нищо против тях, само да са ми далече от задният двор. Лошото е че понякога разни такива курвички развалят семейства. Виж 17 годишната Ботевградчанка от Биг Брадър. Ама те не че и тия дето им се връзват имат повече акъл от тях де. То в общи линии това е комбинацията в повечето подобни случаи 15 годишна с може би малко повече акъл от връсниците си, макар че е спорно, може и да е много по-малко и 30 годишен с много по-малко акъл от този на връстниците си или просто чувствайки се застаряващ вече искайки да покаже на връстниците си че все още го бива за нещо и него.

kypo
03-24-2010, 14:42
Аз на 21 вече си гледам пенсионния фонд?
ти се бъзикаш ама аз на 23 си плащам пенсионните осигуровки вече 8-) нема как, задължителни са... не че съм стар

gir
03-24-2010, 16:12
Най-добре е да се ограничим в сферата на законното и моралното (в случая наложеният обществен морал противоречи на законовата норма, както споменах в предишния си пост) и секса с непълнолетни лица не се преследва безусловно от закона, както е съвокуплението с малолетни, НО се преследва при подадена жалба от родител/настойник, ако той прецени, че ненавършилото пълнолетие лице не е в състояние или позиция да вземе такова решение. В такава ситуация отпада това "валидно съгласие"... ;)


ПП. утре ще продължим, защото довечера няма да влизам.


Ами, ако е само това, няма какво да продължаваме, защото аз съм съгласен, че така стоят нещата. Намесата на родителите усложнява нещата. Ето даже един интересен пример, с аналогично съдържание, нека го прочетат всички:


8-годишна г-жа иска развод от 47-годишния си съпруг24.08.2008 14:2296

Момиченцето омъжено насила от баща му, а и съпругът й - саудитец, не я дава


Снимка: БГНЕС

Саудитски съд ще разгледа през септември искане за развод на 8-годишно момиченце, омъжено от баща му за 47-годишен мъж, съобщава вестник "Ал Уатан".

Искането за развод е внесено от майката на детето в съда в Унайзах, на 220 км северно от столицата Рияд, където бащата сключил брачния договор, без да каже на дъщеря си.

Близките на момиченцето вече са уведомили саудитска правозащитна организация, която да се намеси, за да бъде анулиран бракът.

47-годишният съпруг не желае да се откаже от брака, тъй като според него не е извършил нищо незаконно.

В Саудитска Арабия, управлявана от ултраконсервативна монархия, строго се прилагат принципите на уахабизма, одобряващ браковете с непълнолетни.

През април 8-годишно момиченце от Йемен получи развод, след като внесе жалба в съда, че баща й насила я е омъжил за 28-годишен мъж.


Източник: http://www.sofia.dnes.bg/world/2008/08/24/8-godishna-g-ja-iska-razvod-ot-47-godishniia-si-syprug.56210,6

---


Значи обобщаваме до тук:

1) При навършени 14 години всяко момиче има право да решава с кой да прави секс. Това включва и субекти по на 30 години, защото така се определя от НПК на много страни по света, в това число и в Бъгария. Нарича се "валидно сексуално съгласие".

2) "Може да ти бъде баща" = "Чичо" при разлика от 15 години е относително. По-резонно е да е "батко", защото на 15 години пракически не се срещат много бащи, а и не е законно да има сключен брак, т.е. да бъдеш де юре баща. Това става най-рано на 18 (а със съгласието на родителите/настойниците и на 16).
Има един простонароден, сленгов израз "тя е на годините на първата ми чекия", който отдиференцира донякъде сексуалната зрялост и бащинството като такова.

3) На 15 години аз твърдя, че не са деца, а са юноши или младежи, позовавайки се на ООН и на Световната банка:

Според Генералната асамблея на ООН, младежи са хората между 15 и 24 години включително.[1] Световната банка определя младостта като времето между 15-тата и 25-тата година.[2]

Има обаче и мнение, че до 18 години все са деца (по смисъла на един закон за "закрила на детето").
Така че се натъкваме на различно разбиране на това какво е точно "дете" и колко продължава детството.

gir
03-24-2010, 17:38
Някойтам, възрастта е относително нещо, защото се дели на календарна (паспортна), биологична, интелектуална, психологическа...така че да се гледа само календарното е неправилно, защото то може да е отправна база и да помага за много неща, но...предвид, че за различно време, различните хора стареят с различна скорост (гени, начин на живот, климат и пр.), няма как да се определи биологично кой на колко е.
Сигурно си виждал снимки на набори, които се срещат след 20 години? Едни приличат на младежи, други на старци, а са все на средна (зряла) възраст.
Това е много важно въведение, което може да спомогне да се разбере по-правилно същността на възрастта в нейната цялост, а не само в отделно нейно измерение (времевото).

" Аз обаче не мога да възприема възрастова разлика от 15 години и особено, когато момичето е на 15 години, а момчето на 30 години. "

Не можеш, АКО ЗНАЕШ, че са с такава разлика, но ако не знаеш, може и да не разбереш, защото някои си приличат. Т.Е. ЗА 15 ГОДИНИ НЯКОЙ МОЖЕ ДА СТАНЕ ВЪЗРАСТЕН, КОЛКОТО ПОВЕЧЕТО 20-ГОДИШНИ, А някой на 30, да е станал колкото тези на 22...и тогава 15 и 30 изглеждат като "осреднени 20-22 годишни".
Пример с 30-годишния (1979) Алехо Саурас (испански актьор)
http://s11.bdbphotos.com/images/orig/w/t/wt256fqmah4a4hq.jpg

И 15-годишната Фрида Санден (1994) - шведска певица:

http://www.esckaz.com/jesc/2007/f85b51.jpg

Значи, ако ги видиш под ръка, къде ще се сетиш, че момчето е на 30, а тя е на 15 ? Трудна работа...



"Знам как разсъждава едно средностатистическо момиче на 15 години и как разсъждава един средностатистически мъж на 30 години. "

Ами да, но в конкретните измерения се намират изключения. А и, ако са израстнали в различна среда може тя даже да е по-умна от него. Или пък, ако са от една и съща социална, субкултурна прослойка. Примерно и двамата са рокери или пък от грийн-пийс, или пък траш-металисти...
Така или иначе, мисленето даже и да го приемем за МНОГО РАЗЛИЧНО, те с времето се уеднаквяват. Взаимно се проникват и накрая се постига точката на равновесието. Едно момче тука, на което баба му и дядо му са точно с такава разлика каза,че за него това е идеалната разлика...



"На мен не ми е проблем да общувам и с момичето и с мъжа, защото съм горе долу по средата."

Не е гаранция. Ако ти си метъл, а те са чалгари - тц!...Ако ли пък ти си скинар, а те са роми - тц!...много пречки има. Годините не задават задължително еднаква или нееднаква ценностна система, вкусове и пр.


"Почти на 24 съм и тъй като до 30 годишнят мъж съм по близо отколкото до 15 годишното момиче по възраст разсъжденията на 30 годишният мъж ми се виждат по-близки до моите. "

Заблуда. Ако ти и момичето сте отраснали на индонезийски остров, а мъжът в Бирмингам, ще имаш доста повече допирни точки с нея. Ама даже и да сте от една и съща държава - представи си го оня някакъв помак, който е пасал овчици цял живот, а ти и тя - родени в Лозенец, посещаващи еднакъв литературен клуб, поддръжници на ГЕРБ, редовно ходещи на едни и същи филми, слушащи една и съща музика...определено твоя и нейния мозък ще са по-близки, отколкото твоя и на някой 24 годишен неграмотен овчар...Същото е и обратното - ако ти с нея си пасал само овчици, едва ли ще имаш нещо общо с хората на 24, които учат в Московския университет, специалност "Културология"...




"На мен например като почти 24 годишен, да не повтарям постоянно 23 години и 8 месеца ще ми е доста неудобно да ходя с някоя на 15 години макар че съм млад по акъл и понякога съм се нагласявал така че по външен вид не ми дават повече от 16-17 години, а като съм в много неподържан вид( в смисъл необръснат и нeподстриган) са ми давали около 21 години."


Ами ейджизъм. Това е. Пренерегваш я заради годините. По същия начин расизма:

-Ще ми е неудобно да ходя с някоя тайландка, защото е жълта.

Също- шовинизма:

-Ще ми е неудобно да ходя с някоя гъркиня, защото сме били под Гръцко робство 200 години!

Още - лингвицизма:

-Ще ми е неудобно да ходя с някоя българка родена в САЩ, която не знае български.

Накрая и колоризма:

-Ще ми е неудобно да съм с някоя руса, щото ще мислят, че е тъпа. А и с някоя черна, че ще мислят, че е...

Тъй че, неудобството иде от предразсъдъците. Да речем няма как на един неонацист (скинар) да му е удобно да ходи с туркиня или с еврейка. Той си знае, че те са "нисши", така както ти - ейджиста си знаеш, че на 15 "не стават"...Това е клеймиране, заклеймяване, дамгосване по признак (най-често несъществен). Има даже хора, които и по зодиите пренебрегват (особено в Китай, където някои предпочитат да са с 12 години по-голям, защото са една и съща зодия, но не и с някой 13 години по-голям или 1 година по-голям, щото е друга зодия и няма да се разбират). Това е зодизъм (аз съм го въвел тоя термин)...тъй че, предразсъдъци много.




"И тук стигаме до снимките, които ти на два пъти даваш и правиш сравнения. Според реакциите на много хора като чуят годините ми и според това на колко ме определят съдя че съм младолик и то доста. Така че ако тръгна с 15-14 или даже 13 годишна, която изглежда по-голяма за възрастта си абсолютно никой, който не ме познава няма да ми направи проблем поради факта че не ми личат годините."

Това и аз говоря и се радвам, че макар и ейджист по убеждение, си пример за това как хората стареят различно. Ти си на 23-24, но си биологично поне 4-5 години по-малък. Яко! Поздравления.
Колкото до 13-годишните - само за пример ги приемаме, защото да не усложняваме нещата. По закон - след 13, на 14 поне, да ти е спокойна главата.



"Но на мен ми е неконфортно, защото знам че поне по мислене съм на границата между детето и мъжа, а тя е едно дете, което си има своите си проблеми, далеч по различни от моите и мисленето ни може и много да се различава. "

Някои са, но някои не са. Примерно има някои, които си мислят как да съживят Кърт Кобейн, разбираш ли. Има си други, които си мислят как да се грижат за майка си-инвалид, четейки книжка за Витгенщайн. А има и трети, които са нещо по средата. Както на 70 години има и овчари, и професори, така и на 15 има отличнички, побойнички-хулиганки, зрели, недозрели, ... 15 години правят от един Homo Sapiens различни неща. В армията на Чингис-хан се е служело от 14 до 70 години. Все войници...



"Между 25 годишна жена и 40 годишен мъж приемам че може и да се получи нещо, но с много уговорки, но между 15 годишна и 30 годишен е почти невъзможно за мен."


Добре, значи не си съвсем ейджист. Тука съм съгласен и то поради простото количествено натрупване, водещо до качествени измемения.

30:15 = 2 (т.е. 2 пъти по-голям), ама 40:25 = 1.6 (т.е. едно цяло и щест пъти по-голям)...и, после, ако доживеят старини - на на 70 и 85 никой няма да знае, че някога тя е била малко девойче, а той млад левент :D , ще им викат малките "дядо, бабо", въобще не знаейки кой е по-стар...


"Ти казваш че разлика от 15 години била напълно нормална, просто не била възприета от обществото."

Ами, както си видял в новината от Саудитска Арабия - там даже, по ислямска традиция, си се женят и за деца по на 8 години (т.е. в тяхната култура няма педофилия като понятие, ако има законен брак)...А българското общество лека-полека се либерализира и приема неща отвън. Примерно преди години е било немислимо хората да правят суингове (размяна на партньорите), но сега си има доста обяви по вестници и из нета за това...Винаги ще има и несъгласни, но нещата, според това колко често се случват, ще придобият популярност.
Аз си спомням времена, когато даже групов секс никой не знаеше какво е. А сега често се случва (даже в този форум имаме случаи на хора, които са го практикували и са споделили опит)...




"Можело просто батковците да си харесват по-малки."

Може и е почти-задължително. Защото мъжките индивиди, не само от нашия вид, но и друга фауна предпочитат по-млади самки. Биологична му работа, често подплътена и от културата. Примерно в Япония си е като част от националната поп-култура да се правят анимета, еротики и порно с ученички от гимназията. И се знае, че баткото и чичото, дори дядото, трябва да се кефят на младо, не на старо. Традиция.








"И тук въпросът се пита трябва ли да се поставяме на мястото на всички и да се съгласяваме с гледната им точка."


Не. Просто разбери я и я приеми за налична. Аз, примерно, не обичам манго, но съм си дал труда да го опозная, поне да знам що за плод е. И не казвам, че който яде манго е луд. Просто по-друг вкус от моя...
Това е плурализма и демократичността в науката. А в религията е само догмата и подчинението.



"Защо в този случай ще заклеймяваме геронтофилите и педофилите. Та това е техният начин на живот."

Защото се води, че жертвите им нямат избор поради неадекватност,незрялост. Там се води ЕДНОСТРАНЧИВО и НАСИЛСТВЕНО действие. Отделно, биологически не е оправдано.


"И все пак приеми че 15 годишните често незнаят какво искат, така че не е много ясно дали са от съгласните или несъгласните."

Ако са психично-здрави, би трябвало на 15 да са адекватни по отношение на такива важни неща. Т.е. вменяеми са (в терминологията на съдебната психиатрия). А, ако, както ни информира модераторът, родителите решат, че не са, тогава можело да се предизвика дело, ако е имало секс. Иначе само за ходене на кино и държене за ръка няма някой да седне да те обвинява :)




"Незнам ти от тези ли си или не,това си е лично твой проблем, но като цитираш разни закони в тях има и член който казва че ако момиче, което не е пълнолетнолетно прави секс с пълнолетно момче и нещата нещо се объркат за всичко е виновното момчето."

Абе мъжкият пол често е преебан по закон в доста срани. Ама тука мисля, че се отнася и за жените. Т.е. , ако някоя пълнолетна как сгафи с малък, тогава пак става мазалото. Така че тука няма някакъв сексизъм (дискриминация по пол)...



"А момичето винаги притиснато от мама и тати може да каже че мъжът го е накарал насила. "

А И ДА ПРЕДУПРЕДЯ - МНОГО МОМИЧЕТА, КОИТО ИСКАТ ДА СИ ОТМЪСТЯТ ИЛИ ДА ИЗКОПЧАТ НЕЩО СЪЩО МОГАТ ДА КАЖАТ ТАКА. И после много зависи от работата на полицията, събирането на улики, доказателства, мотиви, алибита, веществени доказателства...Така че рискът е голям. И не говоря само за България. Колко такива случаи от Тайланд и Филипините знам, ехеее...


"Сещаш ли се кой накрая ще обере пешкира."

Сещам се...



" Лошото е че понякога разни такива курвички развалят семейства. "

Хайде да му направим малко един Коперникански преврат (в Кантов смисъл). Не те развалят, а МЪЖЕТЕ СИ ГИ РАЗВАЛЯТ. Щото той като иска да кръшне, ако не му пусне някоя на 17, ще свали изискването и ще иде при някоя "стара" на 27...И пак същото. Така че първо си зависи от мъжа, след това е Пенка на 17 или Йоданка на 27. Това е истината. Сама по себе си една женица не може да направи нищо, ако съпругът е железен и си обича семейството.

Последно - да, има някои мъже и това ги мотивира - да се покажат, за слава, че са и с по-малка...Чувал съм за случаи и за пари - ходи с някоя, щото баща й бил мутра...някакви такива...всеки с номера си...

Callisto
03-24-2010, 19:13
А защо трябва винаги жените да са виновни? Защо вместо да си задаваме въпросът, защо момиченцата ходят с по-големи от тях, защо не се замислим: Защо "чичковците" ходят с мног по-малки от тях? Защо те не си кротуват при семействата, а ходят при по-младото...нима ние ги караме насила? Та, ако не го искат няма да го направят.

umri
03-24-2010, 21:14
Ъъм..рядко пиша тук за проблеми но реших да си кажа...
Та така...вчера видях бившата с някъв сигурно ...на 27-30....(тя е на 15) е тука ч печат ПЕДО БЕАР АПРУУВ...та мисалта ми е че момичетата все повече и повече отиват при по стари които не могат да си намерият жени от своята категория и го удрят на педо...излиза им по-евтино щото да кажем работят и могат да си позволят да им купуват разни глупости на малките и ги возят в колата в квартала и "глей кви сме пичове"...а такива като мене дето са си на 15-16 (поне лично за мене) кво праиме....ДУХАМЕ СУПАТА е тва .... дева напрао .... но комент...
ПС: не искам да се обиждат хората които са 20-30 под думата дъртаци...нищо лично...
Бачо окръжният най ги обича тия. 5 годинки им дава.

gir
03-25-2010, 04:56
Ъъм..рядко пиша тук за проблеми но реших да си кажа...
Та така...вчера видях бившата с някъв сигурно ...на 27-30....(тя е на 15) е тука ч печат ПЕДО БЕАР АПРУУВ...та мисалта ми е че момичетата все повече и повече отиват при по стари които не могат да си намерият жени от своята категория и го удрят на педо...излиза им по-евтино щото да кажем работят и могат да си позволят да им купуват разни глупости на малките и ги возят в колата в квартала и "глей кви сме пичове"...а такива като мене дето са си на 15-16 (поне лично за мене) кво праиме....ДУХАМЕ СУПАТА е тва .... дева напрао .... но комент...
ПС: не искам да се обиждат хората които са 20-30 под думата дъртаци...нищо лично...
Бачо окръжният най ги обича тия. 5 годинки им дава.

Едва ли. Даже и да се докаже, че правят секс (щото само за излизане няма как да ги обвинят), то, ако не е изнасилена, щом е навършила 14, има право да прави секса и с 14-годишен и с 50-годишен. На 14, в България, настъпва възрастта на "валидното сексуално съгласие".
Значи, ако някоя е на 12 и се ебнете, НЯМА ЗНАЧЕНИЕ ДАЛИ Е БИЛА СЪГЛАСНА ИЛИ НЕ, гориш (ако се стигне до дело). Но след навършени 14 години, ако е съгласна, тогава се брои, че е била съгласна. И, както каза модераторът, само ако родителите се намесят с претенции, че тя не е съзнавала естеството на извършеното, не е била адекватна, не е психично-здрава и др. реални или мними основания, може да се намесят компетентните органи, за изясняване на случая и, вече зависи от много неща...

SacredBoy
04-11-2010, 13:26
Окей, все тая дали съм казала деца или юноши. Разбираш ли? Все тая е. От повърхностност скачаш на дребнавост. Това е моето лично мнение и имам правото да го изразявам. Както всяко момиче има правото да се бута в леглото на 30 годишен, така и аз мога да говоря каквото си поискам за тях. Така мисля АЗ. Мисля, че не е редно, нито нормално.

Поздрави на квадрат!

Не, не е дребнавост, а СТРИКТЕН-АНАЛИЗ-НА-ПОНЯТИЯТА, което го правят само образованите хора като мене, батковото. Не е все тая.
Ти твърдиш, че ДЕТЕ и ЮНОША е едно и също. Утре ще кажеш, че камила и ягода е едно и също. Няма да се съглася с подобни неща, даже и да са казани от Бердяев писал в съавторство с Енгелс, камо ли от някой, който ДАЖЕ НЕ СИ Е НАПРАВИЛ ТРУДА да изследва понятията, с които оперира. Повтарям пак ДЕТЕТО НЕ Е ЮНОША, а юношите не са деца (за да го разбереш със сигурност ще ти дам пример с яйце и пиле. ПИЛЕТО НЕ Е ЯЙЦЕ, а ЯЙЦЕТО НЕ Е ПИЛЕ. Сега нали е ясно или ще се окаже, че и яйцата, и пилетата си имат друга интерпретация в мрачната ти мисъл?)

Разбира се, че имаш право да си изразяваш личното мнение, че децата са юноши или, дори че, яйцата са петли, НО ПЪК ИМАШ И ПРАВОТО да понасяш критики от хора, които не споделят мненията ти.

Редно и нормално? Къде са ти реперните точки за РЕД и НОРМАЛНОСТ? Можеш ли да зададеш някаква отправна, АКСИОЛОГИЧЕСКА СИСТЕМКА, според която да разберем какво му е ненормалното и нередното? Или, примерно, простичко да си кажеш :"Приятели, аз съм от тази и тази секта!" или "Пичове, злоупотребявам с тези и тези вещества." :) Шегувам се, разбира се, не се засягай, ама дай да помислим защо да е нередно и да е ненормално, при положение, че в историята и в настоящето постоянно се случва - някоя в младежка възраст (15) да ходи с някой в млада (30 г.)
И разбери, че това 15 и 30 са само КАЛЕНДАРНИ неща. За едно и също време хората се развиват с различни темпове. Затова по-важна е БИОЛОГИЧНАТА възраст, както и психологичната...Мисли по-задълбочено и по-научно, и по-безпристрастно.



Мислиш ли, че след като написа всичко това някоя ще ти върже? Huh, 30 годишен чичка? Това за изказване на мненията е леко глуповато, но съм по-съгласен с това отколкото 30vs15 naked, alone :>

ScarletBite
04-11-2010, 13:42
Аз съм момиче на 15 години.
С момчета на моята възраст и 2-3 години по-големи съм се отказала да излизам.Лигави се, незрели, филмирани.
Предпочитам с по-големи.Чувствам се защитена.Чувствам, че срещу себе си имам човек, който знае какво прави и съответно не се притеснявам за такива дребни неща като какво казва нюанса на погледа ми, защото знам, че той има достатъчно социален опит, за да ме разбере правилно.Съответно можем да си контактуваме на едно по-високо (или по-зряло) ниво.По-големият знае как да те предразположи, а това е много важно.
Единствения ми проблем е сексът, тъй като аз не съм готова, а големите не са склонни да чакат много-много.Разбира се, има девойки, които правят секс на тази възраст - като твоята приятелка, предполагам.

BrokenInnocence
04-11-2010, 15:32
Ок, разбрахме какво 15- годишните ги привлича в подобни връзки. На мен ми е далеч по- интересно да разбера какво намират 30- годишните мъже в тея момичета... освен разбира се секса, в случаите, когато правят секс (които са си поне 90%, ако не и повече)...

Gir, тъй като с яростната си защита и задълбаване в термини и неправилен английски с цел да бъдеш убедителен (което не ти се получава), малко или много ми приличаш на един от малкото открити педофили във форума, можеш да пробваш да ми отговориш...

fenastz
04-11-2010, 15:47
Gir, тъй като с яростната си защита и задълбаване в термини и неправилен английски с цел да бъдеш убедителен (което не ти се получава), малко или много ми приличаш на един от малкото открити педофили във форума, можеш да пробваш да ми отговориш...

:razz: :razz: :razz: :razz: това беше толкова жестоко и директно казано, че ми зарадва душата...

ScarletBite
04-11-2010, 15:54
Gir, тъй като с яростната си защита и задълбаване в термини и неправилен английски с цел да бъдеш убедителен (което не ти се получава), малко или много ми приличаш на един от малкото открити педофили във форума, можеш да пробваш да ми отговориш...

:razz: :razz: :razz: :razz: това беше толкова жестоко и директно казано, че ми зарадва душата...
Нали? :lol:

ДъртиотТийн
04-28-2017, 20:35
Ок, разбрахме какво 15- годишните ги привлича в подобни връзки. На мен ми е далеч по- интересно да разбера какво намират 30- годишните мъже в тея момичета... освен разбира се секса, в случаите, когато правят секс (които са си поне 90%, ако не и повече)...

Gir, тъй като с яростната си защита и задълбаване в термини и неправилен английски с цел да бъдеш убедителен (което не ти се получава), малко или много ми приличаш на един от малкото открити педофили във форума, можеш да пробваш да ми отговориш...

Къв педофил е този gir при положение, че преди 7 г. е бил едва на 15-16 г.? И не видях някъде да пише за секс с малолетни.

Iphigenia
04-28-2017, 22:04
Първо, не мога да разбера как си решил да вдигнеш тема отпреди 7 години.

Второ, в първия момент, като прочетох заглавието, реших, че темата ще е за политическите разногласия между поколенията, лол.